PDA

View Full Version : любов към приател



kotituuu
01-22-2009, 21:17
Имам въпрос мога ли да "задуша" с държанието си най добрия си приател. В смисъл мога ли по някакъв начин да съм го отблъснала.Всеки ден ме игнорира вече не ме вика да ходим по кафета. Държи се студено с мен. Помислих си че моя нещо му е говорил но не е . Да имате представа какво може да се е случило. И дали проблема е в мен. И на вас случвало ли ви се е нещо подобно?

chaotic
01-22-2009, 21:20
Даваш , супер малко информация , неможем да гадаем..

JahSoldier
01-22-2009, 21:31
Поговори с него .. Все пак ти е най - добър приятел. Предполага се, че можеш да му кажеш всичко .. :-o

FaFcHy
01-22-2009, 21:35
4akai az sum vra4ka sega 6te vlezna v glavata mu sekunda da oburna kristalnoto kulbo :lol: :lol: :lol:

LeVsKaRcHeTo89
01-22-2009, 21:41
Имам въпрос мога ли да "задуша" с държанието си най добрия си приател. В смисъл мога ли по някакъв начин да съм го отблъснала.Всеки ден ме игнорира вече не ме вика да ходим по кафета. Държи се студено с мен. Помислих си че моя нещо му е говорил но не е . Да имате представа какво може да се е случило. И дали проблема е в мен. И на вас случвало ли ви се е нещо подобно?

Я....даи малко повече инфУуу..... :)

Darkkiss
01-22-2009, 21:51
за кво питаш нас като той ти се сърди?

SoAfraid
01-22-2009, 21:55
Влюбил се е в теб и се опитва да те забрави. Обикновенно такива истории водят до такова развитие.

tedi_96
01-22-2009, 21:55
Даваш , супер малко информация , неможем да гадаем..

+1 zashto imat vrazka priqtelq i neiniq i koi e neiniq? :(

TheBlackRose
01-23-2009, 05:58
Наистина даваш малко информация.Ние как да ти кажем нещо,след като изобщо не сме наясно с нещата..?

kotituuu
01-23-2009, 06:09
Мили съфорумци ето как стои всичко. Не го написах от начало защото може би се страхувах да ви отекча с дългата си история. Понеже съм нова тук и не съм мн на ясно как се продцедира ще помоля за малко разбиране. И така историята ми : С моят най добър приятел се запознахме на 1вия учебен ден в годината която и аз и той се преместихме от старите си училища в новото ни . По принцип сме два коренно различни характера но той е всестранно развита личност и винаги можеш да намериш тема за рзговор с него винаги се е грижил з амен като за малко дете интересувал се е от уценките ми от личния ми живот , казвала съм му всичко дори и за проблемите на майками и баща ми. И така първите две години от съместното ни образование всичко беше перфектно притежавах приятел по добър и от най добрата приятелка на света. И по едно време аз се запознавам С МОЯ (гаджето ми) и нямаше как да излизам толкова редовно с най добрия си приятел. А той е фр. със всички от класа и няма проблем да излиза понеже никога няма да е сам. И така аз скъсах или по точно се разделих с МОЯ и реших че "гаджетат идват и си утиват а приателите остават" само че докато бях с гаджето си бях настроила мн хора срещо себе си нз дали защото той беше 1вото ми гадже и аз в известен смеисал може би съм се надула (силно казано). страхувъм се че може би съм му умръзнала като човек като личност понеже той е подвижна енциклупедия а аз не съм от най умните хора на света. Но стигнах до такова положение с Иван (най-добрия ми фр) че когато му кажа хайде на кафе той казва о не ще се прибирам а след 5 мин го виждам на саседното кафе с курвълъка на класа. Сега отново съм с Петър (МОЯ) и нямам почти никакви приятели в класа и извън него а най много ме боли за Изаван понеже такъв приятел се среща веднъж в живота. моля кажете ми какво да направя

kotituuu
01-23-2009, 06:16
това е краткото резиуме на случващото се сега

TheBlackRose
01-23-2009, 06:35
Така вече по-може да ти помогнем.Ами чисто и просто причината за това е,че ти си го отблъснала изведнъж от себе си и може би той се е почувствал наранен.И аз съм се чувствала като него.Той е държал на теб,но ти си го наранила с поведението си.Трябвало е да държиш и на него и т.н.-няма да те поучавам,защото вече е свършило.Мисля че ти сама би трябвало да знаеш причината.АМи поговори с него(колкото и да е банално).С думи мисля че ще можеш да се оправиш.Кажи му там че държиш на него,че съжалявам за "зарязването" и искаш да си бъдете същите приятели...Нещо там му издрънкай,не знам какво говориш ти и нещата трябва да се оправят... :)

evelinka1122
01-23-2009, 06:42
благодаря за втората информация... сега стана по-ясно не се притснявай че темите са ти дълги.... има и такива които ги четът и помагат :) пише се Оценки :) и а с твоя приятел.... мн не ми се гадае... просто трябва да си поговорите на 4 очи.... всичко ще е наред, не се притснявай :) айд горе главата и цунка :-)