PDA

View Full Version : Лафчета за първа среща



salama
01-24-2009, 07:16
Здравейте.Може ли някои,които е ходил на мн пъти на първи срещи да ми каже мн лафчета с който ще си помисли,че съм забавен вие сте

x3eme
01-24-2009, 07:19
трябва да имровизирш
така наизуст няма да направиш нищо

Kostadin_682
01-24-2009, 07:27
трябва да имровизирш
така наизуст няма да направиш нищо
мда... така е ""импровизацията е майката на успеха""

Presley
01-24-2009, 07:31
Със сигурност не си эабавен.Така че не се тормоэи.

S_L_A_D_U_R_K_A
01-24-2009, 07:33
То или си го можеш или не, не може ние да ти кажем 2-3 заучени фрази и ти да ги изречеш. Бъди естествен :)

salama
01-24-2009, 07:37
Еми като не ми идва музата да говора такиаа работи ко да правя да седа без момиче ли кажете някое лафче пък нищо не ми пречи да ги науча и ко кат ще ги казвам често нали на момичето ще и харесва ко ми пука. ..

salama
01-24-2009, 07:44
Как да не става хора примерно като я питам каде учи и тя кам ти каже ще я питам там дали е яко...после като я питам каде живее ще и кажа,че сам там много често но не съм я виждал до ся каде се е крила 8-) 8-) ае някви такиаа :)

ivcheto0o
01-24-2009, 07:44
трябва да имровизирш
така наизуст няма да направиш нищо

трява си оригинален :wink: какво целиш да заприличаш на другите :? :? ако те хареса ще те хареса такъв какъвто си :wink: айде успех :wink:

salama
01-24-2009, 07:47
А по хубаво ли е да малча и тя да малчи и да не зная ко да и кажа а???? ко е туи бади естествен всеки го казва..няма такива работи на едно момиче трябва да и завъртиш главата с приказки...

S_L_A_D_U_R_K_A
01-24-2009, 07:47
Еми като не ми идва музата да говора такиаа работи ко да правя да седа без момиче ли кажете някое лафче пък нищо не ми пречи да ги науча и ко кат ще ги казвам често нали на момичето ще и харесва ко ми пука. ..
За всеки влак си има пътници. Плюс това тази, която ще те хареса, ще те хареса такъв, какъвто си, а не такъв, на какъвто се опитваш да се направиш. Пък и не е достатъчно само да си забавен, има хиляди други фактори.

salama
01-24-2009, 07:50
Еми като не ми идва музата да говора такиаа работи ко да правя да седа без момиче ли кажете някое лафче пък нищо не ми пречи да ги науча и ко кат ще ги казвам често нали на момичето ще и харесва ко ми пука. ..
За всеки влак си има пътници. Плюс това тази, която ще те хареса, ще те хареса такъв, какъвто си, а не такъв, на какъвто се опитваш да се направиш. Пък и не е достатъчно само да си забавен, има хиляди други фактори.

Този влак го чакам 7 месеца и се не идва а мене не ми е целта да си хвана някое момиче и с нея да бада а да са науча да забивам момичетата по вазможно най - лесния начин аз не съм влюбчив да седа с едно момиче

BaiToq
01-24-2009, 07:51
Ела в нас да ти отрежа козунак.

x3eme
01-24-2009, 07:51
Еми като не ми идва музата да говора такиаа работи ко да правя да седа без момиче ли кажете някое лафче пък нищо не ми пречи да ги науча и ко кат ще ги казвам често нали на момичето ще и харесва ко ми пука. ..
За всеки влак си има пътници. Плюс това тази, която ще те хареса, ще те хареса такъв, какъвто си, а не такъв, на какъвто се опитваш да се направиш. Пък и не е достатъчно само да си забавен, има хиляди други фактори.

Този влак го чакам 7 месеца и се не идва а мене не ми е целта да си хвана някое момиче и с нея да бада а да са науча да забивам момичетата по вазможно най - лесния начин аз не съм влюбчив да седа с едно момиче
научи се да обичаш и мисли позитивно

S_L_A_D_U_R_K_A
01-24-2009, 07:54
Еми като не ми идва музата да говора такиаа работи ко да правя да седа без момиче ли кажете някое лафче пък нищо не ми пречи да ги науча и ко кат ще ги казвам често нали на момичето ще и харесва ко ми пука. ..
За всеки влак си има пътници. Плюс това тази, която ще те хареса, ще те хареса такъв, какъвто си, а не такъв, на какъвто се опитваш да се направиш. Пък и не е достатъчно само да си забавен, има хиляди други фактори.

Този влак го чакам 7 месеца и се не идва а мене не ми е целта да си хвана някое момиче и с нея да бада а да са науча да забивам момичетата по вазможно най - лесния начин аз не съм влюбчив да седа с едно момиче
Търпението постига всичко! С бързане до никъде няма да стигнеш, остави се на течението, всичко ще дойде от само себе си. Стига си се отчайвал, живота е пред теб! :)

BaiToq
01-24-2009, 07:56
А по хубаво ли е да малча и тя да малчи и да не зная ко да и кажа а???? ко е туи бади естествен всеки го казва..няма такива работи на едно момиче трябва да и завъртиш главата с приказки...
Тук си прав!
"Бъди себе си!"-най-тъпото клише.
Влюбим ли се,всички ставаме други.
По-точно-показваме по-добра страна
на собственото си аз.

Пич,говорете си на различни теми,
пускай лафове,ако се сетиш,но не прекалявай,
ще те помисли за палячо.
Разходка + кафе е добър вариянт за
първа среща,ще си говорите за всичко,
което се случва около вас.
Можеш да и разкажеш някоя любопитна история,
но без да си фантазираш и да прекаляваш.
Комбинирай от всичко,но с мярка.

MaLkaTa_LaDy
01-24-2009, 08:14
Към автора: С риск да прозвучи много грубо - Забий се ти някъде! Лафове от сорта на "да забия момиче", или да я "... Абе вие не сте добре. Можеш да я зарибиш по наркотици ако искаш. Можеш да я набиеш. Ама да я забиеш и да я зарибиш :? по-добре се метни от някъде. Както някой по-горе каза - Научи се да обичаш и да уважаваш момичетата!
Пък към бай тоя или бай ганьо: "Бъди себе си" не е тъпо клише. Ако момичето те хареса, то харесва това, което вижда. Имам предвид характера, който вижда. А след това ако нещата потръгнат и тя разбере, че всъщност не си такъв... Какво става? Тогава пишете теми "Тя ми даде надежда бла бла и после ми е*а майката" пфу...

elsy
01-24-2009, 08:34
Хахаха, ти със заучени лафчета ли ще се правиш на забавен 8-)
То отвътре си идва 8-) 8-)

BaiToq
01-24-2009, 11:15
[quote="MaLkaTa_LaDy"]Пък към бай тоя или бай ганьо: "Бъди себе си" не е тъпо клише. quote]
:lol: :lol: :lol:
А какво е???
Или просто не можеш да
помогнеш на човека,и за това
бързаш да се изкараш високоинтелигентна
с НЕклишираната фраза "Бъди себе си"?
Не си ли се замисляла над отговорите на
много псевдо-интелектуални "звезди" на
БГ небосклон?
Въпрос:Еди-кой-коя си,какво си направил/а/показал/а?
Отговор:Бях себе си.

Не,фразата не е клиширана.
Тъпа е.
И изпразнена от съдържаниие.
Себе си съм,какво да съм?
Да не би да имам раздвоение на личността?
Всичко,което показвам е "себе си",
дори да преигравам.
Ти,пишейки този съвет(бъди себе си) си себе си.
Но това не е съвет,а тъпизъм.
Ако ме разбираш-ок,ако не-
отивай се жалвай в темата за ПРИКАЗКАТА НА ЖИВОТА
или както там беше.
Там се гледа сламката в окото на другите,
а не се вижда гредата в собственото.
И все "ама не съм аз виновен"....

venom0706
01-24-2009, 13:10
Защо ми се струва че тоя човек ще се изложи....А и пич,бил ли си досега с момиче?

SunShinePearl
01-24-2009, 13:13
трябва да имровизирш
така наизуст няма да направиш нищо

Whyniser
01-24-2009, 13:27
Здравей,

Ами просто и универсално-прави ти каквото сметнеш за уместно.Бъди оригинален,но не ставай банален.Не я карай да се засмее така :lol: . Най-добре си говорете на някаква тема,проблем,който имаш,ще направиш нещо специално за теб и споделяш просто какво става с тебе.Но отново говорете и си повечко и чат пат хвърляй лафове.Така ще направиш по-голямо впечатление отколко да ръсиш само лафчета.Успех :)

unknown1
01-24-2009, 14:14
Моят съвет е да попиташ чичко Гугъл.В нета има хиляди статии на тази тема и те биха ти били по полезни от "Бъди себе си".А относно лафчетата няма лошо да се опиташ да развеселиш момичето ,но ако през цялото време пускаш лафове къде се била крила и т н би било тъпо.Разпитвай я за интересите и,къде учи,с какво се занимава извън училище,каква музика слуша и т н.Остави я да говори повече;)

malkotoo
01-24-2009, 14:36
Ела в нас да ти отрежа козунак.

:razz: 8)

Frozen_Flame
01-24-2009, 15:42
Виж сега щом питаш такива въпроси значи не ти е много времето да "забиваш" :lol: момичета. Както и да е...ако ти кажа да бъдеш себе си наистина ще е тъпо (тук БайТоя е прав), то няма какво друго да бъдеш. Една свалка с друга не си прилича много много, така че и да ти кажа лафчета и фрази няма да има никакъв смисъл - при една ще стане при другите не...не си мисли, че момичетата са балами и всички ще ти падат в краката като кажеш 2 хитри приказки и я разсмееш малко.

Бъди нормален.

HipHopBlond
01-24-2009, 21:21
Който си го има, си го има брат :) Не може да ти кажеме 2, 3 фрази и ти да ги повтаряш нон-стоп нали? Смисъл ако искаш да ставаш, като Къци много ти здраве :D. Ако не се притесняваш от човека пред теб и имаш дарбата, всичко ше си дойде на мемента 8)

Darkkiss
01-24-2009, 23:50
2-рата страница не я прочетох ма щом питаш такива въпроси значи още не ти е дошло времето... исчакай малко на 12 е тъпо да се лепиш...

Fantomass
01-24-2009, 23:51
Да ти нашмуля мамула у ливадката

Motion
01-25-2009, 01:41

LitTleJ
01-25-2009, 02:21
Със сигурност не си эабавен.Така че не се тормоэи. +1

BaiToq
01-25-2009, 06:53
О, принцесо на моите влажни, като лондонска сутрин, сънища, устните ти наподобяват току-що разцъфнал божур, попил светлината на слънцето, което грейва в измъчените ми от ридание по теб очи всеки път, когато те видя...

Кефите ли се, а?
Да.
Скрий се 8-)

Motion
01-25-2009, 11:48

Ivalinka
01-25-2009, 13:24
до ся каде се е крила

:lol: :lol: :lol:

дай нещо по-истинско, по-естествено.. ест, ако има такова в теб :-o

BaiToq
01-25-2009, 14:19
О, принцесо на моите влажни, като лондонска сутрин, сънища, устните ти наподобяват току-що разцъфнал божур, попил светлината на слънцето, което грейва в измъчените ми от ридание по теб очи всеки път, когато те видя...

Кефите ли се, а?
Да.
Скрий се 8-)

След теб ;), сеш' се...
Не,не се сеш`ам,балуш.

Motion
01-25-2009, 15:18

BaiToq
01-25-2009, 18:23
Как че се сетиш, то мозък требе..
хахаааа,тва забавно ли беше?
:grin: :grin: :grin:
Най-много ме радват такива
като тебе-да ги хранкаш,да ги хранкаш,
и преяждат чак 8-) :razz:

Hilary_
01-25-2009, 18:26
Ако един човек е забавен по принцип му идват отвътре нещата... не може наизуст да говориш...просто се отпусни и каквото ти дойде на ум... и не забравяй тук там малко закачливи неща да пуснеш... :wink: Винаги трябва да има малко пикантност... така всичк ое по забавно и интересно... :wink:

5StaR
01-26-2009, 00:34
Взимаш си една книга с вицове, избираш най-добрите и си ги записваш на гсм-а, и когато не те гледа, вадиш гсм-а, четеш и я размазваш от смях!

Надявам се съм бил полезен :)
jesus

term0t0
01-26-2009, 09:21
Здравейте.Може ли някои,които е ходил на мн пъти на първи срещи да ми каже мн лафчета с който ще си помисли,че съм забавен вие стеЛафове не се казват те се измислят в дадена случка ето един за теб..Забавен си като Слави Трифонов без сценаристи 8-)

varnen4e
01-26-2009, 09:24
Взимаш си една книга с вицове, избираш най-добрите и си ги записваш на гсм-а, и когато не те гледа, вадиш гсм-а, четеш и я размазваш от смях!

Надявам се съм бил полезен :)
jesus
:razz: :razz: :razz:

chelsea
01-26-2009, 09:33
олеле, олеле, не стига че смотан, ами и не искал да е с едно момиче, а да ги бройка. :D
на тебе и 1 момиче ти е много като за тоя умствен капацитет..

sKa73r4o93
01-26-2009, 18:18
А по хубаво ли е да малча и тя да малчи и да не зная ко да и кажа а???? ко е туи бади естествен всеки го казва..няма такива работи на едно момиче трябва да и завъртиш главата с приказки...Ама закфо говорим за гадже за 1 чука*е или за нещо по-сериозно? Ако е само за 1 нощ си наизусти лафчета ама ако е по-сериозно...след кат се изхабят тея лафчета ко ше праиш 8-)

Dark_Angel_F
01-26-2009, 19:25
То лесно се казва "бъди себе си" ... Ама аз квато съм веднага се панирам и почвам да ръся/правя простотии и става мазало :D Ама кво да се прави ... Опитвам се да се държа нормално без изцепки , но тва ми е природата :D

kristito3
02-01-2009, 19:56
spoko niama kakvo da se panira6 ;) prosto moje6 da popita6 kakva muziak slu6a kak e minal deniat i/mu dnes su6to koia e liobimata i/mu pesen, pevica ... popitai kakvo obi4a da pravi prez svobodnoto si vreme :p moje6 da spomene6 ne6to za vremeto v momenta lo6o/ gadno e :P pitai kude obi4a da hodi i dr put moje6 da otidete to4no tam :P:P tova e gore - dolu I vse pak se nadiavam da ne govori6 samo ti :lol: Iska se i vzaimnost. Aide uspeh