PDA

View Full Version : Проблем С Корема :(



kpm_opasen
01-22-2009, 00:05
Значи... от 2-3 дена ям със всяко ядене по 4-5 филий с руска салата.... и за тия дни съм изял някъде около 30 филий.... и оня ден вечерта пих 2-3 чаши боза,2 чаши бира и тва беше.... легнах си и от 5 сутринта кат съм се заповръщал :shock: след тва в 7 и натам вече немаше кво да изкарам.... и разтройство имах корема ми къркореше хипер яко и след секо къркорене айде да повръщам макар че няаше кфо да изкарам.... дигнах и температура коят не се смъква нито от парацетамол нито от фервекс... главата ме боли.. аналгин не помага....вчера уж бех по добре нито повръщах нито нищо.... на моменти ми беше лошо но пиех хапчета.... и към 11 вечерта повърнах.... и ей сега пак... не ям майонеза или некфи такиа неща... ядох само сух хляб със сирене.... и то 2 филий едвам съм ги изял :X...пих хапчета за корем... НИЩО... са ям чипс че само той не ми е гаден..... и след малко си лягам... и се чудя вече кога ще се оправя или дали ще се оправя изобщо....ако знаете нещо моля кажете шото ми е мноо шитаво :smt102 ](*,) :smt120 :smt119 :smt089

5StaR
01-22-2009, 00:19
може да е вирус :)

Darkkiss
01-22-2009, 02:38
Значи... от 2-3 дена ям със всяко ядене по 4-5 филий с руска салата.... и за тия дни съм изял някъде около 30 филий.... и оня ден вечерта пих 2-3 чаши боза,2 чаши бира и тва беше.... легнах си и от 5 сутринта кат съм се заповръщал :shock: след тва в 7 и натам вече немаше кво да изкарам.... и разтройство имах корема ми къркореше хипер яко и след секо къркорене айде да повръщам макар че няаше кфо да изкарам.... дигнах и температура коят не се смъква нито от парацетамол нито от фервекс... главата ме боли.. аналгин не помага....вчера уж бех по добре нито повръщах нито нищо.... на моменти ми беше лошо но пиех хапчета.... и към 11 вечерта повърнах.... и ей сега пак... не ям майонеза или некфи такиа неща... ядох само сух хляб със сирене.... и то 2 филий едвам съм ги изял :X...пих хапчета за корем... НИЩО... са ям чипс че само той не ми е гаден..... и след малко си лягам... и се чудя вече кога ще се оправя или дали ще се оправя изобщо....ако знаете нещо моля кажете шото ми е мноо шитаво :smt102 ](*,) :smt120 :smt119 :smt089

а може да си бременен?

kalashnik
01-22-2009, 05:53
Има вероятност това да е хранително отавяне, по-добре ходи на лекар, за да не се усложни.

hottie
01-22-2009, 06:32
Може да е хранително оравянв, ама много време.... да не те е хванал новия грип пък?
ЗНам ли, най добре виж с личната ти и пий мног, много течности, защото ще се дехидратираш, а това е опасно.

UFOs
01-22-2009, 06:48
Сигурно е от развалена майонеза в руската салата.То по принцип и да не е развалено,пак може човек да повърне,но зависи какви различни храни е смесил.След повръщането може да си възпалил стомаха.За това имаш и температура..

ice__kiss
01-22-2009, 09:26
Значи... от 2-3 дена ям със всяко ядене по 4-5 филий с руска салата.... и за тия дни съм изял някъде около 30 филий.... и оня ден вечерта пих 2-3 чаши боза,2 чаши бира и тва беше.... легнах си и от 5 сутринта кат съм се заповръщал :shock: след тва в 7 и натам вече немаше кво да изкарам.... и разтройство имах корема ми къркореше хипер яко и след секо къркорене айде да повръщам макар че няаше кфо да изкарам.... дигнах и температура коят не се смъква нито от парацетамол нито от фервекс... главата ме боли.. аналгин не помага....вчера уж бех по добре нито повръщах нито нищо.... на моменти ми беше лошо но пиех хапчета.... и към 11 вечерта повърнах.... и ей сега пак... не ям майонеза или некфи такиа неща... ядох само сух хляб със сирене.... и то 2 филий едвам съм ги изял :X...пих хапчета за корем... НИЩО... са ям чипс че само той не ми е гаден..... и след малко си лягам... и се чудя вече кога ще се оправя или дали ще се оправя изобщо....ако знаете нещо моля кажете шото ми е мноо шитаво :smt102 ](*,) :smt120 :smt119 :smt089

а може да си бременен?


може ако веше момиче ама той е момче

MrUndaztood
01-22-2009, 09:29
Или си се натровил с млечни продукти (руската примерно) ако са били негодни,или пък таз комбинация боза+бира (но не би трябвало,ако е от нея да имаш температура,най-много повръщането и разтройството) или пък вирус.
Посъветвай се с личният ти.

vileto8
01-22-2009, 10:39
Амии на мене ми се е случвало това ама преди години. Много е гадно. И аз повръщах и имах разтройство. Някакъв вирус беше май. Ходих тогава на лекар ама не помня дали ми предписа нещо, май не. И за около 4 дена ми мина, обаче тогава свалих около 5кг., което беше единственото хубаво нещо от цялата работа. Ще ти мине след някой друг ден споко :)