PDA

View Full Version : "само като приятел"



ziko
01-23-2009, 09:01
Аз съм почти сигурен че всеки е чувал тази враза....сега ми е чудно как може да се избегне това изказване?...
например:
Живея в Пловдив на квартира(две стая ,кухня и баня+тоалет) но не сам а със съквартиранка(запознахме се като дойде в квартирата)...месец мина от тогава и малко или много започна да ми харесва(отговаря на всички мой изисквания :) ).Често гледаме филми с моята стая, създавайкий всички удобства(смисъл,,,няма нещо което да не съм и отказъл)
Обаче , започвам да си мисля че ако продължавам по този начин и й кажа че я харесвам ..имам чувстовото че ще ми каже "имам те само като приятел " :\....та ако може малко съвети как да се избегне това ....моля за help :}

slun4ice_90
01-23-2009, 09:03
Не става само с мислене,трябва и акъл... :D Кажи й го,бе човек...Няма какво толкова да губиш... :) Успех!

NeonBlack
01-23-2009, 09:11
Че то е елементарно:

ПРЕСТАНИ да я третираш като приятелка. "Няма нещо, което да съм й отказал". Ми браво, охлюв, продължавай, скоро ще я успокояваш, когато дойде да ти плаче на рамото, защото някой я е чукал и изоставил, ама тя си го обича.

Не мога да повярвам, че има толкова много мъже, които се държат като кученца на каишки. Само дето не ви дават курабийка жените за всяко послушно махване с опашка..

ziko
01-23-2009, 09:22
Че то е елементарно:

ПРЕСТАНИ да я третираш като приятелка. "Няма нещо, което да съм й отказал". Ми браво, охлюв, продължавай, скоро ще я успокояваш, когато дойде да ти плаче на рамото, защото някой я е чукал и изоставил, ама тя си го обича.

Не мога да повярвам, че има толкова много мъже, които се държат като кученца на каишки. Само дето не ви дават курабийка жените за всяко послушно махване с опашка..

:D така е ...прав си ...затова попитах за съвет ...и найстина е смешно от моя страна..затова ако може съвет а не каране :) :-D

NeonBlack
01-23-2009, 09:31
Е, какъв съвет искаш да ти дадем?

В няколко точки да ти опишем как да се държиш, какво да говориш, къде да я докосваш? Тц, не става така, момче. Или усещаш нещата, или не ги усещаш - ако е второто, промяната изисква прекалено много усилия, че някакъв форум да те "стимулира".

Винаги съм казвал, че ключът е в личното усъвършенстване - чети (за главата си), тренирай (за тялото си) и общувай свободно с жени (за оная си работа). Когато претърпиш няколко разочарования (а ти ще претърпиш, вярвай), и ако си с достатъчно мозък в главата, ще почнеш да схващаш някои неща за жените.

Те всъщност са изключително елементарни същества, просто трябва да се убедиш, че мозъкът им не щрака по начина, по който щрака мъжкия мозък и скоро нещата ще си дойдат на мястото.

Та единствения съвет, който бих ти дал е:

Атакувай дамата. Съвсем честно ти казвам, че шансовете ти не са особено големи, но ще натрупаш опит (дори по-голям) като те отреже. Просто не се сдухвай. На всички се е случвало.

ziko
01-23-2009, 09:44
Е, какъв съвет искаш да ти дадем?

В няколко точки да ти опишем как да се държиш, какво да говориш, къде да я докосваш? Тц, не става така, момче. Или усещаш нещата, или не ги усещаш - ако е второто, промяната изисква прекалено много усилия, че някакъв форум да те "стимулира".

Винаги съм казвал, че ключът е в личното усъвършенстване - чети (за главата си), тренирай (за тялото си) и общувай свободно с жени (за оная си работа). Когато претърпиш няколко разочарования (а ти ще претърпиш, вярвай), и ако си с достатъчно мозък в главата, ще почнеш да схващаш някои неща за жените.

Те всъщност са изключително елементарни същества, просто трябва да се убедиш, че мозъкът им не щрака по начина, по който щрака мъжкия мозък и скоро нещата ще си дойдат на мястото.

Та единствения съвет, който бих ти дал е:

Атакувай дамата. Съвсем честно ти казвам, че шансовете ти не са особено големи, но ще натрупаш опит (дори по-голям) като те отреже. Просто не се сдухвай. На всички се е случвало.

До някъде помогна....но ето как точно стоят нещата...когато не харесвам дадено момиче се държа съвсем различно и това някакси се харесва на момичетата....но като вкарам чувста се променям...ставам мекошав :( :(

x3eme
01-23-2009, 09:49
това което написа тук и го кажи на нея и виж реакцията и

ElinoOor
01-23-2009, 09:50
Докато един ден останеш отново сам с разбито сърце и болна душа..
Докато отново не осъзнаеш, че е било грешка..
Докато отново се влюбиш..
И докато всичко не се повтори..
Но животът е един всичко трябва да бъде изказано преди да стане късно.
Всичко трябва да се изживее до край.
Докато не умрем съкрушени от живота, а други по-щастливи от всеки друг :wink:

ifkataAa
01-23-2009, 11:31
Щом гледате филми заедно вземи някой романтичен и на най-романтичната сцена я целуни и и кажи какво чувстваш към нея :)

sladur4etyYy
01-23-2009, 12:56
Щом гледате филми заедно вземи някой романтичен и на най-романтичната сцена я целуни и и кажи какво чувстваш към нея :)

да, и ако тя в момента не изпитва нищо, той ще получи само поглед от сорта на '' :shock: '' и след тва тя малко по малко ще се отдалечи от него.. :-o

angelcheeee_93
01-23-2009, 13:11
действай сега!
после може да е прекалено късно!

kykyto
01-23-2009, 13:18
Attraction isn't a choice http://www.youtube.com/watch?v=gGa9B5c6B10 наистина е сложно за някой хора да го разберат изцяло :-o ако го изгледаш ще разбереш каде се намираш НЕ ПРАВИ НИЩО ПРЕДИ ДА СИ ИЗГЛЕДАЛ ТОВА :? просто съветвам...