PDA

View Full Version : Как да си го варна тъпкано?!



dramaqueen
01-21-2009, 11:06
Здравейте! Проблема ми е следния...-до скоро имах приятел,когото наистина обичах.... :( Той твърдеше ,че ме обича истински и силно...че не е бил влюбен така нигога,както в мен...Преди около седмица скъсахме,но не бяхме още изяснили всичко...имаше вяриант пак да се съберем,заради любовта...Казваше,че въпреки раздялата все още е влюбен в мен и му липсвам,а вчера ми сервира "бтв дано не те нараня ,на в неделя тръгнах с едно момиче..." Вбесих се :-x :-x Нали ме обичаше,как ме продоля толкова бързо?! :-x :-x :-x Осъзнах,че всичко което ми е казвал е било лъжа...Разби ми сърцето! Сега искам да го накарам да страда,да разбере колко ме боли...моля,помогнете ми!Дайте някакви предложения... :grin:

Kostadin_682
01-21-2009, 11:10
Каква е тая мания за отмъщаване бе?... пфф... егати хората... :?

xpici
01-21-2009, 11:11
Ми направи същото :-o 8-)

dramaqueen
01-21-2009, 11:14
Каква е тая мания за отмъщаване бе?... пфф... егати хората... :?

Ми писна ме да ме нараняват,аз не съм играчка,която щом ти омръзне да я захвърляш...не съм и поредното глупаво момиченце,което да лъжеш безразборно :-x :-x

traka
01-21-2009, 11:15
Каква е тая мания за отмъщаване бе?... пфф... егати хората... :?

Каква, на 15 само тва ги вълнува, а на 17 се чудихме що момчетата ни бягат и ги е страх да се обвързват, щото преди години няква патка ги направила на пух и прах и сега те били страхливи да си показват чувствата.

Та по темата, вземи се огледай за друг, няма смисал да гониш дивото и не падай на нивото на "тъпа патка". Какво ще му направиш като му отмъстиш и извинявай ама не мога да се сетя като си зарязана, какво би го накарало да се чувства зле. Мисля че тая злоба трябва да я замениш с някоя любов, но нова :)

Успех и не мисли глупости.

xpici
01-21-2009, 11:16
Каква е тая мания за отмъщаване бе?... пфф... егати хората... :?

Каква, на 15 само тва ги вълнува, а на 17 се чудихме що момчетата ни бягат и ги е страх да се обвързват, щото преди години няква патка ги направила на пух и прах и сега те били страхливи да си показват чувствата.

Та по темата, вземи се огледай за друг, няма смисал да гониш дивото и не падай на нивото на "тъпа патка". Какво ще му направиш като му отмастиш и извинявай ама не мога да се сетя като си зарязана, какво би го накарало да се чувства зле. Мисля че тая злоба трябва да я замениш с някоя любов, но нова :)

Успех и не мисли глупости.

xa-xa !

sexa_na_kompleksa
01-21-2009, 11:18
Няма смисъл от отмощение! Просто не мисли за него! Забрави го! Животът продължава! ...

housechetty
01-21-2009, 11:27
продулжи напред няма смисъл да отму6тева6 за не6то което не може да го върне6.. пук и когато има една заклу4ена врата пред теб не озна4ава 4е вси4ки други са заклу4ени продулжи напред няма смисъл да се от4аива6 и да търси6 отма6тение за не6то което след време 6те забрави6

soul1199
01-21-2009, 11:34
nakarai go da revnyva,hvani si gadje,neka toi da te vide s nego,ako naistina te obi4a,6e razbere6 :)

dramaqueen
01-21-2009, 11:35
nakarai go da revnyva,hvani si gadje,neka toi da te vide s nego,ako naistina te obi4a,6e razbere6 :)


малко ше ми е трудно,тъй като съм уруд... :? :-o

housechetty
01-21-2009, 11:38
не се самооценяваи нека другите да те оценят и аз мислех така но след не6тата които ми се слу4ват няма как да го мисля пак ... недеи да мисли6 за това ... ако е нужно просто носи фал6ивата си усмивка и му покажи 4е не ти пука за него и 4е няма да го погледне6 пове4е .... :) вси4ко 6те се нареди ...

Mr_Crowley
01-21-2009, 11:53
Ей, Злекс!!! :smt064 :smt064 :smt064

sladur4etyYy
01-21-2009, 11:58
кви са тия лигави снимки в импулс-а бе? 8-) я се стегни 8)

FlashMX
01-21-2009, 12:42
тц..тц.. Няма как да му го върнеш.... Единствения начин да го накараш е като покажеш ,че си много щаслива без него ... Но може би те е зарязал, защото... цитирам: "...тъй като съм уруд... "

GotTheLife
01-21-2009, 12:43
ако си го обичала истински значи все още трябва да изпитваш същите чувства и следователно отмъщението е неуместно :x

Incubus793
01-21-2009, 13:17
Otmu6tenie xaxaxa ... tfa sa detski istorii ... mom4eto taka e re6ilo.. fakt... kfo moje6 da naprawi6 -ni6to ..kato se opitwa6 da mu "otmusti6" nai mnogo da zeme6 da narani6 o6te powe4e sebe si ... Zabrawi go i produljawai napred i ne budi takowa dete da wqrwa6 na wseki koito ti kaje "obi4am te" ....

TooLittelTooLate
01-21-2009, 13:22
И какво печелиш като си отмъстиш?! По-щастлива ли ще си?! Прави каквото искаш, но да знаеш, че отмъщението не връща загубеното...

MoonBaby
01-21-2009, 13:44
тегли му майните и т'ва е :D не те заслужава :smt025

Bu7cher
01-21-2009, 14:28
Бе ти ако го обичаше нямаше да искаш да му отмъщаваш :) и повярвай ми...не те познавам,но от поста ти си вадя извода,че такива симпатични девойки ги правят същите простотий и никой не гледа как да им го връща...
Остави го да е свободен и не му говори повече.

silky92
01-21-2009, 14:49
Не мислиш ли ,че отмъщението е най-глупавата постъпка :?

dramaqueen
01-21-2009, 16:06
ако си го обичала истински значи все още трябва да изпитваш същите чувства и следователно отмъщението е неуместно :x


еми да,обичам го все още,но искам да му покажа колко ме нарани...искам да му "изкарам пре зноса" фалшивите му думи "обичам те"... :-x

Hilary_
01-21-2009, 16:15
Аз не мога да си обясня защо повечето МОМЧЕТА имат думата "обичам те" за нещо като поздрав...?!?!?! ](*,) Много тъпо се е получило... :? А за връщането... ти най добре си го познаваш и знаеш къде най много ще го заболи!!! :? Тръгни с най-добрия му приятел... :-D шегувамм се ... :)

Alabalaportokala
01-21-2009, 17:19
Прости кучки сте еи :D . Само лаете, без да хапете и мислите. Ако наистина искаш да си го върнеш и не е моментен изблик на агресия, пиши ми на лична и ще ти обясня 2-3 неща за момчетата и как да си отмъстиш.

Blooms
01-21-2009, 17:44
Недей да му отмъщаваш, а се вземи в ръце и продължи напред. Колкото повече гледаш назад, толкова по-трудно за теб.....А ако тръгнеш да му правиш мръсно, ще се принизиш до неговото ниво. Ако всеки отмъщаваше на хората, които са го наранили, какво щеше да стане? Успех и само напред и нагоре :)

PreciousDiamond
01-21-2009, 17:46
Прости кучки сте еи :D .


Така е мамка му ! 8-)

mort
01-21-2009, 17:56
Моме,срежи му патката!ПАТКАТА!

housechetty
01-21-2009, 18:03
Zabrawi go i produljawai napred i ne budi takowa dete da wqrwa6 na wseki koito ti kaje "obi4am te" .... .......... това много ми хареса найстина е така ... надживей го и продължи напред

myNameIsImmortal
01-21-2009, 18:08
Поискай да правите секс, вържи го с белезници и след това докато е много възбуден му натъпчи един вибратор 8-)
Хем ще му го върнеш, хем ЩЕ МУ ГО НАТЪПЧЕШ 8-)



:razz:

x3eme
01-21-2009, 18:10
порасни малко
това са децки истории за отмъшаване,не падай на такова ниво

beachy_bunny
01-21-2009, 18:13
oх абe хора какво сте тръгнали да обясняватев на някаква 13 годишна пикла , че няма смисъл от отмащение .. .тя е толкова тъпа , че не може да разбере , че за да търгне с друга докато ходи с нея той няма никакви чувства към нея :D :D , а и дори света да сринеш пак на него няма да му пука .. хващаш ли ... ххх просто нямам думи за вас ... като си втълпите , че трябва да направите нещо .. после оставаш ти още по - наиграна ама какво да ти обяснявам след година ще си четеш темите и ще се смееш ...

GreenFairy
01-21-2009, 18:24
Отиваш до Варна, гледаш морето, натъпкваш си джобовете с миди и се връщаш!

balu4ka
01-21-2009, 18:29
И това смяташ,че ще оправи нещатата ли ?!И след като сте скъсали ти какво си мислеше,че цял живот ще седи сам ли ? Продължавай напред,отмъщениято няма да оправи нещата ;)

CTAMAT
01-21-2009, 18:41
Поискай да правите секс, вържи го с белезници и след това докато е много възбуден му натъпчи един вибратор 8-)
Хем ще му го върнеш, хем ЩЕ МУ ГО НАТЪПЧЕШ 8-)



:razz:
Ей Наков ужасен си :D

S_L_A_D_U_R_K_A
01-21-2009, 19:27
Когато си афектиран не мислиш достатъчно трезво. Не можеш да погледнеш реално на нещата, в случая отстрани изглежда, че на него му е безразлично. Когато имаш чувства към някой не го нараняваш и не тръгваш с друг. Ще ти спестя приказките, че отмъщението е детска постъпка и т.н.... така е, но и в случая отмъщаващ на човек, който не му пука. Какво отмъщение е тогава?! Само се натоварваш повече, покажи воля и дух, продължи напред. Вярвай ми като те види силна, а не "пълзяща" в краката му, най-малкото от его ще го заболи :)

PreciousDiamond
01-21-2009, 19:42
Ех какви сте морални всичките 8-) Като че ли на вас не ви се е искало да си го върнете на някого , ама така че да съжалява, че се е родил 8-) Да не падала на неговото ниво ... оф боже, то на такова лайно на нивото и да искаш не можеш да паднеш 8-)

myNameIsImmortal
01-21-2009, 19:45
Поискай да правите секс, вържи го с белезници и след това докато е много възбуден му натъпчи един вибратор 8-)
Хем ще му го върнеш, хем ЩЕ МУ ГО НАТЪПЧЕШ 8-)



:razz:
Ей Наков ужасен си :D
е не съм толкова де :oops: 8-) 8-)
все пак тва с отмъщението най-го мразя, уж го обича а иска да наранява.. на огъня не трябва да се отвръща с огън, а с вода..

Whyniser
01-21-2009, 20:50
Мали само за отмъщение мислите.И нищо няма да направиш с това нещо.Щом толкова те е обичал и си е намерил гадже моменталически,като му напраеш мръсно,той ще продължава да си ги сменя и много му дреме.Аз имам един план обаче дето съм го пускал тука във форума.Имаше огромен успех и интерес.Пиши ЛС. :)

YourEverything
01-21-2009, 20:54
Леле, нали го обичаш, бе?! Би трябвало да не искаш той да страда?! :?

sku
01-21-2009, 21:34
Каква е тая мания за отмъщаване бе?... пфф... егати хората... :?

Каква, на 15 само тва ги вълнува, а на 17 се чудихме що момчетата ни бягат и ги е страх да се обвързват, щото преди години няква патка ги направила на пух и прах и сега те били страхливи да си показват чувствата.

Та по темата, вземи се огледай за друг, няма смисал да гониш дивото и не падай на нивото на "тъпа патка". Какво ще му направиш като му отмъстиш и извинявай ама не мога да се сетя като си зарязана, какво би го накарало да се чувства зле. Мисля че тая злоба трябва да я замениш с някоя любов, но нова :)

Успех и не мисли глупости.
Съгласна от всякъде!

Kostadin_682
01-21-2009, 21:51
Леле, нали го обичаш, бе?! Би трябвало да не искаш той да страда?! :?
+1

Incubus793
01-22-2009, 05:49
"Че за да търгне с друга докато ходи с нея той няма никакви чувства към нея , а и дори света да сринеш пак на него няма да му пука .. хващаш ли ... ххх просто нямам думи за вас ... като си втълпите , че трябва да направите нещо .. после оставаш ти още по - наиграна ама какво да ти обяснявам след година ще си четеш темите и ще се смееш ..."
++++++++++++
Tfa e istinata nabii si gi w glawata

LittlePrincess
01-22-2009, 06:26
Остави момчето на мира, бе.Какво ще му отмъщаваш.Няма смисъл ; ))

babyjoinmeindeath
01-22-2009, 07:35
Добре бе хора, момичето ви пита как да си му го върне, а не дали е правилно или не! След като го е решила по-добре и кажете някой начин... знам ли ...
А за авторката- намери си някое др гадже и се прави, че не ти пука за оня. Ако той няма никаква реакция за това значи наистина нищо не е изпитвал към теб и тогава никак няма да можеш да му отмъстиш след като на него не му пука. А ако видиш, че той се дразни от това, че си го забравила толкова бързо и си продължила напред, ако не друго то поне щи стане кеф, че той се дразни :D

beb4yy
01-22-2009, 10:17
ако си го обичала истински значи все още трябва да изпитваш същите чувства и следователно отмъщението е неуместно :x много съм съгласна с теб

Neftochimic
01-22-2009, 10:35
Здравейте! Проблема ми е следния...-до скоро имах приятел,когото наистина обичах.... :( Той твърдеше ,че ме обича истински и силно...че не е бил влюбен така нигога,както в мен...Преди около седмица скъсахме,но не бяхме още изяснили всичко...имаше вяриант пак да се съберем,заради любовта...Казваше,че въпреки раздялата все още е влюбен в мен и му липсвам,а вчера ми сервира "бтв дано не те нараня ,на в неделя тръгнах с едно момиче..." Вбесих се :-x :-x Нали ме обичаше,как ме продоля толкова бързо?! :-x :-x :-x Осъзнах,че всичко което ми е казвал е било лъжа...Разби ми сърцето! Сега искам да го накарам да страда,да разбере колко ме боли...моля,помогнете ми!Дайте някакви предложения... :grin:

и какво ще постигнеш с това отмъщение?
най-много да станеш за смях...

kobrichka
01-22-2009, 16:55
Отмъщението не връща загубеното...
Да удоволствие е докато отмъщаваш на някого,но накрая когато го виждаш да страда...страдаш и ти и то много повече,защото виждаш как страда човека които си обичала, тава наистина боли.Това момче не те обича то е ясно от това,което си написала.Как ще отмъстиш на човек на които не му пука за теб?Ако тръгнеш с друг?..е какво от това,как ще му е гадно при условие,че не те обича.По скоро покажи му това,което е изгубил,покажи му че можеш и без него,покажи му че живота не свършва с него.

zaraaa
01-22-2009, 16:57
Просто бъди безралична! Това е най-доброто отмъщение ( от личен опит ти го казвам) прави се, че не ти Пука, макар и вътрешно да се разкъсваш, бъди Горда!

fairytale
01-22-2009, 17:26
Нарани го в нещо,към което е силно привързан.Аз например бях решила да "поразкрася"колата на бившия си ;) .Това имам предвид.Да е нещо голямо,че да го видят всички.Успех!

dramaqueen
01-22-2009, 18:54
Нарани го в нещо,към което е силно привързан.Аз например бях решила да "поразкрася"колата на бившия си ;) .Това имам предвид.Да е нещо голямо,че да го видят всички.Успех!

:-D :-D

Kostadin_682
01-22-2009, 18:55
Нарани го в нещо,към което е силно привързан.Аз например бях решила да "поразкрася"колата на бившия си ;) .Това имам предвид.Да е нещо голямо,че да го видят всички.Успех!

:-D :-D
хахха... защо сте такива бе? Защо трябва да съсипете и най-малкото нещо на което държи? ... "Еми пречукай му колата" ... бахти хората... :?

Alabalaportokala
01-22-2009, 18:59
Добрите самаряни моля спестете го. Всеки е бил в нейното положение. Не вярвам който са го преебали в този живот да подскача от кеф и преглъща леко. Хората си имаме по 1 дяволче вътре в нас. Така че....АЙДЕ СТИГА ПОВЕЧЕ

nadito93
01-22-2009, 19:02
стига с тия глупости за отмъщение. Колкото й банално да звучи така е
Не падай под нивото му за да го нараниш, защото можеш така още по-вече да нараниш себе си :)

ifkataAa
01-22-2009, 19:15
Вярно е,че отмъщението не връща загубеното,но тоя мръсник си го заслужава.Ако бях аз също щях да му направя мръсно.Тръгни с най-добрия му приятел :evil: Въпреки,че в моя случай отмъщението не беше правилния избор:Когато бившия ми скъса с мен и аз се опитах да му го върна.С колко ли момчета не ходих и не се целувах,а да не говорим с колко съм излизала за по една вечер.Той пък въопще нямаше сериозна връзка след мен.Накрая спрях да се опитвам да го нараня и някак си по чудо почнахме да си говорим.Сега година по късно отново сме заендо и се чувствам прекрасно.Така че отмъщението понякога е пречка за любовта :)

yahhooo
01-22-2009, 19:21
Обичал те е до полуда. Мале стига с тея приказки за пепеляшка.

YoAnNkA
01-25-2009, 12:03
Здравейте! Проблема ми е следния...-до скоро имах приятел,когото наистина обичах.... :( Той твърдеше ,че ме обича истински и силно...че не е бил влюбен така нигога,както в мен...Преди около седмица скъсахме,но не бяхме още изяснили всичко...имаше вяриант пак да се съберем,заради любовта...Казваше,че въпреки раздялата все още е влюбен в мен и му липсвам,а вчера ми сервира "бтв дано не те нараня ,на в неделя тръгнах с едно момиче..." Вбесих се :-x :-x Нали ме обичаше,как ме продоля толкова бързо?! :-x :-x :-x Осъзнах,че всичко което ми е казвал е било лъжа...Разби ми сърцето! Сега искам да го накарам да страда,да разбере колко ме боли...моля,помогнете ми!Дайте някакви предложения... :grin:

Само едно ще ти кажа-отмъщението не връща загубеното! :smt061

slun4ice_90
01-26-2009, 07:54
Като му отмъстиш по-добре ли ще се почувстваш?.... :?

Naughty_
01-26-2009, 07:58
Като му отмъстиш по-добре ли ще се почувстваш?.... :?
ee не точно това мислех да питам :-D :-D

slun4ice_90
01-26-2009, 08:03
Като му отмъстиш по-добре ли ще се почувстваш?.... :?
ee не точно това мислех да питам :-D :-D :D Ок...

varnen4e
01-26-2009, 08:05
Каква е тая мания за отмъщаване бе?... пфф... егати хората... :?

Ми писна ме да ме нараняват,аз не съм играчка,която щом ти омръзне да я захвърляш...не съм и поредното глупаво момиченце,което да лъжеш безразборно :-x :-x

С това отмъщение доказваш точно обратното. Но все пак, ако толкова много го искаш хвани си и ти някого- ако те обича наистина ще му е гадно, а ако не- каквото и да направиш е все едно.

Chery
01-31-2009, 14:40
Здравейте! Проблема ми е следния...-до скоро имах приятел,когото наистина обичах.... :( Той твърдеше ,че ме обича истински и силно...че не е бил влюбен така нигога,както в мен...Преди около седмица скъсахме,но не бяхме още изяснили всичко...имаше вяриант пак да се съберем,заради любовта...Казваше,че въпреки раздялата все още е влюбен в мен и му липсвам,а вчера ми сервира "бтв дано не те нараня ,на в неделя тръгнах с едно момиче..." Вбесих се :-x :-x Нали ме обичаше,как ме продоля толкова бързо?! :-x :-x :-x Осъзнах,че всичко което ми е казвал е било лъжа...Разби ми сърцето! Сега искам да го накарам да страда,да разбере колко ме боли...моля,помогнете ми!Дайте някакви предложения... :grin:

В същото състояние съм ;( Казваше ми как ме обича ,а на другия ден ми каза,че е тръгнал с друга.А сега като му пиша почва и да ме обижда,нищо не съм му направила да се държи така с мен..С една дума вече хич не му пука за мен ..

Mi6inka
01-31-2009, 16:02
ако наистина не изпитва чувства към теб.. каквото и да правиш няма да го нарани... (смисъл да тръгваш с друго момче,за да го нараняваш или нещо такова-така най-много да наранаиш момчето,което използваш за отмъщението) :S .. или пък може и да има някакъв начин ... незнам..