PDA

View Full Version : Търся нещичко



Liar
01-21-2009, 20:22
Здравейте.Става въпрос за вежди.Много пъти съм ходила по козметични,обяснявам им как искам да ми ги направят и никога не се получава.Затова реших сама да опитам.Искам чупка.Горе-долу съм наясно къде да се скубе и къде да се оставя,за да се получи,но се чудех дали в нета няма някъде ръководство с картинки как се оформят вежди във формата на чупка?Аз търсих,но не открих нищо.Много ще ми помогнете,ако имате това,което ми трябва!

SoFarSoG00d
01-21-2009, 21:20
Зависи от формата на вежидте,не при всеки може да се оформи чупка.

AliceSw
01-22-2009, 09:00
ръководства из нета не ми се търсят...

обаче някъде бях чела и моите сега така ги правя

със ситно гребенче сресваш веждите в абсолютно всички посоки нагоре, надолу,в посока, обратна на растежа, идеалната линия се вижда, защото при всичките сресвания се запазва...после скубеш излишното и евентуално правиш чупка, ако я има

Sissy90
01-22-2009, 13:28
И аз много харесвам веждите с чупка, но моите не са проектирани така :-D Можеш да пробваш да очертаеш приблизително с черен молив как искаш да са ти веждите и да оскубеш излишното.

iMillie
01-22-2009, 21:38
http://babyccinoblog.com/wp-content/uploads/2008/04/eyebrow.jpg

Liar
01-24-2009, 17:51
Моите вежди са гъсти по рождение,така че може да ми се направи чупка.А и откакто видях една приятелка с една тънка линия вежди-с чупка знам,че при всички може,друг е въпросът,че някои козметички не могат.Даже и на центъра ходих и не ме направиха по-различна форма от тази,която и аз самата мога да си направя.Затова реших да опитам и ми трябва малко помощ.Благодаря на всички за отговорите,ще се радвам да чуя и още мнения,като например на практика как се прави-от къде се скубе и т.н. защото ако сега не станат добре,никога няма да станат,не искам да ги чакам да порастнат,не е хубаво да стои така...