PDA

View Full Version : Въпрос за марихуаната...



kdfv
01-22-2009, 16:14
Пичове, да ви питам вас, като пушите трева след това колко време ви държи? Аз съм на 17 и по принцип не пуша, но вчера едно момче донесе и вика давай да ходиме, та напушихме се здравата и аз толкова се смазах че на моменти пред погледа ми всичко се сливаше и размазваше...абе много зле...днеска ставам и съм яко дезориентиран, не помня какво съм правил преди 5мин...и вече взех да се сдухвам да не съм се повредил нещо..не е нормално толкова време да ме държи нали ?

MostHated
01-22-2009, 16:17
зависи от самата трева...

kdfv
01-22-2009, 16:20
не знам...пича ми вика прави си сметка, коза е силен...и аз си викам, колко пък да е силен, след това дърпай яко..и те тия другите които са си редовни потребители се смазаха, пък аз който пуша 2 пъти в годината :? никога не съм бил толкова зле, нормално ли е? Това са повече от 24 часа вече а още ми е неадекватно :(

cherinka
01-22-2009, 16:35
^хашиша по-вероятно да те държи 24ч. +

И аз така веднъж не знам кво ми бяха дали два дена подред не мога да си оправя движения, говор, мисли..

Най-много тревата да ти е била варена с куп други глупости, пръскана, ала бала, и за тва така и на 2рия ден да си като отрепан. 8-)

За напред питай преди да пробваш нещо!
А и попринцип от първите няколко дръпки се разбира ква е тревата, що е и т.н.
Иначе ти спокойно. Трябва един ЗДРАВ сън и ще си като нов.

Попринцип е хубаво след всякакви такива вещества на другия ден да ядеш ябълки, да пиеш мултивитамини, може и разтворими, витамин Ц и всякакви витаминозни лекарства + билкови чайчета, за да може по-бързо да влезеш в нормален ритъм, ако филма от тревата ти е мноооо лош.

Медицина му е майката..

kdfv
01-22-2009, 16:41
Мх...добре че ти ми отговори малко по-така иначе щях да се сдухам още повече... Чудя се обаче дали това което ми се случи на мене е нормално.Чак толкова лошо не нормално да бъде.Ами ако утре като се събудя ми е все толкова неадекватно :( тогава какво...

cherinka
01-22-2009, 16:59
Всичко става с внушение.
Почваш да си повтаряш: "Аз съм добре!" "Аз съм добре!""Аз съм добре!""Аз съм добре!""Аз съм добре!" и така :D
Ама спокойно.
8-) Както казах трябва ти стабилно количество сън, за да може мозъчните ти клетки да си отпочинат и да се съвземат.
Преждевременно хапни нещо полезно, щото попринцип 'неадекватността' и 'отпадналостта' не се дължат само вследствие на тревата.


Бе, не знам, може и да съм изписала пълни глупости, ама тва е 8-) ..


И преди да употребявате нещо, вземете прочетете малко и за 'съвземането' след тия глупости. 8-)
Всеки вирус си има и анти-вирус. 8-)

b0Nb0n
01-22-2009, 17:06
ne znam pi4 az po princip sym si neadekvaten tai4e nemoga ti pomogna ama po princip moje da e normalno edin aver i toi e taka daje vednaj mi be6e kazal 4e sno6ti bil pil edna bira i na drugiq den bil o6te pastet tai4e ima i po zle ot teb ne sa boi :lol:

hAshoo
01-22-2009, 17:12
зависи от тревата...някой ги набива на смях някой на тъпотия някой на насилие..

от трева 2 пъти съм халюцинирал 1ния път просто "ослепях" и виждах разни работи дето не си ги спомням нищо не чувах нищо не виждах...

другия път беше някви червени зелени и жълти цветове почнаха обаче тогава ми биеше мн бързо сърцето и припаднах за няколко секунди не можех да дишам :) тогава на никой не му направи впечатление обаче

kdfv
01-22-2009, 17:35
То и аз щях да си припадна като едното нищо...не съм предполагам че от трева можеш да се нокаутираш толкова .Ще го питам тоя въпросния какво точно е донесъл защото беше много грубо...сигурно съм "препушил" или нещо такова защото на мене хич не ми беше до смях,и сърцето ми щетеше да изхвърчи..

YouKnowImBetterThanYou
01-22-2009, 18:04
Поразпитай каква поста са ти извадили да пушиш. Яко си се натровил щом и днес не се чувстваш влязъл в релси.

hAshoo
01-22-2009, 18:12
То и аз щях да си припадна като едното нищо...не съм предполагам че от трева можеш да се нокаутираш толкова .Ще го питам тоя въпросния какво точно е донесъл защото беше много грубо...сигурно съм "препушил" или нещо такова защото на мене хич не ми беше до смях,и сърцето ми щетеше да изхвърчи..

Преди малко го питах аверчето той каза,че тревата била "МОНОПОЛСКА",не натурална ами няква със допълнителни кирий от който се смазваш и се пристрастяваш или наклоняваш към по силни наркота..заради такива треви шибаните американци забраниха тревата :)

kdfv
01-22-2009, 18:25
Май си е така...натровил съм се и то много здраво...тоя дето я донесе си е здрав потребител и то не само на трева.Ще го поразпитам защото това не си беше напушване ами предрусване с нещо.

Alabalaportokala
01-22-2009, 18:56
Хашо и черинка. Защо говорите глупости и спичате момчето. Това че не е се смял както се очаква от коза, не означава че е пушил друсаляк. Причините са много - психологически, сорт на тревата (индика или сатива), а и за първи път му е. Нормално. Аз също от чисти по чисти треви съм бил така. Просто джонгата все още те държи, но значително по слабо от колкото в началото. Пушил съм Иракски материал. Държа ме около 40 часа т.е. изкарах 2 последователни трипа от 1 небрежна дръпка и от главата на долу не се чувствах. Спах --> събудих се --> спах --> събудих се и чак тогава ме отпусна.

HipHopBlond
01-22-2009, 19:04
Пушил си СКЪНК или коза е бил увъргалях в херца... Батко, като пушиш поне се заинтересувай какво пушиш... Не е нормално да те държи чак до сутринта, зашото нишо не те държи просто се вкарваш в некви филми "плашиш се напразно"... Единствено ако си пушил хаш, може да те държи толко.

b0Nb0n
01-22-2009, 19:13
Хашо и черинка. Защо говорите глупости и спичате момчето. Това че не е се смял както се очаква от коза, не означава че е пушил друсаляк. Причините са много - психологически, сорт на тревата (индика или сатива), а и за първи път му е. Нормално. Аз също от чисти по чисти треви съм бил така. Просто джонгата все още те държи, но значително по слабо от колкото в началото. Пушил съм Иракски материал. Държа ме около 40 часа т.е. изкарах 2 последователни трипа от 1 небрежна дръпка и от главата на долу не се чувствах. Спах --> събудих се --> спах --> събудих се и чак тогава ме отпусна.
i tiq filmi gi ima men o6te mi e glavata kato otdarena ot 4uk sled no6ti deba i ha6i6a deba

hAshoo
01-22-2009, 21:51
Хашо и черинка. Защо говорите глупости и спичате момчето. Това че не е се смял както се очаква от коза, не означава че е пушил друсаляк. Причините са много - психологически, сорт на тревата (индика или сатива), а и за първи път му е. Нормално. Аз също от чисти по чисти треви съм бил така. Просто джонгата все още те държи, но значително по слабо от колкото в началото. Пушил съм Иракски материал. Държа ме около 40 часа т.е. изкарах 2 последователни трипа от 1 небрежна дръпка и от главата на долу не се чувствах. Спах --> събудих се --> спах --> събудих се и чак тогава ме отпусна.

Ем аз съм пушил и иракски хашиш и ирански в техеран..найстина е така,обаче в Иран като бяхме там има закон против наркотиците,обаче никой не го заебава те в тях си отглеждат херойн..кокайна беше 4 долара на грам а херойна почти безплатен...ся модата там е "КРАК"

Tokarev
01-22-2009, 22:00
Хашо и черинка. Защо говорите глупости и спичате момчето. Това че не е се смял както се очаква от коза, не означава че е пушил друсаляк. Причините са много - психологически, сорт на тревата (индика или сатива), а и за първи път му е. Нормално. Аз също от чисти по чисти треви съм бил така. Просто джонгата все още те държи, но значително по слабо от колкото в началото. Пушил съм Иракски материал. Държа ме около 40 часа т.е. изкарах 2 последователни трипа от 1 небрежна дръпка и от главата на долу не се чувствах. Спах --> събудих се --> спах --> събудих се и чак тогава ме отпусна.

Ем аз съм пушил и иракски хашиш и ирански в техеран..найстина е така,обаче в Иран като бяхме там има закон против наркотиците,обаче никой не го заебава те в тях си отглеждат херойн..кокайна беше 4 долара на грам а херойна почти безплатен...ся модата там е "КРАК"
Абе как става номера да си "отглеждаш" хероин ?
:D

hAshoo
01-23-2009, 09:55
Хашо и черинка. Защо говорите глупости и спичате момчето. Това че не е се смял както се очаква от коза, не означава че е пушил друсаляк. Причините са много - психологически, сорт на тревата (индика или сатива), а и за първи път му е. Нормално. Аз също от чисти по чисти треви съм бил така. Просто джонгата все още те държи, но значително по слабо от колкото в началото. Пушил съм Иракски материал. Държа ме около 40 часа т.е. изкарах 2 последователни трипа от 1 небрежна дръпка и от главата на долу не се чувствах. Спах --> събудих се --> спах --> събудих се и чак тогава ме отпусна.

Ем аз съм пушил и иракски хашиш и ирански в техеран..найстина е така,обаче в Иран като бяхме там има закон против наркотиците,обаче никой не го заебава те в тях си отглеждат херойн..кокайна беше 4 долара на грам а херойна почти безплатен...ся модата там е "КРАК"
Абе как става номера да си "отглеждаш" хероин ?
:D

Казах го образно.
Демек,че всеки 3ти там е на херойн,нещо като тревата тука. :)
А иначе се добива от опиевия мак,и в регионите в близкия изток са перфектен климат ,защото се намират в Златния триъгълник или златния полумесец. :smt033

kdfv
01-23-2009, 10:13
Пичовe още ми е зацапано яко...тваааааа не е нромалнo...май си преебах нещо ?! Вече почвам да се чудя дали да не скокна до някоя болница.Питах го тоя какво беше това което беше донесъл, той не ми казва..вика ми "един приятел беше така, и с яко душове спане и ядене се оправи" ?!

hAshoo
01-23-2009, 10:19
Пичовe още ми е зацапано яко...тваааааа не е нромалнo...май си преебах нещо ?! Вече почвам да се чудя дали да не скокна до някоя болница.Питах го тоя какво беше това което беше донесъл, той не ми казва..вика ми "един приятел беше така, и с яко душове спане и ядене се оправи" ?!

Оня да не ти е сложил lsd?то вярно,че в бг трудно се намира,ама казваш всичко ти се уголемява зацапано ти е странни цветове..това са типичните ефекти на LSD..от гъбите,синия делфин или от калето също може..в болницата ако нямаш 18 по хубаво не отивай или,ако ще ходиш не си давай имената и номера.Изпий няколко кисели млека и изяш няколко плода,аз така се оправих от старите времена 8-)

Вместо да се правите на света вода ненапита, по-добре си отворете очичките и мозъчетата и се позамислете. Наркотици се използват всеки ден и от почти всички. Това, че някои от тях са нелегални е въпрос на недоразумение. Не казвам, че всички наркотици трябва да се декриминализират. Но такива като марихуана, халюциногенни гъби, пейот, ЛСД и екстази (истинското MDMA, не боклуците които се продават у нас) при нормална и умерена употреба не само, че не са вредни, ами напротив. Естествено, наркотиците не са за всеки., Има хора със слаба психика, слаба воля, хора, които поради медицински причини, не трябва да взимат или са просто прекалено тъпи, за да разберат как, кога и с каква цел да използват тези вещества, повечето от които са ентеогени и имат благоприятен ефект върху хората.

btw имаш ли зависимост?

kdfv
01-23-2009, 11:05
Зависимости нямам никакви..не ми се вярва да е сложил LSD..цветовете са си нормални..всичко е горе-долу ок.Като говоря с някого ми е някакво неадекватно и не мога да си изкажа мисълта и нещата които съм правил преди 4-5 мин си ги спомям като далечен не много ясен спомен :( Сега много се чудя възможно ли е да съм си преебал нещо на мозъка безвъзвратно ? Има ли такива случаи някой да препуши толкова че мозъка му да прещрака и да не може да се оправи след това ?

Tokarev
01-23-2009, 13:57
Оня да не ти е сложил lsd?то вярно,че в бг трудно се намира,ама казваш всичко ти се уголемява зацапано ти е странни цветове..това са типичните ефекти на LSD..от гъбите,синия делфин или от калето също може..в болницата ако нямаш 18 по хубаво не отивай или,ако ще ходиш не си давай имената и номера.Изпий няколко кисели млека и изяш няколко плода,аз така се оправих от старите времена 8-)

Вместо да се правите на света вода ненапита, по-добре си отворете очичките и мозъчетата и се позамислете. Наркотици се използват всеки ден и от почти всички. Това, че някои от тях са нелегални е въпрос на недоразумение. Не казвам, че всички наркотици трябва да се декриминализират. Но такива като марихуана, халюциногенни гъби, пейот, ЛСД и екстази (истинското MDMA, не боклуците които се продават у нас) при нормална и умерена употреба не само, че не са вредни, ами напротив. Естествено, наркотиците не са за всеки., Има хора със слаба психика, слаба воля, хора, които поради медицински причини, не трябва да взимат или са просто прекалено тъпи, за да разберат как, кога и с каква цел да използват тези вещества, повечето от които са ентеогени и имат благоприятен ефект върху хората.

btw имаш ли зависимост?
LSD не може да бъде приеман по този начин, защото се разпада при такава висока температура.
Това за гъбите, синия делфин и калето какво общо имаше ? Освен това откога цвета и щампата отговарят на съдържанието на хапа ?
Човека сам си каза че пуши рядко...просто е препушил или е попаднал на нещо по-силно...
На всеки който е пушил повечко пъти се е случвало.Не е ненормално в някои случай да я усещаш ден, дори два след като си пушил.В отделни случай, главно при орален прием може афтър ефектите да продължат и по-дълго.Който е прекалявал с зелено мляко или кексчета знае :D
От всичко което си изброил, единствено пейота, гъбите и марихуаната могат да се класифицират като ентеогени, най-малкото защото останалите са синтетични и създадени от човешка ръка.
Това че се чувства неадекватен и има трудности с кратковременната памет аз го отдавам на това че не е свикнал достатъчно с активното вещество или с две думи ако продължи да си пуши по-често или съвсем спре, тези симптоми ще намалеят или съвсем ще изчезнат.
Има и вероятност да има повишена чувствителност към THC и затова да усеща по-силно и продължително ефектите, но няма начин перманентно да остане в това състояние.

crazy_style
01-23-2009, 20:48
Ami popr kato prepu6i6 draifa6 i tn.. Tova koeto opisa .. i az sum bila taka.. psrosto e bil mn sulen koza, te sa ti kazali 4e e silen (dokolkoto razbrah) i ti kato nepu6i6 redovno tui stava... 6te se opravi6... nqma zakvo da se pretesnqva6 prosto si zamalql .. A i kato pu6i6 .. i kato useti6 4e prepu6va6 .. spri.. Prosto kato ti stane zle vzimai nqkav 6okolad i mn voda i gotovo..
Ni6ty ne si si povredil i tn.. spx :]

EarthShaker
01-23-2009, 21:49
келеши

KadifWerewolf
01-24-2009, 17:05
"яко душове спане и ядене се оправи"
ЛОЛ, ти кво др можеш да прайш.. о-о туй е живота - ядеш спиш и сереш :-o

mmKamm
01-24-2009, 22:25
Пичове, да ви питам вас, като пушите трева след това колко време ви държи? Аз съм на 17 и по принцип не пуша, но вчера едно момче донесе и вика давай да ходиме, та напушихме се здравата и аз толкова се смазах че на моменти пред погледа ми всичко се сливаше и размазваше...абе много зле...днеска ставам и съм яко дезориентиран, не помня какво съм правил преди 5мин...и вече взех да се сдухвам да не съм се повредил нещо..не е нормално толкова време да ме държи нали ?
според мен понеже ти е за първи път си въобразяваш..не може толкова дълго да те държи колкото и да си пушил..каквото и да си пушил...повярвай ми Не може...

Pagan_man
01-24-2009, 22:32
Всички на кале