PDA

View Full Version : Предатели?!



Glezlichka
01-23-2009, 12:09
Nemoga da razbera shto horata sa tolkova jalki i samo gledat kak da pravqt mrysno.Imah edna priqtelka ot klasa s koqto vse bqhme zaedno,no az usetih 4e e dvuli4na i zapo4nah da q izbqgvam.Taq godina edno momi4e s koeto se poznavame otdavna i uj doide zaradi men v daskaloto za da sme pove4e vreme zaedno izlizahme s neq postoqnno.Izvednaj tq zapo4na da me laje..I razbrah 4e e po4nala da izliza s tova momi4e ot moq klas i edno dr momi4e ot neiniq klas..I sym sigurna 4e az sym osnovnata im tema na razgovori.Sas sigurnost govorqt kvi li ne gluposti za men.. I taka sega ostanah sama bez priqteli.Kofti mi e priznavam si makar samo tuk na tqh s sigurnost ne im puka..Mnogo mi e sku4no naposledyk i v sashtoto vreme sym bqsna 4e me predadoha taka i si se razhojdat nalqvo nadqsno i se kefqt 4e az sam sama..Neznam kvo da pravq ..sas sigurnost zamislqt neshto sreshtu men.. a az nqmam predstava kakvo.. i oshte po lo6oto e 4e te sa 3.. a az sama .. :( imah nujda da izleq nqkade kvo se slu4va s men ...


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

macegirl
01-23-2009, 12:23
Да не ти пука!Има една от класа дето ме мрази и на сакйпа си беше написала посление за мен и от тогава и правя на пук!Нека те унижат после ти ще го направиш с 100 кратна мощ!

taNcheto93
01-23-2009, 12:53
Не им обръщай внимание. По-добре е така отколкото, само да ти се правят на приятелки, а всъщото времо да говорят глупости за теб и т.н. Излизай с други хора, намери си нови приятели и ги зарежи тез момичета.

sladur4etyYy
01-23-2009, 13:11
игнорирай ги! изобщо, забрави, че съществуват. и ако помислиш малко, ще разбереш, че НЯМА какво тооолкова да ти направят, освен да спретнат някоя и друга интрижка, ама тебе тва кво те грее? така само ще покажат, колко са жалки. намери си няколко човека там, с които да си убиваш времето и да не си постоянно сама, защото ест самотата в даден момент наистина ще ти писне. но си живей с мисълта, че няма чааак тоолкова искрени и истински приятели. ако някой ден намереш такива, чудесно, но не се надявай, защото може и да не се случи и ще останеш разочарована. с две думи- живей си живота без да се съобразяваш с разни двулични пикли и без да се чувстваш зависима от ''приятелите''. в крайна сметка, по- добре сама, отколкото с хора, които във всеки един момент са готови да ти забият нож в гърба.

FlashMX
01-23-2009, 13:42
Никой ли вече не чете правилата на форума... Пу БЕ!!.....
Точка 7!!!! Оххх само ако ми дадат Модераторски права ще видите всички неграмотници и мързеливци които не могат дори правилата да прочетат или по лошия вариант да ги разберат....

alwaysnforever
01-23-2009, 17:20
Просто ги игнорирай и се опитай да се сближиш с някой друг,за да излизате и да не ти е скучно :) иначе да не ти пука за тия лигли..заеби ги и толкова :P :P винаги ще има жалки хора..предатели..и т.н и често може да попаднеш на такива..така че недей се ядосва напразно :)

ivcheto0o
01-24-2009, 15:21
6tom sa postapili taka zna4i ne sa ti bili istinski priqteli ;) po dobre si potarsi nqkoi dr priqtelki ;) uspeh ot men :-)