PDA

View Full Version : Помощ за диетка или нещо подобно.



Monika91
01-21-2009, 19:16
Така.. много съм слаба,винаги съм била,но то ми е по-скоро генетично заложено ,винаги съм яла адски много.и напоследък започва да ми личи.от 2 години някъде де.и всичко ми се лепи по корема.пак съм адски слаба ,но е така ,по бански като съм ,хич не се харесвам и става все по-зле.
Исках да питам какво мога да направя по въпроса.ясно е че единият вариант е да ям по-малко.Това вече го правя.но ефект няма.ако някой има някаква идея ,но без някакви супер специални диети ..
Благодаря предварително!

LovelyGirl
01-21-2009, 19:45
Има доста теми на тази страничка,точно за диети са,разгледай и тях :)

Основното е-спираш(намаляш) тестени изделия,естествено хляб,сладко,пържено,мазни храни и т.н.

Другото което е-спорт.Пример-плуване,фитнес,аеробика,уп ажнения вкъщи :)
Само с диетка няма да се получи желаният ефект :)

littlebaby
01-21-2009, 19:50
И аз съм така,само дето при мен се лепи по дупето :? даже почнах и паласки да заформям :shock: Гледай да не се тъпчеш с чипсове,пуканки и всякакви мазни боклуци 8-) + много течности + плодове/зеленчуци + упражнения.Може да пробваш и с фитнес или някакъв друг вид спорт.А и гледай да се храниш умерено.
Айде успехче :)

SoFarSoG00d
01-21-2009, 21:10
Първо,диета не означава гладуване.Диетата е начин на живот.Не трябва да гладуваш,защото ефектът ще бъде краткотраен.Стреми се да ограничиш консумациата на тестени изделия,сладко и пържено.Поемай поне 2.5 л течности на ден(без натурални сокове,безалкохолни-от тях се пълнее).Хапвай ябълки,цеди си сок от лимон.Не вечеряй след 17:30-18:00,това е много важно,последното ти хранен за деня трябва да бъде преди споменатите часове.Само с диета няма да се получи,ако нямаш възможност да ходиш на фитнес или не ти се ходи,прави си упражнения вкъщи или пък карай колело и най-важното не приемай диетата като мъчение,а като избавление.

Sissy90
01-22-2009, 13:33
И аз ще те посъветвам да спортуваш - можеш да си правиш някакви упражнения вкъщи - намери си например запис с тае-бо, упражненията на Синди Крауфорд или някаква аеробика - това можеш да го правиш и вкъщи. Или пък се запиши на нещо такова - като имаш определен ден и час, сигурно ще си по-дисциплинирана.

3oPuTy
01-22-2009, 15:20
Щом по принцип си слаба и проблема е само в областа на стомаха отговора е лесен - коремни преси :)
Ако нямаш излишни мазнини по останалата част от тялото единственото,което ще ти е наистина от полза са пресите :) Започни с 3 серий по 20-25 и през няколко дена увеличавай с по няколко :) Ако си редовна до лятото ще имаш перфектен корем ;)