PDA

View Full Version : как да го изненадам



mariqkirova
01-21-2009, 20:37
след няколко дена приятеля ми заминава и няма да го виждам с месеци.искам утре вечерта да го изненадам с нещо...но не знам с какво...искам да е нещо хубаво,романтично...да си спомня за тази вечер,докато го няма.дайте някакви идеи,че нямам много време :)

Whyniser
01-21-2009, 20:47
Ами старомодното готвене у вас или у тях.Ако е у тях взимаш му ключовете,ако вече имаш и такива де,не му казваш за тази вечер.Сготвила си нещо по-специално за двамата.Намалено осветление.И като влезне той пускаш вашата любима песен и вече си сложила масата и нататък вече знаеш.Успех :-)

Darkkiss
01-21-2009, 20:54
след няколко дена приятеля ми заминава и няма да го виждам с месеци.искам утре вечерта да го изненадам с нещо...но не знам с какво...искам да е нещо хубаво,романтично...да си спомня за тази вечер,докато го няма.дайте някакви идеи,че нямам много време :)

земи му 1 вибратор и му го тури в гъза като се видите

100% ще се изненада много!!!

myNameIsImmortal
01-21-2009, 21:14
след няколко дена приятеля ми заминава и няма да го виждам с месеци.искам утре вечерта да го изненадам с нещо...но не знам с какво...искам да е нещо хубаво,романтично...да си спомня за тази вечер,докато го няма.дайте някакви идеи,че нямам много време :)

земи му 1 вибратор и му го тури в гъза като се видите

100% ще се изненада много!!!
то ще се изненада, ама се пита дали ще е приятна изненадата ?! 8-)



По темата:
Не знам, направи нещо което мислищ, че ще му допадне много. Не го познавам, не съм влюбен аз в него и не мога да ти дам точни идеи какво да направиш. Просто трябва да съчераеш: изобретателност и романтика.

:)

Kostadin_682
01-21-2009, 22:28
след няколко дена приятеля ми заминава и няма да го виждам с месеци.искам утре вечерта да го изненадам с нещо...но не знам с какво...искам да е нещо хубаво,романтично...да си спомня за тази вечер,докато го няма.дайте някакви идеи,че нямам много време :)

земи му 1 вибратор и му го тури в гъза като се видите

100% ще се изненада много!!!
то ще се изненада, ама се пита дали ще е приятна изненадата ?! 8-)



По темата:
Не знам, направи нещо което мислищ, че ще му допадне много. Не го познавам, не съм влюбен аз в него и не мога да ти дам точни идеи какво да направиш. Просто трябва да съчераеш: изобретателност и романтика.

:)
мхм.. ти го умееш до съвършенство :)
+идея

cherinka
01-22-2009, 04:11
кажи му, че искаш да скъсате 8-)
100% ще го помни със сигурност тоя ден 8-) 8-) 8-)



Аз отивам у тях, където сме сами и той е приготвил вечеря - пиле, вино и...гледам в чинията си кисели краставички, но някак...като накълцани, зле нарязани...питам защо така, а милият ми отговаря: " Опитах да оформя с ножа сърчица, но нещо не успях..."

Просто нямаше какво да кажа...
:D :D :D :D
тва ме разсмя от сърце, признавам си!

Kostadin_682
01-22-2009, 08:57
кажи му, че искаш да скъсате 8-)
100% ще го помни със сигурност тоя ден 8-) 8-) 8-)


:shock: Как може да си толкова брутална :?

soul1199
01-22-2009, 09:18
napravi my ve4erq :) sq malko 6e filmiram,ama :D slaga6 listenca ot rozi po legloto ili vuv vanata,puska6 myzika,slaga6 sve6i i se se6a6 :)

soul1199
01-22-2009, 09:26
napravi my ve4erq :) sq malko 6e filmiram,ama :D slaga6 listenca ot rozi po legloto ili vuv vanata,puska6 myzika,slaga6 sve6i i se se6a6 :)

Аз освен за яко клише, друго не се сещам...em da,taka si e :D :D

vlubeno_momi4e***
01-22-2009, 10:39
кажи му, че искаш да скъсате 8-)
100% ще го помни със сигурност тоя ден 8-) 8-) 8-)

:razz:

NeonBlack
01-22-2009, 10:49
Мен би ме изненадал практичен подарък от жена.

Писна ми от вечери, плюшени играчки, общи снимки и всякакви подобни дивотии.

Имаше една приятелка, която ми взе прекрасни боксови ръкавици Adidas. Бях прекрасно изненадан - бяха белички и бързо се изцапаха, но определено не съм получавал по-хубав подарък.

myNameIsImmortal
01-22-2009, 11:36
Абе какво давате съвети как след като мине романтичната вечеря у тях "знае какво да направи" т.е. да ходи да прави секс с него..

А откъде знаете дали са стигнали до ниво секс :?:
А и секса не е най-хубавия подарък.. има къде къде по-добри вариянти... :?


По темата:
По-горе дадох своето мнение :)

myNameIsImmortal
01-22-2009, 11:51
Абе какво давате съвети как след като мине романтичната вечеря у тях "знае какво да направи" т.е. да ходи да прави секс с него..

А откъде знаете дали са стигнали до ниво секс :?:
А и секса не е най-хубавия подарък.. има къде къде по-добри вариянти... :?


По темата:
По-горе дадох своето мнение :)


и кои са по-добрите варианти???

Да му направи мекици ли?

Да, защо не? Във формата на сърце и на тях с шоколад да напише Обичам те! Нещо такова.. кой е казъл, че при дълга раздяла трябва на 101% да правят секс.. :?

myNameIsImmortal
01-22-2009, 12:07
1 защото явно не си имал дълга раздяла

2 защото явно не си правил и секс досега


:)


мекици, сърца, шоколад, анимационни филми... :lol:
всеки има различно мнение и има право да го изрази :)
Айде няма да спамя повече в темата на момичето.
Пожелавам й да го изненада по какъвто и да е начин :)

Bu7cher
01-22-2009, 14:19
Ами според мен...ще е хубаво да си прекарате вечерта само двамата...няма значение как според мен.Пък и без вечерята да е...ще се изкефи 100% :) .
А шанса да ти е верен или ти на него...си зависи от вас.

SoAfraid
01-22-2009, 15:13
1 защото явно не си имал дълга раздяла

2 защото явно не си правил и секс досега


:)


мекици, сърца, шоколад, анимационни филми... :lol:
всеки има различно мнение и има право да го изрази :)
Айде няма да спамя повече в темата на момичето.
Пожелавам й да го изненада по какъвто и да е начин :)

Бе човек ти ме изненадваш е. Да не си прочел някоя книга или научил наизуст всякаква романтика е. Мноо някак си нежен си тука във форума е. Не е нормално бъди малко по мъж стига с тея женските лигави работи.

П.С. По темата: Човека за когото пиша се изказа достатъчно :D

myNameIsImmortal
01-22-2009, 15:49
1 защото явно не си имал дълга раздяла

2 защото явно не си правил и секс досега


:)


мекици, сърца, шоколад, анимационни филми... :lol:
всеки има различно мнение и има право да го изрази :)
Айде няма да спамя повече в темата на момичето.
Пожелавам й да го изненада по какъвто и да е начин :)

Бе човек ти ме изненадваш е. Да не си прочел някоя книга или научил наизуст всякаква романтика е. Мноо някак си нежен си тука във форума е. Не е нормално бъди малко по мъж стига с тея женските лигави работи.

П.С. По темата: Човека за когото пиша се изказа достатъчно :D
Еми такъв съм.. какво да направя, както се казва "роден за да поддържа романтикажа жива" .. :)

HePeAJIeH
01-22-2009, 16:00
Да ама ,мойто момче,време на хората за романтика рядко вече им остава..и едва ли повечето от тука я обичат..


По темата...направете нещо нестандартно...нещо което и двамата няма да забравите..

myNameIsImmortal
01-22-2009, 16:04
Да ама ,мойто момче,време на хората за романтика рядко вече им остава..и едва ли повечето от тука я обичат..


По темата...направете нещо нестандартно...нещо което и двамата няма да забравите..

абе все се намира някой на който да му хареса :)