PDA

View Full Version : Ами,ако съм...?



fairytale
01-22-2009, 16:40
Здравейте!И аз ще си излея мъката във форума.Правих секс с приятеля ми.Използвахме презерватив и той се изпразни не в мен..Възможно ли е ,дори ако презерватива да се е скъсал (малка е тази вероятност), да съм "глътнала балона"? :booooomb: .Причината да си мисля така е,защото ми закъснява...или може би това се дължи на секса?Ще се радвам на вашите мнения! :P

PreciousDiamond
01-22-2009, 16:43
Мда .. то вече и през ръка, крак, ухо, око можеш да забременееш !

x3eme
01-22-2009, 16:44
нали не е попадала сперма във влагалището ти...значи си прави изводите
а относно закъснението на цикъла ти е много относително
може да е от климата,от притеснение....от много неща
не си направила гаф бъди спокойна

aka6a_vamp
01-22-2009, 16:45
Щом е капнало на ръката,е попаднало във вената ти...не си ли чувала,че се забременява венозно по дяволите?!

fairytale
01-22-2009, 16:47
Просто като се притесня и не мога да разсъждавам доста трезво :lol:

x3eme
01-22-2009, 16:49
паниката замъглява съзнанието така че се опитай да се успокоиш и като видиш факторите ще разбереш че не си направила нищо и няма смисъл да се притесняваш

NeSumJenaTi
01-22-2009, 16:50
Здравейте!И аз ще си излея мъката във форума.Правих секс с приятеля ми.Използвахме презерватив и той се изпразни не в мен.Обаче малко ми капна на ръката 8) .Възможно ли е ,дори ако презерватива да се е скъсал (малка е тази вероятност), да съм "глътнала балона"? :booooomb: .Причината да си мисля така е,защото ми закъснява...или може би това се дължи на секса?Ще се радвам на вашите мнения! :P


Едва ли ти има нещо , а и да се е скъсал презерватива то си личи като се скъса . Спокойно ще ти дойде утре

Claudette
01-22-2009, 16:50
Случва се човек като се параноира и да не може да мисли трезво, ама поне се опитай. Прочети си пак темата и после помисли възможно ли е да си бременна. ;)

fashion4etyy
01-22-2009, 16:50
нали не е попадала сперма във влагалището ти...значи си прави изводите
а относно закъснението на цикъла ти е много относително
може да е от климата,от притеснение....от много неща
не си направила гаф бъди спокойна

дори и темата да е ебавка пак даваш мнение..наистина си мн тъп :?

x3eme
01-22-2009, 16:51
^^абе ходи се скрий някаде бе келеш малумен
писна ми във всяка тема да се опитваш да ми накривиш
мислиш се за интересен да ама не си
айде ше те остая да се изложиш и тук господин РАЗБИРАЧО
П.С-извинявам се исках да кажа-госпожице

fashion4etyy
01-22-2009, 16:57
^^абе ходи се скрий някаде бе келеш малумен
писна ми във всяка тема да се опитваш да ми накривиш
мислиш се за интересен да ама не си
айде ше те остая да се изложиш и тук господин РАЗБИРАЧО
П.С-извинявам се исках да кажа-госпожице

гн РАЗБИРАЧО тук си ти! малУмен келеш също си ти..научи се да пишеш после давай мнения.глупак

fashion4etyy
01-22-2009, 17:06
^^абе ходи се скрий някаде бе келеш малумен
писна ми във всяка тема да се опитваш да ми накривиш
мислиш се за интересен да ама не си
айде ше те остая да се изложиш и тук господин РАЗБИРАЧО
П.С-извинявам се исках да кажа-госпожице

гн РАЗБИРАЧО тук си ти! малУмен келеш също си ти..научи се да пишеш после давай мнения.глупак

x3eme ако е глупак, ти трябва да си шизофреник.

ти кво се обаждаш :razz:
x3eme е най големия спамер и глупак

ubuntu
01-22-2009, 17:12
Моля помагайте .... приятелката ми ме забремени ... кажете ми някоя клиника в която правят мъжки аборти независимо къде се намира ... :grin: :-x :x :x :-x
Ей побеснявам от тая необразованост!!!!!

Nitroglycerin
01-22-2009, 17:31
Щом е капнало на ръката,е попаднало във вената ти...не си ли чувала,че се забременява венозно по дяволите?! Ти не знаеш ли вица за студента по медицина който си харесал колежката и я поканил на вечеря всичко хубаво и става време за секс,събилчат се и той да се покаже колко е интелигентен я пита "ти как искаш да е секса,анален,вагинален или орален" ,а момичето отръща "в твоя случай венозно" :D :D :D .Не,че вица е много весел ама момиче стегни се малко само от малко покапала по тебе сперма не се забременява освен ако не си една огромна вагина.

SoFarSoG00d
01-22-2009, 17:53
Не си бременна споко............

BeHappYs
01-22-2009, 20:32
Бременна си неги слушаи те неразбират.....
Където и да капне сперма си бременна да знаиш често явление при 13-14 годишни................. :shock:

1во има едно наречено "Важна тема: .: Обща сексуална култура " и после
"Важна тема: Да обогатим сексуалната си култура" обръщаите повече внимание на думичките Важна тема ! :-o

tedi_96
01-22-2009, 20:35
varho rakata :lol: :lol: :lol: :razz: :D Interesno :-o

A_Loving_Girl
01-22-2009, 20:38
Моля помагайте .... приятелката ми ме забремени ... кажете ми някоя клиника в която правят мъжки аборти независимо къде се намира ... :grin: :-x :x :x :-x
Ей побеснявам от тая необразованост!!!!!

:razz: Недей така бе......ебаси детето дет ще излезе.... :D :D

FaFcHy
01-22-2009, 20:56
kapnalo na rukata i glutnala balona ve4e xaxax :lol: :lol: :lol: 6te rodi6 bliznaci :D

CucuTy
01-22-2009, 22:39
Моля помагайте .... приятелката ми ме забремени ... кажете ми някоя клиника в която правят мъжки аборти независимо къде се намира ... :grin: :-x :x :x :-x
Ей побеснявам от тая необразованост!!!!!

Кажи й да не ти бърка в носа вече ;р Опасно е : )

traka
01-23-2009, 05:50
Щом е капнало на ръката,е попаднало във вената ти...не си ли чувала,че се забременява венозно по дяволите?!

А баш, всички сме станали по този венозен начин.... Мале колко са пъргави тия сперматозоиди.

darla
01-23-2009, 09:42
pitai maika si,tq taka e zabremenqla i v sledstvie se e rodilo umstveno-izostanalo su6testvo-TI! savetvam te da napravi6 abort!

LadyDy
01-23-2009, 11:03
Ами спри да се притесняваш и ще ти дойде! Не си бременна, обаче май нищо относно секс не знаеш, че и за такова нещо питаш...

fashion4etyy
01-23-2009, 16:52
^^абе ходи се скрий някаде бе келеш малумен
писна ми във всяка тема да се опитваш да ми накривиш
мислиш се за интересен да ама не си
айде ше те остая да се изложиш и тук господин РАЗБИРАЧО
П.С-извинявам се исках да кажа-госпожице

гн РАЗБИРАЧО тук си ти! малУмен келеш също си ти..научи се да пишеш после давай мнения.глупак

x3eme ако е глупак, ти трябва да си шизофреник.

ти кво се обаждаш :razz:
x3eme е най големия спамер и глупак

Да такъв е само БАН за него и вън от тоя форум .Място за двулични мъжки к**ви няма мухахаха

+998954299 :grin: