PDA

View Full Version : харесвах



MostHated
01-23-2009, 13:45
накратко... харесвах, направиха ме на лайно, търпях.... накрая се отказах от всичко и не ми пука за никой, а тя дори не ми вярва... както и да е. Струва ли си да загърбвам всичко, ако в повечето случаи аз съм бил виновен за караницие?

Bellatrix
01-23-2009, 13:48
След като жена те направи на лайно, по-добре мини на следващата. Няма кой знае какво значение дали ти си започвал караниците, ако си бил провокиран от нещо.
Просто... Един мъж трябва да има уважението на жената (както и една жена от мъжа) и трябва да си пазите един на друг егото. Ако това го няма, за къде сте тръгнали?

balu4ka
01-23-2009, 14:18
Ами,ако ти си бил виновен за всчко си потърси вината.И гледай да не я повтаряш повече ;).Ами щом тя те е направила на лайно,отказвай се ..продължаваш напред.И както ти казах по горе..не правиш съшата грешка ;)

Hayles
01-23-2009, 14:24
Много кофти бе деа..
Всички са такива ,аз препоръчвам да не казваш чуствата си на никой ,защото само ще ти га наранят и не.. много ги намразих такива хора .. :(

SoAfraid
01-23-2009, 14:59
Да ти кажа на човек като му писне е способен на всичко. Недей си го слага трябва да те разбират и тебе.

SunSmile
01-23-2009, 19:58
Всичко и всичко на ма*ната им! И да не ти пука....

А понеже имам съмнения за автора на темата... аз ти вярвам! Само, че не бързам да се предоверявам на никой, защото съм го отнасяла много пъти... :(

ifkataAa
01-23-2009, 20:15
Явно и двамата много сте се наранявали.Тя те е направила на лайно,а ти си бил виновен за повечето караници.Според мен не трябва да търсиш вината само в нея.Помисли,че за една връзка трябват двама,а не само един ... погооворете и ако има надежда продължете връзката си.Ако не момичета бол :)