PDA

View Full Version : !



spontaneous
01-22-2009, 14:48
Оказа се, че не е това слава богу,а някакви гъбички съчетани с други бактерии :-o

darla
01-22-2009, 16:16
otivai na lekar da ti kaje kak da se lekuva6!Kak moje da pita6 za ne6to tolkova seriozno tuk,a ne da potursi6 suvet ot specalist?!?!?!PROSTA6TINA e to4nata duma!

MrUndaztood
01-22-2009, 17:23
otivai na lekar da ti kaje kak da se lekuva6!Kak moje da pita6 za ne6to tolkova seriozno tuk,a ne da potursi6 suvet ot specalist?!?!?!PROSTA6TINA e to4nata duma!

Ама нали той/тя вече е ходил/а бе! Ако не си разбрала просто търси още едно мнение и ако някой има такъв проблем!

mysterious93
01-22-2009, 17:49
otivai na lekar da ti kaje kak da se lekuva6!Kak moje da pita6 za ne6to tolkova seriozno tuk,a ne da potursi6 suvet ot specalist?!?!?!PROSTA6TINA e to4nata duma!

spored men "kiorava" e po podhodq6ta...ti moje6 li da 4ete6??kazala e 4e ve4e e hodila na ginekolog i na kojen lekar i si 4aka rezultatite..

spontaneous
01-22-2009, 19:01
darla ами да те момичетата го казаха, научи се първо да четеш сичко, а не като видиш заглавието гледаш че статията е дълга и те домързи да прочетеш сичко и дай ся да се развикам тука ... ходих и на гинеколог и на кожен чакам си резултатите утре излизат! и айде моля да не се караш, прочети добре първо какво съм писала и тогава ми се карай ако има за кво нали ? :smt018

hottie
01-22-2009, 19:18
Гениталният херпес представлява сексуално трансмисивно заболяване. Не знам дали си имаш приятел, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се предпазвайте.
Относно ваксината има слухове за такава, но доколкото знам не е разпространена, пък и ако вече имаш вируса вече е късно за ваксина. За да си направиш ваксина трябва да си напълно здрава, което не е твоя случай. За съжаление няма как да се излекуваш, не и на този етап. Т.е. ще се излекуваш но това може да се появи във всеки един момент, особено кога имунната ти система е слаба. Както е и с херпеса на устата.Успех с резултатите, дано се окаже друго.

spontaneous
01-22-2009, 19:21
ох и аз това се надявам да се окаже друго, защото това ако е за цял живот тка .... няма да издържа! :shock: