PDA

View Full Version : Колко пъти?



bogzfaggot
01-22-2009, 10:43
Колко пъти според вас 4овек може да изживее истинската любов,или тя се среща само веднъж в живота

Neftochimic
01-22-2009, 10:44
може 1-2,
а може и 10-20,
зависи.....

Kostadin_682
01-22-2009, 10:46
хмм според мен, само 1... останалите щом са приключили, значи не са били истински... (лично мнеие)

ShaLqLqLqXa
01-22-2009, 10:51
Само веднъж.

krem4et0
01-22-2009, 11:13
Не мисля, че само веднъж. Ако след година се разделя с моя, а после обичам някой мъж и съм с него 30 години, колко любови ще съм имала? Лично аз съм обичала двама с цялото си сърце и душа.

Bu7cher
01-22-2009, 11:14
Е на тая възраст е трудно да се каже(за 16-17 години говоря).Има още много да видим от живота и тогава да си вадим изводите :D .Аз мисля,че повече от веднъж.

traka
01-22-2009, 11:19
Колко пъти според вас 4овек може да изживее истинската любов,или тя се среща само веднъж в живота

Определено не е една, но всяка е различна. Няма същата, макар и да са силни не си приличат, поне при мен е така. Мога по сила може би да ги разгранича (но много трудно), защото всяка съм я изживяла по начин който за тогава е бил най. Всяка я помня (били са 3) и една, макар и след 5 години ми топли мислите.

jane_17
01-22-2009, 11:22
И според мен е повече от веднъж... Човек може да обича много хора през живота си.. просто със всеки е различно... имаше едно споменче "макар и вечна да е любовта.. тя никога не е една и съща" Според мен ние сме единствените, от които зависи колко хора ще допуснем толкова близо до себе си.. кои ще запазим в сърцето си.. и т.н.
И все пак от позицията на 18-годишна.. не мога да кажа,че съм толкова веща на тема "любов" :oops:

myNameIsImmortal
01-22-2009, 11:32
Истинската любов идва 1 път - поне според мен :!:

PeopleAlwaysLeave
01-22-2009, 11:40
Според мен само веднъж може

xDIwannaeatyou
01-22-2009, 12:48
ами за момента съм осъзнала че обичам само един (:

sexa_na_kompleksa
01-22-2009, 13:04
Надявам се, че е повече от една. : )

3oPuTy
01-22-2009, 14:32
Надявам се, че е повече от една. : )

И аз се надявам на същото. Иначе съм обречена. :)

+1 :-k

Bellatrix
01-22-2009, 14:32
Можеш да обичаш истински много пъти, но най-голямата и най-истинска любов е непобедима и никога не приключва. За това е само една. Това не значи, че тези, които си обичал преди НАЙ-ИСТИНСКАТА са увлечения... Просто не са били тази велика сила. Имало е нещо (каквото и да е то), което е било по-силно от тях.

GrippingBosh
01-22-2009, 14:34
Според мен е само една

HePeAJIeH
01-22-2009, 14:54
Зависи от човека...зависи колко е влюбчив.

hahavteen
01-22-2009, 14:59
Всяка любов е истинска :)

SunSmile
01-22-2009, 15:09
Един единствен път! Защото дори преди истинската любов, може да си си мислил, че си я срещнал в сегашния, а при следващия да осъзнаеш, че бившата ти "ИСТИНСКА" ЛЮБОЯ НЕ Е БИЛА ТОЛКОВА ИСТИНСКА!

mynichka
01-22-2009, 15:53
Истинската любов идва 1 път - поне според мен :!:
и според мен така :)

Adwokat
01-22-2009, 16:05
само веднъж 8)

ShaLqLqLqXa
01-22-2009, 16:28
Не мисля, че само веднъж. Ако след година се разделя с моя, а после обичам някой мъж и съм с него 30 години, колко любови ще съм имала? Лично аз съм обичала двама с цялото си сърце и душа.

Добре, може и така да е. Но и двамата ли еднакво ще обичаш? С единия си била 4-5-6 години, с другия 30 години да речем. И все пак би трябвало да обичаш единия от двамата повече. :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-22-2009, 16:51
Не мисля, че само веднъж. Ако след година се разделя с моя, а после обичам някой мъж и съм с него 30 години, колко любови ще съм имала? Лично аз съм обичала двама с цялото си сърце и душа.

Добре, може и така да е. Но и двамата ли еднакво ще обичаш? С единия си била 4-5-6 години, с другия 30 години да речем. И все пак би трябвало да обичаш единия от двамата повече. :)



Когато обичаш ти не си един и същ човек. Защото хората с времето се променят. Разбиранията им, мислите им, нагласите им. Всичко. Да, можеш да обичаш двама по един и същи начин, но това не ги прави еднакви, защото и ти не си такава каквато си била първия път, когато си обичала първото си момче. ;) В една и съща река не можеш да стъпиш два пъти.

PreciousDiamond
01-22-2009, 16:57
Аве .. за някои хора всяка любов е "истинска" тей че... :?

zaraaa
01-22-2009, 16:59
Зависи от гледната точка на човека, но според мен истинската любов е един път в живота! :)

x3eme
01-22-2009, 17:01
Не мисля, че само веднъж. Ако след година се разделя с моя, а после обичам някой мъж и съм с него 30 години, колко любови ще съм имала? Лично аз съм обичала двама с цялото си сърце и душа.

Добре, може и така да е. Но и двамата ли еднакво ще обичаш? С единия си била 4-5-6 години, с другия 30 години да речем. И все пак би трябвало да обичаш единия от двамата повече. :)



Когато обичаш ти не си един и същ човек. Защото хората с времето се променят. Разбиранията им, мислите им, нагласите им. Всичко. Да, можеш да обичаш двама по един и същи начин, но това не ги прави еднакви, защото и ти не си такава каквато си била първия път, когато си обичала първото си момче. ;) В една и съща река не можеш да стъпиш два пъти.съглесен съм със теб
когато човек обича и е влюбен всичко (е почти) в него се променя
възгледите му,преценката....в името на любовта какво ли не правим

Hilary_
01-22-2009, 17:59
Може стига да го пискаш...и все пак... първия път е прекрасно... всичко след това е прекрасна лъжа която се повтаря... :( И все пак намираш нещо различно и отново се влюбваш... и по този начин ти самата се променяш... но за някой хора любовта е от ден за ден... :?

sh3_1s_7h3_0n3
01-22-2009, 18:11
Когато обичаш ти не си един и същ човек. Защото хората с времето се променят. Разбиранията им, мислите им, нагласите им. Всичко. Да, можеш да обичаш двама по един и същи начин, но това не ги прави еднакви, защото и ти не си такава каквато си била първия път, когато си обичала първото си момче. ;) В една и съща река не можеш да стъпиш два пъти.съглесен съм със теб
когато човек обича и е влюбен всичко (е почти) в него се променя
възгледите му,преценката....в името на любовта какво ли не правим

Неее, аз не говоря за това. Имам предвид, че хората с времето се променят. Ако преди 2 години си харесвал и си държал на определени качества, понастоящем вече държиш на много по-различни неща. Следователно, ако преди 2 години си обичал някого, след 2 години ако рязко са се изменили вижданията ти, разбиранията ти, и цениш повече други качества, ще обичаш друг човек. Но това не прави любовта ти по-силна или по-различна. Чувството е едно и също, но към различни хора.
Сега обичаш някого, защото е красив, забавен и те разбира. В следващия момент обаче освен това искаш да е сериозен, отговорен, независим и т.н.
Имам една приятелка, която имаше дългогодишна връзка с момче, която впоследствие приключи. Сега ми каза, че търсела Мъжа за нея, който освен, че ще й бъде добър 'любовник', ами ще бъде също и съпруг, и добър баща на децата им. Вече разбиранията й за света кореенно са се променили. ;) Това имам предвид.
Иначе и аз преди си мислех, че има само една любов. И това ще е тази, която ще изпитвам към човека, с когото ще се сбръчкам, и ще дундуркам внуци. Да, ама не. ;)

bogzfaggot
01-22-2009, 18:26
Според мен в живота си моежеш да оби4аш мн хора,но все пак има някой 4овек,който да оби4аш мн пове4е от останалите,все пак не можем да оби4аме вси4ките си любови еднакво силно,поне според мен

slun4ice_90
01-23-2009, 09:05
Може би и повече от един път...Както каза Нереален,зависи си от човекът....[b]

Barbie
01-23-2009, 10:20
Сигурно човек може да има много любови. Все различни. Които да му дават различни неща и в които той да влага...различни мисли, емоции, очаквания. Именно защото, както казаха преди мен, хората се променят, влюбват се, разлюбват, търсят едно, после търсят друго...

Но ми се ще да вярвам, че все някога, в най-точния момент, срещаш най-точния човек и тази любов, която може да ти даде...всичко. В която ти можеш да дадеш абсолютно всичко. В която можеш да се променяш с някого до себе си, без това да ви отдалечава...напротив. Всеки ден да ви сближава. Сигурно в живота това е последната любов. Тази любов, която издържа до края. Или след която никоя друга любов не изглежда стойностна и...необходима. Но това можем да го кажем, чак когато сме изминали пътя си... :)

И все пак всяка любов (която се е доказала като такава) е истинска и силна сама за себе си. И всяка любов трябва да се възприема като най-голямата любов (докато нещо не те опровергае :) ).

danii1
01-24-2009, 09:56
1 :-#

elsy
01-24-2009, 10:06
Не знам, един път сигурно 8-)

miloto_girl_4e
01-24-2009, 10:12
Зависи си от човека, от това колко е влюбчив и т.н
Но определено е повече от веднъж :!:

nicolepcd
01-24-2009, 10:13
Може би е повече от една... Гледайте "Дързост и красота"... :D

shemetkaa
01-24-2009, 10:48
1 pyt :)

malkotoo
01-24-2009, 14:19
хмм според мен, само 1... останалите щом са приключили, значи не са били истински... (лично мнеие)

прав сии :-D

sextazy_baby
01-24-2009, 16:58
Истинската е само веднъж

jambo_bs
01-24-2009, 17:05
Никога не съм изпитвал любов към някое момиче.Просто не съм такъв и не се привързвам така ..... а може и момичетата с които съм бил да не са били точните ....... незнам :(

Sensuality
01-24-2009, 17:09
ИСТИНСКАТА любов,според мен идва само веднъж в живота ..

ivcheto0o
01-24-2009, 17:12
хмм според мен, само 1... останалите щом са приключили, значи не са били истински... (лично мнеие)

beachy_bunny
01-24-2009, 17:12
А един въпрос ... какво разбирате под " истинска любов "
Добре ... късате със някой ... от къде можете да знаете , че след 10 години няма пак да обичате някой по същия начин ... това е много сложна тема ... " Истинска любов " това е някаква метафора ... която няма нищо общо с реалноста ... Едно е обич ... едно е любов ...
ПО ТЕМАТА : ако обичаш 200 човека истински ... то ще си имал 200 " истински любови " ххх по реално звучи - 200 гаджета които си обичал ... това с " истинската любов " нещо не ми се вързва ... не знам защо :? :(