PDA

View Full Version : Вие как ще реагирете ?



ifkataAa
01-23-2009, 11:46
Какро писах в предната тема наскоро изгубих много добра приятелка.Сега с нея си говорим,излизаме заедно,но всичко е само защото сме в една компания.Извиних се много пъти,но тя не може да приеме извинението ми.Ето заради това мисля да пиша в списанието "хай клуб" и да разкажа историята с въпросното момиче,след което да се извиня пред цяла България за постъпката ми.естествено ще бъде поместена и наша снимка,където сме си двечките,но незнам как ще реагира.Дали ще ми прости или ще се обиди.Вие как бихте реагирали,ако някой ваш близък направи това? Ще му простите ли или отношенията ви ще бъдат още по оптегнати? :)

П.С. Очаквам вашите съвети и негативни коментари :-)

HayDeN^^
01-23-2009, 11:49
Това е супер идея аз бих ти простила :)

FlashMX
01-23-2009, 11:50
Може да не и хареса да и побликуваш снимка , на която присъства за пред цяла България без тя да знае... :D

sladur4etyYy
01-23-2009, 12:51
на мен не би ми харесало, изглежда ми позьорско. не е нужно да се извиняваш ''пред цяла българия'', едно искрено извиненив на 4 очи би имало много по- голяма тежест :-o

п.п. не съм ти чела предната тема, така че нз за какво точно става въпрос, ама се тая..

x3eme
01-23-2009, 12:56
да споделиш пред толкова читатели за своето приятелство е нещо велико
аз бих се зарадвал

SkendY_F
01-23-2009, 13:10
Идеята не е лоша!Аз бих го приела като голям жест!Ама замисли се,има и други варианти-"Море от любов","Имаш поща"...
Мен би ме трогнало,но ти си я познаваш най-добре и можеш да предположиш как ще реагира!Успех от мен!

Bellatrix
01-23-2009, 13:44
Хем е мило, хем ми се струва, че:
а) си лесбийка и си падаш по нея.
б) си обсебена от това приятелство.
Смисъл, много надалече отиваш... Иди и говори с нея като хората. На саме, на тихо и спокойно и бъди искрена. Това е по-сигурно и точно решение.

cru3L
01-23-2009, 14:01
Виж , и аз бях като тебе ...
Имах едно много много ценно приятелство - 14 годишно.Скарахме заради глупост...Осем месеца не бяхме си казали и дума..Най-накрая аз направих първата стъпка - писах й , излязохме и всичко вече си е нормално .. човек като преосмисли малко действията си се получава ...
Според мене не е нужно такъв тип извинение.Много е лигаво.Ако се скарам с някой и той ми публикува снимка някъде,ще се почувствам още по-зле .. Съгласна съм със sladur4etyYy .. Мисля че един разговор би оправил нещата ... Успех! : )

CryForMe
01-23-2009, 14:07
еми... аз бих се ядосала.
защото тва, което се е случило (което всъщност не знам кво е, не съм ти чела другата тема), си е лично между нас (демек вас), а ти ще го направиш публично достояние за сульо и пульо ...
поне за мен тва не е начина да кажеш истинско извинявай.

ViolentSaint
01-23-2009, 14:13
Ми тука бих казал, че е малко на кантар работата. Първо този жест ще покаже, че адски много държиш на нея и си готов на всичко да си върнете приятелството, но може и да не и хареса факта, че си изтипосал пред цела България лични неща, засягащи само и единствено вас. Явно си отчаян ...
Моят съвет е ако искаш почакай малко и пробвай пак да поговорите.
А иначе аз лично бих се трогнал много от подобна постъпка.

elsy
01-23-2009, 14:40
Кво толкова си направила, че не може да ти прости :-o
Иначе идеята е добра

PreciousDiamond
01-23-2009, 16:59
Еееми ... де да знам . На мене ше ми стане малко тъпо да знае цяла България за всичко .. :-o

myNameIsImmortal
01-23-2009, 18:00
Абе какво та е.бе как ще реагираме ако ние сме на нейно място..
Аз да съм на нейно място, някой друг от форума да е на нейно място?? Май НЕ!..


А ако бях на нейно място след като видя това в списанието, щях да го свия на руло и щях да ти го мушна между краката и мога да кажа как ще реагирам тогава: ЩЕ СЕ ИЗКЕФЯ!!!!

billytalent
01-23-2009, 18:04
на мен не би ми харесало, изглежда ми позьорско. не е нужно да се извиняваш ''пред цяла българия'', едно искрено извиненив на 4 очи би имало много по- голяма тежест :-o

п.п. не съм ти чела предната тема, така че нз за какво точно става въпрос, ама се тая..

И аз мисля така,а и ако истински държеше на теб щеше да ти прости в такива моменти разбираш кой ти е истински приятел

ifkataAa
01-23-2009, 19:52
Извиних и се много пъти.Лично,по скайп,чрез приятели.Всичко опитах.Просто тя означава много за мен.Винаги ме е подкрепяла.Приятелки сме още от бебета.Това е последния начин да си върна приятелството и...море от любов отпадна като вариянт,защото ме е срам да застана пред цяла България и да кажа тези думи..по-лесно ми е да ги напиша.Много ми липсва и не искам да е така...повярвайте неща :lol:

SkendY_F
01-23-2009, 23:23
mai propuska6 da vidi6 cenata na kazanoto v o4i pred tova na napisanoto kadeto i da bilo a?pomisli si,ako iska6 da e publi4no se izpravi i go kaji,a ne da go pi6e6.taka vseki moje

S_L_A_D_U_R_K_A
01-24-2009, 05:42
Идеята е добра, ако на мен се случи бих помислила, че човека много държи на мен, но...зависи какво ми е направила! Има неща, които не могат да се простят!