PDA

View Full Version : съвети главно от момчета,но и момичета може да пишат ;]



ifkataAa
01-22-2009, 19:57
Здравейте на всички.Знам,че Св.Валентин е истъркана тема вече,но ви моля за съвет,защото просто незнам какво да му подаря.кажете момчета,вие на какво бихте се зарадвали.Той тренира футбол и не е много романтична натура,което ме затруднява допълнително.
ПП.Очаквам вашите съвети и негативни коментари.Благодаря предварително :)

TheRestorer
01-22-2009, 20:01
Ако имаш финансовата възможност, вземи една фланелка на любимия отбор.Щом е футболяга ще се зарадва :)

UglyBakaGurl
01-22-2009, 20:01
Подари му нещо,което да му напомня за теб...разделете си например сързе "love you" или се снимайте и поръчай да извадят снимката в по-голям формат,подбери рамка,съчетай ги и му подари снимката :)

MP
01-22-2009, 20:03
Подари му оригинална топка adidas,екип на любимия отбор,шапка,шал,портмоне,гр ивна,часовник,ръкавици и обувки. (всичко на отбора де)

term0t0
01-22-2009, 20:04
Ами и аз тренирам футбол и не си падам по тия романтики..Начи бих се зарадвал на джиджибиджи..само че по това време не е препоръчително за тия раобите,защото сега е подготвителната част от сезона и се бяга и няма да може да бяга..ами кажи ни млако повече за него..

ifkataAa
01-22-2009, 20:07
Вариянта за топката и аз го обмислях,но някак си не ми се връзва Св.валентин с футбол.Предпочитам да е нещо,което да му напомня за мен,но не размка за снимка и вътре наша снимка или сърце,което когато го натиснеш по коремчето казва "обичам те" Искам нещо по-нестрандартно,а в същото време оригинално и да му хареса.След свети валентин е рождения му ден,та тогава мога да му подаря топка :) btw Вариянт да му пусна вече ми го предложиха...ходим само от един месец,не ми се иска :(

ifkataAa
01-22-2009, 20:08
Ами и аз тренирам футбол и не си падам по тия романтики..Начи бих се зарадвал на джиджибиджи..само че по това време не е препоръчително за тия раобите,защото сега е подготвителната част от сезона и се бяга и няма да може да бяга..ами кажи ни млако повече за него..

Задай конкретен въпрос и ще ти отговоря.просто не мога да се сетя какво по-точно да кажа :D

UglyBakaGurl
01-22-2009, 20:09
Вариянта за топката и аз го обмислях,но някак си не ми се връзва Св.валентин с футбол.Предпочитам да е нещо,което да му напомня за мен,но не размка за снимка и вътре наша снимка или сърце,което когато го натиснеш по коремчето казва "обичам те" Искам нещо по-нестрандартно,а в същото време оригинално и да му хареса.След свети валентин е рождения му ден,та тогава мога да му подаря топка :) btw Вариянт да му пусна вече ми го предложиха...ходим само от един месец,не ми се иска :(

сърцето не при натискайки да казва обичам те,ича такива кулиета,които се разделят на две и примерно на едното пише "lov" на другото "e you"

term0t0
01-22-2009, 20:10
Има сайтове за тениски може да му поръчаш тениска с твоя снимка или ваша обща..

Kostadin_682
01-22-2009, 20:11
Топка :razz: :razz: :razz:

term0t0
01-22-2009, 20:11
Ами и аз тренирам футбол и не си падам по тия романтики..Начи бих се зарадвал на джиджибиджи..само че по това време не е препоръчително за тия раобите,защото сега е подготвителната част от сезона и се бяга и няма да може да бяга..ами кажи ни млако повече за него..

Задай конкретен въпрос и ще ти отговоря.просто не мога да се сетя какво по-точно да кажа :DАми харесва ли хулиганските среди..?

ifkataAa
01-22-2009, 20:13
Какви хулигански среди бе пич,той е шемета на училището.Попринцип първото наказание в даскалото е забележка,а той направо на предупреждение за изгонване скочи :D btw идеята ти за тениска с наша снимка е добра.но той няма да я сложи :(

term0t0
01-22-2009, 20:16
Откъде си сигурна че няма да е носи

ifkataAa
01-22-2009, 20:19
Просто знам.Може да си я окачи в стаята или нещо такова,но няма да я сложи...Как ти звучи идеята за сребърна гривна? не е романтично,но ще се зарадва.Ако все пак измислиш нещо с което да го очаровам пиши..има доста време до св.валентин :) Блдагодаря ти много :-)

term0t0
01-22-2009, 20:21
Не е лошо :-)

LeVsKaRcHeTo89
01-22-2009, 20:49
Просто знам.Може да си я окачи в стаята или нещо такова,но няма да я сложи...Как ти звучи идеята за сребърна гривна? не е романтично,но ще се зарадва.Ако все пак измислиш нещо с което да го очаровам пиши..има доста време до св.валентин :) Блдагодаря ти много :-)

А не може....ли да е гривничКа на любимия мУу отБор? :wink:

Darkkiss
01-22-2009, 20:51
Всеки харесва различно.... Ако не знаеш какво просто го питаи направо..

Whyniser
01-22-2009, 21:08
Ами може едни бутонки,фанелка на отбора.Подари му книга за футбола отнякъде,или направи снимка на теб с автограф на любимия му футболист (тука малко фотошоп :D ).Подари му гащета.Може и някаква статуйка на футболист.И още куп неща..

П.С.-Само се чуда какво толкова Ви затруднява да изберете подарък и то все за празниците.Правете подаръци всеки път,когато можете за да изненадате любимия човек.

fc
01-23-2009, 00:50
Оригинална фанелка на любимия футболист. Всеки път като се сети за любимия футболист, ще го свързва с теб. Тоест няма да те забрави под никакви обстоятелства, дори и след време.

Lyubomn7
01-23-2009, 06:45
Мм според мене квото и да му подариш винаги ша сезарадва... Ммм поне аз така :)

EeeBobii
01-23-2009, 06:55
Тоя ден е за двама ви...Една незабравима нощ.. :)

ninjadorf
01-23-2009, 08:28
белезници с пухче.. и да си ги ползвате после със здраве .. поне аз мисля тва да си подаря на мен 8-)

slun4ice_90
01-23-2009, 08:47
Подари му нещо,което иска свързано с футбола...Вече написаха това,което аз щях да напиша..топка...Защо пък не купиш билети за мач и,не отидете заедно?!... :D Хубава идея е според мен.

ifkataAa
01-23-2009, 11:13
Благодаря на всички за съветите,но не искам да е нещо такова.След празника ще има рожден ден и тогава ще му подаря нещо свързано с футбола,а сега искам нещо..някак по-нежно и мило...нещо което да е стилно,а в същото време да казва "обичам те" Някой не се ли сеща за нещо такова :lol:

term0t0
01-23-2009, 15:34
Аз ти казах за тениската