PDA

View Full Version : Проблем със скайп :(



xXxScreamxXx
01-23-2009, 11:41
Значи направо към проблема .. принципно като ми е включен компютъра съм на отпочиващ или инкогнито ... ии ако има значение - винаги преди да се отпиша го слагам на инкогнито ..
Иии от няколко дни мн хора ми казват че съм налиния .. преинсталирах го ноо... продължава .. Съвети ?!? :)

Мерси предврително :)

Samoten89
01-23-2009, 16:57
Значи направо към проблема .. принципно като ми е включен компютъра съм на отпочиващ или инкогнито ... ии ако има значение - винаги преди да се отпиша го слагам на инкогнито ..
Иии от няколко дни мн хора ми казват че съм налиния .. преинсталирах го ноо... продължава .. Съвети ?!? :)

Мерси предврително :)съвет ми е да махнеш това при липса на активност да се слага в недостъпен или отсъстващ, защото може да бъгва скайпа така и да те сменя като си активен/неактивен да става нещо, което да бъгва статуса ти. Може да не ти се сменя статуса в сървъра на инкогнито, защото излизаш прекалено бързо и като влезеш пише икогнито, но сървъра им е натоварен, за да може на момента да ти смени статуса ;). А като пишеш ЛС става бързо, защото не се използва сървъра им, а директна връзка се прави.

xXxScreamxXx
01-23-2009, 18:05
Мерсииииииии :) :) :)

n0x
01-23-2009, 18:19
пробвай с 4та версия :D

svetlin92
01-23-2009, 18:31
4 та Верси я много добра нов дизайн ПО голяма снимка на аварта на skype сучко е супер по добро качество на звука :)