PDA

View Full Version : проблем с оформянето



OneGirl
01-21-2009, 12:28
Значи моят проблем е, че оценките ми по математика са 4,5,4 (последната четворка е от класното) и когато попитах госпожата дали може да ме изпита за 5 тя ми каза НЕ :-o :shock: . А аз задачите вече ги знам как се рашават. И като имаме математика 3 часа седмично мисля, че няма проблем да ме изпита веднъж.
Аз цял срок се старая по математика, задачите за домашна винаги си решавам дори и допълнителни, но на класното изкарах 4 и тя не ми дава шанс да си поправя оценката.
Според вас при тези оценки имам ли шанс за 5. :) .

taNcheto93
01-21-2009, 12:40
За да имаш 5 трябва да те изпита поне 2 пъти.

maigeri08
01-21-2009, 12:45
еми зависи, например ако оценките не са ти пълни и примерно имаш 3,5 на класното нормално да не иска да те изпита за 5. Но ако са ти пълни напълно имаш шанс да се бориш!

soul1199
01-21-2009, 12:49
ima6 6ans za 5 :) ama tq neska i moita gospoja mn me natvari :-x

vesito13
01-21-2009, 12:58
Попринцип оценката от класното е много важна при някои учители . Всичко си зависи от учителя . Ако тя реши , че няма да те изпитва надали може да направиш нещо . Е наистина може да се явиш пред комисия за увеличаване на оценката , но много пъри се е случвало да се намали . Друг вариант е ако примерно 5-цата , която имаш ако е била 4.60 и учителката държи всичко да е съобразено с реалната оценка , пак няма да може да ти пише 5 . Лично мое мнение , че щом вече учителката е казала не може , когато си я попитала не нахалствай повече . Примири се с тази оценка за първия срок , който не е толкова важен и втория се стегни повече и се сети по рано , че искаш 5 , не - 4 и си изкарай оценката .

Izzy_
01-21-2009, 15:15
И на мен ми се е случвало,само дето по-високата ми оценка беше на класното и пак не искаше да ме изпита.Има си учители,които го правят на инат и каквото и да правиш няма да те изпитат,така че щом е казала 4,значи 4,втория срок може да изкараш повече,от теб зависи. ;)

OneGirl
01-21-2009, 16:42
e kakvo da napravq qvno trqbva da se primirq s chetvorkata. Vtoriq srok poveche. Gadnoto e che zaradi tazi matematika uspeha mi e 5.46, no kvo da se pravi :-o .

P.P izvinete me za latinecata ama nz kvo mu stana na kompa :) .

vesito13
01-21-2009, 16:48
Това твойто гадно се е получило. Надявам се за втория срок да те мотивира повече ;)

Glezanka
01-22-2009, 21:37
Аз имам 12 часа седмично и също ми казаха "Не!",преживей го и си оправи оценката втория срок.

Seducti0n
01-22-2009, 22:29
Щом твърдиш, че имаш знания-докажи и го.
Аз ако съм на твое място, ще направя всичко възможно за да и покажа, че мога и, че знам.

Darkkiss
01-23-2009, 02:31
Значи моят проблем е, че оценките ми по математика са 4,5,4 (последната четворка е от класното) и когато попитах госпожата дали може да ме изпита за 5 тя ми каза НЕ :-o :shock: . А аз задачите вече ги знам как се рашават. И като имаме математика 3 часа седмично мисля, че няма проблем да ме изпита веднъж.
Аз цял срок се старая по математика, задачите за домашна винаги си решавам дори и допълнителни, но на класното изкарах 4 и тя не ми дава шанс да си поправя оценката.
Според вас при тези оценки имам ли шанс за 5. :) .

тя е госпожата

в нея са глябът и ножът