PDA

View Full Version : Програма за триене на файл/ове



wentura
01-22-2009, 19:28
Здравейте...Имам проблем с три файла, които не мога да изтрия... Изписва ми "Cannot delete file: Cannot read from the source file or disk" ..Пробвах през "safe mode" да го премахна.. пише същия текст...Предложете ми как да ги изтрия..Плюс това са ми на десктоп-а и ме дразнят..Също не мога да ги местя или преименувам.. Нуждая се от помощ..!! :(

wentura
01-22-2009, 20:14
Гледай като триеш някой файл той да не е отворен и да не е в употреба.
Е дай ми препоръка как да ги изтрия сега......нямаш ли някаква информация ??

m3talmania
01-22-2009, 20:23
Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker. :neutral:

wentura
01-22-2009, 20:33
Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker. :neutral:
Свалих програмата.. но не ми дава да я отворя....Все пак трябва да има решение...не вярвам да не може да се трият

Samoten89
01-23-2009, 15:08
Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker. :neutral:
Свалих програмата.. но не ми дава да я отворя....Все пак трябва да има решение...не вярвам да не може да се трият Програмата се отваря, но по принцип мисля долу в трея. Активна е и след като се опиташ да изтриеш нещо и не стане тя се активира и те пита да изтриеш ли файла. Ако не тогава дессен бутон на файла и unlock/unlocker и тогава го отключва. Ако не стана и така пусни от Сейф Моде с Ф8 бутона след като прочете паметта помпай и Safe Mode тогава пробвай. Или в cmd от старт-рън и cmd пишеш ентър и в директорията където са файловете пишеш del "името на файла" .

wentura
01-23-2009, 21:53
Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker. :neutral:
Свалих програмата.. но не ми дава да я отворя....Все пак трябва да има решение...не вярвам да не може да се трият Програмата се отваря, но по принцип мисля долу в трея. Активна е и след като се опиташ да изтриеш нещо и не стане тя се активира и те пита да изтриеш ли файла. Ако не тогава дессен бутон на файла и unlock/unlocker и тогава го отключва. Ако не стана и така пусни от Сейф Моде с Ф8 бутона след като прочете паметта помпай и Safe Mode тогава пробвай. Или в cmd от старт-рън и cmd пишеш ентър и в директорията където са файловете пишеш del "името на файла" . Готин прочети инфото... Дори и през сейф мод не можах да го премахна..... пробвах....За това с пуснах тема..с Ънлокер-а нищо не става.. Пробвах и с него вече..... Чакам още някой да се включи

Samoten89
01-24-2009, 17:31
Ace Utilities има опция Secure Erase. Успя да изтрие папка, която с Unlocker не успях. Но мисля, че трябва допълнително в контекстовото меню да се добави. Освен това 3-те файла на Десктопа с тарикатски начин можеш да ги преместиш на място където няма да ги виждаж. Увеличи разделителната способност на дисплея и ги премести на майната им. :) =) След това я върни разделителната способност като предварително махаш auto arrange icons.

wentura
01-25-2009, 12:49
ХОРА УСПЯХ ДА ГИ ИЗТРИЯ.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОМОЩА.МАЛКО ИЛИ МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ.МЕРСИ :)) :-P :grin: :grin: :grin: :smt006 :smt006 :smt006