PDA

View Full Version : Нормално ли е...?



fairytale
01-22-2009, 17:19
Според вас нормално ли е приятелят/приятелката ви да носи в портфейла/протмонето си снимки на бивши гаджета. :o Дори да са скрити,това за мен не е хубаво,защото се започва нова връзка с нов човек.А може би му/й навяват спомени от доброто старо време?

mynichka
01-22-2009, 17:24
За мен не е нормално

PLuScHeTo
01-22-2009, 17:27
Еми ... не е нормално, ама и аз нося 8-) макар, че отдавна чувствата към него се изпариха (за което безкрайно се радвам) :):):)

bebchence
01-22-2009, 17:35
Мисля че няма лошо все пак човек има доста спомени с тези "бивши" и малко или много това са хора,които уважаваш и обичаш макар и вече не с тази обич.Това не значи че този човек не те обича или че мисли за тях постоянно,просто това са приятни спомени от миналото няма лошо :-)

ifkataAa
01-22-2009, 18:41
Според мен не е нормално,но това е лично мое мнение.Аз съм предопредила моя приятел,че не ми е приятно да общува с момичета,които аз не познавам или още по-малко да ходи на кафе с тях.Той от своя страна поиска аз също да не излизам с момчета,които той не познава и се разбрахме.Сега връзката ни върви добре,просто защото си имаме доверие.Но ако намеря снимка в джоба му (защото той не носи портфейл ще му вдигна страшен скандал и може да сложа край на връзката ни.А ако ти каже нещо тъпо ъип "тя ми е братовчедка бе мило спокойно" не му вярвай.Аз също го изпилзвам много често :D

Inlofee
01-22-2009, 18:45
безкрайно тъпо :?

TheBlackRose
01-22-2009, 18:49
За мен пък си е напълно нормално.Все пак с всеки човек,който си излизал някога и сте прекарвали доста време заедно,си имал доста случки-спомените остават за винаги.Така че няма лошо... 8)

balu4ka
01-22-2009, 18:56
Не !

huligankata
01-22-2009, 18:59
Не е нормално ..

zaraaa
01-22-2009, 18:59
Мисля че няма лошо все пак човек има доста спомени с тези "бивши" и малко или много това са хора,които уважаваш и обичаш макар и вече не с тази обич.Това не значи че този човек не те обича или че мисли за тях постоянно,просто това са приятни спомени от миналото няма лошо :-)

+1

VerryBerry
01-22-2009, 19:03
Не държа снимки на бивши гаджета в портмонето си,макар да имам такива в една специална папка в компютъра си :oops: и не го смятам за нещо нередно,а просто спомен от "едно време" и това в никакъв случай не значи, че някой ден ще ги търся да се събираме.Така че според мен нямаш основание за тревоги-това са снимки все пак

chaotic
01-22-2009, 19:03
И аз мисля , че не е нормално..

ifkataAa
01-22-2009, 19:07
За мен пък си е напълно нормално.Все пак с всеки човек,който си излизал някога и сте прекарвали доста време заедно,си имал доста случки-спомените остават за винаги.Така че няма лошо... 8)


Съгласна съм,че е добре да имаш спомен от бившите,но си дръж снимките във вас.Не в портфейла или в телефона.Не всички расъждават като теб.Ако обичаш някого ще се съобразяваш с чувстата му,а да държиш снимки на бившите си в теб не е нито любов,нито уважение към човека до теб ! :)

yahhooo
01-22-2009, 19:11
Нормално?!

TheBlackRose
01-22-2009, 19:15
Съгласна съм,че е добре да имаш спомен от бившите,но си дръж снимките във вас.Не в портфейла или в телефона.Не всички расъждават като теб.Ако обичаш някого ще се съобразяваш с чувстата му,а да държиш снимки на бившите си в теб не е нито любов,нито уважение към човека до теб ! :)

Но това са само снимки!Аз откакто познавам едно момче си имам негова снимка,били сме и гаджета,но сега сме наистина много дорби приятели.Нищо няма да ми попречи да си я дръжа близо до мен...особено като съм далеч от него.Пък и не на всички им пука за това,че държиш снимка на бившо гадже... :)

Kostadin_682
01-22-2009, 19:16
хмм не

ifkataAa
01-22-2009, 19:20
Но това са само снимки!Аз откакто познавам едно момче си имам негова снимка,били сме и гаджета,но сега сме наистина много дорби приятели.Нищо няма да ми попречи да си я дръжа близо до мен...особено като съм далеч от него.Пък и не на всички им пука за това,че държиш снимка на бившо гадже... :)[/quote]

Може би не на всички,но помисли,че има хора на които им пука страшно много.Според мен е много тъпо да имаш приятел,който уш обичаш,а да носиш снимка на бившия си постоянно в теб.Еми ако толкова искаш да си спомняш за него какво правиш със сегашния ти.Връщай се при бившия и няма нужда от снимки.Ще си го виждаш постоянно и то face to face :)

TheBlackRose
01-22-2009, 19:25
Е,аз съм си инат и си държа на своето-може би моя случай си е такъв,но аз чувствам бившия смао като приятел и сегашния ми знае това.Даже двамата се разбират...добре,отлично даже.Милото ми приема нашата връзка с Дамян иии не се страхува от него.Просто с Дамян съм имала наистина много спомени и то повече приятелски отколкото любовни,така че...Какво пречи,ако имаш приятел от другия пол да си носиш неговата снимка?!Ако сте наистина самоприятели...? 8)

slun4ice_90
01-23-2009, 09:23
Имам на компа няколко... :-D

darla
01-23-2009, 09:27
За мен не е нормално

est

angelcheeee_93
01-23-2009, 13:19
нито е нормално,нито ми харесва,дори напротив,щях да го убия за такова нещо :-x

3oPuTy
01-23-2009, 13:22
Естествено,че не е нормално!!!


Макар,че в моето има снимка на един бивш,но я държа само,защото е сниман с братчето си,а него много си го обичам :-)

Bellatrix
01-23-2009, 13:35
Не, на мен би ми било обидно. Може да си пази снимки в някоя сбутана папка на компа, ама не и в портмонето. Това вече мяза на нещо повече от спомени. Значи, че има нужда да се взира в бившите си често, което не е добър знак.