PDA

View Full Version : help



nqmam7ime7
01-24-2009, 13:23
taka s priqtelq mi sme ot mnogo vreme zaedno,obicham se,vsi4ko na 6....mislim da pravim sex...az sum na pochti 18 godini i iskam purviqt mi put da bude s nego....vurposut e tam 4e opitvame ot super mnogo vreme,a men vse me boli i s kvoto i da probvame ne stava...az mnogo sum se ot4aqla,za6toto go iskam mnogo,toi nikoga ne mi dava zor,nikoga ne me e pritiskal....obache men me boli i ne moga prosto.....kakvo da pravim?ne6to,koeto da pomogne.....samo da dobavq,4e ne iskam da se napivam i da ne pomnq purviqt si put....prosto iskam da e kolkoto se moje po bezbolezneno......kato doide momenta i prosto izsuhvam,kolkoto i vlajna da sum bila...

p.s. : nqmam kirilica i se izvinqvam!

xplay
01-24-2009, 13:32
Използвойте лубрикант, и да се надяваме, че приятеля ти е по-опитен! :)

girl_in_black
01-24-2009, 13:33
На първо място не мисли за болката и се отпусни.Нормално е да те боли, но се изтърпява.По-добре веднъж колкото и да те боли да успее да си го вкара, а не да се мъчите така-така хем те боли, хем нищо не правите

nqmam7ime7
01-24-2009, 13:34
...

Frozen_Flame
01-24-2009, 15:07
Ами хората викат, че първия път винаги боли и са прави. Няма как да не изпитваш поне някаква болка. Като се напиеш така че да не помниш няма да те боли по-малко, но ако иксаш си пийни малко поне да се отпуснеш, защото може би се притесняваш. Отначало може да боли, но след това всичко си идва на мястото просто потърпи малко. Относно изсъхването в повечето пакетчета презервативи има пакетче лубрикат - използвайте го ако пък няма използвайте вазелин или някаква кремче там...

ninjadorf
01-24-2009, 16:14
не може да е безболезнено.. стискаш зъбки и търпиш.. може само в началото да те боли.. а може и НЕ .. :D

LP_GirL
01-24-2009, 16:23
изсъхването според мен е от самото притеснение ...... правя секс от 5г насам и все още имам моменти когато нещо ме притесни дори и малко и изсъхвам, за това лубриканта ще спаси положението със изсъхването .... а пък после веднъж потругнели няма да се притесняваш .... и наистина опитаи с едно две малки/големи ти прецени, не се напивай, но за да се отпуснеш по лесно .....

kofti_nick
01-24-2009, 18:15
Руская Водка :grin:

sKa73r4o93
01-24-2009, 18:34
не може да е безболезнено.. стискаш зъбки и търпиш.. може само в началото да те боли.. а може и НЕ .. :D
+1

fashion4etyy
01-24-2009, 19:19
Руская Водка :grin:
+1
всички момичета с които съм бил са пили :)
мисла че си малко изостанала :-D

aka6a_vamp
01-24-2009, 19:20
Руская Водка :grin:
+1
всички момичета с които съм бил са пили :)
мисла че си малко изостанала :-D
ААААаааа ето защо са си лягали с теб...разкрихме те!

fashion4etyy
01-24-2009, 19:22
Руская Водка :grin:
+1
всички момичета с които съм бил са пили :)
мисла че си малко изостанала :-D
ААААаааа ето защо са си лягали с теб...разкрихме те!

айде да не почваме пак [-o<

SoFarSoG00d
01-24-2009, 22:15
Ми според мене доста си се психирала и си внушаваш ,че те боли,как да кажа стягаш се и не се отпскаш достатъчно.Необходимо е да се оптуснеш и да не мислиш за моментът с болката ,това е .

nqmam7ime7
01-25-2009, 12:28
ami blagodarq na vsi4ki za suvetite...probvala sum da piq...i kolkoto do otpuskaneto deistva...s lubrikant ne sme probvali do sega,be6e me strah da ne se izrina,6toto mi e dosta 4uvstvitelna kojata....no naistina mnogo iskam da go napravim...6toto vse probvame i go spiram,za6toto naistina ujasno,ama ujasno boli...vlizal e v men s edno prist4e do krai,no qvno sa nujni dve,a az ne moga da gi izturpq,samo do polovinata...i za tva sum se ot4aqla...ne moga da turpq na bolka...no blagodarq za suvetite...kato ni se otdade vuzmojnost, 6te se vuzpolzvam ot tqh!