PDA

View Full Version : Какво ли ми има ?



5e5cuTy
01-21-2009, 16:31
От няколко дена се чувствам странно.. Болят ме яйчниците, една остра болка за около 4-5 мин и после ми минава, а понякога усещам, че все едно ми се подуват и изведнъж пак ми минава. Чувствам и една не точно болка, но напрежение ниско долу стомаха, както когато ще ми идва, но за последно ми дойде на 8-ми този месец, затова е изключено да ми дойде. Мислех, че е от настинка, но знам ли.. Може ли да имам кисти на яйчниците?
Другото е, че от 2-3 дена понякога сутринта ми е лошо, като закусвам ми минава, по някое време на деня пак ми става лошо и пак ми минава. Ям си нормално, не спазвам диети и т.н. Дори сега, беше ми лошо, вечерях, но още не ми е минало.. Мисля, че няма как да съм бременна, след като ми дойде преди 1-2 седмици, но на какво ли се дължи това, че ми е лошо?

П.С. На 16 съм

fruitshine
01-21-2009, 16:38
i az sam neshto podobno .. ako sme bremenni :( :(

H0lyGanGs7eR
01-21-2009, 17:29
ЦЕНЗУРА !

hottie

shell
01-21-2009, 18:56
може нещо нерви да са те хванали :(

hottie
01-21-2009, 19:04
Абсолютно възможно е да си настинала. Пазиш ли си кръста? Не искам да прозвуча като бабите, но е това е изключително важно. Едно момиче, което познавам не може да има деца след като й настинаха толкова сериозно яйчниците, че й се наложи интервенция.

За киста не може да се говори... никой от нас тук не може да ти каже, туй като симптомите са различни от човек на човек.
Ето защо са важни профилактичните прегледи при гинеколог и това е, което те съветвам да направиш.
Просто не може да ти се даде диагноза по този начин. Може болките в яйчника да са едно, а това че ти е лошо да е от съвсем друго нещо.
:)

H0lyGanGs7eR
01-21-2009, 19:10
стига де hottie, защо го изтри :D , не мисля, че би го помислила за истина. това са болки в бъбреците, най-вероятно камъни. боли ли те когато пикаеш?

5e5cuTy
01-21-2009, 19:20
hottie, мерси за отговора. Говорих с майка ми и ще ходя на преглед при гинеколог.


H0lyGanGs7eR - Не, не ме боли, само често ми се пишка.

hottie
01-21-2009, 19:28
Ако ти се пишка често вероятно е от настинка също. Ако се сещаш за друга аномалия пак сподели. Иначе мерила ли си си кръвното?Може да ти е ниско кръвното.

H0lyGanGs7eR : знам, че е шега но ми се стори правилно да го махна, тъй като темата е сериозна :)

5e5cuTy
01-22-2009, 12:41
Ако ти се пишка често вероятно е от настинка също. Ако се сещаш за друга аномалия пак сподели. Иначе мерила ли си си кръвното?Може да ти е ниско кръвното.

H0lyGanGs7eR : знам, че е шега но ми се стори правилно да го махна, тъй като темата е сериозна :)

Не съм си мерила кръвното сега, но често ми пада и ми е замаяно.. Но сега не, само ми е лошо от време на време.

6emet4e
01-25-2009, 13:01
Не съм си мерила кръвното сега, но често ми пада и ми е замаяно.. Но сега не, само ми е лошо от време на време.
И на мен ми прилошава така и поне при мен е от ниско кръвно.Особено щом се оправяш като хапнеш е много вероятно.Пробвай пак като ти стане лошо да хапнеш блокче шоколад примерно и ако се освестиш по-бързо значи е от това :)

А лично аз мисля че 2-та проблема нямат общо,но за първия нищо не мога да ти кажа

FiRe_LaDy
01-25-2009, 13:06
Не можем ние да ти кажем със сигурност.Отиди на лекар ... може да е настинка или възпаление.Аз миналата година имах възпаление,ама ми мина като пих лекарства

heroine
01-25-2009, 13:10
мче, т'ва не е ли оволация?

fashion4etyy
01-26-2009, 03:50
ние от къде да знаем дали си бременна :lol:

varnen4e
01-26-2009, 09:49
Може да си настинала. Може също така да караш тежка овулация.