PDA

View Full Version : Изгубих приятелка ;(



ifkataAa
01-21-2009, 18:54
Здравейте на всички.Историята ми е следната:
Имам много приятели,но 5 най-добри.Преди месец направих една грешка,заради която се извинявах многократно,но тя не иска да ми прости.А грешката ми дори не беше много голяма.тя също е правила грешки и аз съм и давала втори шанс,а тя не иска да ми го даде.Каза ми,че за нея съм нищо с голямо "Н".Чувствам се ужасно.извинявах се много пъти.Предполагам,че след време пак ще сме си приятелки,да не говорим,че те са ми кръсници,но сега какво да правя.Дайте ми съвет моля ви.Имам много фр. но искам нея :lol: :lol: :lol:

TheRestorer
01-21-2009, 18:58
Не че нещо се правя на умен , ама с малко повече дИтаЙлИ ще ти помогне народа.Така трудно ...

bebchence
01-21-2009, 19:00
Остави я нека да и мине и щом сте толкова добри приятелки след време пак ще сте.Незнам дали ше сте като преди защото незнам какво е станало но ше се оправите.Аз също съм била в това положение и след време ми прости,просто времето ще помогне :-)

sku
01-21-2009, 19:01
Изписал/а си толкова мн и същевременно информацията се побира на 2 реда :lol:
Кво си направил/а ?

ifkataAa
01-21-2009, 19:04
Съжелявам,че не казах подробности просто ми е много трудно да говоря за това.Прав си,че трябваше да разкажа повече...Ами грешката ми беше,че тръгнах с бифшия ми,който тя харесваше.Тя обаче ми каза,че вече не чувства нищо към него и аз без огризения на съвестта тръгнах с него..Ходихме 2 дни и скъсахме.Дори не го целунах,а тя си мисли най-лошото.Много ми е тежко.Извиних се 1000 пъти,но тя..След като скъсах с него тя тръгна и ходиха 5 дена и го заряза.Ако толкова го обича и държи на него що хоиха само 5 дена.Тва ли и е любовта ... :(

term0t0
01-21-2009, 19:08
Абе защо е ходила с него 5 дена..Да ти приличаме на гадателката "Светлина" ИНаче хората винаги си мислят най-лошото и като си втълпят нещо в главата-нема махане..

term0t0
01-21-2009, 19:08
Абе защо е ходила с него 5 дена..Да ти приличаме на гадателката "Светлина" Иначе хората винаги си мислят най-лошото и като си втълпят нещо в главата-нема махане..

ifkataAa
01-21-2009, 19:12
Ами незнам защо ходиха само 5 дни.Тя не каза дори на него причината.Незнам,просто не мога да спра да плача...всички ме успокояват и казват,че нещата ще се оправят,но на мен ми е много тежко.Моля ви помощ,не мога да преживея загубата от нея...

zero
01-21-2009, 19:22
Алооооо кога ше проумеете, че приятели няма ве ?
Хах приятелка и била и сега са скарани ...
оффф мани мани ..
На това се вика "Добра позната" !
В днешни времена трябва да си пазиш гърба от всякъде ...

PreciousDiamond
01-21-2009, 19:49
"Ако приятел ти каже очи в очи просто че не е, значи не е .. не значи , че вече слънце не грее ! " :!:

Incubus793
01-22-2009, 06:01
Ako znaesh kolko gi obi4am takiwa det se prawqt na nz si kfi i iskat da im se molish i da se unijawash ! Ne si naprawila NISHTO neredno dori nqma za kakwo da se izwinqwash..molq te uwajawai malko sebe si.....kaji i az ti se izwinih tfa be6e ot moq strana ako iska6 priemai ako ne y lewo! :-)

LittlePrincess
01-22-2009, 06:20
Хах, приятелката ти се държи много детински.Ти нищо не си направила (:

k1ss3r
01-22-2009, 08:11
priqtelstvo mejdu jeni...glyposti az sum siguren che vinagi si zavijdat za neshto i samo kato se oburne ednata drugata zapochva da podhranva zadnite i chasti...na teb nali ti e chista suvesta popitala si q predi da predprimesh nqkakvi deistviq..az dori ne bix popital de.. no ti si smetnala za neobhodimo sled kato tvurdish che ste dobri priqtelki e bilo normalno za vas :) i nakraq si vinovna po skoro tq ne zaslujava da ti bude priqtelka

k1ss3r
01-22-2009, 08:16
i mislq che si oburkala mestoto temata trqbva da e pri priqteli i....

zaraaa
01-22-2009, 08:20
Хах, приятелката ти се държи много детински.Ти нищо не си направила (:

+1

Hilary_
01-22-2009, 10:21
Еми тъпо и било първо да ти казва че не го харесва вече...после е тъпо това че ти си тръгнала с него за 2 дни...и още по тъпо е било че тя ти се сърди след като не си знаела и още по малко че тя е ходила с него супер малко време... :? С една дума...детински истории... :? Ми какво можеш да направиш... да отидеш и да и кажеш за последен път "Съжалявам но и двете направихме грешки...ако иксаш ми прости ако не няма повече да ти се извинявам...ако държиш на мен ми бъди приятелка...а от моя страна ти обещавам да не се караме повече за момче!!! " ... :? Айде успех!!! 8)

myNameIsImmortal
01-22-2009, 11:41
Извинявай, но ще използвам твоята тема да кажа и аз какво загубих :-o

Та днес докато ходих в коридора копчето на дънките изпадна някак и го загубих.. :( и сега не мога да го намеря и ходя с изпаднали дънки..

Айде вземи се осъзнай малко.. не си загубила приятелка, а сивото си вещество, намиращо се в мозъчната ти кутия.. :?

xDIwannaeatyou
01-22-2009, 12:46
омг тоз е егати курвара чувек... егати филмите кой измисли сценария мноу голяма боза е станала :)

FlashMX
01-22-2009, 12:51
.Имам много фр. но искам нея :lol: :lol: :lol:
Колко..... банално.

depressedgirl
01-23-2009, 11:37
ако ти е истиснка приятелка ще ти даде втори шанс
не може едно момче да ви раздели
пък и на всичкото отгоре ако тя смята за фр ще повярва на думите ти

UglyBakaGurl
01-23-2009, 17:06
ако ти е истиснка приятелка ще ти даде втори шанс
не може едно момче да ви раздели
пък и на всичкото отгоре ако тя смята за фр ще повярва на думите ти

+