PDA

View Full Version : Какво да прая според вас!?



48700200
01-23-2009, 15:47
Така скоро имам рожден ден някъде след 9 дена... И мисля да си го празнувам... Така първата ми любов(несподелена) и съща така една от най-добрите ми приятелки.. Неска така малко си приказвахме ,с нея по принцип преди много си говорихме ,но вече само здравей здрасти..повечко ако си пишем в скайп и винаги си говорим на теми от сорта колко си държим един на друг и т.н. Та неска като си говорихме и тя ми каза че държи да присъства на рождения ми ден...Сега какво да направя?! Да я поканя ли? Защото ме е страх от това че може би все още имам някакви чувства към нея макар да е минало доста време не сме били заедно,но сме били много близки...И може би винаги ще изпитвам нещо към нея... Та от време на време ми говори някакви неща и ме кара да се замислям дали да не пробвам да я спечеля..Говори сякаш иска да е с мен...А накрая не..Може би е свикнала да и обръщам пълно внимание... Та какво да правя?


П.С. Казах й че някой ден ще я целуна така когато не очаква и попитах тя какво ще направи?И тя каза че на момента ще измисли... Така също от време на време като се лигавим и аз като и кажа като те хвана на тясно и тя вика ти от 2 години все ме хващаш ... Ама все още не мога да събера смелост да го напрая.ДА пробвам ли да я целуна?!

myNameIsImmortal
01-23-2009, 15:50
Еми щом вече не сте толкова добри приятели и мислиш, че може да изпитва нещо към теб, защо да не пробваш да я целунеш. А и като я целунеш ще разбереш какво иска :)
Поне аз така мисля :)

FlashMX
01-23-2009, 15:59
Еми щом вече не сте толкова добри приятели и мислиш, че може да изпитва нещо към теб, защо да не пробваш да я целунеш. А и като я целунеш ще разбереш какво иска :)
Поне аз така мисля :)

+1 Целуни я!!!!

ViolentSaint
01-23-2009, 16:01
Подкрепям с 2 ръце идеята. Целуни я . Стане ли нещо ЧЕСТИТО, ако ли не човече не се отчаивай и забрави това момиче.
Една целувка понякога значи много повече от думите.

suunnseT
01-23-2009, 16:06
Идеята е .. че тя незнае какво иска ! Да ти кажа почти никой на този свят не знае от какво има нужда и какво иска ! Ти няма какво да губиш ... въпреки че не мисля ,че това е най-добрия метод да разбереш чувствата и ! Просто я питай , защто те мотка и дава малки намеци..... и ,че така нито ще има притялство , нито любов .. ако ме разбираш ! :)

eveto_xx
01-23-2009, 16:06
Целуни я ,нищо не губиш , в крайна сметка винаги можеш да се оправдаеш, че не знаеш какво те е накарало да го направиш (бла бла) , ако мацката не отговори ...

FlashMX
01-23-2009, 16:08
Подкрепям с 2 ръце идеята. Целуни я . Стане ли нещо ЧЕСТИТО, ако ли не човече не се отчаивай и забрави това момиче.
Една целувка понякога значи много повече от думите.

Да една целувка значи много повече от думите.. + Е бърз отговор към "въпроса" ти. Защото иначе може да те върти още години с думите си..

PreciousDiamond
01-23-2009, 16:58
Подкрепям всичките мнение до сега 8-)

Kostadin_682
01-23-2009, 20:23
Еми щом вече не сте толкова добри приятели и мислиш, че може да изпитва нещо към теб, защо да не пробваш да я целунеш. А и като я целунеш ще разбереш какво иска :)
Поне аз така мисля :)
agree

ifkataAa
01-23-2009, 20:29
Покани я на рождения си ден.Запази мястото до теб за нея и през цялото време се дръж страхотно към нея.Някъде посредата на вечерта излезте навън за малко (само двамата).Целуни я,след което и кажи,колко я обичаш и как копнееш да сте заедно.По написаното съдя,че и двамата се харесвате,просто не искате да си го признаете.След,което влезте вътре,а предварително ти си казал на твой приятел,като влезете да пусне някоя балада.Влизате,музиката зазвучава и танцът е само и единствено за вас.Ще остане очарована. Успех ! :P

term0t0
01-23-2009, 20:31
Подкрепям всичките мнение до сега 8-) аз пък не..тая хубаво че го харесва ама как се самопоканва.. :razz:

YourEverything
01-23-2009, 20:35
Целуваш и толкова :grin: Получили се - супер :-P Успех 8)

chaotic
01-23-2009, 20:48
И аз съм на мнение , че трябва да я целунеш ! 8-)

tedi_96
01-23-2009, 21:05
mislq che trqbva da q celunesh kakto drugite .
nqma smisal da se raskasvash da go napravq li da ne go li pravq? Napravi go,prosto ne misli poveche zashtoto shte se razubedish deistvai spuntanno pone shte znaesh otgovora ako stane ok ako ne pone shte si opital ! ;-)
koito ne riskuva ne pecheli.

Dollface
01-23-2009, 21:16
Ама много ясно че ще я целунеш!!! Мн сте интересни,имаш чувства към нея, тя явно ти показва че си и мн симпатичен и ти се оспушваш.Какжо чакаш тя да те целуне??? :o

48700200
01-23-2009, 22:45
НЕ.До сега страх ме беше за да не разваля приятелството ни ,но като гледам то няма и приятелство така че нищо не губя...Ще пробвам изобщо няма да чакам до РД :)

S_L_A_D_U_R_K_A
01-24-2009, 07:51
Тя просто не знае какво иска! Докато не си го изясни, няма да спре да си играе с чувствата ти!

malkotoo
01-24-2009, 14:24
покани я непременно на рд-то си ии и кажи че искаш подарък - целувка и като дойде цун цун 8) :P

yahhooo
01-24-2009, 16:15
Кво чакаш третата световна? Цункай я и така ще разбереш дали те ъресва

48700200
01-25-2009, 13:07
Ще го направя! Каквото и да ми коства ще си събера смелост и ще я хвана на тясно :-D :razz:

48700200
01-26-2009, 12:37
Така де въпроса ми е следния да я целуна в даскалото или да изчакам да дойде на РД и там да я целуна :)

lheLLboyl
01-26-2009, 18:52
Подкрепям всичките мнение до сега 8-) аз пък не..тая хубаво че го харесва ама как се самопоканва.. :razz:
и моите най-добри приятелки така се самопоканиха ама аз и без това щях да ги викна

48700200
01-26-2009, 19:18
нека модераторите махнат и тази тема!