PDA

View Full Version : Нямам сперма



NoNickName
01-21-2009, 20:51
Вече 3-4 пъти като правя секс с приятелката си се случва нещо много странно и притеснително! На 18 години съм и след края....как да го кажа...ми нямам сперма :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Пробвах и на "ръчна" :razz: , но същатата работа. Ще съм много благодарен на коректни отговори,мнения и съвети за решаване на проблема.Не искам още да прибягвам до лекарска помощ. Благодаря Ви предваително и до скоро!


P.S: Възможно ли е заради прекалената употреба на ментови бонбонки (Tic-Tac)...понеже спрях цигарите....високо кръвно,силна аритмия и задушаване (Недостик на въздух)..както и да е тея неща не са от значение според мен.Въпроса ми беше заради ментовите бонбони (чувал съм нещо подобно) :shock:

x3eme
01-21-2009, 20:52
искаш не искаш проблема си ти е за лекар

ViolentSaint
01-21-2009, 20:52
Хм.... да не би да лъскаш много често ? Почивка правиш ли си от празнене ?

Най добре на лекар да идеш

NoNickName
01-21-2009, 20:55
Аз си имам приятелка..не ми се налага да лъскам.. :) Просто исках да пробвам дали ще има друг ефект и разрешение на проблема :( Някой съвет без да се налага да ходя веднага на лекар ? :)

Darkkiss
01-21-2009, 20:57
Вече 3-4 пъти като правя секс с приятелката си се случва нещо много странно и притеснително! На 18 години съм и след края....как да го кажа...ми нямам сперма :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Пробвах и на "ръчна" :razz: , но същатата работа. Ще съм много благодарен на коректни отговори,мнения и съвети за решаване на проблема.Не искам още да прибягвам до лекарска помощ. Благодаря Ви предваително и до скоро!

дай на некой фр 20 кинта да те исчука отзаде

100% на др-я ден няма да ти има нищо

ViolentSaint
01-21-2009, 20:58
Аз си имам приятелка..не ми се налага да лъскам.. :) Просто исках да пробвам дали ще има друг ефект и разрешение на проблема :( Някой съвет без да се налага да ходя веднага на лекар ? :)

Човече, ако темата ти не е ебавка ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е меко казано, щеш нещеш утре отлитай до лекаря ти, защото с тия неща шега не бива.

YourEverything
01-21-2009, 20:59
Лекаааааар !!! Колкото се може по-скоро.

NoNickName
01-21-2009, 21:00
Пич слушай ся да ти кажа два мохабета.по време на акта ти ...задържаш ли за малко когато си преди свършване и след тва да продължаваш пак и когато трябва да свършиш да нямаш сперма.Правиш ли го така?И недей слушай оня пендел...

Не го задържам...и пак да продължавам достатъчно си държа ;) Просто няма нищо...само удоволствието,но без черешката накрая.....

Neftochimic
01-21-2009, 21:01
Вече 3-4 пъти като правя секс с приятелката си се случва нещо много странно и притеснително! На 18 години съм и след края....как да го кажа...ми нямам сперма :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Пробвах и на "ръчна" :razz: , но същатата работа. Ще съм много благодарен на коректни отговори,мнения и съвети за решаване на проблема.Не искам още да прибягвам до лекарска помощ. Благодаря Ви предваително и до скоро!

в резервуара няма нищо,а? :-D
ходи при чичо доктор може да ти помогне

NoNickName
01-21-2009, 21:23
Пич слушай ся да ти кажа два мохабета.по време на акта ти ...задържаш ли за малко когато си преди свършване и след тва да продължаваш пак и когато трябва да свършиш да нямаш сперма.Правиш ли го така?И недей слушай оня пендел...

Не го задържам...и пак да продължавам достатъчно си държа ;) Просто няма нищо...само удоволствието,но без черешката накрая.....

Май не ме разбра пич...По време на акта спираш ли за малко и пак да почваш да я шибаш твоята?

Ами...за 2-3 мин може да се случи при по-продължителен акт :)

Kraken
01-21-2009, 21:30
Пич слушай ся да ти кажа два мохабета.по време на акта ти ...задържаш ли за малко когато си преди свършване и след тва да продължаваш пак и когато трябва да свършиш да нямаш сперма.Правиш ли го така?И недей слушай оня пендел...

Не го задържам...и пак да продължавам достатъчно си държа ;) Просто няма нищо...само удоволствието,но без черешката накрая.....


Брато ходи на лекар като одъртееш ще си блъскаш главата "що не отидох да ме прегледат когато трябваше сега деца не мога да имам..."
(това си е доста лоша възможност)

ubuntu
01-21-2009, 22:11
Мога да ти кажа хапченца ама по добре лекар ... смисал не са много офертиращи особено предозирането с тях ... ;) 8)

NeSumJenaTi
01-22-2009, 16:08
Вече 3-4 пъти като правя секс с приятелката си се случва нещо много странно и притеснително! На 18 години съм и след края....как да го кажа...ми нямам сперма :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Пробвах и на "ръчна" :razz: , но същатата работа. Ще съм много благодарен на коректни отговори,мнения и съвети за решаване на проблема.Не искам още да прибягвам до лекарска помощ. Благодаря Ви предваително и до скоро!


P.S: Възможно ли е заради прекалената употреба на ментови бонбонки (Tic-Tac)...понеже спрях цигарите....високо кръвно,силна аритмия и задушаване (Недостик на въздух)..както и да е тея неща не са от значение според мен.Въпроса ми беше заради ментовите бонбони (чувал съм нещо подобно) :shock:



ОТИВАЙ НА ЛЕКАР

NeSumJenaTi
01-22-2009, 16:10
Пич слушай ся да ти кажа два мохабета.по време на акта ти ...задържаш ли за малко когато си преди свършване и след тва да продължаваш пак и когато трябва да свършиш да нямаш сперма.Правиш ли го така?И недей слушай оня пендел...

Не го задържам...и пак да продължавам достатъчно си държа ;) Просто няма нищо...само удоволствието,но без черешката накрая.....

Добре,а чувстваш ли се така все едно,че свършваш ? ? ? В смисъл имаш ли го самото усещане ? И преди имал ли си сперма ?

Neftochimic
01-22-2009, 16:28
купи си Трибестан 8-)

DeadSilenceF
01-22-2009, 16:29
искаш не искаш проблема си ти е за лекар

FaFcHy
01-22-2009, 21:29
P.S: Възможно ли е заради прекалената употреба на ментови бонбонки (Tic-Tac)...понеже спрях цигарите....високо кръвно,силна аритмия и задушаване (Недостик на въздух)..както и да е тея неща не са от значение според мен.Въпроса ми беше заради ментовите бонбони (чувал съм нещо подобно) :shock:
\


batka ti kolkoto ne6ta ni izbroi 4e ti ima a si samo na 18 si si napravo za bolnica kuf lekar :D :D :D

zero
01-23-2009, 08:30
Не са базикайте ве ...
А е пич пробвай една чикия да направиш и виж дали
ше ти фръкне нещо от чурката ...
после извикай твойта и напрайте повторен опит :)
И да стане и да не стане бягай на лекар щот с тия
работи шега не бива, както казаха по-горе !

ANTIHUMAN
01-23-2009, 20:05
Spri tic-taca! Gledah edna seriq na ,,Doktor Haus'' i taka de! Spri bonbonkite!

P.S. Ne mi se smeite az ot tozi film se obogatih mnogo! :) :grin: :)

swords1010
01-23-2009, 22:03
Ако преди не си имал проблеми с еякулацията и изведнъж изниква това, е добре лекар да те прегледа. Това е, което ти препоръчвам. :)

NoNickName
01-30-2009, 21:05
Благодаря ви много за мненията :) :grin:

sKa73r4o93
01-30-2009, 21:13
Вече 3-4 пъти като правя секс с приятелката си се случва нещо много странно и притеснително! На 18 години съм и след края....как да го кажа...ми нямам сперма :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Пробвах и на "ръчна" :razz: , но същатата работа. Ще съм много благодарен на коректни отговори,мнения и съвети за решаване на проблема.Не искам още да прибягвам до лекарска помощ. Благодаря Ви предваително и до скоро!

дай на некой фр 20 кинта да те исчука отзаде

100% на др-я ден няма да ти има нищоhahahahhahah ahah ah ah ahahhah ahahah :lol: :lol: :lol:

SiSsKkAa
01-30-2009, 21:18
отиди на лекар той ще ти каже най=добре в какво е проблема

StayFly
01-30-2009, 22:45
...
\/
http://store.picbg.net/pubpic/4B/6B/ff3d45a3eb8d4b6b.jpg

adkis
02-04-2009, 23:12
Ментоловите бонбонкиииииииииииииии влияят лошооо..Ако не си чувал и ментовите цигари също..върви на лекар неможе за такав сериозен проблем да питаш във форум..

migancy
02-07-2009, 22:44
Пич ние няма да ти я налеем .. отиди на лекар :)

Youth_boy
02-07-2009, 23:03
Ако нещата са така както ги представяш по възможно най-бързият начин отиди на лекар , няма тук тик-так и т.н. това са глупости ... Възможно е да е нещо елементарно но тук в форума едва ли има квалифицирани специалисти които могат да ти обяснят точно какво се случва с теб.

Spider4eto
02-07-2009, 23:06
Лекар,мойто момче, лекар...

Rofl4e
02-08-2009, 13:51
И според мен си за лекар.. ти осъзнаваш ли че това е доста голям проблем и един ден може да нямаш дечица?!

aka6a_vamp
02-08-2009, 13:54
И според мен си за лекар.. ти осъзнаваш ли че това е доста голям проблем и един ден може да нямаш дечица?!
А :shock: Добре дошла,отново :D

migancy
02-10-2009, 14:52
Оведоми ни, ако има някакво подобрение :)