PDA

View Full Version : маската на Garnier - Fructis ?



bonbon_
01-22-2009, 09:22
някакви отзиви .. :)

колебая се дали да си я взема ..

http://www.beautyheaven.com.au/product_images/17144/tn_1-8.jpg <--

LovelyGirl
01-22-2009, 10:51
Аз я ползвам от доста време и съм много доволна от нея :)
Доста омекотява косата и не се заплита.
Моята е по-гъста и попринцип е трудна за сресване,но с маската става идеална.
Препоръячвам ти я :)

zvezdichkaaa
01-22-2009, 11:59
А колко струва ии два вида ли са,че гледам,че на снимката са две.....

LovelyGirl
01-22-2009, 12:59
Попринцип мисля,че бяха 3.
Струва около 5лв.

iiirish
01-22-2009, 13:27
три вида са - за боядисана, изтощена и незнам каква беше третата... :oops: към 4 и нещо сруват, но зависи от къде ще си ги купиш. аз също я ползвам, но напоследък забелязах, че косата ми изглежда като че ли сплескана след къпане.
но нищо не ти пречи да пробваш. аз сега съм се наточила да си купя пак маска за коса но на Gliss кюр. те са към 7 лв и се надявам да остана по-доволна

Claudette
01-22-2009, 16:29
Аз лично, ти препоръчвам другата маска на Гарниер, онази, която е в кръглата опаковка и е едноминутна. Аз от нея съм по-доволна.

Косата ми по принцип и доста гъста, обемна и от година някъде, доста дълга. С маската доста добре се поддържа. :)

П.П. За другата, която ти си посочила, не мога да кажа цена, но за тази, която аз ти перпоръчах - 8лв някъде. Нооо ..си струва. :)

sweetsunshine
01-22-2009, 16:44
три вида са - за боядисана, изтощена и незнам каква беше третата... :oops: към 4 и нещо сруват, но зависи от къде ще си ги купиш. аз също я ползвам, но напоследък забелязах, че косата ми изглежда като че ли сплескана след къпане.
но нищо не ти пречи да пробваш. аз сега съм се наточила да си купя пак маска за коса но на Gliss кюр. те са към 7 лв и се надявам да остана по-доволнаАз имам маска за коса на Глис Кюр и съм много доволна.Стой се 5 минути с нея и се измива.
Косата ми става хипер мека и мирише много приятно.

А ти да не би да слагаш от маската и в корените на косата?Ако слагаш може би от това става сплескана.

hardball
01-22-2009, 16:51
Аз ползвам само продукти от серията и съм изключително доволна, понеже косата ми миналата година беше платинено руса, отгоре я боядисах кестенява и отгоре черна, сега е паднало от черния цвят и горе- долу естествен цвят има, не я боядисвам, обаче около 7-10 сантиметра от косата ми, краищата, са някакви супер изстрадали. Сега я изправям и с преса и т.н. обаче ползвам тъкмо тая серия цялата за косата + секундната маска и мога да ти кажа, че да чукам на дърво ми е перфе косата.

Много дълго стана :D На кратко- добра е маската, цялата серия е много добра. Поне на мен ми върши страхотна работа, ползвам серията за изтощена коса. :)

pussycat_dolls15
01-22-2009, 17:03
Аз я ползвам от доста време и съм много доволна от нея :)
Доста омекотява косата и не се заплита.
Моята е по-гъста и попринцип е трудна за сресване,но с маската става идеална.
Препоръячвам ти я :)

bonbon_
01-22-2009, 17:59
Благодаря ви :grin: ,, вече си я взех даже :-D 8)

mysterious93
01-22-2009, 18:31
ii ima li z akudrava kosa?ili sa samo za boqdisana kosa?? znam 4e mn hubavo miri6e taq maska :-D ta..stava li za kudrava kosa???i ako ne ...na koq marka da si vzema hubava maska kato za moqta kosa :-)

LovelyGirl
01-22-2009, 20:27
ii ima li z akudrava kosa?ili sa samo za boqdisana kosa?? znam 4e mn hubavo miri6e taq maska :-D ta..stava li za kudrava kosa???i ako ne ...na koq marka da si vzema hubava maska kato za moqta kosa :-)

Нищо не те пречи да си я вземеш и да ти е къдрава косата :) Моята е чуплива и си става много добре.(макарче аз не я оставям естествена,но няма значение :-D ) А и моята коса не съм я боядисвала.

И те са 3 вида,не само за боядисана,виж другите :)