PDA

View Full Version : Вие ми се свят



meni18
01-21-2009, 19:20
Значи проблема ми е от скоро.Първо преди една седмица започнах да вдигам кръвно,днес сутринта щом си отворих очите-страшен световъртеж,направо се хванах за леглото.Това продължи цял ден.Знам,че е прекалено скоро да се притеснявам,но исках все пак да попитам дали някой е имал подобен проблем.Цикъла ми е чак след седмица,а в момента пия локален антибиотик за гърлото.Предполагам,че може да е от антибиотика,но все пак искам да чуя и други мнения.Мерси :)

MrUndaztood
01-21-2009, 19:23
Боже тез антибиотици!


99% ти гарантирам,че е заради дехидратиране на организма ти!Пии поне 1 седмици минимум 2.5 литра течности (силно препоръчително вода!) и ти гарантирам,че ще се оправиш!
Но естествено,трябва да продължиш да пиеш колкото се може повече!

foreverr
01-21-2009, 20:20
Може и да е от антибиотика, но след като спреш антибиотика ако ти е още така иди на лекар, защото аз от виене на свят съм имала и припадъци, но при мене е от ниско кръвно и неядене :(

Darkkiss
01-22-2009, 02:42
Значи проблема ми е от скоро.Първо преди една седмица започнах да вдигам кръвно,днес сутринта щом си отворих очите-страшен световъртеж,направо се хванах за леглото.Това продължи цял ден.Знам,че е прекалено скоро да се притеснявам,но исках все пак да попитам дали някой е имал подобен проблем.Цикъла ми е чак след седмица,а в момента пия локален антибиотик за гърлото.Предполагам,че може да е от антибиотика,но все пак искам да чуя и други мнения.Мерси :)

ти за доктори не си ли чувала?

meni18
01-22-2009, 06:37
Ами мисля,че е прекалено рано да ходя на лекар за едното виене на свят.Ще послушам съвета на другите и ако не отмине тогава ще се консултирам с лекар.

UFOs
01-22-2009, 06:56
Не,по-добре не им слушай съветите!
То е ясно,че човек трябва да пие по 2 литра на ден вода.
Аз съм бил много пъти така.Често ми се случваше,когато седя и изведнъж стана.Няколко дни така ми се върти свят,след това забравям за него.Нищо чудно да ти е паднало и кръвното.Няма смисъл да ходиш на лекар.

MrUndaztood
01-22-2009, 09:32
Глупости!
Както ти казах пий много вода (вода,не други течности) няколко дни,минимум 2 литра.
А "омеквалили" са ти краката когато ти се е връткала главата?


Ако това с водата не помага,отиди да ти измерят кръвното и поискай направление да те боцнат и вземат кръв за кръвна захар!

Вариантите са:
-ниско кръвно,както казаха по-горе,но пък ти каза,че имаш високо,така че малко вероятно е
-дехидратиране
-рязко понижаване или вдигане на кръвната захар.
Последните 2 са най-възможни!

UFOs
01-22-2009, 15:05
Много преувеличаваш.Сигурно си от хората,който като се убоцкат,отиват на лекар.. :-D :D

Claudette
01-22-2009, 16:39
Да ти кажа, това, че ти се вие свят, е по-възможно да е от антибиотиците, от колкото от високо кръвно. Обикновено, при ниско кръвно се наблюдава този симптом. :)

MrUndaztood
01-22-2009, 17:07
Много преувеличаваш.Сигурно си от хората,който като се убоцкат,отиват на лекар.. :-D :D

И с какво?! С тва,че не и спестявам нешата ли?

Ми щом казваш