PDA

View Full Version : molq vi pomognetee :(



baskettgirl
01-21-2009, 16:30
molq vi pomognete mi :( trqbva da napisha ese po dumite na aleksandur diuma
"Prez svoq jivot chovek prejivqva samo dva puti istinska liubov:purviq,kogato tq umira,a vtoriq-kogato umira toi.Za neshtastie az te obicham s poslednata si liubov...ti obichash svoeto izkustvo,obichai go po-silno ot men-tova e edinstveniqt supernik,s kogoto sym gotov da se primirq"
tova e temata,no napisanoto v cherveno e nai-vajno moje i samo po nego da e pisano :) Blagodarq vi predvaritelno
P.S. trqbva mi do nedelq molq vi pomognete

macegirl
01-21-2009, 16:47
За есе мисля,че няма да помогн ачак,но мога да дам малко насоки ако нямате нищо против.Любовта идва веднъж в живота и след нея всичко свършва.Изкуството е нещо,което е останало живо и до днес.То е нещото,което не би умряло през епохите и вековете.Ти трябва да обичаш повече изкуството,защото то няма да свърши нито ще те предаде.Това е достойният съперник на всички,то олицетворява преданноста и чисотата.

Сещам се само за тези насоки.Утря ще питам г-жата ни по Бел и ще съобщя за малко повече насоки.Надявам се да съм помогнала.

baskettgirl
01-21-2009, 17:21
blagodarq mnogo :) nadqvam se gospojata ti po BEL da ti kaje oshte neshta za da sglobq neshto smisleno nakraq :)