PDA

View Full Version : За косата..



cherinka
01-22-2009, 04:31
Здравейте, милички :-)
Тъй като вече ми омръзна да се боядисвам, и последната една година се боядисвах на 2-3месеца и в момента не съм се боядисвала от началото на ноември и се чудя кво да правя с косата си.
Слагах си разни маски с кисело мляко + още куп бъркотии и каши, които са за падане на боята з акоса и реших да ви попиитам и вас ако знаете някакви продукти или друго, с което да ми паднат всички слоеве боя, която някога са били върху косата ми 8-)
Варианта с израстването ми се вижда що-годе приемлив. След всяко къпане косата ми придобива нов цвят и е яко :D :D :D
И все пак естественото ми кестеняво е по-красиво от каквато и да било друга боя 8-)

CucuTy
01-22-2009, 05:18
^ Чувала съм, че от минералната вода цвета пада.

BlackWings
01-23-2009, 07:15
Ами ако искаш да си възвърнеш естествения цвят , не виждам друг вариант освен пак да я боядисаш , в цвят близък до твоя , и да я оставиш така. Защото сега ако я чакаш да израства , ще е грозно половината ти коса да е в един цвят , а другата в друг... Така за вълшебно премахване на боя от косата с разни помади не съм чувала... :neutral:

iPurple
01-23-2009, 09:35
Еми Чери, имаше някакъв начин за махане на боята и се прави при фризьор , лошото е, че доста се изтощава косата и методът не е никак евтин. mislq 4e se kazva6e prane na kosata.. otiva6 na frizior i mu kazva6 4e iska6 da ti mahnat boqta

bonibonnnnn
01-23-2009, 23:10
emi moji s blondor 6ot toi nali ti maxa cveta na kosata i posle si q boqdisva6 v cveta koito iska6 ii tka ina4e da 4aka6 da ti izrasni pak tvoq cvqt 6 stani golqma 6areniikaa 8)

Liar
01-25-2009, 18:55
Боядисаното ти е по-тъмно от естествения цвят нали?Иначе аз си свалих боята с маска от кисело мляко,жълтъци,хума,мед.раст ително масло.Тва подхранва много.И да нямаш някоя съставка-не е страшно,даже и едната ще ти свърши работа.Обаче след тази маска задължително си слагай обилно маска за суха коса,защото това много изсушава.Може и само с растителни масла,става по-бавно,но не изсушава,даже напротив.Може и да смесиш равно количество масла и мляко,яйца,и мед.Може и да отидеш в салон,където да ти сложат римувър.

roshavka
02-02-2009, 17:39
шампоан за пърхут измива в дълбочина и цвета пада по-лесно
също има и такава процедута във фризьорските салони ' remover ' - отстранява боята и остава твоя цвят
не изтощава