PDA

View Full Version : Да си легна ли с него?



kvosekiorish
01-21-2009, 22:53
На 16 съм,досега съм имала 1 сексуален партниор.. От около месец ходя с едно момче,което се слави с името "плейбой" :) Засега изглежда доста стабилен,всичко е много добре а и ние се познаваме от поне 2-3 години,само че ме притеснява това че ако си легна с него може да му омръзна..И него го питах същото,той каза "аз не съм с теб само заради секса така че няма да ми омръзнеш" .. Аз наистина искам да спя с него,страшно ме възбужда,той също го иска..как мислите? :-D

chaotic
01-21-2009, 22:57
Ми щом страшно го искаш , легни с него .. но все пак трябва ти да земиш решението.

A_Loving_Girl
01-21-2009, 23:24
Ми не знам,решението си е твое обмисли го...защото после да не пишеш тука "наеба ме и ме ритна,дали съм бременна".....

ubuntu
01-21-2009, 23:28
Ми то не е задължително да се праскате легнали :D

Tim
01-22-2009, 01:01
И аз имам подобен вапрос: Тая сутрин овесени ядки ли да хапна или вафли?!? Нз вие какво мислите - Аз мн обичам вафли ма и овесени ядки не отказвам :idea: ](*,)

П.С.
Да хвърля ли ези/тура ?!?!?!??!? Моля без излишен спам просто съм много объркан...

CucuTy
01-22-2009, 05:07
Ми то не е задължително да се праскате легнали :D

На калъч най-добре ; )

dimitar_ak
01-22-2009, 05:25
Ами легнете си ама не влагай чувства, защотот той най-вероятно просто иска да те изчука.

PreciousDiamond
01-22-2009, 05:28
Че аз откъде да знам , ве ?! Като искаш лягай , като не искаш НЕДЕЙ ! После само да не напълниш "Любов" с теми : "Аз го обичам , ама той ме изчука и ме заряза ПОМОООООЩЩЩ ;[[["

pendela
01-22-2009, 05:46
Според мен го накарай малко да почака. Седмица - две. Ако през това време не се откаже, значи може би наистина иска нещо повече от секса или наистина е решен да те изчука. Но по-скоро първото. Така, че не се давай много лесно. ВСЕКИ мъж казва "не съм с теб само заради секса" особено когато е на 16... ние мъжете сме готови да използваме дори умрялата си котка за да събудим съжаление и да вкараме момичето в леглото - никога не трябва да имаш вяра на мъж, когато става дума за секс (да не повярваш че и аз съм мъж:)))))

SoFarSoG00d
01-22-2009, 07:34
Това е въпрос,на който само ти може да си отговориш.....прецени как се чувстваш и какво искаш,след това действай.

darla
01-22-2009, 08:05
"az ne sum s teb SAMO zaradi sexa" ozna4ava,4e e s teb SAMO zaradi tova-za6toto vie vse o6te ne ste pravili sex,ta da go kazva "SAMO zaradi sexa".tova moje da go kaje ako ve4e ste pravili sex....

shokoto91
01-22-2009, 08:24
Можеш да изчакаш още малко за по-сигурно ;) Да кажеме още месец :) Ако не е с теб заради секса, няма да му направи впечатление :)

sexbomb
01-22-2009, 08:26
На 16 съм,досега съм имала 1 сексуален партниор.. От около месец ходя с едно момче,което се слави с името "плейбой" :) Засега изглежда доста стабилен,всичко е много добре а и ние се познаваме от поне 2-3 години,само че ме притеснява това че ако си легна с него може да му омръзна..И него го питах същото,той каза "аз не съм с теб само заради секса така че няма да ми омръзнеш" .. Аз наистина искам да спя с него,страшно ме възбужда,той също го иска..как мислите? :-D


Не, не си лягай - гледайте звездите :D :D :D Хахаха :D
Това са детски приказки - ще му омръзнеш - тръжки ...
Ако си много добра в леглото ... НИКОГА :D

sexbomb
01-22-2009, 08:28
Че аз откъде да знам , ве ?! Като искаш лягай , като не искаш НЕДЕЙ ! После само да не напълниш "Любов" с теми : "Аз го обичам , ама той ме изчука и ме заряза ПОМОООООЩЩЩ ;[[["
:D :D :D Съгласна съммм :grin:

chessplayer
01-22-2009, 10:08
Who gives a rat's ass about your fuckin' love problem?You should grow up!

SoFarSoG00d
01-22-2009, 10:18
Who gives a rat's ass about your fuckin' love problem?You should grow up!
+1
Абе още малко ще има въпрос,а до тоалетна трябва ли да отида?!

Neftochimic
01-22-2009, 10:41
На 16 съм,досега съм имала 1 сексуален партниор.. От около месец ходя с едно момче,което се слави с името "плейбой" :) Засега изглежда доста стабилен,всичко е много добре а и ние се познаваме от поне 2-3 години,само че ме притеснява това че ако си легна с него може да му омръзна..И него го питах същото,той каза "аз не съм с теб само заради секса така че няма да ми омръзнеш" .. Аз наистина искам да спя с него,страшно ме възбужда,той също го иска..как мислите? :-D
имаш си глава на раменете, нали?
прави каквото решиш за правилно.

x3eme
01-22-2009, 11:34
Ми не знам,решението си е твое обмисли го...защото после да не пишеш тука "наеба ме и ме ритна,дали съм бременна".....

Hilary_
01-22-2009, 11:39
Аз бих изчакала още време докато го опозная добре... :? Така нещата за един месец е най лесно да станат... (мое мнение) ... но ако мислиш че го познаваш добре и няма да те остави (но ако беше сигурна нямаше да питаш него или нас) ... го направи!!! :) Ти си знаеш най добре... :)

MakeMeLaugh
01-22-2009, 13:09
Ако просто ти се секса - давай.

Ако искаш нещо повече - не.

Ти пък много лесно се връзваш бе... :shock:

LetiCherry
01-22-2009, 13:16
Ei, ti puk mnogo lesno se vruyva6 na prikazki...Nedei taka.. :D

To edva li ima muj, koito 6te ti kaje - "Na men mi e samo za sexa s teb, zatova do sega se praveh na stabilen muj i posle kato spq s teb 6te mi omruzne6..." :lol:

Iz4akai o6te malko, ni6to nqma da vi stane o6te malko bez sex.

HeartBreakKid
01-22-2009, 13:26
Легни си с него :-P

deepinlove
01-22-2009, 13:27
Че той иска само секс е ясно, но като гледам май и ти това искаш. Ако наистина поставяш секса на първо място пред любовта тогава давай смело. Все пак имаш глава на раменете си.

ivsan4eto
01-22-2009, 13:27
Според мен го накарай малко да почака. Седмица - две. Ако през това време не се откаже, значи може би наистина иска нещо повече от секса или наистина е решен да те изчука. Но по-скоро първото. Така, че не се давай много лесно. ВСЕКИ мъж казва "не съм с теб само заради секса" особено когато е на 16... ние мъжете сме готови да използваме дори умрялата си котка за да събудим съжаление и да вкараме момичето в леглото - никога не трябва да имаш вяра на мъж, когато става дума за секс (да не повярваш че и аз съм мъж:)))))

Евала!

YourEverything
01-22-2009, 14:50
Според мен го накарай малко да почака. Седмица - две. Ако през това време не се откаже, значи може би наистина иска нещо повече от секса или наистина е решен да те изчука. Но по-скоро първото. Така, че не се давай много лесно. ВСЕКИ мъж казва "не съм с теб само заради секса" особено когато е на 16... ние мъжете сме готови да използваме дори умрялата си котка за да събудим съжаление и да вкараме момичето в леглото - никога не трябва да имаш вяра на мъж, когато става дума за секс (да не повярваш че и аз съм мъж:)))))

:wink:

Adwokat
01-22-2009, 15:16
Сама си решаваш...а не ние.. :-o

SoAfraid
01-22-2009, 15:18
Ако просто ти се секса - давай.

Ако искаш нещо повече - не.

Ти пък много лесно се връзваш бе... :shock:

Хах. Не ти се прави толкова секс 100% съм сигурен, просто искаш да се хвалиш че не си останала назад.

FaFcHy
01-22-2009, 15:18
lqgai s nego i posle ne tyrsi obajdane ot nego :D

SoAfraid
01-22-2009, 15:19
lqgai s nego i posle ne tyrsi obajdane ot nego :D

Лелле хавлии, шампоани, опръскано огледало с паста за зъби. Толкова ли няма друго място дето да се снимаш?

AtlantidaLove
01-22-2009, 15:20
Че аз откъде да знам , ве ?! Като искаш лягай , като не искаш НЕДЕЙ ! После само да не напълниш "Любов" с теми : "Аз го обичам , ама той ме изчука и ме заряза ПОМОООООЩЩЩ ;[[[" +1 :)

FaFcHy
01-22-2009, 15:21
lqgai s nego i posle ne tyrsi obajdane ot nego :D

Лелле хавлии, шампоани, опръскано огледало с паста за зъби. Толкова ли няма друго място дето да се снимаш?

nqma beden sum :(

NeSumJenaTi
01-22-2009, 15:21
Щом като ти се иска го направи . И да му омръзнеш какво толкова . . . мъже бол . . . Ако наистина е 4ак такъв плейбой и му е само за секса с тебе нямаше да те бави толкова време . . . поне според мен до сега да те е зарязал

sisityy
01-22-2009, 15:24
Ами легнете си ама не влагай чувства, защотот той най-вероятно просто иска да те изчука. +1

RuLzZz
01-22-2009, 15:39
На 16 съм,досега съм имала 1 сексуален партниор.. От около месец ходя с едно момче,което се слави с името "плейбой" :) Засега изглежда доста стабилен,всичко е много добре а и ние се познаваме от поне 2-3 години,само че ме притеснява това че ако си легна с него може да му омръзна..И него го питах същото,той каза "аз не съм с теб само заради секса така че няма да ми омръзнеш" .. Аз наистина искам да спя с него,страшно ме възбужда,той също го иска..как мислите? :-D

ne si lqgai :P pp : ot kade si :P

b3byl1nka
01-22-2009, 19:06
ми легай ...

LoLiPoP4o
01-22-2009, 19:15
до първите 5 пъти ще му е интересно послее може да му писне... рис печели, рис губи :)

bqsna_teenagerka
01-22-2009, 19:16
Искаш го? Ами чукай го ве мацка!

moneycomeme
01-23-2009, 20:41
shtom te vyzbujda priemi go taka vse edno ti shte go chukash,ako taka shte ti e po-dobre...davai...napravi go taka che posle dori da iskash da ne syjalqvash...otpusni se i davaaiiiiii ..posle i da te ostavi pone da znaesh che si imala edin dobyr seks...napravi go da izglejda taka vse edno ti go seksashhh i ti si go izlygala :D :D :D