PDA

View Full Version : "Св. Валентин" Vol. 1



Kostadin_682
01-21-2009, 21:21
Понеже, има доста такива теми реших да направя една обща, и тук всички да споделяме идеите си за това, как да изненадаме своята половинка

П.С Моля Да се избегнат спамове по темата... Караници и жестоки критики на ЛС...

mahoni
01-21-2009, 21:29
ми аз май ще го изненадам като го зарежа :(

Kostadin_682
01-21-2009, 21:31
ми аз май ще го изненадам като го зарежа :(
Точно за деня на влюбените? :shock:

mahoni
01-21-2009, 21:34
ми аз май ще го изненадам като го зарежа :(
Точно за деня на влюбените? :shock:
не по раничко ще го направя ,май ще е утре ама не го защитавайте той си е виновен аз направих достатъчно компромиси :(

PreciousDiamond
01-21-2009, 21:37
ми аз май ще го изненадам като го зарежа :(

А тей 8-)

Kostadin_682
01-21-2009, 21:44
1. Букет с любимите и цветя
2. Кутия шоколадови бонбони
3. Прегръщам я, и й казвам, че я обичам, като я гледам право в очите...

cherinka
01-22-2009, 04:14
^ти от кой филм излизаш?
8-)

не знам за кой път ще го повторя, НО ако имам гадже тогава ще му зема един кашон свинско и каса бира !

може би го споменавам за 187ми път 8-) ама така е, докато не го запомните!

Ама, Коце, харабия, постарай се повече..
разбира се, хубаво е това, което мислиш и искаш да направиш, ама аз, примерно, много бих се обидила от това, че залагаш на стандартното...
поне с тия бонбони и цветя добави една бутилка вино или шампанско, (или 3 грама :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D )
хахах

hottie
01-22-2009, 06:39
Подкрепям черинка. Въобще не бих се зарадвала на стандартното -0 цветя, балони, плюшена играчка, бонбони и пр...

cherinka
01-22-2009, 06:52
примерно, виж, жилирани бонбонки във формата на кръгчета, квадратчета, мечета, звездички, една саксийка с хубаво и стойностно цвете + "Желая те, мила моя, обич моя. с теб се чувствам невероятно. Усмивката ти ми дарява такава наслада, каквато не може да се сравни дори и с прекрасна майска утрин. Ръцете ти ме докосват по-нежно и от падащите слънчеви лъчи върху кожата ми. Когато ме погледнеш,
изпълваше цялото ми сърчице." с поглед, вперен в очите ми.
Ох, ша се разтопя :smt050
и после някъде на ресторант само двамката да ударим по едни татарски кюфтета със шопска салата и хубаво червено вино и после да отпразнуваме някъде другаде с компанията на млко по-твърд алкохол и забавление цяла нощ. 8-)

Wrathchild
01-22-2009, 06:55
Аз пък винаги се радвам на плюшки. Така и не порастнах в това отношение... Бонбони... стига да са Аида, много ги обичам. Цяла кутия си омитам сама.... балони не искам, цветята - искам червени лалета.
Но не го искам за свети Валентин.
Вчера мъжо разправяше как във Варна имало промоции в хотелите, 400 лв., луксозна спалня, закуска в леглото... идилия. Бях готова дори да се направя, че харесвам Св. Валентин, само и само да отидем. Ама пусто, има изпит точно на 14ти...

PreciousDiamond
01-22-2009, 08:31
примерно, виж, жилирани бонбонки във формата на кръгчета, квадратчета, мечета, звездички, една саксийка с хубаво и стойностно цвете + "Желая те, мила моя, обич моя. с теб се чувствам невероятно. Усмивката ти ми дарява такава наслада, каквато не може да се сравни дори и с прекрасна майска утрин. Ръцете ти ме докосват по-нежно и от падащите слънчеви лъчи върху кожата ми. Когато ме погледнеш,
изпълваше цялото ми сърчице." с поглед, вперен в очите ми.
Ох, ша се разтопя :smt050
и после някъде на ресторант само двамката да ударим по едни татарски кюфтета със шопска салата и хубаво червено вино и после да отпразнуваме някъде другаде с компанията на млко по-твърд алкохол и забавление цяла нощ. 8-)


ОБОЖАВАМ желирани бонбонки 8-) Има едни розоФки във формата на ягодки 8-) Те са ми любимите :grin:

Kostadin_682
01-22-2009, 08:43
примерно, виж, жилирани бонбонки във формата на кръгчета, квадратчета, мечета, звездички, една саксийка с хубаво и стойностно цвете + "Желая те, мила моя, обич моя. с теб се чувствам невероятно. Усмивката ти ми дарява такава наслада, каквато не може да се сравни дори и с прекрасна майска утрин. Ръцете ти ме докосват по-нежно и от падащите слънчеви лъчи върху кожата ми. Когато ме погледнеш,
изпълваше цялото ми сърчице." с поглед, вперен в очите ми.
Ох, ша се разтопя :smt050
и после някъде на ресторант само двамката да ударим по едни татарски кюфтета със шопска салата и хубаво червено вино и после да отпразнуваме някъде другаде с компанията на млко по-твърд алкохол и забавление цяла нощ. 8-)


ОБОЖАВАМ желирани бонбонки 8-) Има едни розоФки във формата на ягодки 8-) Те са ми любимите :grin:
Айде па жилирани бонбони :razz: ... ами добре 8-) ... нахулихте ме доволно, че съм идиот... ама до сега съм празнувал само Трифон Нарезан :razz:

soul1199
01-22-2009, 09:10
ami plu6eno me4e,koeto durji kytiika i vutre v taq kytiika ima 101 pri4ini da te obi4am/tova 6e podarq na lubovtta mi a na gadjeto,az znam,kakvo iska,ama da vidim puk i dotogava moje i da sum se subrala pak s lubimiq :oops: a i az mislq da zareja gadjeto :oops:

D0ll
01-22-2009, 09:24
Аз моя вечи му теглих майната 8-) Тей че ше празнувам Трифон Зарезан- ще се разбия с верни другари 8-) Стига с тоя Св. Валентин бе хора :-D

slun4ice_90
01-22-2009, 09:43
1. Букет с любимите и цветя
2. Кутия шоколадови бонбони
3. Прегръщам я, и й казвам, че я обичам, като я гледам право в очите... :shock: :grin: Страхотна идея,но наистина добави нещо...иначе е хипер яко... :)

evelinka1122
01-22-2009, 10:08
искам да му купя розова блузка... може би лилава че е по на мода.... :grin:

vlubeno_momi4e***
01-22-2009, 10:32
ше празнувам Трифон Зарезан 8-)

myNameIsImmortal
01-22-2009, 11:49
хмм.. не знам, имам БЕЗБРОЙ много идеи..
Скоро време реших, само трябва да разбера когато е у тях какво пие - чай или кафе и ще поръчам една чаша с избран от мен надпис на който ще пише нещо от сорта: Докато си пиеш кафето/чая/водата аз си мисля за теб! - Нещо подобно :)
А за Св. Валентин не знам какво. Много идеи ми се въртят в главата. Само да дойде вече 5ти февруари и ще започна да мисля повече и да избера определено нещо :)

aka6a_vamp
01-22-2009, 13:28
Аз ще подаря на Аз кецки :D дееба,по няква ирония винаги съм сама на тоя празник,ако може да се нарече така

aciko
01-22-2009, 13:47
Св.Валентин намажи ми х.уя със зехтин 8-)

Dark_Angel_F
01-23-2009, 18:47
Аз много искам да отбележа Свети Валентин с един сепциален за мен човек .... но по ирония на съдбата този човек е зает и реших да удавя мъката с много вино заедно с някой друг приятел ..

nikinkaaa
01-23-2009, 19:50
ami plu6eno me4e,koeto durji kytiika i vutre v taq kytiika ima 101 pri4ini da te obi4am/tova 6e podarq na lubovtta mi a na gadjeto,az znam,kakvo iska,ama da vidim puk i dotogava moje i da sum se subrala pak s lubimiq :oops: a i az mislq da zareja gadjeto :oops:
I like it ;]] От къде и за колко пари бих могла и аз да го закупя ?

x3eme
01-23-2009, 19:51
ако съм така нервен и тогава ше се напия толко яко че няма да помня изобщо кво съм празнувал :D

momchence_89
01-23-2009, 20:41
Голям подарък или нещо романтично ( подаръка наистина ще е мн голям :shock: ) ????

galu6a
01-24-2009, 09:13
mi az ve4e imam ediniuq podarak 101 pri4ini poradi koito te obicham i mislq ili boksrki s DUREX ne6to pig edna na6a snimka v ramka makar 4e e banalno :)

momchence_89
01-24-2009, 09:43
Аи де момичета кажете голям подарък + вечеря в някой ресторант или пак вечеря ама мнооогооо по специална + някакво бижу там .. :booooomb:

Lacey_66
01-24-2009, 09:48
:cry: :cry: :cry: :cry: аз пък си нямам половинка :D

Tienji
01-24-2009, 09:56
и аз си нямам, да се самоубивам ли ?

miloto_girl_4e
01-24-2009, 10:10
Никога НЕ съм харесвала този празник.. супер банален и измислен е..
До сега съм го празнувала само веднъж и то поради огромното желание на бившия ми..
Със сегашното ми гадже сме се разбрали на 14ти да отидем до Асеновград, хем на разходка, хем да разгледам за рокли :)
Ще хапнем, ще се разходим, мисля, че ще е яко :)
Какво ще му подаря още не знам, явно ще трябва да му взема нещо, въпреки че не харесвам този празник, но все пак не върви той да ми подари нещо, а аз да съм с празни ръце..
Въпросното момче с кутията и 101 причини да те обичам ми хареса, някой да знае къде има такива мечета? :)
Ако изнамеря такова мече ще добавя може би нещо вкусно и сладко или рамка с наша снимка, не знам..

momchence_89
01-24-2009, 14:36
Аз вече реших какъв ще е моя подарък :grin: дано да го хареса :-o

sextazy_baby
01-24-2009, 16:37
Мисля тази година да го заведа на хотел...

Kostadin_682
01-24-2009, 17:05
Аз вече реших какъв ще е моя подарък :grin: дано да го хареса :-o
Сподели де 8-) ех... хора егоисти :razz:

jambo_bs
01-24-2009, 17:09
Не си падам по Св.Валентин :?

momchence_89
01-24-2009, 21:32
Аз вече реших какъв ще е моя подарък :grin: дано да го хареса :-o
Сподели де 8-) ех... хора егоисти :razz:

Ми мисля една лека кола Мерцедес CLK ... Дали си заслужава :oops:

GameMaster
01-24-2009, 22:31
Lichno za men nqma osobeno znachenie stiga da ne e parfum i dezodorant bih priela (malko kato namek vuzpriemam takuv tip podaruk) A otnosno nego...nz chesno kazano.Mina mi prez uma za chasha na koqto da sme nie dvamata.Ili moje da se pridurjam kum po-tradicionnoto i tova e plushka.Inache 1 hubavo buket ne bih otkazala 8-)

m0nr0e
01-25-2009, 08:56
Здравейте хо00орааа.. До сега не съм празнувала Св. Валентин, но тая година ще ми се наложи да купувам подарък.. Ем начииииии... момчето не е в България иии за това искам да е нещо наистина ама много специално.. 0баче не мога да измисля, защото съм му подарявала адски много неща.. А и не се сещам за нещо наистина любовно, щото не ми се е налагало нали... о00о0оххх хееелппппп :lol:

Fantomche
01-25-2009, 09:01
Лелееее, ами то се пада събота...


Мисля да я взема в ръце, да й кажа колко много я обичам, след това да я гледам безмълвно, възхищавайки се на перфектните й форми, а по някое време нежно да се пресегна и да махна бандерола, да отворя капачката и да си налея първите 200 гр. за вечерта...


Другото е въпрос на импровизация.. 8)Ei pi4 razbi me :D originalno :) a az sam sami4ko sum si a ako dotogava namerq nqkoi ... mai znam koi 6te e 6te u vema mai ne6to sreburno neznam i az ...little help :shock:

Naughty_
01-25-2009, 09:13
Ами.... нито знам къде ще ходим...нито знам какво да му купя :? много кофти ситуация....понеже 3ти Св. Валентин ще празнуваме заедно ииииии...на всякъде сме ходили иии кво ли не съм му подарявала :-o найстина НЗ...всъщност имам идея за самия ден - да ходим в хотел със СПА процедури в София или около София...ама в Банско е мн скъпо :-x и сега ровя за оферти..ако изкочи нещо по-така приемливо като цени, ще говоря с него :) а за подаръциии..ааааа хахаха лелее добре че я направихте тази тема,покрай писането ми на поста се сетих че мога да му взема запалка тип зипо ама на газ, и на нея да напишат "Върви в комплект с ....." на мястото на точките името ми 8) :grin: урааааа....дано само да стане работата с хотелаааааа :-D

Kostadin_682
01-25-2009, 09:13
Аз вече реших какъв ще е моя подарък :grin: дано да го хареса :-o
Сподели де 8-) ех... хора егоисти :razz:

Ми мисля една лека кола Мерцедес CLK ... Дали си заслужава :oops:
Бах мааму... определено ще му хареса :razz:

Naughty_
01-25-2009, 11:02
офертите за Св.Валентин в хотел не са никак изгодниииии :-x или поне аз немога да открия изгодна :x празнична вечеря с 50гр ракия :lol: психо... :? за любовна закуска - доплащане , за да се ползва спа центъра минимум 2 часа преди това - предупреждение...тия луди ли са бееее...кви са тия сайтовееееее :-x :-x ](*,) :smt021 :smt013 :smt021

momchence_89
01-25-2009, 11:37
Аз вече реших какъв ще е моя подарък :grin: дано да го хареса :-o
Сподели де 8-) ех... хора егоисти :razz:

Ми мисля една лека кола Мерцедес CLK ... Дали си заслужава :oops:
Бах мааму... определено ще му хареса :razz:

Явно се опита да кажеш ЩЕ И .. Ми трябва направих голяма жертва като не взимам BMW :cry: Била харесвала мерцедес да ги е.. боклуците :grin: :D

aleksandra111
01-25-2009, 14:25
Аз също не съм решила окончателно какво да му купя Sad .... пък и той е малко по особен !!! Много не се разбираме напоследък от скоро пак сме си заедно.. но пак се обичаме .. поне аз така мисля ... Идеята ми е супер sexy бельо с допълнение белезници нещо такова и още неща искам !! :) :o :P

BaiToq
01-25-2009, 14:38
Много интересна(тъпа) тема :grin:

Удивително е как хора,които БОГОТВОРЯТ
този празник,зарязани от половинките си
казват-Ще се напия,ще празнувам Зарезан,
Св.Валентин е измислица,боклук и т.н....
:booooomb: 8-)

Fortuna
01-26-2009, 08:00
Ами.... нито знам къде ще ходим...нито знам какво да му купя :? много кофти ситуация....понеже 3ти Св. Валентин ще празнуваме заедно ииииии...на всякъде сме ходили иии кво ли не съм му подарявала :-o найстина НЗ...всъщност имам идея за самия ден - да ходим в хотел със СПА процедури в София или около София...ама в Банско е мн скъпо :-x и сега ровя за оферти..ако изкочи нещо по-така приемливо като цени, ще говоря с него :) а за подаръциии..ааааа хахаха лелее добре че я направихте тази тема,покрай писането ми на поста се сетих че мога да му взема запалка тип зипо ама на газ, и на нея да напишат "Върви в комплект с ....." на мястото на точките името ми 8) :grin: урааааа....дано само да стане работата с хотелаааааа :-D
Tva s zapalkata e mn dobra ideq ,minalata godina mu podarih zapalka i na neq pi6e6e : Ako og1nqt tuk sv1r6i,vzemi ot moq' Taq godina sig nqkva grivni4ka 6te kupq ..

varnen4e
01-26-2009, 08:06
А аз какво да направя като не ми дават да се виждам с него и са ми забранили всичко?

galu6a
01-26-2009, 11:26
taka e mn gadno :S i az za malko da stana taka :(

varnen4e
01-26-2009, 11:28
Направо ужасно. Това ще е най- гадният ден в живота ми.

pepita87
01-26-2009, 16:39
Az 6tese postaraq tozi "Sv.Valentin" naistina da e specialen za moeto mom4e!Do sega ne sme imali vuzmojnostta da sme zaedno na praznika...po ste4enie na obstoqtelstvata...
Iskah izcqlo az da poema iniciativata za ve4erta...
Rezervirah staq v edna hija,purvo 6te sme na ve4erq v restoranta,a sled tova 6te produljim v po-intimna obstanovka...v staqta :oops: Predniq den 6te otida da q podgotvq...6te naredq sve6ti,bonboni,6ampansko,listenca ot rozi(kolkoto i da zvu4i kli6irano vsi4ko tova si ostava klasika)...Po princip ne sum tolkova romanti4na,no si struva da napravq izkliu4enie!Vanata s perli i 4a6a 6ampansko v ruka su6to vliza v plana...a kak 6te svur6i ve4erta....6te vi razkaja drug put! :oops:

m0nr0e
01-27-2009, 17:12
Здравейте хо00орааа.. До сега не съм празнувала Св. Валентин, но тая година ще ми се наложи да купувам подарък.. Ем начииииии... момчето не е в България иии за това искам да е нещо наистина ама много специално.. 0баче не мога да измисля, защото съм му подарявала адски много неща.. А и не се сещам за нещо наистина любовно, щото не ми се е налагало нали... о00о0оххх хееелппппп :lol:


хеЛпппппп хооораааа :S :S :S

roadrunner
01-27-2009, 17:30
Вие пък какво сте се забатачили с тоя Свети Валентин.. Гррр :?
Това е най-гадния празник в календара.. Винаги съм си сама и като почна да гледам сърчица,цветя и влюбени по улицата ми става лошо :-& Особено като знам на мен какво ми се случва и ме боли от вътре.. Защо само един ден + рд-то трябва да са по-спецялни..Повече бихте изненадали половинката си,когато тя не очаква,че ще получи нещо .. примерно букет от рози или някакво подаръче да се поглезите..
Предпочитам да си празнувам Зарезан 8) Както до сега.. и без това Зарезана си е български си празник ии повече си го тача 8-)
Дори и някога да имам приятел на 14 февруари никога няма да празнувам Свети Валентин

Kostadin_682
01-27-2009, 17:34
Дори и някога да имам приятел на 14 февруари никога няма да празнувам Свети Валентин
Никога е доста дълго време :wink:

woshataa
01-27-2009, 17:49
1. Букет с любимите и цветя
2. Кутия шоколадови бонбони
3. Прегръщам я, и й казвам, че я обичам, като я гледам право в очите...е 3тото го намираш за специално ..
то тва трябва да е всекидневно .. :-o

angelcheeee_93
01-27-2009, 17:53
1.Вечеря на свещи :-D
2.Букет червени рози
3.МН обич и целувки ,
4.Романтична вечер с романтична обстановка....
това предлагам,но едвали би ми се случило лично на мен :-D

Kostadin_682
01-27-2009, 18:03
1. Букет с любимите и цветя
2. Кутия шоколадови бонбони
3. Прегръщам я, и й казвам, че я обичам, като я гледам право в очите...е 3тото го намираш за специално ..
то тва трябва да е всекидневно .. :-o
мхм ... да, то е така

TheBestFriends
01-27-2009, 18:03
ами той каза, че иска само една романтична вечер...

ThinkPink
01-27-2009, 20:23
ха тука имало и романтични момчета :)
аз бих могла да измисля нещо интересно и яко защото идеята на празника ме кефи .. стига да си имах някой ..
шанс ..

blackfate
01-29-2009, 06:08
Ами аз мислих мислих ... но така и не измислих какво да му купя...
Реших че ще му напиша стихотворение и работя в едно ателие където се правят и фигурки от глинаа... и да му направя нещо сладко от мен, но незнам каква фигурка... сърце е изтъркано, но незнам какво да е честно... ако може и да напише стихчето на самата фигурка ще стане много яко ама ... каква да е фигурката ...
И незнам какво да му купя ... вероятно някакво по скъпичко винце... или по скоро шампанско щото нещо аз така и не случвам на ссвестно вино!

pyfpaff
01-29-2009, 08:53
Нищо не съм мислила..приятеля ми не е в БГ и дори не е сиг дали ще си дойде до 14 :-# колкото и да искам да съм с него ..просто едва ли ще стане..ама..нп вече свикнах ..и мин година също не бях точно на 14 с тогавашния ми пр..

Kostadin_682
01-29-2009, 09:01
1. Бутилка водка + Бутикла джин + една каса бира + цялата Мафиа от дупница... :grin:

sKa73r4o93
01-29-2009, 09:24
МАРТЕНИЦА

BigFakeSmile
01-29-2009, 09:32
Аз моя вечи му теглих майната 8-) Тей че ше празнувам Трифон Зарезан- ще се разбия с верни другари 8-) Стига с тоя Св. Валентин бе хора :-D

именно! :D :D а ако някой ми подари бонбони или плюшка ше го зяпам кат идиот :lol: тва е баси тъпото

Found_a_lover
01-29-2009, 09:55
Ами аз мислих мислих ... но така и не измислих какво да му купя...
Реших че ще му напиша стихотворение и работя в едно ателие където се правят и фигурки от глинаа... и да му направя нещо сладко от мен, но незнам каква фигурка... сърце е изтъркано, но незнам какво да е честно... ако може и да напише стихчето на самата фигурка ще стане много яко ама ... каква да е фигурката ...
И незнам какво да му купя ... вероятно някакво по скъпичко винце... или по скоро шампанско щото нещо аз така и не случвам на ссвестно вино!

и аз мислих за стихотворение, ама нещо не ми се удава май :D
една приятелка ми даде една идея, ама не знам дали ще се получи.. някаква бутилка ( облепена с червено кадифе например.. ), пълна с пясък и червени камъчета и вътре писмо :oops: ама да е трогателно :) не знам, но не се впечатлих много сякаш..
и съм чувала за 365 листчета с различен цвят и пожелания и още 52, които да са с някакви пожелания да направи нещо или нз.. уф :D за тва се иска голям зор..

Punisherrr
01-29-2009, 10:07
Попринцип ме дразни този ''НАШ'' празник 8-) и всичките сърчица еуфория около него ... сякаш само един ден през годината се обичате..

....Ноооо тази година май ще е специално,защото се пада точно на този ден момъка ми да дойде да живее в София най-накрая :) Разбрахме се само да ми се яви тук с куфарите...пък по-голям подарък от този.. здраве му кажи :) ... с едно цветенце в ръка и сме готови .... прощавайте за въодушевлението ама ще се разпадна от радост и нетърпение... :smt048 :smt040

gPa3HuTeJl
01-29-2009, 10:59
Жена ми я пращам да ходи да си купи нещо сама.. аз празнувам Трифончо с приятели... оная лудата идва.. зимаме... отиваме в нас... и от там.. пра'йме св.валентин 8-) xa

slun4ice_90
01-29-2009, 11:07
Жена ми я пращам да ходи да си купи нещо сама.. аз празнувам Трифончо с приятели... оная лудата идва.. зимаме... отиваме в нас... и от там.. пра'йме св.валентин 8-) xa Подписът ти ми харесва... :-D

menta_loverka
01-29-2009, 11:12
За жалост моят мъж не признава празника ...защото не бил наш.....аз празнувам всички празници и съм на мнение,че колкото повече празници има толкова по-хубав е живота...та щом той не го празнува и аз няма да го празнувам явно иначе бих му подарила шише от вино, но изрисувано цялото и вътре бира (не си пада по виното) и романтика на свещи и сигурно картичка някаква......Приятно прекарване на празника!!!(независимо кои празник празнувате)