PDA

View Full Version : Помощ!!!!



fenkatakrisi952
01-21-2009, 15:22
Проблемат ми е следния...
Имам една приятелка (вече не точно такава).Казва се И.Напоследък започна много да ме дразни.Преди няколко дни си купих една книга(направо се влюубих в нея).На следващия ден я донесох в даскало.Разбирасе И. не пропусна да я види.Още щом видя корицата каза,че и тя да си я купи.До тук добре.Не престана цял ден да ми дърдори как сме щели да се приберем заедно,а като си вземела книгата сме щели да си четем двете едвалине.
На следващия ден си я взе.След училище ми звъня.Казах на сестра ми ако И.ме търси да каже,че съм в банята и се къпя.Така и направи.Обаче И.казала на сестра ми да влезела и да ме питала какъв бил тоя герой от книгата :shock: .Леле после направо побеснях.Такова нахалство никога не бях виждала.
И не е само това.Понеже по някои предмети седя на един чин с нея (например по геометрия) не престава да ме критикува.Когато проверяваме домашното винаги гледа дали чертежа ми бил правилен или дали съм решила правилно задачата.И започва да ми обяснява как било правилно (а е по-зле от мен по отношение на отценките).Обикновено не се държи така (или поне не съм забелязала).
Моля ви,помогнете !!!Какво да правя? :-o Аз ли не съм добра приятелка или тя е просто много нахална и досадна ? :-x

Jumbie483
01-21-2009, 15:24
тя е просто много нахална и досадна

tItEufFf
01-21-2009, 15:25
Тя е нахална и досадна..

Ами обясни и, че те дразни много с нахалното си поведение.
Но според мен ще загубиш "приятелството" й ..

fenkatakrisi952
01-21-2009, 15:28
Предпочитам да загубя приятелството и вместо да дружа с такъв човек 8-)