PDA

View Full Version : Кола маска



iNl0Ve_wItX_liFe
01-22-2009, 12:39
Исках да ви питам каква кола маска да използвам за триъгълника. Опитах с течната на Jankar ама нищо не стана... трябва ли да изчакам да изсъхне или? А и понеже преди ползвах бръсначка и сега се махат по-трудно... някакви съвети?

iNl0Ve_wItX_liFe
01-22-2009, 12:56
Не се ли сещаш, че най-добрата и бърза кола маска ще ти направят в някой козметичен салон? Сещам се,ама не искам защото ме е срам... :lol:

Swinkenhoffer
01-22-2009, 13:14
Давай смело на козметик...
Просто, ако не си от най-сръчните, е голяма мъка сам. Като нищо и синки можеш да си докараш.
И мен ме беше срам, ама бързо се преживява като видиш дебелия край. :D

Sissy90
01-22-2009, 13:22
Не се ли сещаш, че най-добрата и бърза кола маска ще ти направят в някой козметичен салон? Сещам се,ама не искам защото ме е срам... :lol:
И мен ме беше срам първия път - застанах до закачалката и започнах да се чудя сега да си събличам ли роклята, да не я ли събличам... Ама се преодолява. Сама няма да се справиш особено добре.

YourEverything
01-22-2009, 15:09
Сама да си правиш е голямо мазало...Просто отиди в козметичен салон.
Няма от какво да те е срам.Съгластна съм с merediana за това, че козметичката е виждала.. виждалааа.
Но е добре, че си решила да ходи на кола.Свиква се, а излизат
след това много по-малко, а на някой места дори спират.
Айде успех и не се притеснявай толкова много, хора сме.

SoFarSoG00d
01-22-2009, 18:29
Върви при професионалист,с восък се махат по-лесно,абе ако издържаш по така на болка хвашай епилатора.Има и епилиращи ленти за триъгълник,но те са само за страничните части.

hottie
01-22-2009, 19:09
Поне първия път ориди при професионалист, наистина ! Не им пука на тях, правят това по цял ден.

ira90
01-22-2009, 20:20
Исках да ви питам каква кола маска да използвам за триъгълника. Опитах с течната на Jankar ама нищо не стана... трябва ли да изчакам да изсъхне или? А и понеже преди ползвах бръсначка и сега се махат по-трудно... някакви съвети?

Определено най-добрия вариант е да идеш при козметичка, няма за какво да се притсняваш ..... каквото имаш ти , такова и тя го има (освен ако не идеш при мъж :D :D базик) Давай смело !!! Трудно е първия път, преодолей го !!! :-)

viky
01-23-2009, 10:12
A bihte li razkazali stapka po stapka ,kakvo se slu4va v kozmeti4ni salon ,kogato doide va6it red...v smisal,sabli4ate li se,pokrivat li vi s ne6to i t.n....i az mn se pritesnqvam da otida,mn me e sram...i boli li mnooooooooogoo!!

Sissy90
01-23-2009, 13:48
A bihte li razkazali stapka po stapka ,kakvo se slu4va v kozmeti4ni salon ,kogato doide va6it red...v smisal,sabli4ate li se,pokrivat li vi s ne6to i t.n....i az mn se pritesnqvam da otida,mn me e sram...i boli li mnooooooooogoo!!
Аз като отида, тя ме извиква в една стаичка, зад параван. Махам си панталон/рокля - с каквото съм там, и бельото. Козметичката покрива кушетката с някаква хартия - прилича на таи домакинската, но е по-широка. Лягам отгоре и... се разкрачвам :-D Тя стопля кола маската през това време и започва - маже малко място,кола маската се втвърдява и тя дърпа рязко, после маже друго място и пак дръпва... И така докато оскубе всичко - около 20 минути отнема. Накрая ме намазва с някакво олио за след кола маска, слага ми пудра и съм готова. За това време имам чувството, че температурата в стаята се е повишила поне с 5 градуса :D Обаче не боли чак толкова, изтърпява се. После известно време ми е зачервена кожата, но на следващия ден вече е гладка, без нито едно косъмче :) С бръснене никога не става толкова гладко.

viky
01-23-2009, 14:16
Blagodarq ti mn za iz4erpatelniq otgovor...sega kato se zamislq ne e tolkova stra6no..v smisal sramno:)No za bolkata...vseki si 4uvstva individualno :):):) o6te vednaj blagodarq!

great_mari
01-23-2009, 14:24
а ще има ли проблем ако преди това достаа време си се обезкосмявала с бръснача? :-o :-o

GerYy
01-24-2009, 11:23
а ще има ли проблем ако преди това достаа време си се обезкосмявала с бръснача? :-o :-o

ами не няма да има..но ще те боли повече

girl4eety
01-25-2009, 17:24
Давай смело на козметик...
Просто, ако не си от най-сръчните, е голяма мъка сам. Като нищо и синки можеш да си докараш.
И мен ме беше срам, ама бързо се преживява като видиш дебелия край. :D
+1

Liar
01-25-2009, 18:47
Ако използваш търсачката ще намериш отговор на всичките си въпроси,че и още...

illidan_stormrage_bg
01-25-2009, 20:16
А мнението ви мъж да си прави кола маска ?
ПП. имам предвид лицето, да не си мислите за друго :Д

Liar
01-25-2009, 20:24
Сам трябва да решиш!Докато една ще е "за",друга ще е "против".

SoFarSoG00d
01-25-2009, 20:31
Единственото нещо,което ще те посъветвам никога не използвай бръснач,винаги използвай или кола маска,или епилатор.

Nadelina
01-25-2009, 21:43
Sama na triygylnika ne e rabota. Pyrvo, che shte te boli mnoogo poveche, otkolkoto na kozmetik, vtoro moje da si pusnesh kryv, ako sa debeli i da si napravish sinki, pyk i nqma da go napravish napylno gladko. Otidi na kozmetik! I na men mi beshe pritesneno pyrvia pyt, ama otidoh. Kozmetichkata go pravi vseki den na tolkova jeni po tolkova pyti, che znae dori kak da te predrazpoloji (Boje, kak se izrazqvam), za da ne e tolkova sram.