PDA

View Full Version : издънка в дневника



find_m3
01-23-2009, 19:37
Издъних се мн...по-голяма глупост не съм правила :? ето каква е историята:трябва да имам 3 оценки по философия за да ме оформи и аз би трябвало да ги имам-три шестици обаче този по философия ми изгуби 1 есе и не иска от 3 месеца да ми нанесе оценката ,а като ги казваше ми каза ,че имам 6.помолих го да ми потърси работата поне 2 пъти и той все викаше "добре" ,но ето дойде края на срока и аз още нямам оценката.днеска преди да си тръгна ме наговориха да си я напиша сама ,щото тоя бил отвеян и хич няма да разбере и аз я написах....и сега съжалявам.някой знае ли как ще ме санкционират ,ако се разбере :shock: :booooomb: направо откачих от притеснение.тва ми е единствената издънка ,но може да ми спрат стипендията за това или още по-зле.някой да е чувал такова нещо и да знае какви са санкциите?

kuklichka_bg
01-23-2009, 19:47
мит година един напеса на друг 6тица и госпожата даже не забиляза и не изпита момчето ама изпита тоя дето му я написа щот нямал достатъчно оценки .незнам обаче кфи са наказанията ако разберат ама са доста сериозни.Освен може да го убеждаваш че ти я е написал пък не помни той :P

find_m3
01-23-2009, 19:58
ох и аз тва си мислех.пък и той бил болен и не се знае дали изобщо ще се вясне.по принцип имаме часове в четвъртък ,а ваканцията започва в сряда,но пък трябва да ни оформи ,така че предполагам ,че ще се появи по някое време другата седмица :? дано не се усети :o

Axel_f
01-23-2009, 20:27
Е браво...първо действаш и после се разкайваш...да, ама вече е късно. Сега само можеш да се надяваш учителят да не заподозре. Моят съвет е да не ходиш на часа му другата седмица, някои учители са твърде големи физиономисти, ако не си в час има по-голям шанс да не забележи.

Ако те хванат - нищо няма да ти направят,най-много забележка и мъмрене от класния ръководител,НО няма да е най-приятното нещо, учителите ще имат едно наум :o

gorska
01-23-2009, 20:32
О, според мен винаги можеш да отричаш, че не си била ти и можеш да предположиш, че някой друг учител ти я е нанесълк по погрешка. Абе изобщо нямаш идея какво е станало.
Как ще докажат обратното?

CuteBaby
01-23-2009, 20:36
Все пак дано не се усети..но ако попита нещо или кажи,че сигурно той ти я е нанесъл и е забравил..а ако помни..може да кажеш,че някой друг учител е объркал графата и я е нанесъл там.. :) Успех ;)

find_m3
01-23-2009, 20:40
оу не се бях сетила за това с другия учител 8-) и все пак....а колкото до часа другата седмиця-няма да има такъв ,защото имаме часове четвъртъците ,а ваканцията започва в сряда :-D

sladur4etyYy
01-23-2009, 20:45
момиченце, успокой се 8-) щом 2 месеца си го карала да ти намери есето и той все е забравял, смятай колко е добре с паметта и колко помни на кого какви и колко оценки е писал. :D

find_m3
01-23-2009, 20:50
еее не само на моя номер имаше дупка от оценка

TheRestorer
01-23-2009, 21:36
Правил съм го тоя номер и не е много приятно.Не се разбра, ама класната разбра, и молехме друга госпожа, сякаш "погрешка" я е написала.И се успокоиха нещата.

Jumbie483
01-24-2009, 07:25
Хах миналата година един от класа си нанесе оценка и после си имаше наистина сериозни последствия..
теб дано не те хванат, ама пък и ти за една оценка толкова ли си ?! като имаш само 6, значи 6 ще ти остави и без сама да си дописваш :-x

Axel_f
01-24-2009, 07:26
Лелле...какви тарикати сте :shock: Но от друга страна с тия дневници, мотаещи се от ръка в ръка :? Затова сериозните учители си имат собствени бележници. Имаш късмет, че тия по философия обикновено не са такива.... :)

shell
01-24-2009, 08:11
Надявай се просто да не се усети.Друго няма какво да направиш.Иначе и м нашия клас миналата година или по-миналата си бях написали сами оценки и после имаха големи разправий :?

SlAdKa_ShMaTkA_69
01-24-2009, 08:24
О, според мен винаги можеш да отричаш, че не си била ти и можеш да предположиш, че някой друг учител ти я е нанесълк по погрешка. Абе изобщо нямаш идея какво е станало.
Как ще докажат обратното?

+1 освен ако някой от приятелите които са те накарали да я напишеш не изпита чуство за вина и се разплямпа ... :o

ThePowerOfLove
01-24-2009, 12:58
Преди 2 месеца един съученик си написа оценка в дневника и се разбра, но нищо не стана ;) Дори госпожата каза,че ще го изпита да изкара 6, за да не се налага да поправя в дневника :Д Но май никой друг не разбра освен тая госпожа... и все пак гледай да не се повтаря ;)

webmast3rche
01-24-2009, 13:24
Лелле...какви тарикати сте :shock: Но от друга страна с тия дневници, мотаещи се от ръка в ръка :? Затова сериозните учители си имат собствени бележници. Имаш късмет, че тия по философия обикновено не са такива.... :)

:? :? :? :?

TheBlackRose
01-24-2009, 19:22
Ако не забележи-всичко е ок,пък ако забележи просто се правиш на гръмната...И ти не знаеш кой я е написал или нещо подобно...Туй то!Ама е по-добре повече да не правиш така дори и да ти се размине този път.Не си заслужават последствията след това*в повечето случаи знам,че са сериозни*

BqlaLiniq
01-25-2009, 07:08
Абе класната ще каже пред целия клас "Няма да ви оформим докато не ми кажете кой е, или докато той сам не си признае" Все някой зубър ще те издъни, или теб ще ти стане кофти за другите и ще станеш..
Не прави това..няма как да не ви оформят..просто заплаха, на която всички се хващат.. ;)
бтв щом ти е за първи път няма да има никакви последствия, ако класната ти е печена и ако не правиш издънки. Просто и обясни защо си си написал оценката ;)

FiRe_LaDy
01-25-2009, 12:44
МИналата година си извинявах отсътвията редовно като нямах бележки ... други от моя клас си пишеха оценки ... но не ни хванаха ...

soul1199
01-25-2009, 13:00
О, според мен винаги можеш да отричаш, че не си била ти и можеш да предположиш, че някой друг учител ти я е нанесълк по погрешка. Абе изобщо нямаш идея какво е станало.
Как ще докажат обратното?+1 :) abe ne se pritesnqvai

YouKnowImBetterThanYou
01-25-2009, 13:07
Срока приключва скоро, ако онзи по философия си води в личен дневник справка за съответствията между това, което го пише в дневника и в неговите записки ще се усети и най-възможно е да ти смъкне оценката. Ако пък е гад би те и предложил за наказание. Пък и глупаво си постъпила, така с тези молби да ти пише 6-цата си се набила на очи. Вместо да почакаш оформянето и той да има в предвид, че ти дължи 1на единица по-висока оценка ти си взела, че сама си си я написала. Никога повече не действай по такъв начин! Единственото, което може да те оправдае е да лъжеш до дупка. "Не знам от къде се е взела, сигурно друг учител я ми я е внесъл по погрешка."

sladka__droga
01-25-2009, 15:50
Кофти работа .. мисли преди да вършиш нещо ;).
И само се надявай да не те хванат , че може да си имаш проблеми с класната,директорката ... даже и ваще могат да ги викат :?.

fashion4etyy
01-26-2009, 03:31
ако разбере кажи че си я писала вместо него и тва е..ама глей да не става навик :D

varnen4e
01-26-2009, 09:53
Оф, дреме ти. Аз съм поправила половината дневник. Извинила съм над 100 отсъствия само от началото на годината.

mimsbe
01-27-2009, 19:16
Ооо повярвай ми ако достатъчно убедително отричаш няма да се усети при условие че и предишните ти отценки са 6 ци .

acleverboy
01-29-2009, 15:32
и да разберат нищо няма да ти напраят.Миналата год един така си беше написал оценка и даскалката го хвана.И следващия път с един букет и тя нищо не направи Щом казваш,че е мъж една ботилка водка(от
по-хубавите) или бърбън и ще се опрай положението.Ама сигурно няа да се осети то накрая на срока всички се побъркват

SkyEatsAirplane
01-29-2009, 15:37
спокойно... Big deal. Аз толкова оценки съм си нанасяла :) а един мой познат събрал бележниците на класа си в графата забележки нанесал какви ли не простотии и им насвяткал 2ки на всички :D после го изключили. А мен трябваше да ме изключат, когато избягах от училище... с дневника :D