PDA

View Full Version : оф за подкожните косъмчета..



ElinoOor
01-23-2009, 19:57
ужас имам едно дето е направо брутално около него се е надуло стиснах го потече кръв и гной :shock:
някви идеи как да го махна сама :-o

SoFarSoG00d
01-23-2009, 19:58
Ами промий се с кислородна вода или спирт за да не се възпали,след като е изтелка кръв и гной,следователно скоро ще се покаже,когато имаш възможност го дръпни.

N0_feAR
01-24-2009, 18:12
имах абсолютно същия проблем. Беше много гадно и леко болезнено. Един ден се беше подуло адски много и леко го стиснах и то се спука, косъмчето се видя и го издърпах с пинсетка. След този случай вече използвам само бикче за подмишниците, просто ме е страх да не стане пак същото, защото е адски неприятно.

kat4enceto
01-24-2009, 18:28
Аз имам такова на триъгълника и се чудя и мая как да го махна ама косъмче не излиза!!!...

gabi_94
01-25-2009, 07:12
Аз имам такова на триъгълника и се чудя и мая как да го махна ама косъмче не излиза!!!...

еми и аз имах и то много гадно и червено беше там и го изтисках, мъчих се, опитвах колко пъти и накрая излезна едно като гной и леко се подаде косъмчето и го издъпах

varnen4e
01-25-2009, 19:02
Аз в продълвение на няколко месеца, а може би и година имах на триъгълника някакво образувание... като кръгче, някво такова твърдо и малко по- светло от кожата ми, но не като пъпка, а плоско.. преди 2-3 месеца за първи път отидох на козметик и добре, че беше тя да ме отвори, че е подкожен косъм.. иначе нямах идея.. изобщо не приличаше.. и в крайна сметка си го махнах сама.. пробих го леко с пинсета и понеже беше доста дълъг и така се беше завъртял, че го дръпнах и имах чувството, че ако го развия ще е поне 12-13 см.. Беше много забавно.. Но не ме е боляло, нито се е зачервявало... никакъв проблем не съм имала с него. Почти веднага си зарастна и сега все едно никога не го е имало.

elincetutu
04-09-2009, 09:13
здравейте,аз се обезкосмявам с епилатор и кола маска и ми излизат много подкожни косми!краката ми стават в нещо като червени пъпчици които стоят по доста време,не е красиво :( срам ме е да сложа къси дрехи въпреки че иначе тялото ми си е наред и се поддържам,моля ви помогнете ми,дайте някой съвет ако сте имали подобен проблем :( наистина не знам какво да правя!!!!!

LovelyGirl
04-09-2009, 09:18
Аз след епилатор си махам подкожните косъмчета с пинсета и нямам проблеми :)

След като се епилираш мажеш ли се с нещо :-o

Biskfitka
04-09-2009, 09:28
Еее аз от една година имам един на крака...ама е бахти ....стискам го..кво ли не прая и не излиза 8-) :shock:

sexa_na_kompleksa
04-09-2009, 09:43
И на мен ми излизат на триъгълника. Наистина е много неприятно.

LovelyGirl
04-09-2009, 10:48
Е, че какво им стискате не мога да разбера 8-)
Аз моите си ги махам много лесно :)

toy
04-09-2009, 13:23
не се бръсни, ползвай топла кола маска.
така няма да ти се налага да търсиш как да ги махаш :)