PDA

View Full Version : объркана съм



lorena
01-24-2009, 12:04
Здравейте.Нека и аз да споделя в раздел "любов" какво терзае душата ми от известно време. С приятели ми сме заедно от доста време - година и половина ( всъщност това е най- дългата ми връзка). Всичко до сега вървеше идеално- разбираме се доста добре, въпреки , че и двамата сме трудни характери, нямаме проблеми с родители- те се познават отпреди, приятелски семейства са, аз се разбирам добре с неговите родители , той също с моите. Но напоследък на мен ми е все едно дали ще съм с него или с някой приятел...Май вече нямам тези силни чувства от преди...С него съм някакси по навик, толкова съм свикнала , че незнам какво бих правила без него... Вече го имам повече като приятел отколкото като нещо повече.Той обаче е лудо влюбен в мен , повтаря го непрекъснато, казва ми , че с всеки изминал ден ме обича все повече и повече.Не само чувсвата ми към него изтиват... не е само това... Проблема е неговия приятел.. може би влечението ми към него допринесе за по-бързото ми отчуждяване от приятеля ми . Когато го видя и нещо става с мен , започвам да се обърквам страшно много. Пред очите ми е само той... Какво да направя... как да кажа това, което споделих тук на моя приятел..?! Не мога просто , не искам да го нараня. Преди време майка ми ми каза да не се обвързвам силно с него, не искала аз да последвам нейния път.Не иска да се оженя, така да кажа "за първия срещнат" едва ли не ... Да , вярно аз съм само на 18 г. , искам да излизам , да се забавлявам не искам да съм като кон с капаци.Искам нещо различно , не искам еднообразието, което ме следва непрекъснато от години... Дните ми минават по един и същи начин непрекъснатооо...и в момента плача дори от това подтискащо ежедневие... Да , след час излизам , но с Него... и отново едно и също..както всеки ден . В крайна сметка аз съм като чели в някакъв капан , от който не знам как да се измъкна...

kypo
01-24-2009, 12:18
колко познато :( само дето аз съм на мястото на момчето

аз те съветвам да си дадете един месец почивка, ако така беше ми казала моята щеше да ми е по лесно... а не направо да ми каже че нещо не е същото и да поиска направо да се разделим
след месец виж дали ще искаш да го оставиш след като премислиш всичко, щото след като го загубиш може и да оцениш какво значи за теб, дали ще намериш някой който да те обича така както той и тн. абе какво е тва на първата трудност и да се предавате, нали за това са хората по двама за да преодоляват препятствията заедно? може би това е момента във връзката ви който или ще я направи още по-силна, или ще я съсипе... ти решаваш

но мога да ти кажа какво ще му е на приятеля ти ако го оставиш сега - ще е съсипан и ще изпадне в едно полуживо състояние, ще се надява доста дълго време да си промениш решението, няма да спи, няма да яде, ще е депресиран - това е

bogzfaggot
01-24-2009, 12:25
Според мен нямаш ве4е 4увства към него...Щом ти е все едно дали ще се видиш с него или не...според мен връзката ви е много еднообразна и може би за това се е стигнало до тук...но все пак нз...според мен трябжа да сложиш край...колкото и тежко да му е..ше те преживее

lorena
01-24-2009, 12:36
колко познато :( само дето аз съм на мястото на момчето

аз те съветвам да си дадете един месец почивка, ако така беше ми казала моята щеше да ми е по лесно... а не направо да ми каже че нещо не е същото и да поиска направо да се разделим
след месец виж дали ще искаш да го оставиш след като премислиш всичко, щото след като го загубиш може и да оцениш какво значи за теб, дали ще намериш някой който да те обича така както той и тн. абе какво е тва на първата трудност и да се предавате, нали за това са хората по двама за да преодоляват препятствията заедно? може би това е момента във връзката ви който или ще я направи още по-силна, или ще я съсипе... ти решаваш

но мога да ти кажа какво ще му е на приятеля ти ако го оставиш сега - ще е съсипан и ще изпадне в едно полуживо състояние, ще се надява доста дълго време да си промениш решението, няма да спи, няма да яде, ще е депресиран - това е

Той изрично ми е казвал преди , като сме си говорели на такива теми...че веднъж сложи ли се край на една връзка , то е завинаги ... няма ден- два , няма месец .Ако прекратя връзката ни сега , той никога няма да се върне при мен , това ми е казвал.Казвал ми е , че никога той няма да поиска да се разделим и че иска да бъде с мен до края, иска да се оженим, като завършим. А ако разбере за влечението ми към приятеля му ..нз

bogzfaggot
01-24-2009, 12:38
колко познато :( само дето аз съм на мястото на момчето

аз те съветвам да си дадете един месец почивка, ако така беше ми казала моята щеше да ми е по лесно... а не направо да ми каже че нещо не е същото и да поиска направо да се разделим
след месец виж дали ще искаш да го оставиш след като премислиш всичко, щото след като го загубиш може и да оцениш какво значи за теб, дали ще намериш някой който да те обича така както той и тн. абе какво е тва на първата трудност и да се предавате, нали за това са хората по двама за да преодоляват препятствията заедно? може би това е момента във връзката ви който или ще я направи още по-силна, или ще я съсипе... ти решаваш

но мога да ти кажа какво ще му е на приятеля ти ако го оставиш сега - ще е съсипан и ще изпадне в едно полуживо състояние, ще се надява доста дълго време да си промениш решението, няма да спи, няма да яде, ще е депресиран - това е

Той изрично ми е казвал преди , като сме си говорели на такива теми...че веднъж сложи ли се край на една връзка , то е завинаги ... няма ден- два , няма месец .Ако прекратя връзката ни сега , той никога няма да се върне при мен , това ми е казвал.Казвал ми е , че никога той няма да поиска да се разделим и че иска да бъде с мен до края, иска да се оженим, като завършим. Ако ако разбере за влечението ми към приятеля му ..нзДобре ти последно кво искаш ве,нали не го оби4аш ебаси,то по си4ко си ли4и 4е нямаш 4увства към него,защо лъжеш 4овека...

ViolentSaint
01-24-2009, 12:40
И аз съм бил в подобна ситуация. Едно е сигурно: еднообразието убива една връзка. Както ти сама каза "Живее ти се" и то тва е нормално все пак си на 18 на кой не му се живее на тая възраст.
Според мен най вероятно скоро ще дойде края на връзката ви. Явно се е изхабила за тебе. Искаш различното ,новото това което не си изпитала.
Пред себе си нямаш много вариант. Или ще си го направите интересно с приятеля ти и ще върнете страстта м/у вас или ще се разделите.
Ако скъсате повярвай няма и на теб да ти е лесно. Многократно ще се чудиш дали си направила грешка, но живота продължава.
Преди време се разделихме с едно момиче заради същите причини. Беше ми гадно да но сега като се замисля по добре че стана така защото на мен ми пукаше за нея и дори да не беше с мен се радвах че е щастлива.

Най добре седни помисли си добре и направи своя ход защото няма смисъл да лъжеш момчето просто не е правилно.

kypo
01-24-2009, 12:42
не го слушай, и аз мислих че ако се разделим че ще е завинаги, бях убеден че никога няма да искам да я видя ако ме нарани така...
ама сега не минава ден в който да не искам дори да я чуя, обичам я толкова много че бих и простил всичко стига да прецени че иска да е с мен...
ама ти казвам ако не си сигурна че не го обичаш, не му го причинявай - ще го съсипеш. но ако верно вече не значи нищо за теб, няма да е честно спрямо теб самата да продължаваш

ViolentSaint
01-24-2009, 12:45
не го слушай, и аз мислих че ако се разделим че ще е завинаги, бях убеден че никога няма да искам да я видя ако ме нарани така...
ама сега не минава ден в който да не искам дори да я чуя, обичам я толкова много че бих и простил всичко стига да прецени че иска да е с мен...
ама ти казвам ако не си сигурна че не го обичаш, не му го причинявай - ще го съсипеш. но ако верно вече не значи нищо за теб, няма да е честно спрямо теб самата да продължаваш

Прави си и аз така си говорех скъсаме ли край. Край ама на Тотьо уя край.
Авторката помисли си добре и изиграй хода си . И най вече помисли и за него. Може да го нараниш но поне няма да го лъжеш Живота продължава все пак всички сме минали през тоя период !!!

lorena
01-24-2009, 13:00
не го слушай, и аз мислих че ако се разделим че ще е завинаги, бях убеден че никога няма да искам да я видя ако ме нарани така...
ама сега не минава ден в който да не искам дори да я чуя, обичам я толкова много че бих и простил всичко стига да прецени че иска да е с мен...
ама ти казвам ако не си сигурна че не го обичаш, не му го причинявай - ще го съсипеш. но ако верно вече не значи нищо за теб, няма да е честно спрямо теб самата да продължаваш

Прави си и аз така си говорех скъсаме ли край. Край ама на Тотьо уя край.
Авторката помисли си добре и изиграй хода си . И най вече помисли и за него. Може да го нараниш но поне няма да го лъжеш Живота продължава все пак всички сме минали през тоя период !!!

Така ще е , но ще ми е много трудно да реша :(

ViolentSaint
01-24-2009, 14:23
Така ще е , но ще ми е много трудно да реша :(

Убеден съм, и не само това никога няма да си на 100% сигурна, но трябва да решиш.

malkotoo
01-24-2009, 14:31
определено му кажи, че просто искаш малко време ии после да се надяваме, че всичко ще си е добре между вас, а пък ако решиш, че не го искаш и след времето което е минало ..слагаш края ииии се пак живота продължава :)