PDA

View Full Version : Относно сериозните, продължителни връзки :)



xXxScreamxXx
01-23-2009, 11:44
Направо към въпроса : Хора как разнобразявате връзката си !?
Говоря за по сериозните връзки, но в които НЯМА секс ;) (казвам го защото доста от отговорите щяха да са свързани с това .. а не мисля че е необходимо ;) ) ...

Чакам отговори .. мерси предварителноо :) :)

myNameIsImmortal
01-23-2009, 14:52
Три неща съчетани в едно: Любов, Романтика, Изобретателност

SoAfraid
01-23-2009, 15:01
Правете това което не сте правили никога. Няма по голямо разнообразие от това. Екскурзиики пътувания, всичко което не сте правили.

FlashMX
01-23-2009, 15:03
Правете това което не сте правили никога. Няма по голямо разнообразие от това. Екскурзиики пътувания, всичко което не сте правили.
+ Екскурзиики ^____^ в планината ...

EeeBobii
01-23-2009, 15:07
Правете това което не сте правили никога. Няма по голямо разнообразие от това. Екскурзиики пътувания, всичко което не сте правили.


Три неща съчетани в едно: Любов, Романтика, Изобретателност


С желание всичко се постига!

3oPuTy
01-23-2009, 15:21
Отговора е повече от ясен :) Забавление му е майката :)
-ходете на разходки (с кола,с колелета ...) извън града и шумотевицата :)
-правете си екскурзийки :) Ако ще и за 1 ден да е пак е нещо :),а ако е за (поне) 2-3 ще е супер :)
-дори може да спортувате заедно :) събота и неделя обличате екипите,вземате по една минерална вода и айдеее в парка да побягате ;)


Всичко,което не сте правили или поне не правите често може да разнообрази една връзка :)

Punisherrr
01-23-2009, 15:26
Колегите го казаха вече ;) Забавления разни разнообразни... разходки,екскурзиики,спорт ... има много неща за правене :)
(тая тема дано я забележат и дечурлигата,които мислят,че единственото занимание с гаджето е секс ... :-D )

xXxScreamxXx
01-23-2009, 18:04
Мерси за отговорите :-)

Няма да откажа и още 8-)

Evanescense
01-23-2009, 18:47
Nai-ve4e mn romatnika i spodelqne na vsi4ko, ta da stavat interesni razgovori. :P

RullzZz
02-11-2009, 19:33
и аз имах нужда от едно такова съветче защото с приятелката ми всяка вечер излизаме и отиваме на кафе от кафето се прибираме и то писва и ни трябва малко разнообразие а и положението е същото като при автора/ката не може да се говори за секс :)

Bellatrix
02-11-2009, 19:43
Преди да почнем да правим секс с гаджето ходехме поне веднъж семично на кино, готвехме си заедно, ходехме къде ли не (зоопарка, планината, на басейн, в търсене на една трудно откриваема енергийна напитка,из Борисовата градина, на 3D кино, на боулинг...), играехме домино, въртяхме огнени топки (е, в началния стадии, където само се учехме на движенията без да палим), играехме карти, гадаех му на крати, теглехме си филми и ги гледахме в нас с пуканки, викахме духове, правихме магии... абе кво ли не...

Jesus
02-11-2009, 19:46
swing отпада :(

отидете сред планината и се забвлявайте като оставите всички новости (гсм-и, мп3 и т.н) да се гоните из поляните като малки деца :)

ThePainIsReaL
02-11-2009, 22:32
Като не правихме секс, това беше в период около година и 5-6 месеца, винаги е било много хубаво с него, много интересно, дори и скуката с него е била забавна и интересна :grin:
Ох, просто ставаше естествено. Никога не е опирал въпросът до това, че няма какво да се прави, въпреки че наистина нямаше какво да правим на моменти, просто бяхме заедно и си тъпяхме заедно. Беше хубаво.

Sharpay
02-12-2009, 04:51
и аз имам нужда да разбера как да разнообразя връзката си.. н да ви кажа ли на мен и така си ми харесва.. обожавам просто да лежим гушнати и да гледаме телевизия.. или даже и без телевизияя.. да си говорим..

miss_asi
02-12-2009, 05:41
Няма смисъл да повтарям нещата които бяха казани.Напълно се съгласявам със всички мнения.

111111111
02-12-2009, 06:46
Забавлявате се взаимно,ходите на различни места заедно, общо взето правите си кефа и избягвайте еднообразието :D

Pliok0019
02-12-2009, 08:04
Няма сериозна връзка без секс.

sadsad
02-12-2009, 11:13
Има толкова много неща, които бихте могли да правите.Както казаха по - горе, да спортувате заедно, да излезете на разходка. Дори когато сте примерно у вас или в тях, можете да гледате филми, телевизия, дори и карти да играете, дори и други игри да са, важното е да ви е интересно. Можете да излезете да поиграете билярд зависи в каква отбстановка сте, ако имате възможност и на екскурзийка отидете, бих предложила и пикник, но в това време .... :? Просто намерете нещо, което е интересно и на двамата и се забавлявайте !

cherry_lady
02-12-2009, 11:22
Няма сериозна връзка без секс.

хмм.. не съм съвсем сигурна .. секса ли е всичко !? ..


а по темата съм съгласна със ВСИЧКИИ .. може би екскурзията в планината ще е най - приятна, естествено ако обичате природата ;) !!

depressedgirl
02-12-2009, 11:27
подарявайте се малки подарачета изработени от вас
гледайте залеза заедно
отидете на пикник(като се затопли)
направете си една вечеря на свещи
сготвенето нещо заедно
съберете с ващи общи приятели и се по забавлявайте с тях
отидете заедно на кино на някой хубав филм купете си чипс и кола и се наслаждавайте на филма
отидете някаде на екскурзия
или ако сте от дълго заедно и се познава с роднитети отидете да ги видите така ще опознаеш даже по добре полувинката си

jane_17
02-12-2009, 11:52
Няма сериозна връзка без секс.

хмм.. не съм съвсем сигурна .. секса ли е всичко !? ..


Не е всичко... но не е ли поне 50% :neutral: Не знам.. аз като бях малка и не правех секс "сериозна" връзка не съм имала.... а на тоя етап не си я представям само с кафенце... и кино примерно :oops:

alokin74
02-12-2009, 12:51
и все пак много важно е и да разнообразявате секса. помежу си имам впредвид. да не се налага той или тя да си търсят партньор, с който да сбъднат сексуалните си фантазии