PDA

View Full Version : Струват ли си? (:



zWezdichkaaa
01-23-2009, 16:52
Хъм.. от няколко седмици съм си харесала ей тия кецки http://prikachi.com/files/559183r.jpg , обаче като ги търсех дори и във Варна ги нямаше. Една приятелка , която живее в София, ми каза, че там ги е имало и че стрували към 200лв. .. Таа въпроса ми е дали да й поръчам да ми ги вземe, понеже се прибира за малко другата седмица, дали въобще си струва , щото и за номера не съм сигурна, на някой обувки съм 37, на някой 38.. :-D
Кво мислите? :-o

Jumbie483
01-23-2009, 17:03
за номерата ще ти кажа, че нося 42/3, маратонките ми са 45, сандалите са 37, а джабанките ми са 41 :D :D
иначе най-добре ти сама да идеш когато можеш...чак да не си струва не бих казала, но не е желателно да си взимаш кецове без да си ги пробвала..

vivteen
01-23-2009, 17:16
Не бих дала 200 лева за такива кецки,не защото не ми харесват, ами защото приличат на най-обикновените дето насякъде ги им :)

zWezdichkaaa
01-23-2009, 17:34
за номерата ще ти кажа, че нося 42/3, маратонките ми са 45, сандалите са 37, а джабанките ми са 41 :D :D
иначе най-добре ти сама да идеш когато можеш...чак да не си струва не бих казала, но не е желателно да си взимаш кецове без да си ги пробвала..

ами знам и аз бих искала лично да си ги купя.. но едва ли скоро ще ходя във София, пък и няма да тръгна заради кецовете чак от Добрич :-D

SoFarSoG00d
01-23-2009, 17:40
Ми не знам,ама смятам,че не са кой знае какво,по-добре си вземи някои стабилни спортни обувки на Адидас.Ама съм забелязала ,4е нещата в България са много скъпи,в Англия може да се намерят за 60 лв.,ама тука гати надценките има,хванала съм се за главата като видях.

Sintya
01-23-2009, 18:14
Ами ако толкова си навита за тях, защо не?
Но пък ако разгледаш по добре, можеш да намериш подобни или някакви други за по евтина цена.
Иначе не са лоши.

Sensuality
01-23-2009, 18:45
Кецките са хубави,но според мен не си струва понеже едно,че може да си намериш дори и по - хубави за по малко пари,а друго ,че може и да не оцелиш номера ..

Jumbie483
01-24-2009, 07:28
за номерата ще ти кажа, че нося 42/3, маратонките ми са 45, сандалите са 37, а джабанките ми са 41 :D :D
иначе най-добре ти сама да идеш когато можеш...чак да не си струва не бих казала, но не е желателно да си взимаш кецове без да си ги пробвала..

ами знам и аз бих искала лично да си ги купя.. но едва ли скоро ще ходя във София, пък и няма да тръгна заради кецовете чак от Добрич :-D

аха разбирам, но пак повтарям не си струва да даваш толкова много пари за кецове, преди да ги пробваш.. защото 200лв. не са 10 или 20, че да ги прежалиш ей така :D

DeadSilenceF
01-24-2009, 07:51
Не бих дала 200 лева за такива кецки,не защото не ми харесват, ами защото приличат на най-обикновените дето насякъде ги им :)МИ ЗА 200 ЛЕВА ШЕ СА ОБИКНОВЕНИ КВО ИСКАШ?ПФФФ КАТО ИСКАТЕ НЕЩО МЕГА ЯКО ДАЙ 500 ЛЕВА ПФ :D

Dundy
01-24-2009, 08:02
Не бих дала 200 лева за такива кецки,не защото не ми харесват, ами защото приличат на най-обикновените дето насякъде ги им :)МИ ЗА 200 ЛЕВА ШЕ СА ОБИКНОВЕНИ КВО ИСКАШ?ПФФФ КАТО ИСКАТЕ НЕЩО МЕГА ЯКО ДАЙ 500 ЛЕВА ПФ :D
аре изказа се.Момиче не си ги взимай ей така без да си ги пробвала

Weakness
01-24-2009, 10:58
какъв е проблема като са 200лв,щом си ги харесва ебати ..... аз ако ми харесат и 500 ще дам....поне знам че ще си ги нося и няма да се скъсат.А точно за тези лично на мен не ми харесват особено , по-добре огледаи и други модели ... и задължително пробвай преди да си купиш кецове за 200лв ;)

masal
01-24-2009, 11:17
какъв е проблема като са 200лв,щом си ги харесва ебати ..... аз ако ми харесат и 500 ще дам....поне знам че ще си ги нося и няма да се скъсат.А точно за тези лично на мен не ми харесват особено , по-добре огледаи и други модели ... и задължително пробвай преди да си купиш кецове за 200лв ;) E ne vseki ima izli6ni 500leva za kecove,"ebati".

SoFarSoG00d
01-24-2009, 11:24
Както казах не струват повече от 20 паунда.

Weakness
01-24-2009, 11:46
е кфо да ходя вечно с маратонки за 30 лева ли ...тък не говоря че и аз имам излишни 500лв,говоря че ако ми харесат толкова много ще намеря начин да събера пари и да си ги купя.а и това 5оо го казах образно...аз лично имам маратонки за 200 лева и не събирах мн,тъка че ако й харесват толкова да си ги купи

miloto_girl_4e
01-24-2009, 12:27
Не са лоши кецките, не са от най-евтините, но цената е приемлива, стига да се окажат наистина качествени :!: :)
Но НЕ си заслужава да си ги взимаш без да си ги мерила, защото така може да се набуташ само с тези 200лв.. по-добре потърси същата марка в Добрич, премери друг модел и би трябвало като са на една марка номерата да съвпадат :!: :)

taffy
01-24-2009, 16:06
Ами.. може да помолиш приятелката ти да се разбере с продавача, ако не ти станат да ги върне за друг номер.. ако е възможно де.. Иначе са хубави.. :)

BoRe
01-25-2009, 18:01
Кецовете са много яки
adiTennis са има ги в Адидас Originals стискам палци да има размер

BoRe
01-25-2009, 18:02
кецовете са 120-130 лева

zWezdichkaaa
01-25-2009, 18:07
^а така ли :-o , щом са толкова може и да си ги поръчам от София :D

Darkkiss
01-25-2009, 18:16
абе не знам ма ми се струва че твоята приятелка те пързаля.... тея трябва да са около 70-80 макс.... + тфа не ти препоръчвам да си ги вземеш защото нали знаеш някога нещата изглеждат супер яки но на тебе не ти отиват.... а пък и без да ги пробваш е некфо супер гадно не ти го преоръчвам... предлагам ти да исчакаш малко може и в твоя град да дойдат.... БТВ от кой град каза че си ?

zWezdichkaaa
01-25-2009, 18:33
абе не знам ма ми се струва че твоята приятелка те пързаля.... тея трябва да са около 70-80 макс.... + тфа не ти препоръчвам да си ги вземеш защото нали знаеш някога нещата изглеждат супер яки но на тебе не ти отиват.... а пък и без да ги пробваш е некфо супер гадно не ти го преоръчвам... предлагам ти да исчакаш малко може и в твоя град да дойдат.... БТВ от кой град каза че си ?

От Добрич съм. Тя приятелката ми не ме пързаля със сиг, може да не е разбрала правилно за цената.. пък нз може би ще си купя някакви други от тука или от Варна. :)

varnen4e
01-25-2009, 19:41
Хъм.. от няколко седмици съм си харесала ей тия кецки http://prikachi.com/files/559183r.jpg , обаче като ги търсех дори и във Варна ги нямаше. Една приятелка , която живее в София, ми каза, че там ги е имало и че стрували към 200лв. .. Таа въпроса ми е дали да й поръчам да ми ги вземe, понеже се прибира за малко другата седмица, дали въобще си струва , щото и за номера не съм сигурна, на някой обувки съм 37, на някой 38.. :-D
Кво мислите? :-o
Недей.. грозни са.

cherrypezz
01-25-2009, 19:48
Еми да,хубави са.
Ако не мислиш че можеш да намериш още по-хубави и по-евтини в твоя град-вземи си тези.

zWezdichkaaa
01-25-2009, 21:08
Хъм.. от няколко седмици съм си харесала ей тия кецки http://prikachi.com/files/559183r.jpg , обаче като ги търсех дори и във Варна ги нямаше. Една приятелка , която живее в София, ми каза, че там ги е имало и че стрували към 200лв. .. Таа въпроса ми е дали да й поръчам да ми ги вземe, понеже се прибира за малко другата седмица, дали въобще си струва , щото и за номера не съм сигурна, на някой обувки съм 37, на някой 38.. :-D
Кво мислите? :-o
Недей.. грозни са.

не съм питала дали са грозни или не.. чети малко бре :?

varnen4e
01-25-2009, 21:11
Чета, но изказвам мнение и давам съвет. Нещо против?

zWezdichkaaa
01-25-2009, 21:24
Чета, но изказвам мнение и давам съвет. Нещо против?

Голям съвет... :?
За бавнозагряващите, да обесня, че питах дали си струват парите и дали да ги купувам без да съм ги пробвала.. тка че не ме инт дали ти харесват или не.
:)

varnen4e
01-25-2009, 21:27
Еми не си струват парите, защото са грозни. :D
За бавнозагряващите също напиши, че си комплексирана и това, че на някого не му харесват те дразни вътрешно и те прави заядлива. И обидите, които изричаш всъщност идват от това, че не можеш да понесеш някой да не е съгласен с теб.
;)

zWezdichkaaa
01-25-2009, 21:33
Еми не си струват парите, защото са грозни. :D
За бавнозагряващите също напиши, че си комплексирана и това, че на някого не му харесват те дразни вътрешно и те прави заядлива. И обидите, които изричаш всъщност идват от това, че не можеш да понесеш някой да не е съгласен с теб.
;)

Напротив.. кажи ми как мога да се комплексирам от мнението на някого, който не ме познава. А и не си попаднала на точния човек .. трудно ще ме обичиш. Приемам всякакви критики, но не и без обяснение защо... Тка че перфектно ще ни е и на двете, ако млъкнеш и спреш да осираш темата. :)

varnen4e
01-25-2009, 21:35
Ще осирам темата колкото искам. И като не се комплексираш защо тогава веднага нападаш, защото не са ми харесали някакви кецове? Ако ти бях написала само че са много хубави нищо нямаше да кажеш, но ти се впрегна, защото казах, че са гадни...
Опровергай. ;)

zWezdichkaaa
01-25-2009, 21:41
Ще осирам темата колкото искам. И като не се комплексираш защо тогава веднага нападаш, защото не са ми харесали някакви кецове? Ако ти бях написала само че са много хубави нищо нямаше да кажеш, но ти се впрегна, защото казах, че са гадни...
Опровергай. ;)

Еми ще опровергая казаното, щот ако беше казала още с първия си пост причината да не ти харесват нямаше нищо да кажa. Тка че сега като си каза 'професионалното' мнение неведнъж, просто млъкни. :) :wink:

varnen4e
01-25-2009, 21:42
Хахаха... да, добре.. а ако бях казала, че ми харесват без да кажа защо сигурно пак щеше да направиш забележка, нали? :D

varnen4e
01-25-2009, 21:43
А ѝ човекът, който може да ми каже да млъкна не се е родил още. ;)

zWezdichkaaa
01-25-2009, 21:52
опитите за ирония не ти се отдават :)
Пък и както виждаш всеки писал в темата си казва защо му харесват или не и не съм се заяла с никого, дори и тези който не ги харесват, тка че дреме ми кво мислиш. :)

varnen4e
01-25-2009, 21:56
Радвам се, че ме разбра и че схвана, че не трябва да ти пука, ако някой не е съгласен с теб! Наляла съм ти мозък в главата. Следващият път, когато някой не е на същото мнение като теб или не ти изнася отговора му- не го нападай, защото е безмислено!

zWezdichkaaa
01-25-2009, 22:05
Радвам се, че ме разбра и че схвана, че не трябва да ти пука, ако някой не е съгласен с теб! Наляла съм ти мозък в главата. Следващият път, когато някой не е на същото мнение като теб или не ти изнася отговора му- не го нападай, защото е безмислено!

тъпа си... казах че който не ги харесва и си каже Защо, нямам нищо против мнението му. И не е нужно да ми 'наливаш' акъл в главата :? деба и бавноразвиващата дет си честно..

varnen4e
01-25-2009, 22:10
Може и да съм тъпа. Единственото, което се опитвам да направя в момента е да те дразня и като гледам си доста податлива и доста се връзваш. Обидите от рода на "тъпа си", "бавноразвиваща се си" и т.н. не биха подразнили и дете. Миличка, вземи се в ръце и се опитай да не се връзваш на думите на хората. Заяждането и обидите са безмислена работа. Аз съм над тези неща, опитай се и ти.. Ще ти е по- лесно. Можеш съвсем спокойно да комуникираш и да надделяваш в словесен двубой без тях, но са нужни малко тренировки. Ето учи се от мен... както виждаш аз надделявам в случея. Успех.
:)

zWezdichkaaa
01-25-2009, 22:13
Айде не ми се прави на майка.. както искам шш си реагирам, не си мисли че сега ти се нервя, просто ми се спори с такива като тебе. Аз спирам, щото искам да получа мнения по темата м,и а не тва кво мислиш ти и над какво си :lol:

varnen4e
01-25-2009, 22:16
Да, но нали знаеш, че желанието да спориш с някого е психологически проблем и най- често отговаря на симптомите на известен комплекс.
Едва ли ме разбираш, но поговори с някого за проблемът си, защото комплексът за малоценност се развива с времето и може да създаде до опасно поле за свръх аз-ът ти, което най- често води до психологически разтройства и нервни кризи..
;)

zWezdichkaaa
01-25-2009, 22:20
омфг.. :razz: шш умра се хиля

абе ти чуваш ли се кво говориш... кви разтройства къв проблем, май ти го имаш тоя проблем, не ми се прави на умна като ми даваш ъкъл тка че си запази селското мнение и спри да ми казваш неща от рода на copy-paste
Явно си много ограничена за да ме опредеяш само от форума, нито ме познаваш нито нищо тка че не ми се прави на психолог..ясно? :)

Darkkiss
01-25-2009, 22:20
Да, но нали знаеш, че желанието да спориш с някого е психологически проблем и най- често отговаря на симптомите на известен комплекс.
Едва ли ме разбираш, но поговори с някого за проблемът си, защото комплексът за малоценност се развива с времето и може да създаде до опасно поле за свръх аз-ът ти, което най- често води до психологически разтройства и нервни кризи..
;)

тая па тва че си станала с гъза нагоре и момчето дето харесваш ти каза че си супер грозна не значи че трябва да се заяждаш...

а по темата ще предложа примерно да ги пробваш някъде и да си ги поръчаш по ebay ще ти излезнат къде къде по ефтини...

varnen4e
01-25-2009, 22:22
омфг.. :razz: шш умра се хиля

абе ти чуваш ли се кво говориш... кви разтройства къв проблем, май ти го имаш тоя проблем, не ми се прави на умна като ми даваш ъкъл тка че си запази селското мнение и спри да ми казваш неща от рода на copy-paste
Явно си много ограничена за да ме опредеяш само от форума, нито ме познаваш нито нищо тка че не ми се прави на психолог..ясно? :)

Като гледам си противоречиш. Първо аз да не те определям само от форума, а ти точно това правиш.
А и нали спираше... май не си държиш много на думата...
;)

varnen4e
01-25-2009, 22:23
Да, но нали знаеш, че желанието да спориш с някого е психологически проблем и най- често отговаря на симптомите на известен комплекс.
Едва ли ме разбираш, но поговори с някого за проблемът си, защото комплексът за малоценност се развива с времето и може да създаде до опасно поле за свръх аз-ът ти, което най- често води до психологически разтройства и нервни кризи..
;)

тая па тва че си станала с гъза нагоре и момчето дето харесваш ти каза че си супер грозна не значи че трябва да се заяждаш...



Защо пък реши, че съм станала с гъза нагоре? И "момчето дето го харесвам" какво общо има? И кой ти позволи да се намесваш в чужди разговори?

zWezdichkaaa
01-25-2009, 22:25
омфг.. :razz: шш умра се хиля

абе ти чуваш ли се кво говориш... кви разтройства къв проблем, май ти го имаш тоя проблем, не ми се прави на умна като ми даваш ъкъл тка че си запази селското мнение и спри да ми казваш неща от рода на copy-paste
Явно си много ограничена за да ме опредеяш само от форума, нито ме познаваш нито нищо тка че не ми се прави на психолог..ясно? :)

Като гледам си противоречиш. Първо аз да не те определям само от форума, а ти точно това правиш.
А и нали спираше... май не си държиш много на думата...
;)

стана ми забавно да ти слушам изгъзиците :lol:

иначе Дарккисс то проблема не е толко мн в цената, колкото в това че може да сбъркам номера, така че за сега ще обиколя магазините, пък може и да си харесам други :-D

varnen4e
01-25-2009, 22:27
Кое точно е изгъзица?

Darkkiss
01-25-2009, 22:29
омфг.. :razz: шш умра се хиля

абе ти чуваш ли се кво говориш... кви разтройства къв проблем, май ти го имаш тоя проблем, не ми се прави на умна като ми даваш ъкъл тка че си запази селското мнение и спри да ми казваш неща от рода на copy-paste
Явно си много ограничена за да ме опредеяш само от форума, нито ме познаваш нито нищо тка че не ми се прави на психолог..ясно? :)

Като гледам си противоречиш. Първо аз да не те определям само от форума, а ти точно това правиш.
А и нали спираше... май не си държиш много на думата...
;)

ем за ebay ми дойде на ум защото повечето продавачи имат срок в който можеш да върнеш продукта но може да зависи и за страните...
а иначе защо не си направиш шаблон на кракът ти смис в/ъ картон изрезваш прецизно и после го даваш на приятелката си... така като ти ги земе ше са ти тамън и може да ти ги прати по куриер...

стана ми забавно да ти слушам изгъзиците :lol:

иначе Дарккисс то проблема не е толко мн в цената, колкото в това че може да сбъркам номера, така че за сега ще обиколя магазините, пък може и да си харесам други :-D

radinceto95
01-28-2009, 18:55
ami na men mi hareswat no 6te te posawetwam za da ne izpada6 w takiwa situacii po dobre ne si hareswai ne6ta ot neta a idi w magazinite wij kakwo predlagat i si wzemi kakvoto ti haresa