PDA

View Full Version : Виагра за жени?



some_on3
01-22-2009, 16:50
Здравейте дами,
искам да ви попитам използвали ли сте виагра за жени, ако сте каква и как действа?
Мисля, че имам нужда.

DeadSilenceF
01-22-2009, 16:57
има ли? Хахахх не вярвам да има ние жените нямаме проблеми като вас :grin:

some_on3
01-22-2009, 17:05
аз съм момиче и мисля че имам нужда от повече желание за секс. Проблема ми е не заради партньора, а заради самата мен... комлексирана съм много...
ако знаете за нещо подобно кажете...

x3eme
01-22-2009, 17:07
ами отпусни се де :) от какво се притесняваш
да се разриеш напълно пред партньора си ли

some_on3
01-22-2009, 17:12
заедно сме от 3 години, не се притиснявам от него. проблема си е в мен... Правя секс от 2 години и половина (само с него) и никога не съм изпитвала вагинален оргазъм...
НЕзнам какво ми има... моя приятелка също сподели че никога не е изпитвала вагинален оргазъм... а тя определено няма проблем със самочувствието....

x3eme
01-22-2009, 17:14
проблема не е във самочуствието
защо мислиш че хапче което стимулира сексуалното желание ще ти помогне да изпиташ оргазъм

WaKo
01-22-2009, 17:17
Значи виаграта не е афродизиак ( нещо, което ти създава желание за секс ) - виаграта разширява кръвоносните съдове в областта на пениса и помага да се получи ерекция. И следователно - няма виагра за жени. А на теб като ти чета проблема нямаш нужда от виагра, а от нов мъж. Да не гововим, че може и цял живот да не изпиташ такъв оргазъм. Оргазмите идват с опит, а опитва идва с различни партньори. Може и да не ти се хареса, но е така

some_on3
01-22-2009, 17:19
ами незнам, заради това ви питам вас...
аз гледах в нета за женски виагри, пишеше че повишават желанието за секс и сексуалното удовлетворение... и за по-лесно достигане до оргазъм.
Не вярвам мн мн на такива статиики затова съм тук и търся някои с опит да ми каже... благодаря ти мн за мнението, но на мен за съжаление "отпусни се и ще ти е супер" не ми помага :cry:

some_on3
01-22-2009, 17:22
Значи виаграта не е афродизиак ( нещо, което ти създава желание за секс ) - виаграта разширява кръвоносните съдове в областта на пениса и помага да се получи ерекция. И следователно - няма виагра за жени. А на теб като ти чета проблема нямаш нужда от виагра, а от нов мъж. Да не гововим, че може и цял живот да не изпиташ такъв оргазъм. Оргазмите идват с опит, а опитва идва с различни партньори. Може и да не ти се хареса, но е така


Възможно е да си прав, но пък имам една фр която го е правила с 2 3 момчета пък страшно много обича секса и даже може да се каже че не може без секс...а аз мога, дори не ми пука... проблема е че трябва да ми пука.

WaKo
01-22-2009, 17:44
Значи виаграта не е афродизиак ( нещо, което ти създава желание за секс ) - виаграта разширява кръвоносните съдове в областта на пениса и помага да се получи ерекция. И следователно - няма виагра за жени. А на теб като ти чета проблема нямаш нужда от виагра, а от нов мъж. Да не гововим, че може и цял живот да не изпиташ такъв оргазъм. Оргазмите идват с опит, а опитва идва с различни партньори. Може и да не ти се хареса, но е така


Възможно е да си прав, но пък имам една фр която го е правила с 2 3 момчета пък страшно много обича секса и даже може да се каже че не може без секс...а аз мога, дори не ми пука... проблема е че трябва да ми пука.

Ами нали и аз това ти казвам - че не ти пука, защото не ти е правилен човека и нещо не те кефи. И аз имах една приятелка така - викаше мога без секс, свирки не я кефеха да прави и после като си хареса един пич и гледай как и секс и се доправи и почна да си духа... Махай се с тия тригодишни връзки и си поживей на воля да разбереш какво ти харесва

ednookiq
01-22-2009, 17:59
заедно сме от 3 години, не се притиснявам от него. проблема си е в мен... Правя секс от 2 години и половина (само с него) и никога не съм изпитвала вагинален оргазъм...
НЕзнам какво ми има... моя приятелка също сподели че никога не е изпитвала вагинален оргазъм... а тя определено няма проблем със самочувствието....

Вагиналния оргазъм или женската еякулация както много бързо и лесно така и много трудно ... за да го постигнеш трябва да откриеш най-приятния за теб ъгъл на проникване и така яко лашкане , но и това даже не може да бъде гаранция, че ще свършиш .... необходимо е добре да познаваш тялото си, че да го направиш , понякога е необходима намесата на пръсти , не на член за постигането му , това че не си го "изпитала" не е фатално ... жени са ми споделяли че го усещат като някакво напрежение и незнаят как да се освободят от него и ако не се освободят им остава якото известно време , а след като са свършили това напрежение просто си отминава и така :)

some_on3
01-22-2009, 18:09
Аз не изпитвам никакво напрежение... дори 1,2 месеца да не правя секс няма да ми се доправи просто така ( а една моя фр както си седим и тя ми казва "мали как ми се прави секс.."
Когато се възбудя ми е хубаво, минута след като свърша (клиторно) спира всичко, сякаш не съм правила нищо...и се чувствам тъпо, а доколкото знам другите казват че след секс са облекчени... и се чувстват сякаш летят... НЕРАЗБИРАМ... а за смяна на партньора не искам и да става дума... не искам друг!

shokoto91
01-22-2009, 18:47
аз съм момиче и мисля че имам нужда от повече желание за секс. Проблема ми е не заради партньора, а заради самата мен... комлексирана съм много...
ако знаете за нещо подобно кажете...

Проблема е партньора ти, който не може да те предразположи и ти се чувстваш комплексирана

BeHappYs
01-22-2009, 21:10
Чувал съм за подобен проблем и едва ли ще го решиш както ти казват да си смениш партниора.....Вината нетрябва да се прехвърля изцяло нито в теб, нито в партниора ти.Нз как мога да помогна и нз дали някои може, но
"Когато се възбудя ми е хубаво" след като се възбудиш и като започнете да правите секс си говорете... казваи на приятеля си кое ти харесва (това което прави в различните пози) , казваи му дали да е бързо- бавно, дълбоко или не и виж дали има резолтат.. И се отпусни немисли за това немисли изобщо за този оргазъм просто се наслаждаваи на мига....

Защото като при цикъла 1 ден да ти закъснее и почваш да се притесняваш да мислиш за него защо неидва и неидва и оп докато се усетиш минали са 5-6дена и си викаш ся съм бременна и накрая ти идва ама тои поне идва когато неси бременна ама оргазма неидва когато мислиш само за него .......Нядявам се да съм помогнал :)

ROCKABILLY
08-22-2012, 11:37
Пробвай Lady Agra от един секс шоп на Cupidon или директно от сайта можеш да си я поръчаш на :http://www.sexshop.bg/ :)

dream1707
08-22-2012, 11:50
Испанска муха ? .. или нещо такова беше ;д

Amore-Mio*
08-22-2012, 12:49
Не съм чула, че съществува, ама и не мисля, че жените се нуждаем от него. Прочетох мненията на some_on3
в темата и не мисля, че всичко опира до приятеля й. Ако той прави всичко възможно, а тя мисли за комплекси и оргазми, е нормално да се получи така. Сексът е удоволствие и отговорност. Просто забрави за всичко и се отдай на момента. По време на секс кажи на приятеля си кое ти харесва и кое не. Дали да промени темпото или не. И след време ще се получи. Не мисля, че е нужно толкова да прибързваш да зарежеш гаджето си, само заради такава причина. Предполага се, че изпитваш удоволствие, дори и да не изпиташ вагинален оргазъм.

li0n
08-22-2012, 14:11
Пича просто си рекламира сайта бе, в още 2 теми е писал :D

Glamour92
08-22-2012, 14:18
На мен "виагра за жени" ми звучи като "малка черна рокля за мъже" .

nymphadora
08-22-2012, 15:52
пуши трева-тя определено помага.


or is it just me?:smt040

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 16:30
Мисля,че по-скоро имаш нужда от по-кадърен сексуален партньор...

Luidgie
08-22-2012, 16:37
По-добре не си прави "експерименти" ми пробвай нещо по-различно и говори с него за това. Не е хубаво да се взимат хапчета за щяло и нещяло.

GreenFairy
08-22-2012, 18:39
Разнообразете си секса, начини има колкото щеш.

chushkopek
08-22-2012, 19:14
Партньора все виновен.....немалък % от жените НЕ МОГАТ НИКОГА да изпитат вагинален оргазъм, при още по-голям % просто не е лесна работа.

Cucko0
08-22-2012, 19:23
темата е стара .