PDA

View Full Version : На какво сте готови?



fairytale
01-23-2009, 11:56
Бихте ли се подложили на всичко за да бъдете слаби и красив?Бихте ли го направили заради друг? :smt061 .

CryForMe
01-23-2009, 12:00
слаб е коренно различно от красив... не минаха ли тея години с маниите да си кльощава ... :?
и не, не бих се променила само заради друг, за мен е важно аз да се харесвам... който не го кефи, прав му път

glupacheE
01-23-2009, 12:00
защо красиви трябва да означава слаба ??????? :-o :-o :-o

taNcheto93
01-23-2009, 13:20
Ако реша че искам промяна то ще е за мен, а не за някой друг. Важното е аз да се харесвам :-D .

Swinkenhoffer
01-23-2009, 13:48
На първо място бих го направила, за да се чувствам удобно в кожата си. Но ако се появи някой, когото харесвам, това би ме мотивирало още повече да отслабна или напълнея.. няма значение. Просто би било един плюс в борбата за по-добър външен вид.

Инак желаланието ми да изглеждам добре не граничи с мания. :D Примерно бих се подложила на пластична операция, ако имах пари... ама нямам. :-|

LadyDy
01-23-2009, 14:39
Да...

Infinity
01-23-2009, 14:41
всеки се чувства добре,когато е във форма и се чувства красив..и да бих се променила ако не си харесвам нещо..а за някой друг,ами зависи кой 8)

BlackWings
01-23-2009, 14:44
На първо място бих го направила, за да се чувствам удобно в кожата си. Но ако се появи някой, когото харесвам, това би ме мотивирало още повече да отслабна или напълнея.. няма значение. Просто би било един плюс в борбата за по-добър външен вид.

Инак желаланието ми да изглеждам добре не граничи с мания. :D Примерно бих се подложила на пластична операция, ако имах пари... ама нямам. :-| И аз по същия начин :)

mishenceto92
01-23-2009, 15:12
Ако реша че искам промяна то ще е за мен, а не за някой друг. Важното е аз да се харесвам :-D .
Напълно подкрепям :)

Barbie
01-23-2009, 18:50
Един сладолед съм готова да изям...

Така де - готова съм да полагам разумни усилия, за да се чувствам добре и да се харесвам като се погледна в огледалото. Не съм готова да правя нищо, което вреди на здравето ми (защото като цяло доброто здраве е част от външния вид). Не че не вредя на здравето си по други начини и със самото си натоварено ежедневие... (с нервни кризи, безсънни нощи, нередовно хранене и тн).

slim__shadygirl
01-23-2009, 18:58
Ако реша че искам промяна то ще е за мен, а не за някой друг. Важното е аз да се харесвам :-D .
+1

Sissy90
01-23-2009, 19:01
"Аз да се харесвам" е малко относително... Харесваш се тогава, когато смяташ, че и в очите на другите изглеждаш добре. Не смятам, че някой спортува, пази диета, прави си прически, грим и т. н. само и единствено заради себе си - всеки обича комплиментите, погледите, които му хвърлят готините момичета/момчета по улицата... Не виждам нищо лошо да искаш да изглеждаш по-добре заради някого - това е просто допълнителен стимул. Нима има нещо лошо в това да се гласиш за среща или да искаш на някое важно за партньора ти събитие да изглеждаш на истина добре, зашеметяващо? Това е уважение и внимание и към партньора, и към себе си.

Dollface
01-23-2009, 19:21
Ако не се харесвах и имах възмойност да се променя, бих. Но само заради себе си, а не за нечии чужди прищевки. За да се чувстваш красив отвън, трябва да ти идва от вътре :)