PDA

View Full Version : Секс на 13-14



BaBsYyY_SeXyYy
01-22-2009, 15:46
Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....

D0ll
01-22-2009, 15:47
Не е нормално..ама тяхно си решение,те ще си носят последствията :?

SoAfraid
01-22-2009, 15:48
Какво целиш с тая тема на всички ни е писнало от такива. Не НЕ Е НОРМАЛНО! И спрете с такива шибани теми размътвате мозъците на всички.

x3eme
01-22-2009, 15:49
в днешно време е напълно нормално
учудващо но факт!
какви неща правят на по 13,14 години не е истина просто,един секс не може да ме учуди вече.не знам точно защо го правят като са толкоз невежи по тая тема.....не всички но мноооого голям процент от хората на тази възраст си нямат понятия от секса.
на теория може и да имат но на практика не,а за практиката им е малко раничко нооооо...те избират

Adwokat
01-22-2009, 15:51
нормално.. ненормАлно... всеки сам си прецинява да ли е подготвен.... пък днешната младеж са такива................ и нищо няма да се промени. :?

NeSumJenaTi
01-22-2009, 16:05
Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....


По-скоро на мен ми върви като на извратено някакси
абе те малките дет си мислят , 4е са големи да му мислят
за мен са си деца още и не им е дошло времето за секс ама те си преценяват всеки си има глава да си мисли с нея

Darkkiss
01-22-2009, 16:06
НЕ НЕ Е !!!

shokoto91
01-22-2009, 16:32
голяма работа

fashion4etyy
01-22-2009, 16:34
Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....

ДА норамлно е!
а такива кат теб най мразя остави да живеят както си искат

DevilWish
01-22-2009, 16:36
И да коментираме нещо ще се промени ли?

Nitroglycerin
01-22-2009, 17:35
Как съвсем нормално си е! Ти ако не си започнала на 11 със свирките то ти не си момиче.А вече на 14 си стара мома.


Гупости как ще е нормално тва,че е почнала да тече кръв от вагината ти не значи,че трябва да почне да се чукаш за да я спреш (а може и просто да са те сритали в бъбреците).

fairytale
01-22-2009, 17:44
Не е нормално!Някои момиче може би още нямат месечен цикъл,а вече са пробвали секс.Но всеки си избира пътя.Просто сега ще им се възхищават,но след време ще ги запомнят като ку*ки .

housechetty
01-22-2009, 17:47
ами да ти кажа честно и аз съм на 15,но.........щом са сметнали,че са готови и найстина го искат какъв точно ти е проблема..не им се меси те са решили,че моментът им вече е настъпил,а щом е така няма значение дали са на 15 или 16 всичко е въпрос до личен избор и до това дали са готови.. незнам ти на колко си,но и ти ще го сториш дали сега или след време :):):)

SoFarSoG00d
01-22-2009, 17:49
Не съм старомодна,но смятам,че това не е нормална възраст за започеане на полов живот.Необходимоста от секс трябва да е осъзната,едва ли на 13-14 си наясно с всичко свързано със секса и едва ли ще бъдеш следващите една две години.Това за мене е ненормално.Няма перфектна възраст за секс,но все пак....13 мисля,че е доста рано...това не е ли 6-7 клас..... :shock: Дори не смятам,че човек на тази възраст е способен на реазумни решения....въобще на нещо разумно и всичко е в резултат на хормонииии.

Punisherrr
01-22-2009, 17:52
Добре,хубаво... Не е нормално естествено.
ама...толкова ли беше наложително да направиш поредната тема? ... Не можеш ли да се сетиш в какво ще се превърне ;)

housechetty
01-22-2009, 17:58
окк бе хора .. не мога да ви разбера аз вас на 15 съм но както казваше един от отговорилите по тази тема има много малък % от днешната т.нар. "младеж",която найстина е наясно с тези неща макар и да са на 15-16г. всичко е въпрос до нагласа..а дали знаеш всичко за секса или не си е вече въпрос до интересуване ... аз например се разрових из нета говорих с майка си и с още хора и съм наясно по тая тема...но както и да е след като са го решили няма как да ги спрете каквото и да става ............................. 8) :)

Axe_vs_Sword
01-22-2009, 18:49
Не е :!: :!:

tedsSs
01-22-2009, 19:39
О, боже! Всички тръгнали да четат морал.. И кво кат си на 13 или 14? Когато си искат момичетата ще си правят секс. Свиквайте вече е така. Децата порастват по-бързо. И какво значи тва - "после те ще си съжеляват". И за какво по-точно ще съжеляват? Че са го направили на 14, а не на 15-16. Въобще какво значение има? Или прочетох някакъв комент от сорта на "те са ку*ви". И защо да са тикива. Можеби защото не са пазят като някой от вас чак за сватбата. Стегнете се, от кога станахте такива моралисти? :-x

zero
01-22-2009, 19:41
Разбира се, че е нормално ..
Щом на момчето чурчето му става
значи е готово да го пъхне в пещеричката ;)

kofti_nick
01-22-2009, 20:44
Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....

Еееее , ся времето е друго :) Ся тия дет са на 13-14 имат по 2 деца ... ти за секс говориш :oops:

FaFcHy
01-22-2009, 20:48
DA JIVEE SEXA :P a na kolko si nema zna4enie vajno e da se 4ustva6 gotov :-o 8)

p.s a na teq deto govorqt za snimkata mi 8-) pone nesum kato vas s animacioni kartinki ;) e to sigorno kato se pokajete 6te vi svur6i magiqta u foruma xaxaxa :-P

angellove
01-22-2009, 21:46
Абе днешните тийнове на 13-14 вече си правят секс най-спокойно. Еми аз съм си от малко по-старомодните и мисля, че е малко рано, обаче щом те така са си решили и като няма кой да ги спира - прав им път. Само да внимават много, щото както им бушуват хормоните, така ще им забушува и бебето, ама айде да не съм лош пророк за по-малките.
Успех... тва е....

fashion4etyy
01-22-2009, 22:12
О, боже! Всички тръгнали да четат морал.. И кво кат си на 13 или 14? Когато си искат момичетата ще си правят секс. Свиквайте вече е така. Децата порастват по-бързо. И какво значи тва - "после те ще си съжеляват". И за какво по-точно ще съжеляват? Че са го направили на 14, а не на 15-16. Въобще какво значение има? Или прочетох някакъв комент от сорта на "те са ку*ви". И защо да са тикива. Можеби защото не са пазят като някой от вас чак за сватбата. Стегнете се, от кога станахте такива моралисти? :-x

napulno podkrepqm :) 8)

NightGuardian
01-22-2009, 22:17
Добре дошъл в България! :grin:


Плус т'фа к'фо се учудвате , напълно нормално си е!

PePeLePew
01-22-2009, 23:55
за съжаление повечето момичета .... тези хубавките още преди да влязат в гимназията правят секс .... не мисля че е нормално,младите вече нямат никаква морална система :-x :-x

nefchi_bs
01-23-2009, 03:39
Аз съм на 14 и съм правила секс и не мисля,че е нещо анормално...Не знам защо го направих,но не съжалявам...Не се впрягайте толкова,скоро време ще почнат да правят секс и на 10,аз сред моите приятелки даже съм закъсняла със секса така,че зами си правете изводите.. :)

traka
01-23-2009, 05:45
Поредната такава тема.... И ненормално да е, никой няма да спре да го прави, защото видиш ли на приятелката ми не й харесва. Стига сте се вкарвали в някакви филми. Да не е нормално, когато го правят от любопитство и не са наясно с предпазни средства и последици, но пък има и такива като мен, които не са го направили от любопитство и са били наясно в какво скачат. Важно е просто да не го тръбиш, аз за моя полов живот на никой не съм говорила. Чак на 16 започнах да си говоря свободно за това и пак не съм парадирала с нещо. Смешно е, че повечето го правят, за да се изфукат и виж ти те вече са големи и разбират. Курвенско може и да е само поведението на едно момиче, дори и да не води полов живот. Айде да не дълбаем там където няма да стигнем до нищо. Всеки си прави избора и да го коментирате няма им намали броя, просто ми се иска поне да имаха някаква представа от последствията ако не се пазят, та да не се пускат теми от сорта на "гълтам, бременна ли съм".

MoonBaby
01-23-2009, 06:34
те днешните 13-14 годишни като се наконтят приличат на 20 годишни 8-) не е нормално,ама к'во да се праи нали тряа да не оставаш по назад...

FaFcHy
01-23-2009, 07:28
Аз съм на 14 и съм правила секс и не мисля,че е нещо анормално...Не знам защо го направих,но не съжалявам...Не се впрягайте толкова,скоро време ще почнат да правят секс и на 10,аз сред моите приятелки даже съм закъсняла със секса така,че зами си правете изводите.. :)

да лятото като съм в бс трябва да се почипкаме в морето :oops: :oops: :oops: :-)

PreciousDiamond
01-23-2009, 07:42
Добре де .. Ако се чувстват готови наистина .. какъв е проблема ? Съгласна съм с BallFace .. всеки сам решава за себе си и ти не можеш нищо да направиш с поредната тема !

FaFcHy
01-23-2009, 07:50
Добре де .. Ако се чувстват готови наистина .. какъв е проблема ? Съгласна съм с BallFace .. всеки сам решава за себе си и ти не можеш нищо да направиш с поредната тема !

аз за това се правя на идиот и неим отговарям на тея теми, щото ги има навсякаде :) иначе си много красиво момиче :P :P :P

PreciousDiamond
01-23-2009, 07:51
Добре де .. Ако се чувстват готови наистина .. какъв е проблема ? Съгласна съм с BallFace .. всеки сам решава за себе си и ти не можеш нищо да направиш с поредната тема !

аз за това се правя на идиот и неим отговарям на тея теми, щото ги има навсякаде :) иначе си много красиво момиче :P :P :P

Хаха мерси :-)

LadyDy
01-23-2009, 11:04
Това са супер мега изпуснати деца.. нека се клецат, не пречат на никои.

3oPuTy
01-23-2009, 11:18
В днешно време си е напълно нормално едно момиче да прави секс на 14 години ... Наистина не е много приемливо,но все пак (щем-нещем) си е нормално :) Освен това за всеки човек "нормалните" и "ненормалните" неща са различни :) А и не виждам,какъв ви е проблема (в случая проблема на авторката),че има тийнове на по 14,които правят секс?!За вас щом е нещо ненормално - не го правете!!!Всеки си има прави на избор,всеки си има глава на раменете :) Ако момичето знае всички рискове от секса (болести,нежелана бременност и т.н.) всичко си е ОКЕЙ!!!(Друг е въпроса,че има момичета,които нямат грам сексуална култура,но все пак ходят и се е*ът като съдрани)

Jumbie483
01-23-2009, 11:46
Тука всички повтаряте: не е нормално, бля бля бляяя :?
За днешното поколение и за днешните тийнове това е напълно нормално.
Пък и няма никакъв проблем, ако момичето и момчето се чувстват готови и имат сексуална култура. А тези които нямат..при тях също е нормално да правят секс, но е и опасно. А на тази възраст си е направо страшно ако сгафят нещо...
Осъзнайте се.. 21 век сме.. няма НЕнормални неща

me4eto
01-23-2009, 16:44
извратена работа




http://www.jivotno.com/wild-angel

fashion4etyy
01-23-2009, 16:57
Тука всички повтаряте: не е нормално, бля бля бляяя :?
За днешното поколение и за днешните тийнове това е напълно нормално.
Пък и няма никакъв проблем, ако момичето и момчето се чувстват готови и имат сексуална култура. А тези които нямат..при тях също е нормално да правят секс, но е и опасно. А на тази възраст си е направо страшно ако сгафят нещо...
Осъзнайте се.. 21 век сме.. няма НЕнормални неща


Проблема е че не всички са в 21век и живеят в миналото :?

sisityy
01-23-2009, 17:23
Добре де .. Ако се чувстват готови наистина .. какъв е проблема ? Съгласна съм с BallFace .. всеки сам решава за себе си и ти не можеш нищо да направиш с поредната тема ! saglasna sum

SoFarSoG00d
01-23-2009, 17:33
Изписаха се доста мнения относно сексът касаещ спомената възраст.Не може човек да се чувства готов на тази възраст за полов живот,защото може да си узрял физически,но не и психически....Тази възраст въобще не е подходяща за секс,тъй като липсва всякаква сексуална култура(макар,4е някои дечица твърдят,че са информирани за всичко) или пък трезво мислене.Колкото и за узрели,информирани и отворени да се чувствате дечица,все още наистина сте такива....изживейте си детството,животът е пред вас и тепърва ще изживявате вълнуващи моменти.

Не съм старомодна!!!!

leoparda93sl
01-23-2009, 17:36
Изписаха се доста мнения относно сексът касаещ спомената възраст.Не може човек да се чувства готов на тази възраст за полов живот,защото може да си узрял физически,но не и психически....Тази възраст въобще не е подходяща за секс,тъй като липсва всякаква сексуална култура(макар,4е някои дечица твърдят,че са информирани за всичко) или пък трезво мислене.Колкото и за узрели,информирани и отворени да се чувствате дечица,все още наистина сте такива....изживейте си детството,животът е пред вас и тепърва ще изживявате вълнуващи моменти.

Не съм старомодна!!!!

+1 :)

PreciousDiamond
01-23-2009, 17:40
Добре де .. Ако се чувстват готови наистина .. какъв е проблема ? Съгласна съм с BallFace .. всеки сам решава за себе си и ти не можеш нищо да направиш с поредната тема !

аз за това се правя на идиот и неим отговарям на тея теми, щото ги има навсякаде :) иначе си много красиво момиче :P :P :P

Ше се караме ей :?

За кФо ше се карате бе ?! :? 8-)

Inlofee
01-23-2009, 18:01
омг.. днешната младеж та днешната малдеж..като че ли преди 15-20 години не са се женили вече на по 14-15 :? вас кво ви бъркаа като гледам в другите темии сички на по 13-14 са го праили, ама тукаа се праат на мн интерсни.. ма и авторката е зле сама казва, че има много такива теми ..ама си пуска още 1 :shock: :shock: трагични сте :cry:

seduction1mplex
01-23-2009, 18:25
Ами уж всеки сам избира и в днешно време уж не съдим за човека по това..Само,че аз не го одобрявам лично-това е важна стъпка и 13-14 години ми се струват доста малко :-)

DaNTeS
01-23-2009, 18:30
I na men mi se struvat malko,NO:
Na 15 s1m i imam seriozna priqtelka (hodim ot 9 meseca). Pomislih si 4e moje da se stigne do sex i zeh da se pritesnqvam 4e nqmam sexualna kultura. Re6ih da pregledam v internet i popadnah na tozi sait. Bukvalno cqlata sekciq "sex" s1m q pro4el i znam kakvi sa riskovete ot sexa. Priqtelkata mi kaza 4e go iska i e gotova no smqtam da iz4akam pone o6te 1-2 meseca. Spored men 14-15 godi6ni mogat da sa gotovi ako naistina se obi4at i si vqrvat.

sKa73r4o93
01-23-2009, 18:43
Ем ддз... секи си решава за себе си...така или иначе ние нищо неможем да направим... :)

js7tw
01-23-2009, 18:50
абе много си е нормално,вие защото не сте на 14 за това ви се струва ненормално,но нас 14 годишните яко ни пере хормона

PreciousDiamond
01-23-2009, 18:55
Добре де .. Ако се чувстват готови наистина .. какъв е проблема ? Съгласна съм с BallFace .. всеки сам решава за себе си и ти не можеш нищо да направиш с поредната тема !

аз за това се правя на идиот и неим отговарям на тея теми, щото ги има навсякаде :) иначе си много красиво момиче :P :P :P

Ше се караме ей :?

За кФо ше се карате бе ?! :? 8-)

Мии за тебе :oops:

А не се карайте бе 8-) И без това достатъчно караници има тука 8-)

seduction1mplex
01-23-2009, 18:58
абе много си е нормално,вие защото не сте на 14 за това ви се струва ненормално,но нас 14 годишните яко ни пере хормона
Е преди да стана на 16 съм била на 14 (: знам кво е (: А бе всеки сам си решава .. Имате си глави на раменете..дано не съжалявате после :-)

loveme
01-23-2009, 19:10
Не е нормално.
ама е по-добре от това първият ти път да е като си на 11 :) :-D понавам такива :? :? :?

leoparda93sl
01-23-2009, 19:28
абе много си е нормално,вие защото не сте на 14 за това ви се струва ненормално,но нас 14 годишните яко ни пере хормона

Оффф мислех да не пиша дълги романи,но изглежда,че ще пиша.Първо на първо недей се оправдава,че си на 14 и много та пере хормона аз съм момче на почти 16 години и мене ме пере не си едиствената,но имам воля и имам акъл във главата.Второ недейте се оправдава,че сме били във 21 век и дрън дрън пълни глупости и че било нормално.НЕДЕЙТЕ СЕ ЗАБЛУЖАДАВА ХОРА как ще е нормало ве,като тя си няма грам понятие какво означава да обича,че и тръгнала да ми прави секс я малко да се осъзнае.Живота бил един и сега се живеело.А бе хора целия живот е пред вас бе има си време за всичко спокойно.И всичко това тръгва от възпитанието тя ако имаше добро възпитаиние щеше ли да гледа да прави секс на 13-14 :? Възпитанието е до 8 години както се казва после вари се мъчи пак няма да стане.Може да ме помислите за старомоден,но аз просто гледам на нещата такива каквито са.НЕДЕЙТЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВА!!!! :?

SoFarSoG00d
01-23-2009, 19:50
абе много си е нормално,вие защото не сте на 14 за това ви се струва ненормално,но нас 14 годишните яко ни пере хормона

Оффф мислех да не пиша дълги романи,но изглежда,че ще пиша.Първо на първо недей се оправдава,че си на 14 и много та пере хормона аз съм момче на почти 16 години и мене ме пере не си едиствената,но имам воля и имам акъл във главата.Второ недейте се оправдава,че сме били във 21 век и дрън дрън пълни глупости и че било нормално.НЕДЕЙТЕ СЕ ЗАБЛУЖАДАВА ХОРА как ще е нормало ве,като тя си няма грам понятие какво означава да обича,че и тръгнала да ми прави секс я малко да се осъзнае.Живота бил един и сега се живеело.А бе хора целия живот е пред вас бе има си време за всичко спокойно.И всичко това тръгва от възпитанието тя ако имаше добро възпитаиние щеше ли да гледа да прави секс на 13-14 :? Възпитанието е до 8 години както се казва после вари се мъчи пак няма да стане.Може да ме помислите за старомоден,но аз просто гледам на нещата такива каквито са.НЕДЕЙТЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВА!!!! :?
+1

mitternacht
01-23-2009, 19:58
Хахахах 9ти клас-секс ХАХАХАХА
:razz:

Като гледам лапенцата 9 клас и как си играят, трудно ми е да си представя :)
Мъкаа, мъка има по тоя свят!!!

Замислете се защо 18 години е избрано като възраст за пълнолетие :) А някъде-дори 21 :)

galenata
01-23-2009, 20:34
Хахахах 9ти клас-секс ХАХАХАХА
:razz:

Като гледам лапенцата 9 клас и как си играят, трудно ми е да си представя :)
Мъкаа, мъка има по тоя свят!!!

Замислете се защо 18 години е избрано като възраст за пълнолетие :) А някъде-дори 21 :)

Едни си играят,други не.Като гледам положението в моето училище (смея да твърдя,че е едно от елитните) наистина,факт е,че има хора,който определно на тази възраст не за готови за тази крачка,но има и много такива,който го правят и аз не виждам нищо лошо в това.Да,и аз съм девети клас, и аз правя секс, и смятам че е напълно нормално,всеки си избира сам.В крайна сметка аз си правя кефа и ен ме интересува какво мислят другите.

momchence_89
01-23-2009, 20:36
Не съм прочел нито едно мнение само прочетох заглавието на темата :grin: луди сте хораааа и момичеетаа :-D Та ако мислите че нещо ще се промени много се лъжете само дето ще хабим трайноста на клавиатурата и ще мислим на празно .. Сега е модерно да си на сухо :D и да си дете :grin:

moneycomeme
01-23-2009, 20:46
...sbyrkana ralta,no az podkrepqm vsichko razlichno zashtoto obicham da otchitam ,,promqnata v promenlivoto..,,...ako edno momiche se pochuvtva gotova da se ebe i na 13-14 shto da ne..na men togava ne mi se ebeshe,ama tva che az ne sym izpitvala takia chuvtva togava ne znachi che sichki sa kato men.....pravete si seks kogato vi se pravi momicheta! :razz:

moneycomeme
01-23-2009, 20:46
...sbyrkana ralta,no az podkrepqm vsichko razlichno zashtoto obicham da otchitam ,,promqnata v promenlivoto..,,...ako edno momiche se pochuvtva gotova da se ebe i na 13-14 shto da ne..na men togava ne mi se ebeshe,ama tva che az ne sym izpitvala takia chuvtva togava ne znachi che sichki sa kato men.....pravete si seks kogato vi se pravi momicheta! :razz:

Punisherrr
01-24-2009, 06:38
абе много си е нормално,вие защото не сте на 14 за това ви се струва ненормално,но нас 14 годишните яко ни пере хормона

Оффф мислех да не пиша дълги романи,но изглежда,че ще пиша.Първо на първо недей се оправдава,че си на 14 и много та пере хормона аз съм момче на почти 16 години и мене ме пере не си едиствената,но имам воля и имам акъл във главата.Второ недейте се оправдава,че сме били във 21 век и дрън дрън пълни глупости и че било нормално.НЕДЕЙТЕ СЕ ЗАБЛУЖАДАВА ХОРА как ще е нормало ве,като тя си няма грам понятие какво означава да обича,че и тръгнала да ми прави секс я малко да се осъзнае.Живота бил един и сега се живеело.А бе хора целия живот е пред вас бе има си време за всичко спокойно.И всичко това тръгва от възпитанието тя ако имаше добро възпитаиние щеше ли да гледа да прави секс на 13-14 :? Възпитанието е до 8 години както се казва после вари се мъчи пак няма да стане.Може да ме помислите за старомоден,но аз просто гледам на нещата такива каквито са.НЕДЕЙТЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВА!!!! :?

;) щях да кажа същото...благодря :smt023

PoisoNGirL
01-24-2009, 06:44
Aaa pisna mi veche ot tiq malki pikli deto oshte ne sa se razvili kato horata,ideq si nqmat kakvo e sex,da ne govorim za liubov,a trygnali da mi kazvat,che na 14 e normalno...Aloo ti ot 14 pochnesh da mislish dali ne si bremenna ili dali ne si hvanala neshto,da ne govorim kolko shte gi minesh dokato stanesh na 20 primerno...Kyde ti zaminava detstvoto...I men me "pereshe hormona" edno vreme,no zashtoto ne znaeh kakvo e..I zashtoto kolkoto i da e norm e nqkoi da ti kazal da pravish t akiva neshta,kogato si dostatychno zrql za tazi vajna krachka...Nqma da se iznenadam da procheta skoro i tema "emi az sum 10 i strashno mn mi se pravi sex..." ..Ubii te gi tiq malki kurvetini deto na 14 izglejdat kato na 20... Az se radvam,che mi davat 15godinki :grin: :-P

metalcheto
01-24-2009, 09:22
Не съм старомодна,но смятам,че това не е нормална възраст за започеане на полов живот.Необходимоста от секс трябва да е осъзната,едва ли на 13-14 си наясно с всичко свързано със секса и едва ли ще бъдеш следващите една две години.Това за мене е ненормално.Няма перфектна възраст за секс,но все пак....13 мисля,че е доста рано...това не е ли 6-7 клас..... :shock: Дори не смятам,че човек на тази възраст е способен на реазумни решения....въобще на нещо разумно и всичко е в резултат на хормонииии.


vij kvo shti kaja! Tva che ti na 13 si bila edno piklivo lape deto neznae kak da si izbarshe gaza , neznachi che vsichki sa kato tebe. Az lichno se chuvstvam gotov i smqtam d probvam. Horata sa razlichni ! Vseki go pravi kogato se chuvstva gotov!!!!

SoFarSoG00d
01-24-2009, 11:20
Не съм старомодна,но смятам,че това не е нормална възраст за започеане на полов живот.Необходимоста от секс трябва да е осъзната,едва ли на 13-14 си наясно с всичко свързано със секса и едва ли ще бъдеш следващите една две години.Това за мене е ненормално.Няма перфектна възраст за секс,но все пак....13 мисля,че е доста рано...това не е ли 6-7 клас..... :shock: Дори не смятам,че човек на тази възраст е способен на реазумни решения....въобще на нещо разумно и всичко е в резултат на хормонииии.


vij kvo shti kaja! Tva che ti na 13 si bila edno piklivo lape deto neznae kak da si izbarshe gaza , neznachi che vsichki sa kato tebe. Az lichno se chuvstvam gotov i smqtam d probvam. Horata sa razlichni ! Vseki go pravi kogato se chuvstva gotov!!!!

Уоу колко сме големи,по скоро смятам,че ти си едно глупаво и неразвито детенце за да се палиш на разни постове,не се гледа какъв си бил ,а какъв си сега,когато на моята възраст имаш и постигнеш това,което аз имам говори.....засега си пикльо на,на който и пишката не му се вижда хахахахха :-P :-P :-P :-P

Armani_P
01-24-2009, 11:22
Не,на тези години трябва да си изживявате детството,а не да се првите на големи,защото станете ли големи,ще съжалявате и то много ...

leoparda93sl
01-24-2009, 11:53
Не,на тези години трябва да си изживявате детството,а не да се првите на големи,защото станете ли големи,ще съжалявате и то много ...

+1

П.П. Гледайте филмите Kidulthood и Adulthood много са поучителни за тинейджърите :)

Il_cavaliere_del_male
01-24-2009, 12:02
Не съм старомодна,но смятам,че това не е нормална възраст за започеане на полов живот.Необходимоста от секс трябва да е осъзната,едва ли на 13-14 си наясно с всичко свързано със секса и едва ли ще бъдеш следващите една две години.Това за мене е ненормално.Няма перфектна възраст за секс,но все пак....13 мисля,че е доста рано...това не е ли 6-7 клас..... :shock: Дори не смятам,че човек на тази възраст е способен на реазумни решения....въобще на нещо разумно и всичко е в резултат на хормонииии.


vij kvo shti kaja! Tva che ti na 13 si bila edno piklivo lape deto neznae kak da si izbarshe gaza , neznachi che vsichki sa kato tebe. Az lichno se chuvstvam gotov i smqtam d probvam. Horata sa razlichni ! Vseki go pravi kogato se chuvstva gotov!!!!

а пък ти виж какво аз ще ти кажа - това, че се чувстваш готов, не значи че си...сигурен съм, че дори не знаеш колко дупки има в женското тяло и в коя по-точно тряа да го пъхаш... лигльо

Magician
01-24-2009, 13:47
Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....

Разбира се, че е нормално. Както е нормално да започнеш на 17 примерно. Всичко е индивидуално.

Друг е въпросът, че най-вероятно приятелките ти се надуват и лъжат.

mArMaLaDkA
01-24-2009, 14:21
Апф,невъзможно е да си на 13-14 и да имаш гадже,което да не иска да те бодне(говоря за момичетата),той да е подходящ за теб и т.н.И многознайковците да ми спестят даването на примери 13 годишна с 19 годишен,13 годишна с 16 годишен,които вече са правили секс и много се "лофкали". :? Никой не може да ме убеди,че големите батковци не винаги търсят 13-14 годишна,за да топнат чушката,а момичетата им дават къде,защото са малки и влюбени,къде,че искат да пораснат бързо,къде сефтето им е било в следствие на ударна доза алкохол.По единия въпрос приключих.Сега другия.Приятелките ти вече го правили с гаджетата си.Абе,я се осъзнай!Повечето на 13-14 са толкова прости същества,че няма накъде.Мислят си,че като приказват с колко са се изчукали за 1 нощ и на кого са правили фелацио в тоалетните в училище са супер оборотни и рейтинга им ще се вдигне,неосъзнавайки,че вместо популярност си създават имидж на леснодостъпна и гнусна курва.Приятелките ти може и да са го правили(написах по-горе в следствие на какви фактори),НО е вероятно и да си измислят,( както каза HONDA )за да са по-известни,по-зрели да изглеждат и всякакви такива глупости,чийто детски акъл може да измисли.

Punisherrr
01-24-2009, 15:43
Не съм старомодна,но смятам,че това не е нормална възраст за започеане на полов живот.Необходимоста от секс трябва да е осъзната,едва ли на 13-14 си наясно с всичко свързано със секса и едва ли ще бъдеш следващите една две години.Това за мене е ненормално.Няма перфектна възраст за секс,но все пак....13 мисля,че е доста рано...това не е ли 6-7 клас..... :shock: Дори не смятам,че човек на тази възраст е способен на реазумни решения....въобще на нещо разумно и всичко е в резултат на хормонииии.


vij kvo shti kaja! Tva che ti na 13 si bila edno piklivo lape deto neznae kak da si izbarshe gaza , neznachi che vsichki sa kato tebe. Az lichno se chuvstvam gotov i smqtam d probvam. Horata sa razlichni ! Vseki go pravi kogato se chuvstva gotov!!!!

Момченце твойто ''чувствам се готов'' = ''яко ме тресе хормона и вече ми е текнала бялата течност'' .... сеш се разликата? ;)

baby2009
01-24-2009, 16:28
Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....

сега ще ти кажа и аз съм от тези 14 годиншни но това не ме прави курва всеки си решава кога къде и с кого и милион теми да има тук никой неможе да спре хората живеем в 21 век в свободна държава....

fuckUall
01-24-2009, 16:31

jambo_bs
01-24-2009, 17:28
голяма работа

:?

Biskfitka
01-24-2009, 17:35
Гледаите си живота....нали няма вие да търпите последствията ;-)

baby2009
01-24-2009, 17:36
Гледаите си живота....нали няма вие да търпите последствията ;-)

на същото мнение съм!!

Sladi4koBonbon4i
01-24-2009, 17:45
За мен не е нормално .. но кво ти пука .. да си трошат главите .. те си решават! 8) 8) 8)

fuckUall
01-24-2009, 18:29
аз се ебах на 15..просто бях готова и обичах човека до себе си имах му доверие..! това прави ли ме курва? :shock:

sextazy_baby
01-24-2009, 18:44
Има вече хиляди такива теми... :?

Vincent
01-24-2009, 19:14
За 2536734 - НЕ е нормално...

Sarityyy
01-28-2009, 12:58
Ами това се случва, защото да се чукаш на 13 години е новата мода. Ставаш известна, батковците идват при теб, какво от това, че доскоро са си играли с куклите. :o

varnen4e
01-28-2009, 13:08
Не ми пука.

d_92
01-28-2009, 15:40
О, боже! Всички тръгнали да четат морал.. И кво кат си на 13 или 14? Когато си искат момичетата ще си правят секс. Свиквайте вече е така. Децата порастват по-бързо. И какво значи тва - "после те ще си съжеляват". И за какво по-точно ще съжеляват? Че са го направили на 14, а не на 15-16. Въобще какво значение има? Или прочетох някакъв комент от сорта на "те са ку*ви". И защо да са тикива. Можеби защото не са пазят като някой от вас чак за сватбата. Стегнете се, от кога станахте такива моралисти? :-x


:grin: :grin: :grin: :grin: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Adwokat
01-28-2009, 15:46
И да коментираме нещо ще се промени ли?

НЕ :shock: :-o

shiT_ShiT=]
01-28-2009, 16:17
и за мен НЕ е нормално! :? и това, което най-много ме дразни е Факта, че на тази възраст без никакво понятие за секса , са ми тръгнали да се шибат наляво и надясно и то САМО от ГЪЗАРИЯ!!! :? :? :?
П.П и да не говорим,че и организма им още не се е доразвил!

Bu7cher
01-28-2009, 16:28
Лично за мен не е нормално...в последствие или ще го сметне за грешка...или не знам и аз...хаха.Тя ако на 13 се помпа...на 16 ще участва в оргий примерно.

sugarbaby_
01-28-2009, 16:48
И според мен НЕ е нормално , но живеем в такива времена и нищо не би ме учудило. Като бях на 13-14 най-малко за секс съм си мислела - даже изобщо не съм мислела за секс :?

sheilsis
01-28-2009, 16:58
ми на 13-14 не е мн нормално нз..но въпрос на личен избор..аз съм на 15 и си мисля че преди 16 не е мн хубаво смисъл тва са си мои разбирания макар че имам желание и човек с който да го направя :] ма не се чувствам мн мн готова та той сиг ше тряа да почака :d

Xrisinka
01-28-2009, 17:02
mi i spored mene ne normalno.. i az imam edna fr kadeto go beshe napravila na 14 i to bez prezervativ .. no tq taka si e precenila inache kategorichno sam protiv

oooo
01-28-2009, 19:07
И според мен НЕ е нормално , но живеем в такива времена и нищо не би ме учудило. Като бях на 13-14 най-малко за секс съм си мислела - даже изобщо не съм мислела за секс
_________________

Аз само за това си мисля даже сънувах,че получавам огразъм :oops: :oops:

TheCinderella
01-28-2009, 19:35
За мен секса на тази възраст не е нещо нормално, но всеки решава сам за себе си.

kalpazanka
01-28-2009, 19:48
Не е нормално! Но въпросните си имат глави на раменете, надявам се имат и мозък, така че да осъзнаят последствията от действията си /дори и късно/.

ANTIHUMAN
01-28-2009, 20:21
Normalno e w edna nenormalna dyrjava kato Bylgariq! ;)

nenormalnaa
01-29-2009, 14:47
еми то попринцип не е нормално.Аз на почти 14 години го направих първия път нооо не мисля че е нормално.Просто стана така,че бяхме наистина много пияни и кво толкова просто секс.Аз не мисля че е нежто толкова важно на колко години си почнал да правиш секс...

FunnYboY
01-29-2009, 14:55
Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....


К'во се впрягаш - като им се е б е, да се е б ъ т ! Ако ще и на 10 години да са...


Ти го направи, когато се почувстваш узрял/а. ;) !

Rza
01-30-2009, 06:47
абе деба все едно не забелязвате,че границата в годините пада на всичко-било то секс или пък алкохола,цигарите наркотиците,преди кога ще видиш в болница примерно 13 годишно келеме напило се на мамут или пък ще чуеш момиче на същата възраст бременна ли съм защото с моя приятел така и така...

macegirl
01-30-2009, 10:00
Ами аз съм на 13 години и да ви кажа честно вие изкарахте всички 13,14 че са загоряли до незнам каква степен!Въобще не е така!Аз предпочитам да си изживея детството ще дойде време и за това!Какъв е смисъла да изпреварваме нещата?

iF_kA
01-30-2009, 10:16
Всеки сам си преценява кога е готов за това и кога да го направи,но за мен не е нормално. :)

devilsown
02-02-2009, 13:52
Аз скоро ще навърша 14...
:D :D :D
НЕ Е НОРМАЛНО..
А колкото до това кога е нормално...
ми 17,18..
Ам това е само
мое мнениее.. :-P

mirmark
02-02-2009, 13:55
Изобщо въпроса не подлежи на дискусия, но това тия 13-14 годишните просто не го осъзнават :-x

heroine
02-02-2009, 20:05
мене к'во трябва да ми пука за другите, важното е аз да съм готова, било то на 10 годишна възраст,вие па сте много ограничени, особено тая авторката, направо до сватбата да се пази. :? :?

Lacroix
02-02-2009, 20:10
Повечето хора, които познавам, са го правили на по 14-15, но им няма нищо.Хора като хора...

krisscha
02-02-2009, 20:10
Изобщо въпроса не подлежи на дискусия, но това тия 13-14 годишните просто не го осъзнават :-x
Това, че на тази възраст ти не си осъзнавал/а нещата... Хе, индивидуалност, хора! Общи знаменатели-купища. И няма да се научите, че хората са различни откъм всико! Направо ми писна... Не е нормално, да се прави секс на тази възраст, а аз точно на тази възраст го направих за пръв път. Иии? Знам какви са рисковете, осъзнавам също, че не съм постъпила никак правилно. Но също така сама за себе си знам, че не би било справедливо да бъда приобщена към "малолетните курвички". Моля ви - всеки за себе си! Едно "Браво" за момичетата с принципи и едно... нищо за тези, които са просто с предръзсъдъци. Нима не знаете много добре, че е ужасно глупаво да съдите останалите по такъв... направо молоумен начин!

Armani_P
02-02-2009, 20:18
И какво,след като си направила на тези години и съжаляваш,защо продължаваш да подкрепяш това ?

Youth_boy
02-02-2009, 20:20
Тъпо е да се прави секс на 13 години , още по-тъпо е да се мислиш че е необходимото добро за да просперираш между "приятели и приятелки" които макар и да не са го правили те навиват да пробваш.

YellowZ
02-03-2009, 07:39
Не е нормално.

mirmark
02-03-2009, 07:45
Изобщо въпроса не подлежи на дискусия, но това тия 13-14 годишните просто не го осъзнават :-x
Това, че на тази възраст ти не си осъзнавал/а нещата... Хе, индивидуалност, хора! Общи знаменатели-купища. И няма да се научите, че хората са различни откъм всико! Направо ми писна... Не е нормално, да се прави секс на тази възраст, а аз точно на тази възраст го направих за пръв път. Иии? Знам какви са рисковете, осъзнавам също, че не съм постъпила никак правилно. Но също така сама за себе си знам, че не би било справедливо да бъда приобщена към "малолетните курвички". Моля ви - всеки за себе си! Едно "Браво" за момичетата с принципи и едно... нищо за тези, които са просто с предръзсъдъци. Нима не знаете много добре, че е ужасно глупаво да съдите останалите по такъв... направо молоумен начин!

На колко си в момента, ако не е тайна? И защо смяташ, че принципите ти са били правилни?

Bubbly
02-03-2009, 08:04
Не съществуват еднозначни понятия нормално и ненормално. Всичко е въпрос на избор и на гледна точка. Друг е въпросът, че при доста хора сексът на 15, както и всичките им останали действия, са не избор, а носене по течението.

Lacroix
02-03-2009, 09:57
Който иска да прави , всеки си има право на избор.
така е хората ако искат ше се еб*т, ако не искат - няма. Нали не си прецаквате вие живота, нали не сте такива? Кво сте им набрали толко....

mirmark
02-03-2009, 10:25
Който иска да прави , всеки си има право на избор.
така е хората ако искат ше се еб*т, ако не искат - няма. Нали не си прецаквате вие живота, нали не сте такива? Кво сте им набрали толко....

Това изказване си е чиста СЛОБОДИЯ.

krisscha
02-03-2009, 11:53
На 15 съм. И го направих преди няколко месеца. Не смятам, че принципите ми са правилни, но въпреки това не съжалявам, че го направих. Не знам как да ви го обясня, а и със сигурност не съм длъжна да го правя, но все пак ще опитам да защитя крайно неясната си позиция, да... Като цяло, и аз съм против едно момиче да прави секс преди да навърши поне 16 години. Колкото по-късно, толкова по-добре - когато си по-зрял си и горе-долу наясно с всички рискове, които крие половият акт... А аз не бях. Бързо осъзнах, че това, което знаех до този момент е крайно недостатъчно. Защо съм го направила тогава? За да изглеждам по-готина в нечии очи, или пък защото съм от момичетата, които от съвсем малки са свикнали да се забиват с яки батковци по един или друг начин...? Не, не съм от тези, а и трудно бих се самоопределила с нещо конкретно. Просто тъпа? Хах, вероятно! Незряла, неопитна, заблудена - със сигурност, и може би такава и ще си остана още доста години. Няма конкретна причина, поради която съм решила, че искам да правя секс. Просто така се случи и аз нямах желание да кажа "не" на гаджето си. А и това "не" нямаше да бъде отговор на въпрос като този - "Искаш ли да го направим?", а на ето такъв - "А ти мислиш ли да стигаме до края?" - несигурен и такъв, който определено не целеше на всяка цена да ме наебе :D Така го почувствах и реших, че съм готова, а и знаех, че така или иначе от първия път нищо няма да се получи (нямам предвид, че няма възможност да забременея и т. н. ;D). Имала съм възможности да го направя и по-рано, но тогава си чувствах твърде несигурна и уплашена и просто реших, че няма смисъл.
И ок - съдете ме затова, че съм избъразала и прочие... И аз самата се осъждам затова, но не съжалявам - хубаво ми е, пазя се и харесвам секса! Просто... не гледайте на всички 14-15-годишни келеши еднакво, защото определено сме коренно различни, а някои са преживели и научили доста повече от своите каки и батковци и особено от каките, на които сефтето им е било на 16-17, но за сметка на това пък бурно си наваксват пропуснатото, и то с различни хора.

titinkaa
02-03-2009, 12:10
Нормално или не,всеки си решава!И стига с тея теми дали било нормално или не?Всички вече знаем че момичетата рано се отварят,така че няма смисъл от 10 такива теми,нищо няма да се промени!

lifelesscorpse
02-03-2009, 14:04
отново и отново тъпчете тази тема.престанете да слагате всички под общ знаменател.не всички са келеши и курви...всяко правило си има изключения!както и да е...оправяйте се!!! :? :? :?

marjesa
02-03-2009, 14:07
Айде сега ние ще ги съдиме :D не се знае нашите щерки , кога ще си легнат с някой и ще бъдат повод за тема в някой форум :D 12 - 13 - 14 се тая .... нормално е за тях .. Ние като сме били на тая възраст и за нас е било нормално .. Но явно не е имало кой :D :grin:

SkendY_F
02-03-2009, 15:33
Който иска да прави , всеки си има право на избор.
така е хората ако искат ше се еб*т, ако не искат - няма. Нали не си прецаквате вие живота, нали не сте такива? Кво сте им набрали толко....
Да,но когато някой ден имате деца едва ли ще мислите така,а ще треперите кога ще се изтряскат.Чуждите хора не ви засягат...ами ще дойде време да ви засягат,когато могат да тряскат дъщерите ви или да прилъстяват синовете ви!
За мен е абсолютно ненормално,от гледна точка на това,че едва ли всеки на тази възраст знае дори елементарното за секса и последствията от него!Едва ли се оценява какво трябва да бъде чувството за отговорност в тази възраст!Другата страна-в тази възраст започва пубертета,тялото абсолютно не е подготвено за сношение,независимо дали има цикъл или може да се изпразва!Мислете логично!Аз съм твърдо против секса на тази възраст!И какво значи да се чувстваш готов?Да ти се допишка и да сбъркаш инстинктите дали да се изпикаеш или да се тряснеш?!Готов може да се чувства човек,който малко или много мисли като възрастен и е преминал периода на разгонването в младостта!Когато знае какво иска,знае какви могат да са последствията и е достатъчно отговорен,за да поеме риска!
Помислете колко теми има "на 12-15 съм,гаджето ми свърши върху срамните ми части,може ли да съм бременна?"!Глупости!!!Осъзнайте се!

Slashy
02-03-2009, 19:54
пхах, една на 13 имала 2 деца, смятай...

Lacroix
02-03-2009, 20:55
Който иска да прави , всеки си има право на избор.
така е хората ако искат ше се еб*т, ако не искат - няма. Нали не си прецаквате вие живота, нали не сте такива? Кво сте им набрали толко....
Да,но когато някой ден имате деца едва ли ще мислите така,а ще треперите кога ще се изтряскат.Чуждите хора не ви засягат...ами ще дойде време да ви засягат,когато могат да тряскат дъщерите ви или да прилъстяват синовете ви!
За мен е абсолютно ненормално,от гледна точка на това,че едва ли всеки на тази възраст знае дори елементарното за секса и последствията от него!Едва ли се оценява какво трябва да бъде чувството за отговорност в тази възраст!Другата страна-в тази възраст започва пубертета,тялото абсолютно не е подготвено за сношение,независимо дали има цикъл или може да се изпразва!Мислете логично!Аз съм твърдо против секса на тази възраст!И какво значи да се чувстваш готов?Да ти се допишка и да сбъркаш инстинктите дали да се изпикаеш или да се тряснеш?!Готов може да се чувства човек,който малко или много мисли като възрастен и е преминал периода на разгонването в младостта!Когато знае какво иска,знае какви могат да са последствията и е достатъчно отговорен,за да поеме риска!
Помислете колко теми има "на 12-15 съм,гаджето ми свърши върху срамните ми части,може ли да съм бременна?"!Глупости!!!Осъзнайте се!
Бе тва за децата има време :D Кой, когато-тогава! Да виждала съм мн такива теми, пълно е. Но не става въпрос само за тях. Мисля, че когато наистина човек смята че е готов, и знае какво прави- да го прави.Каква ви е работата кой с кой и кога спи?И какво значи това, че си против секса на тази възраст?

SkendY_F
02-03-2009, 21:23
Мисля,че достатъчно ясно изразих защо съм против!Постът ми не е само за бъдещите деца.Погледни по-добре.До колко е готова една,така да се изразя,12 годишна пикла за секс?Ще разбере грешката си,но когато стане малко по-зряла и когато има малко повече умствен багаж!

Lacroix
02-03-2009, 21:33
нито съм от тея, нито ги и подкрепям, но ми е кофти хората да ги съдят така...1 грешка и кво? и не е за 12 годишни а за13-14 :D :D

SkendY_F
02-03-2009, 21:49
нито съм от тея, нито ги и подкрепям, но ми е кофти хората да ги съдят така...1 грешка и кво? и не е за 12 годишни а за13-14 :D :D
Виж,аз също не съм от тях.А това за 12 годишните-не говоря само за тях.Не приемай думите ми директно!Аз не ги съдя за грешките им,не казвам,че не трябва човек да греши.По този начин се учи.Важното е да осъзнаеш грешката си и да се поучиш от нея!Аз просто изразих мнение.Не подкрепям това.Всеки си избира сам.Не съм аз тази,която си бие главата в стената "защо го направих тогава".Ще направя и всичко от себе си и моите деца да не допуснат тази грешка.Това е.Просто лично мение!

EguHcTBeHa
02-04-2009, 10:47
Не е нормално,но забележете,има толкова мнооооооооого случаи вече,че просто на никой не би трябвало да му прави впечатление :-o От друга страна това си е личен избор и има много момичета и момчета,които малко или много са надраснали възрастта си.Това си е до човек!

SadoCunt
02-04-2009, 12:58
Аз си мисля че нещата стоят различно при всеки. Всеки човек трябва реално да се замисли дали е готов за да направи дадена крачка. Има някои деца които още от тази възраст са в състояние да мислят реално за нещата които вършат, също така има и 23-4 годишни които все още нямат никакви симптоми, че мислят. Според мен възрастта не е гаранция че човек се е научил да мисли.

Mathew
02-04-2009, 13:05
Никак не е нормално на тази възраст да правят секс,но нито можем да ги спрем,нито да ги разубедим !!

mirmark
02-04-2009, 13:24
Абе според мен не е нормално, но какво да се прави.

Infinity
02-04-2009, 17:47
Не е нормално.

shiT_ShiT=]
02-04-2009, 20:11
жалкото е, че в повечето случаи го правят от чиста гъзария и изобщо не се замислят за последиците!!!Важното е че трябва са ходат да се похвалят на тоя и на оня, че са праили секс и така ще ги помислят за големи!!!
ЖАЛКА ИСТОРИЯ!!!

Skillett
02-04-2009, 20:16
давай мада фака
чукайте се колкот можете



ше ви еа и лапетата

heroine
02-04-2009, 20:20
и само с упреци и обиди ли ще вкарате малко ум и информация за секса на нас (13 годишните пикли, дето нищо не разбират и не знаят)
:-o

adkis
02-04-2009, 22:52
Моят съвет към всички момичета е да не бързат със секса а да изчакат наистина човека когото обичат и се уверят че и тои изпитва същото..тогава ще сте доволни!!! В никакъв случай не е похвално да правиш секс на 13 14 години..но в краина сметка всеки сам си решава..

SkendY_F
02-05-2009, 09:53
и само с упреци и обиди ли ще вкарате малко ум и информация за секса на нас (13 годишните пикли, дето нищо не разбират и не знаят)
:-o
+1 ама си има тема за сексуалната култура.Едва ли някой представител на тази възраст е прочел всичко докрай.

leoparda93sl
02-05-2009, 16:07
Който иска да прави , всеки си има право на избор.
така е хората ако искат ше се еб*т, ако не искат - няма. Нали не си прецаквате вие живота, нали не сте такива? Кво сте им набрали толко....
Да,но когато някой ден имате деца едва ли ще мислите така,а ще треперите кога ще се изтряскат.Чуждите хора не ви засягат...ами ще дойде време да ви засягат,когато могат да тряскат дъщерите ви или да прилъстяват синовете ви!
За мен е абсолютно ненормално,от гледна точка на това,че едва ли всеки на тази възраст знае дори елементарното за секса и последствията от него!Едва ли се оценява какво трябва да бъде чувството за отговорност в тази възраст!Другата страна-в тази възраст започва пубертета,тялото абсолютно не е подготвено за сношение,независимо дали има цикъл или може да се изпразва!Мислете логично!Аз съм твърдо против секса на тази възраст!И какво значи да се чувстваш готов?Да ти се допишка и да сбъркаш инстинктите дали да се изпикаеш или да се тряснеш?!Готов може да се чувства човек,който малко или много мисли като възрастен и е преминал периода на разгонването в младостта!Когато знае какво иска,знае какви могат да са последствията и е достатъчно отговорен,за да поеме риска!
Помислете колко теми има "на 12-15 съм,гаджето ми свърши върху срамните ми части,може ли да съм бременна?"!Глупости!!!Осъзнайте се!

Напълно подкрепям :) \:D/ :smt045 :)

maiana
02-06-2009, 12:29
:booooomb: СМЯТАМ, ЧЕ ЗА ВСЕКИ ЧОВЕК СИ ИМА ВРЕМЕ!!! НЕ СЪДЯ НИКОЙ, ЗАЩОТО НА МЕН ПЪРВИЯТ МИ ПЪТ БЕШЕ МЕСЕЦ ПРЕДИ ДА НАВЪРША 14 ГОДИНИ, БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО И НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СЪМ СЪЖАЛЯВАЛА ЗА ТОВА ЧЕ СЪМ ИЗБЪРЗАЛА!!! СЕГА ИСКАМ ДА ПОДЧЕРТАЯ,ЧЕ НЕ СЪМ ЗАБРЕМЕНЯВАЛА, АБОРТИРАЛА, И НАЙ-ВАЖНОТО НЕ СЪМ ЦИГАНКА...СЕГА СЪМ НА 20 ГОДИНИ И НЯМАМ НИКАКВИ ПРИТЕСНЕНИЯ ПО ТЕМАТА. ПРЕДИ ОКОЛО 3 ГОДИНИ ВСИЧКИТЕ МИ ПРИЯТЕЛКИ УМИРАХА ОТ СТРАХ, ЗАЩОТО ТЕ ПЪРВА ИМ ПРЕСТОЕШЕ, НА МЕН ВЕЧЕ МИ БЕШЕ МИНАЛО И ИМАХ ПРЕКРАСЕН СЕКСУАЛЕН ЖИВОТ, ЗНАЕХ КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗВАМ И КАКВО ДА ИСКАМ ОТ МЪЖЕТЕ!!! :booooomb:

LittlePrincess
02-06-2009, 12:34
Това си е техен избор. Ти си поредната, която се възмущава от това, но не можеш да промениш. И наистина има прекалено много такива теми, в които се казва едно и също и от тази просто няма смисъл : ))

ChArMeR
02-06-2009, 12:41
ЕВАЛА! :smt023
Относно темата -и да пишем и да обсъждаме нещата няма да се променят такава е ,,модата'',а и в крайна сметка всеки си има тяло и си го използва според възможностите и акъла,а вече липсата на акъл при някои е отделен въпрос :)

xXlloveXx
02-06-2009, 15:02
на 14 съм и не съм правила секс :P 8-) :D :D :D :P

SkendY_F
02-06-2009, 16:50
на 14 съм и не съм правила секс :P 8-) :D :D :D :P
Евала,моето момиче!Заслужаваш да те почерпя! :grin:

Armani_P
02-06-2009, 16:55
:booooomb: СМЯТАМ, ЧЕ ЗА ВСЕКИ ЧОВЕК СИ ИМА ВРЕМЕ!!! НЕ СЪДЯ НИКОЙ, ЗАЩОТО НА МЕН ПЪРВИЯТ МИ ПЪТ БЕШЕ МЕСЕЦ ПРЕДИ ДА НАВЪРША 14 ГОДИНИ, БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО И НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СЪМ СЪЖАЛЯВАЛА ЗА ТОВА ЧЕ СЪМ ИЗБЪРЗАЛА!!! СЕГА ИСКАМ ДА ПОДЧЕРТАЯ,ЧЕ НЕ СЪМ ЗАБРЕМЕНЯВАЛА, АБОРТИРАЛА, И НАЙ-ВАЖНОТО НЕ СЪМ ЦИГАНКА...СЕГА СЪМ НА 20 ГОДИНИ И НЯМАМ НИКАКВИ ПРИТЕСНЕНИЯ ПО ТЕМАТА. ПРЕДИ ОКОЛО 3 ГОДИНИ ВСИЧКИТЕ МИ ПРИЯТЕЛКИ УМИРАХА ОТ СТРАХ, ЗАЩОТО ТЕ ПЪРВА ИМ ПРЕСТОЕШЕ, НА МЕН ВЕЧЕ МИ БЕШЕ МИНАЛО И ИМАХ ПРЕКРАСЕН СЕКСУАЛЕН ЖИВОТ, ЗНАЕХ КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗВАМ И КАКВО ДА ИСКАМ ОТ МЪЖЕТЕ!!! :booooomb:

Искам да те видя след 10 години,когато си на 30,на какво мислиш че ще приличаш.За къде сте се разбързали да пораствате,толкова ли искате да сте големи,бъдете деца,не е хубаво да си възрастен,и без това животът е кратък,защо го скъсявате повече...

Vincent
02-06-2009, 18:11
Ам явно за тях е нормално,но за мен не е :?

Magichkaa_
02-06-2009, 18:21
на 14 съм и не съм правила секс :P 8-) :D :D :D :P

И азз :-D

По темата - не е нормално,но все пак живота си е техен и да правят каквото искат.То какви 13-14 те вече от 11 почват.Скоро четох една тема..едно дете му се ч*кало :lol: Вече си мисля,че Кен и Барби имат вредно влияние 8-) :D

Il_cavaliere_del_male
02-06-2009, 18:24
вече почвам да си мисля "бе тия момичета като пишат че са на по 14 и не са правили секс, да не би да лъжат"... което според мен е далеч от най-норамлното нещо, което трябва да ти дойде на ум, когато някое момиче на такава възраст го каже... изобщо, защо се стига до това да се хвалят с това, че не са го правили, разбирате ли за ко иди риеч?!

Armani_P
02-06-2009, 18:27
вече почвам да си мисля "бе тия момичета като пишат че са на по 14 и не са правили секс, да не би да лъжат"... което според мен е далеч от най-норамлното нещо, което трябва да ти дойде на ум, когато някое момиче на такава възраст го каже... изобщо, защо се стига до това да се хвалят с това, че не са го правили, разбирате ли за ко иди риеч?!

Разбираме,приятелю,ама ... какво да се направи,сбъркана нация,ще си ядем попарата след време.

BoBa4eWeR
02-06-2009, 18:39
zavisi ot mnogo ne6ta...
ima hora koito se razvivat po byrzo ima i takiva koito ako 6te i da sa na 25 godini si ostavat sopoli

krasivia
02-06-2009, 19:29
да не ти пука те след време ще ходят с крастосани крака за да не им паднат червата :-D :-D :-D :-D

Daft
02-06-2009, 20:16
Бля бля бля,само празни и говорени хиляди пъти приказки,загуба на време.Всеки си знае,да се спасява!

kukli4kata001
02-06-2009, 20:23
Не е нормално..ама тяхно си решение,те ще си носят последствията :?

hmuc
02-06-2009, 20:25
дечица

Komar
02-06-2009, 21:09
Така.. домързя ме да чета 10 страници..

Ако се повторя с някой да ме извинява...

Да Е** мамави глупава защо толкова бързате да пораснете.. има време... вместо да мислиш за секс изкараи си куклите да си поиграеш пфф.. още от децката градина земете се плющете....

Едит: Само ми е интересно ако почнеш да водиш редовен полов живот на 11 ли там колкото бяха... на 25 филийката ти ще е като трилитров буркан без дъно..... късмет!

hooliganka89
02-07-2009, 09:12
И според мен на 13 е рано да съзреш полово,но в днешно време всеки на тази възраст го практикува(поне според това което аз чета и чувам).
Ако едно момиче пеави секс на 13 и когато вече стане на 18-19 не съжелява,то значи няма проблем да се прави секс на такава възраст.
Но до колкото съм запозната много момичета съжеляват след време за прибързаните решения.

111111111
02-07-2009, 11:28
Всеки за себе си, според мен не е нормално, но всеки си носи последиците.

miss_ludataa
02-07-2009, 11:37
Aз съм на 13 и секса на 13 годишна възраст е направо откачена работа,а да не говорим за цигария/алкохол и най-гадното наркотиците :o :o :o :o :o :o :x :x :x

Komar
02-07-2009, 14:17
Aз съм на 13 и секса на 13 годишна възраст е направо откачена работа,а да не говорим за цигария/алкохол и най-гадното наркотиците :o :o :o :o :o :o :x :x :x

Мда добър съвет...

sLaDkA_GrEsHkA
02-07-2009, 14:44
ne e normalno na teoriq... dokato na praktika e suvsem drugo... :?

BuKuTyY
02-07-2009, 18:11
Аз съм на 14 и не мисля че сега ми е времето. Няма за къде да се бърза. Дори да си сигурен в партньора си не трябва да се пребързва. За всичко си има време :)

cherry_lady
02-07-2009, 19:07
Не е нормално..ама тяхно си решение,те ще си носят последствията :?

тук си много права, но ако въпростният човек е подготвен защ0 нее хем че и да съм на тази възраст не бих :X .. хеем че тфа да прайш секс дори и на 15 пак е ллудост .. не знамм тия хора са лудии .. и то без предпазнии мерки както прочитам по нагорее .. аве да те си носят последствията :(

x3eme
02-07-2009, 19:10
абе аре па вие.Те почнаха на по 13,14 да раждат вие обсъждате някъв секс тука.

SkendY_F
02-07-2009, 20:44
абе аре па вие.Те почнаха на по 13,14 да раждат вие обсъждате някъв секс тука.
Брат,абе,то така,ама има и още с акъл в главата си!Нека не даваме лош пример ;) Току виж някой го взел на сериозно!Те някои 12-13 годишни... (нищо лично към никой,и такива ги има!)

ЛаСт!К
02-08-2009, 08:17
голяма работа

+1 секи си решава за себе си вас кво ви грее?А и не всичко са тооолкова безотговорни,колкото ги представяте.

ADHOC
02-08-2009, 10:27
Абе, пич! Кое му е нормалното да правят секс на 13? Ама айде те са момичета - на тази възраст, ако си момиче каквото прави приятелката, това правиш и ти. Било то от модерност или самочувствие (естествено без покритие). Склонен съм да приема, че понеже момичетата се развиват по-рано и по-рано имат нужда от секс. По-проблемното е, че има такива като теб - било то фешънчета със смешен външен вид, или други смешни хора със също толкова смешен външен, вътрешен и всякакъв друг вид. Моето мнение (с което не си длъжен да се съгласяваш, а не би и могъл поради вече изградения ти мироглед) е, че да си момче, респективно мъж и да правиш секс с момиче, по-малко от теб с 4-5 и повече години е първо неморално, понякога и незаконно, но и говори лошо за самия теб - 18 или 20 годишен с 13-14 годишна води до извода, че е комплексиран и неспособен на нормална връзка с наборка. Ама пък те наборките имат "високи" изисквания, на които не отговаря нашия пич. Ако пък разликата ви не е толкова голяма - тя е на 13-14 ти на 14-15... ами не ми се коментира, то това не е секс :D По-скоро някакъв нудистки скеч, чиито хумор се основава на смешните движения и малките размери на...е ти си знаеш, няма нужда да ти припомням ;) Приятен ден на всички :)

Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....

ДА норамлно е!
а такива кат теб най мразя остави да живеят както си искат

SkendY_F
02-08-2009, 11:07
Абе, пич! Кое му е нормалното да правят секс на 13? Ама айде те са момичета - на тази възраст, ако си момиче каквото прави приятелката, това правиш и ти. Било то от модерност или самочувствие (естествено без покритие). Склонен съм да приема, че понеже момичетата се развиват по-рано и по-рано имат нужда от секс. По-проблемното е, че има такива като теб - било то фешънчета със смешен външен вид, или други смешни хора със също толкова смешен външен, вътрешен и всякакъв друг вид. Моето мнение (с което не си длъжен да се съгласяваш, а не би и могъл поради вече изградения ти мироглед) е, че да си момче, респективно мъж и да правиш секс с момиче, по-малко от теб с 4-5 и повече години е първо неморално, понякога и незаконно, но и говори лошо за самия теб - 18 или 20 годишен с 13-14 годишна води до извода, че е комплексиран и неспособен на нормална връзка с наборка. Ама пък те наборките имат "високи" изисквания, на които не отговаря нашия пич. Ако пък разликата ви не е толкова голяма - тя е на 13-14 ти на 14-15... ами не ми се коментира, то това не е секс :D По-скоро някакъв нудистки скеч, чиито хумор се основава на смешните движения и малките размери на...е ти си знаеш, няма нужда да ти припомням ;) Приятен ден на всички :)

Не знам за кой път ще има такава тема в този форум, но според вас нормално ли е едно 13-14 годишно момиче да прави секс, па било то и с гаджето си. За мен това Не е никак нормално, но разбрах, че няколко от приятелките ми са го правили с гаджетата си - едното от които е девети клас, а другото - много по- голямо от нея. Едната дори без презерватив! Не знам.... мисля, че е не е никак нормално, и за пореден път се разочаровам от приятелките си!....

ДА норамлно е!
а такива кат теб най мразя остави да живеят както си искат
Пич,разбиваш!Подкрепям напълно! :grin:

stranger34
02-08-2009, 17:29
с 2 букви... Н Е !

Под 15 години дете да води полов живот, е напълно абсурдно !!!
Това с бройката си е другата крайност на девствен ... отново поредната глупост. Както и Великия Алберт Айнщайн каза, само вселената и човешката глупост са безкрайни, а за първото не е много сигурно.
Аз лично не понасям такива момчета/момичета ... надути, с огромно самочувствието и т.н. Само такива хора се кефят, че всяка вечер правят секс с различен партньор.
Просто... трябва да си устроен като градинска лейка, за да си мислиш, че това те прави интересен в очите на другите... : X

galenata
02-08-2009, 19:41
Не е нормално..ама тяхно си решение,те ще си носят последствията :?

тук си много права, но ако въпростният човек е подготвен защ0 нее хем че и да съм на тази възраст не бих :X .. хеем че тфа да прайш секс дори и на 15 пак е ллудост .. не знамм тия хора са лудии .. и то без предпазнии мерки както прочитам по нагорее .. аве да те си носят последствията :(

Лудост за мен е на 12,13,14.Тогава самият организъм не е готов за подобни действия. 15-16 според мен е перфектната възраст.Стига да ползваш предпазни средства и да обичаш човека до себе си няма нищо лошо да си доставяте взаимно удоволствие.

EeeBobii
02-08-2009, 19:49
"Секс на 13-14"


Праветего на 10... супер че е... :-o

f0rbidenchy
02-09-2009, 13:35
немога да разбера вас кво ви барка че някои си бил правил секс на 14 .. негов си проблем тои ще си носи последствията ако има такива. колкото и да е ненормално неможеш да отидеш и да му кажеш няма да правиш секс . макар че има някои келеши на по 14 години незнаятт каде трябва си мушнат чушката ..

UnToUcHeD
02-10-2009, 13:30
НОРМАЛНО ЛИ?! ест, че не е нормално обаче някои момичета просто го правят уж да се издигнат в очите на хората чак е смешно. По принцип трябва да го направиш когато си готов и когато искаш не може никой да те накара на сила. :o :shock:

Mastta
02-10-2009, 13:36
НЕ Е НОРМАЛНО !!! :(

mirmark
02-10-2009, 14:14
НЕ Е НОРМАЛНО !!! :(

+1 :-x

lheLLboyl
02-10-2009, 20:45
нормално.. ненормАлно... всеки сам си прецинява да ли е подготвен.... пък днешната младеж са такива................ и нищо няма да се промени. :? +1 :)

ef4etyYy
02-11-2009, 15:32
И да коментираме нещо ще се промени ли?

SkendY_F
02-11-2009, 16:37
И да коментираме нещо ще се промени ли?
Само от коментари няма да се промени,но ако се разговаря с познатите и роднините на тази възраст има голям шанс за промяна,не мислите ли?Но не 2-ма,3-ма да говорят,на другите да не им пука,щото рано или късно и те ще се притесняват за това.

ef4etyYy
02-11-2009, 18:13
ми тфа с говоренето е добра идея ама аз на 12 не познаам хич :D а на 13 само братовчедка ми която е твърдо решена да праи секс чак на 19-20 :shock:
така че от мене голяма позла няма 8-)

SkendY_F
02-11-2009, 19:31
ми тфа с говоренето е добра идея ама аз на 12 не познаам хич :D а на 13 само братовчедка ми която е твърдо решена да праи секс чак на 19-20 :shock:
така че от мене голяма позла няма 8-)
Не става въпрос само за теб и това не беше отнесено само към теб!Та...реално погледнато може да се направи нещо,стига да има желание!