PDA

View Full Version : Странно !



suunnseT
01-23-2009, 22:42
Знам ,че хората са различни , с различни идеали , с различно мислене и такт .. но искам един съвет , ако вие сте на моето място !

Та значи ... ако ви се наложи да избирате между :

- Човека , който познавам от малка - поне от 13 и за тогава той беше много харесван и всеки искаше да е на моето място , защото той беше споделил , че има големи симпатии ( да подчертая ,че не е така наречен "фешан" , а от средата на хората така по изтърсени и всички "фешан" момичета го харесваха) . Та той тогава не направи нищо , а аз се чувствах поласкана ,че съм от харесваните , но той все пак се едно изпращаше на вятъра послания и ме караше да чакам .. принца на бял кон (все пак бях дете)! . След години на погледи ,когато се бяхме забравили и аз си мислех ,че той е хубав спомен на детските ми години - се появи с цял блясък и започна да ме сваля .. като станахме по близки ..и го допуснах уж като приятел той поиска да се сближим още повече , но все пак ме спира онова което ми причини , а именно тогава пращаше на "малката хлапачка" (аз) надежди и аз страдах защото си мислех ,че в мен не е нещо както трябва .. провалих си успех и отношения с близките ми ! Но аз главно съм си виновна и все пак твърде съм страдала покрай него и сякаш нещо ме спира , но пак сякаш нещо се възвърна в мен !

-Човека , който съм си засичала погледа и съм го имала за страшно интересен и привлекателен ,но не съм имала възможност да се запозная .. пък и не съм търсила. Съвсем случайно съдбата ни среща и нещата потръгват … от дума на дума .. намираме сходство и аз се увличам … имам го за страхотен и много мой тип И тогава пристига 1вият човек от по-горе и ме обърква в чувствата ! Защото той е като детската ми несподелена любов !

Мисля .че 1вият не заслужава , защото се е върнал само защото сигурно е нямал по друга възможност или можеби не , но нещо ме пречупва или се заблуждавам , сякаш искам 2рия .. но нещо казва помисли и аз се обърквам адски !
Съжалявам за сложнотията !

Axe_vs_Sword
01-23-2009, 22:48
Първо на първо, нали няма да взимаш наистина насериозно съветите, които получаваш във форума?
И на колко си години, демек, от колко години познаваш първото момче?

Seducti0n
01-23-2009, 22:53
Здравей.
Знаеш, че на въпроса ти няма правилен отговор-предполагам.
Ти сама казваш, оба4е, че първото момче е било твоята детска любов, заради, която си пожертвала наистина много, а към онези времена е било напълно напразно, защото той не е могъл да го оцени или пък може би ти не е трябвало да отдаваш толкова много надежди.Не те упреквам, била си дете, нормално...
По-важно е сега какво ще направиш.Променило ли се е според теб първото момче има ли друга причина да бъдеш с него, освен детския ви романс?
И от другата страна е второто момче-Имате допирни точки, разбира се, въобще нещата вървят добре.
Аз лично бих избрала втория.По-важно е да бъдеш щастлива с този, който за момента ти дава това от, което имаш нужда, а не да се връщаш назад и да го търсиш от човек, който не само, че не ти е го е дал, когато е трябвало, а и ти е отнел, и то не малко, както споделяш... :?

suunnseT
01-23-2009, 22:59
Здравей.
Знаеш, че на въпроса ти няма правилен отговор-предполагам.
Ти сама казваш, оба4е, че първото момче е било твоята детска любов, заради, която си пожертвала наистина много, а към онези времена е било напълно напразно, защото той не е могъл да го оцени или пък може би ти не е трябвало да отдаваш толкова много надежди.Не те упреквам, била си дете, нормално...
По-важно е сега какво ще направиш.Променило ли се е според теб първото момче има ли друга причина да бъдеш с него, освен детския ви романс?
И от другата страна е второто момче-Имате допирни точки, разбира се, въобще нещата вървят добре.
Аз лично бих избрала втория.По-важно е да бъдеш щастлива с този, който за момента ти дава това от, което имаш нужда, а не да се връщаш назад и да го търсиш от човек, който не само, че не ти е го е дал, когато е трябвало, а и ти е отнел, и то не малко, както споделяш... :?


Да така е наясно съм ,че няма отговор и мисля ,че си права ! Благодаря ти !

А за "Axe_vs_Sword" : Първо на първо или там което на брой искаш , ще реша АЗ , дали ще намеря отговор и мисля ,че сама ще се справя ! Искам съвет като съм упоменала ,че знам ,че хората са различни и няма как да сте на мое място ! Така ,че хайде .. дай малко такт .....

Axe_vs_Sword
01-23-2009, 23:11
Здравей.
Знаеш, че на въпроса ти няма правилен отговор-предполагам.
Ти сама казваш, оба4е, че първото момче е било твоята детска любов, заради, която си пожертвала наистина много, а към онези времена е било напълно напразно, защото той не е могъл да го оцени или пък може би ти не е трябвало да отдаваш толкова много надежди.Не те упреквам, била си дете, нормално...
По-важно е сега какво ще направиш.Променило ли се е според теб първото момче има ли друга причина да бъдеш с него, освен детския ви романс?
И от другата страна е второто момче-Имате допирни точки, разбира се, въобще нещата вървят добре.
Аз лично бих избрала втория.По-важно е да бъдеш щастлива с този, който за момента ти дава това от, което имаш нужда, а не да се връщаш назад и да го търсиш от човек, който не само, че не ти е го е дал, когато е трябвало, а и ти е отнел, и то не малко, както споделяш... :?


Да така е наясно съм ,че няма отговор и мисля ,че си права ! Благодаря ти !

А за "Axe_vs_Sword" : Първо на първо или там което на брой искаш , ще реша АЗ , дали ще намеря отговор и мисля ,че сама ще се справя ! Искам съвет като съм упоменала ,че знам ,че хората са различни и няма как да сте на мое място ! Така ,че хайде .. дай малко такт .....Извинявай, не обърнах внимание на тези думи, признавам се ](*,) но брат ми, 29-годишен, ми казваше никога да не приемам съвети от форуми :?

tedi_96
01-23-2009, 23:33
zamisli se bili ste deca no ne i mn malki :? vse pak vseki se promenq vremeto go promenq mnogo no ako se beshe promenil i ti tova go vijdashe mai nqmashe da pishesh tazi tema mislq che negovoto darjanie kato na princ e samnitelno . bi trqbvalo pone malko da se e promenil i to moralno .

Seducti0n
01-23-2009, 23:33
:) Брат ти е бил прекалено краен.
Просто недей да се делиш от твоя си акъл и размишлявай, до колко полезен е даден съвет.
В край на сметка, ако се ръководиш на 100% от това, което е казал брат ти, дай въобще да не общуваме виртуално...

suunnseT
01-24-2009, 09:54
Та значи по повод колко време е минало може би около 4 години .. много са , но за тези години сме се срещали , ако си кажем нещо , но аз бях адски раздразнена когато го виждах защото си припомнях много неща и не исках да чувам за него ! Той се е променил ... всеки се променя,но мисля,че след всичко той не каза една дума по този повод , а започна пак своите си игри .. а като казвам принц става дума ,че за тогавашните ми 13 години .. си беше така...

sladur4etyYy
01-24-2009, 10:06
аз бих избрала 2-ия. най- добре е да оставиш 1- ия в миналото.

TheLittleAngel
01-24-2009, 12:54
Здравей.
Знаеш, че на въпроса ти няма правилен отговор-предполагам.
Ти сама казваш, оба4е, че първото момче е било твоята детска любов, заради, която си пожертвала наистина много, а към онези времена е било напълно напразно, защото той не е могъл да го оцени или пък може би ти не е трябвало да отдаваш толкова много надежди.Не те упреквам, била си дете, нормално...
По-важно е сега какво ще направиш.Променило ли се е според теб първото момче има ли друга причина да бъдеш с него, освен детския ви романс?
И от другата страна е второто момче-Имате допирни точки, разбира се, въобще нещата вървят добре.
Аз лично бих избрала втория.По-важно е да бъдеш щастлива с този, който за момента ти дава това от, което имаш нужда, а не да се връщаш назад и да го търсиш от човек, който не само, че не ти е го е дал, когато е трябвало, а и ти е отнел, и то не малко, както споделяш... :?

+1

malkotoo
01-24-2009, 13:06
амм може да се каже че съм преживяла пооочти същото..ии аз избрах втория и сега съм много щастлива :)
вземи си новия господин :grin: ,другият си остава в миналото

Whyniser
01-24-2009, 13:19
Здравей,

Ами все пак можеш само да си разгледаш шансовете.Ние не познаваме 1 и 2 следователно не можем да кажем обективно мнение.А и ако очакваш такова мнение от тийнейджър :? Та ние не знаеме да се справяме с първия проблем като срещнем във връзка и веднага се хвърляме на нещо познато от филм :D :lol:

П.С.Но като си хлътнала много по 2-я ще те разочарова много дълбоко,а първия няма смисъл да се занимаваш.Моя съвет е да си починеш малко и се развей малко с нещо,което ти харесва да правиш и вършиш

suunnseT
01-24-2009, 16:13
Здравей,

Ами все пак можеш само да си разгледаш шансовете.Ние не познаваме 1 и 2 следователно не можем да кажем обективно мнение.А и ако очакваш такова мнение от тийнейджър :? Та ние не знаеме да се справяме с първия проблем като срещнем във връзка и веднага се хвърляме на нещо познато от филм :D :lol:

П.С.Но като си хлътнала много по 2-я ще те разочарова много дълбоко,а първия няма смисъл да се занимаваш.Моя съвет е да си починеш малко и се развей малко с нещо,което ти харесва да правиш и вършиш

Ако беше прочел всичко на Seducti0n и това което аз казах Че съм упоменала за незнам кой път ,че хората са различни и няма как да мислите вместо мен .. щеше да разбереш :?