PDA

View Full Version : Проблем с камерата



vivteen
01-24-2009, 16:04
Проблемът ми е следният:хиляди пъти ми се е налагало да си преинсталирвам камерата и винаги е ставало,но след последното ми преинстлирване на windows-a просто не иска.Изписва ми съобщениета:Another instance of the setup is already running.Please wait for the another intance to finish then try again.Това ми се появява като натисна да ми се отвори Е: .Пробвах и долу в десния ъгъл като ми е появи,че има ново устройство да го инсталирам там пък ми търси файл usb202VM.sys. :-o

Samoten89
01-24-2009, 17:26
Проблемът ми е следният:хиляди пъти ми се е налагало да си преинсталирвам камерата и винаги е ставало,но след последното ми преинстлирване на windows-a просто не иска.Изписва ми съобщениета:Another instance of the setup is already running.Please wait for the another intance to finish then try again.Това ми се появява като натисна да ми се отвори Е: .Пробвах и долу в десния ъгъл като ми е появи,че има ново устройство да го инсталирам там пък ми търси файл usb202VM.sys. :-oПробвай на Е десен бутон и explore. Явно ауторъна се е збъгясал и добави драйвера ръчно за камерата, а не от инсталатора, ако не можеш. Control panel add hardware already connected don't search i will choose the driver to install have disk browse и търсиш за ОС-а ти папката с драйвера един .inf файл или нещо подобно се води. Цъкаш го и инстал на даденото устройство в списъка, който ще се покаже. Може да са няколко файла пробвай всеки. И като записваш continue anyway или yes, каквото ти излезе съответно ;). Ако имаш записан драйвер от device manager му изтриваш драйвера.

vivteen
01-24-2009, 18:08
Аз се оправих.Все пак мерси много :)