PDA

View Full Version : Охх трябва ми помощ..



sweetsunshine
01-22-2009, 17:30
По английски имаме проект да пишем за любимия си сайт.Реших да пиша за ТийнПроблем,обаче незнам какво да напиша.
Може би нещо от сорта:"ТийнПроблем е любимият ми сайт,защото в него мога да намеря много интересни статий за всички области,мога да споделям мнение по различни въпроси,мога да получавам съвети за различни неща,ако са ми нужни и намирам свестни хора с които мога да говоря на различни теми,да обсъждаме различни неща и други.Има много добри материали по биология,химия,математика, ългарски и други.Всеки ден показват последните новини,има интересни лексикони.Има най-различни раздели във форума където мога да задам въпросите си или да отговоря на нечий други.
Това е сайта в който мога ползотворно да прекарам времето си и да науча нови неща."

Да ама сега идва проблемът...да го напиша на английски :D Ако някой знае някакво готово текстче като описание на сайта и подобни,както има във Уикипедиата за гугъл,ютуб и други ще съм му много благодарна.. :-)

Seducti0n
01-22-2009, 20:02
Teenproblem is my favourite site, cause in It I can find a lot of interesting articles,also I can express my own opinion on different questions.
"What is the main reason to like exactly this site? " -Here there are many decent people-we can talk about different things, share experience.
The site is really useful If you need some information, especially for school.
Нататък ме домързя.
П.С-Направила съм някои изменения.(:

bishop
01-22-2009, 20:52
Teenproblem is my favourite site, cause in It I can find a lot of interesting articles,also I can express my own opinion on different questions.
"What is the main reason to like exactly this site? " -Here there are many decent people-we can talk about different things, share experience.
The site is really useful If you need some information, especially for school.
Нататък ме домързя.
П.С-Направила съм някои изменения.(:

така изглежда с много грешки (граматически и речникови) и недовършено.


Teenproblem is my favourite site, cause in it I can find some very intriguing articles,I can also discuss and express my opinion on many interesting topics.
"Why do I like Teenproblem so much? " -Every day I meet a lot of decent people on the forums to the site - we can talk about different things and share personal experience.
The site is a quite useful source of information too: for school, about science or for seeking advice. Here I can find all the written science material I need, whatever the topic is: biology, chemistry, maths or languages. The news section is updated daily and I can allways discuss the things I'm interested in on the forums, ask, or answer questions.
This is the site, where I can have fun, as well, as make good use of my time spent.


Така изглежда след моята редакция. Опитах се да го направя малко по добро с дребни промени, но мисълта ти е много разпокъсана и няма много логическа връзка. Освен това незнам колко грамтика и думи се предполага да знаеш, така че това е най доброто което можах да направя (все пак е по грамотно от горното, с извинения към модераторката). Успех.

Seducti0n
01-22-2009, 22:21
:) Няма за какво да ми се извиняваш, важното е да се помогне на девойката.
На мен ми е трудно така да превеждам избирателно, пък в интерес на истината самият текст, написан на български не е добре конструиран.

sweetsunshine
01-23-2009, 05:52
:) Няма за какво да ми се извиняваш, важното е да се помогне на девойката.
На мен ми е трудно така да превеждам избирателно, пък в интерес на истината самият текст, написан на български не е добре конструиран.Meрси и на двамата :-)

Иначе наистина и на БГ написах текста доста зле :D