PDA

View Full Version : Защо сте толкова бавни уе момчета?!



BogeY
01-21-2009, 15:08
здравейте! (: ... мойто нее е проблем .. просто споделям ... аз нямам дълги връзки ... нито една не е продължила повече от месец .. хах ... харесвано момиче съм .. уча в училище с преобладаващо мъжко присъствие ... всеки идва запознава се .. ала бала кафенца .. ,но никой не предпиема нищо .. ти му правиш намеци то ... =/ Просто ми омръзна ... с няколко момчета уж се зарибяваме и накрая изведнъж когато си хлътнал по него .. сичку се разпада .. спирате да си говорите едва ли не .. защо се така се получава ...?! ... А аз имам толкова мн излишна любов .. и няма с кой да я споделя ... :д :д .. благодаря ,че го прочетохте .... ако желаете изкажете мнение ...

balu4ka
01-21-2009, 15:10
Ами за всичко си има време.Ходите един месец,защото то не е момчето за теб.А кaто гледам ти искаш серизна връзка нали така?Ако е така почакай,всичко хубаво идва с времето :)

ifkataAa
01-21-2009, 15:12
+1 :-)

Момчетата го намират за правилно,но въопще не е така.Даже си е много грешно.Все пак ние не сме играчки и не служим само за развлечение.Аз вече избягвам момчетата тип "дебна да ебна" въпреки,че са ми слабост (angel) :)

nicolepcd
01-21-2009, 15:22
Съдба, кво да се прави 8-)

PreciousDiamond
01-21-2009, 16:04
Такъв е живота .. ше чакаш докато не намериш подходящия ; )

_DaYa_
01-21-2009, 16:05
Ами за всичко си има време.Ходите един месец,защото то не е момчето за теб.А кaто гледам ти искаш серизна връзка нали така?Ако е така почакай,всичко хубаво идва с времето :)
на колко си години :-o закото да не забравяме, че момчетата "съзряват по-късно" и даречем когато са до 17-18 год възраст като усетят , че нещата стават леееко по-сериозни :x и ги хваща страха :shock: :lol: и почват да те отбягват 8-) ... с две думи МОМЧЕТА БЕ :D :-D

kobrichka
01-21-2009, 16:07
Съдба, кво да се прави 8-)

Да,така е :-D

taurus91
01-21-2009, 16:32
ее ми такива сме момчетата кво да се прави ... с нас не можете :-D ама и без нас неможете 8-)

EarthShaker
01-21-2009, 18:12
защото намеци, глупости и после викате ' аз да не съм някоя курва'... ай сектир

хората ГОВОРЯТ, няма намеци

Naughty_
01-21-2009, 18:15
а ти какво точно очакваш ?
да ти каже "искаш ли да си станем гаджета?" ако е така - това отдавна не е модерно...така че просто го целуни ...те от там тръгват нещата 8)

BogeY
01-21-2009, 18:22
е окей .. ама как да го целуна като не знам как ще реагира?!
По бузата вианги съм си ги целувала .. ама .. тфа е друго ...
и не ,никога няма да се напарвя ан ударена или да почна
да го избягвам ,ако той тръгне да прави нещо .. та нали точно това
очаквам от него баси .... и понякога ме е срам ... някак си
не мога да тръгна да говоря за тези неща ТОЧНО защото
вие не показвате какво изпитвате към момичето!!!! Се чакатае ние да
тръгнеме ....

MP
01-21-2009, 18:24
Никой не ги разбира вашите намеци,само вие си ги разбирате и после ни обвинявате нас,че не сме предприели нищо.Ние да не сме ясновидци?Ако ни харесвате,го казвате,ако искате нещо повече,пак го казвате.Ако ние го искаме,ние го казваме,къде е проблемът?Намеци,дрън,дрън та пляс...Не да се правите на недостъпни и да си мислите,че сме разбрали одавна,че ни харесвате.Ще трябва да си смените тактиката,това не работи...

Naughty_
01-21-2009, 18:26
Няма как да разбереш как ще реагира ако не пробваш. Пък после нали знаеш "РИск печели, риск губи" квото стане :) А и немисля че ще се отдръпне при положение ,че те кани на кафе :) Самата покана за кафе, сама по себе си, говори че на момчето му е приятна твойта компания 8)

balu4ka
01-21-2009, 18:48
Ами за всичко си има време.Ходите един месец,защото то не е момчето за теб.А кaто гледам ти искаш серизна връзка нали така?Ако е така почакай,всичко хубаво идва с времето :)
на колко си години :-o закото да не забравяме, че момчетата "съзряват по-късно" и даречем когато са до 17-18 год възраст като усетят , че нещата стават леееко по-сериозни :x и ги хваща страха :shock: :lol: и почват да те отбягват 8-) ... с две думи МОМЧЕТА БЕ :D :-D

на 16 съм и да ти кажа ли не съм се разбързала :D

unlimited
01-21-2009, 18:53
здравейте! (: ... мойто нее е проблем .. просто споделям ... аз нямам дълги връзки ... нито една не е продължила повече от месец .. хах ... харесвано момиче съм .. уча в училище с преобладаващо мъжко присъствие ... всеки идва запознава се .. ала бала кафенца .. ,но никой не предпиема нищо .. ти му правиш намеци то ... =/ Просто ми омръзна ... с няколко момчета уж се зарибяваме и накрая изведнъж когато си хлътнал по него .. сичку се разпада .. спирате да си говорите едва ли не .. защо се така се получава ...?! ... А аз имам толкова мн излишна любов .. и няма с кой да я споделя ... :д :д .. благодаря ,че го прочетохте .... ако желаете изкажете мнение ...
Някой да ме е викал? :razz:

aka6a_vamp
01-21-2009, 18:58
И за кво е тая тема..за да разберем всички колко си красива и харесвана?Ок!

dinko
01-21-2009, 19:01
Ох.. незнам. На мене колкото и намеци да ми прави някое момиче, че ме харесва, никога не си признавам, защото след като го направя започвате да се окривате и да се правите на недостъпни :-x :smt023 много съм съгласен... веднъж напраих грешката да си призная и се почнаха едни преструвки едни лиготии понеже тя беше решила май че иска да "ме води за носа" щото много я харесвам ама ша ме прощава...та общо взето едно момиче като се почувства харесвано и почва да се фръцка наляво-надясно щото видиш ли едно мимче ше нправи сичко за нея и тя- дай за секи случай аз да пробвам!

term0t0
01-21-2009, 19:04
Живото е радост и тъга 8-) btw..и създаде цяла тема за да кажеш че момчета са бавни и че ти си красиво и сваляно момиче..Ех,тва ващо самочувствие ще ва погуби :(

ninjadorf
01-21-2009, 19:24
ебати кухите лейки .. 8-) .. а да .. по темата.. ти да нямаш сливи в устата ?? като искаш нещо.. кажи си

mitkom89
01-21-2009, 19:41
ами щом ти бият шута след като те познават 1 месец и после нямат желание да говорят с теб, може проблема да не е в тях :) Може просто да ги обременяваш с излишни безсмислици и като си представят как всеки ден ще са с теб и да ги избиват тикове :o А не виждам това какво общо има с това че ние сме били бавни ?!? Като толкова много го искаш, мятай му се на врата и не го пускай.

HipHopBlond
01-21-2009, 21:07
Ох.. незнам. На мене колкото и намеци да ми прави някое момиче, че ме харесва, никога не си признавам, защото след като го направя започвате да се окривате и да се правите на недостъпни :-x

Вие сте абсолютно същите, к'во се праиш??? 8)

Fantomche
01-21-2009, 21:30
poznata situaciq
posleden slu4ai v na4aloto na poznanstvoto mu kazah 4e go haresvam 4e mi e simpati4en toi me pita dali imame 6ans kazah da no trqbva da se opoznaem pi6ehme si no toi ne iska6e da izlizame mai go be6e strah na kraq mu kazah 4e sum se celuvala s drug i 4e nego go haresvam pove4e no nqma da go 4akam ve4no i toi kaza ami dobre az misleh 4e si razbral 4e sq ne iskam ni6to...lape6ka istoriq :razz:

p.s. ne sum krasivo i svalqno momi4e i ne vsi4ki sa ednakvi prosto na mom4eta im omruzva da 4akat

Kostadin_682
01-21-2009, 21:52
Живото е радост и тъга 8-) btw..и създаде цяла тема за да кажеш че момчета са бавни и че ти си красиво и сваляно момиче..Ех,тва ващо самочувствие ще ва погуби :(
:razz:

PreciousDiamond
01-21-2009, 21:53
Живото е радост и тъга 8-) btw..и създаде цяла тема за да кажеш че момчета са бавни и че ти си красиво и сваляно момиче..Ех,тва ващо самочувствие ще ва погуби :(

И Дани както винаги избива рибата с мнението си 8-)

BogeY
01-22-2009, 17:22
Ох ама и вие не схващате .. кой говори тук за това кой колко е красив уе ... нямам дълги връзки ,защото все аз ги късам ,, не са ми интересни .. не мога да намеря момче споделящо интересите ми,да е шантаф колкото мен,да е свободен и открит ...в общи линии ... никой не скучае в мойта компания,защото съм супер весел човек ... аз говоря .. за това,че при мен .. напоследък .. нищо не потръгва .. и да - ходим на кино,на кафета,изчакваме се в у-ще заедно да си ходим .. и въпреки това той нищо не прави!!! Вие сте по срамежливи и от нас момичетата ве ... неговия приятел .. и с енго съм ходила на кафе и вече си говорим кога ще се видим на по тъмно .. :lol: ... просту ми е гадно ,че мноо протаквате .. :( ко ми се нахвърляте ся .. пфуу :(

Alabalaportokala
01-22-2009, 17:46
Виж сега. Не ние момчета сме виновни, а ти самата. Не знам на колко си но ако се събираш с връстници не очаквай адекватно поведени и това което искаш. Добре знаеш че момичетата се развивате по бързо от нас => трябва да се движиш с батковци които би трябвало да отговорят на изискванията ти, Ти като всяко момиче си си изградила идеал, но това не означава че всички са срамежливи и сдухани. Има си отракани и свежи хора. Ти не си ги намерила.

Успех !

Hilary_
01-22-2009, 18:03
До някъде си права... сега всички момчета изчакват момичетата да правят намеци и всичко останало...може би са станали по несигурни..?! Или ние сме по несигурни в това което сме...?! :? Незнам ама тъпо се е получило при теб... смисъл ако пък са много лесни няма да ти е интересно...всеки търси нещо различно..едни лесното...други необикновеното... :wink: Така че все ще намериш нещо за теб...!!! :wink:

guni7eam
01-22-2009, 19:44
М ае да са пробваме да разбием рекорда ти от 1 месец . =D> :smt119 :smt008

term0t0
01-22-2009, 19:50
Живото е радост и тъга 8-) btw..и създаде цяла тема за да кажеш че момчета са бавни и че ти си красиво и сваляно момиче..Ех,тва ващо самочувствие ще ва погуби :(

И Дани както винаги избива рибата с мнението си 8-) Ти пък откъде ми знаеш името..да не си от Американците..Дето спрехте мелодия на годината и провалихте българския млекопроизводител :(

term0t0
01-22-2009, 19:52
Ох ама и вие не схващате .. кой говори тук за това кой колко е красив уе ... нямам дълги връзки ,защото все аз ги късам ,, не са ми интересни .. не мога да намеря момче споделящо интересите ми,да е шантаф колкото мен,да е свободен и открит ...в общи линии ... никой не скучае в мойта компания,защото съм супер весел човек ... аз говоря .. за това,че при мен .. напоследък .. нищо не потръгва .. и да - ходим на кино,на кафета,изчакваме се в у-ще заедно да си ходим .. и въпреки това той нищо не прави!!! Вие сте по срамежливи и от нас момичетата ве ... неговия приятел .. и с енго съм ходила на кафе и вече си говорим кога ще се видим на по тъмно .. :lol: ... просту ми е гадно ,че мноо протаквате .. :( ко ми се нахвърляте ся .. пфуу :(Ама после виакте като почнем от "От вратата за краката"

П.П Сори за 2рия пореден пост..

slun4ice_90
01-23-2009, 09:21
Става така,защото мъжките са на принципът обичат да "чукат и после бягат"...Не им се занимава да се обясняват и такам...