PDA

View Full Version : Идейки....



SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 12:13
Здравейте, съжалявам ако има такава тема..но аз нещо не успях да се оправя с търсачката... явно не е за индианци :-D Та така... значи утре правим с гаджето 10 месеца...измислила съм му подарък,подготвила съм му го...нашата история и чувствата ми към него,всичко е 6+. Ама той е сервитьор и е на работа довечера и ще свърши късно. Чудя се как да го изненадам, и как да му дам листа...искам да го накарам да се почувства супер искам да му покажа че значи много много за мен.
Всякакви идейки приемам!
Мерси за помощта предварително!!

BlackWings
01-23-2009, 12:23
Хммм , направи се че си забравила за това и цял ден не споменавай нищо , и вечерта го причакай пред тях като се прибира да го изненадаш 8-) Ама не отивай в работата му , защото ще е зает и няма да може да ти обърне внимание.

SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 12:25
Да това е готино, мерси за идеята...аз се чудех дали да не навия някоя приятелка която не познава и тя да отиде към 12 на работата му и да му го остави....

myNameIsImmortal
01-23-2009, 14:48
Абе отиваш там в ресторанта 1 час преди да му свърши работното време. Правиш се на коравосърдечна и искаш менюто и казваш че след 5 мин да се върне за да поръчаш. И слагаш листа в менюто и като дойде му го даваш и казваш нещо като "Харесвам само 1 ястие, но то не е в менюто /т.е. него той трябва да се сети/ и имате грешка по-добре погледни и я попревете /т.е. да отвори менюто и да види листа и след това когато се видиш с него да те разцелува/"

Дано да съм помогнал с 1 идейка :)

SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 15:09
Благодаря ти много за идеята, то така или иначе много време не ми остава така че, почвам да се притеснявам.Само единствено се притеснявам да не му направя проблем ако това го направя пред колегите му...и ако шефа му е там....знам ли...

hahavteen
01-23-2009, 15:24
За какъв лист става въпрос?
Защо не го дадеш на някой клиент докато той не гледа и не го помолиш да му го даде като дойде да вземе поръчката (хората обичат такива неща и ще го направят 1000%)? И след като си го получи се появяваш ти, целуваш го и му казваш че ще го видиш след работа :)

SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 15:26
Слънчице,благодаря ти за идеята.На листа съм написала "нашата история" и описвам чувствата си към него.

Darkkiss
01-23-2009, 15:35
Здравейте, съжалявам ако има такава тема..но аз нещо не успях да се оправя с търсачката... явно не е за индианци :-D Та така... значи утре правим с гаджето 10 месеца...измислила съм му подарък,подготвила съм му го...нашата история и чувствата ми към него,всичко е 6+. Ама той е сервитьор и е на работа довечера и ще свърши късно. Чудя се как да го изненадам, и как да му дам листа...искам да го накарам да се почувства супер искам да му покажа че значи много много за мен.
Всякакви идейки приемам!
Мерси за помощта предварително!!

а защо не исчакаш да стане 1 година?

SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 15:41
За кое по-точно да изчакам,винаги на месец съм му подарявала нещичко,макар и малко.Само 1 път но той беше далеч от мен.

SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 17:48
Дайте ми някакви други идеи моля ви...

BaiToq
01-23-2009, 18:14
Накарай някой да отиде в заведението,
да поръча и като плаща да му го остави :-o

SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 18:22
Мисля към 12, 12 и нещо да отида и да му го дам и да му кажа "Звънни ми като свършиш работа!" и веднага да си тръгна....мислите ли че е добре?

gorska
01-23-2009, 21:36
Ми може да идеш в ресторанта, да хапнеш и като ти донесе сметката да му го дадеш като бакшиш.. Ъъ?
Или просто да го причакаш да свърши работа, и да се приберете заедно и по пътя някъде да седнете на някоя пейка и да му го дадеш...
О, да, определено не ми е дошло вдъхновението! :-D

tedi_96
01-23-2009, 22:00
така значи , мисля че не е добра идея на работата ще се претесни може би утиди у тях или кажи че си си забравила нещо просто направи стахотна атмосфера със твои и си средства и сложи листът на леглото върху някакви розички и се появи изведнаж нещо такова или утиди там той да те обслужи да те види ти да му намигнеш и просто да сложеш този лист във менюто и да му прошепнеш тихо ''проче ти го'' само за теб любов моя. :)