PDA

View Full Version : Карикатура по български език на ученик!



mmm_sweet
01-24-2009, 16:02
gospojata po bulgarski ezik me pomoli da napravq karikatura na u4inika ot na6to daskalo(obob6tena) i lo6oto e,4e ne moga da ne go napravq,6toto naistiiinnaaa mn mn mn me moli,oba4e nz za6to...dali nqkoi 6te mi kaje kak da napravq karikatura na u4enik? :D Mn sum zle,znam go,taka 4e nqma nujda ot podobni komentari.I MERSI predvaritelno na tozi,koito mi pomogne 8-)




Заглавието трябва да е на кирилица!
редактирано от RiseGirl

Giva
01-24-2009, 17:08
Момче,което в едната ръка държи бележника си,а в другата чаша/бутилка с някакъв алкохол ,а в устата му има цигара :D

TheBlackRose
01-24-2009, 19:14
Или пък ученик,който си стои на чина си,пишейки контролно по нещо си.До него има чаша с надпис "Коняк"*примерно* и до едната му ръка пеплник и цигари... :)

n3_m3_k3f16
01-24-2009, 21:01
Ами аз си го представям застанал с гръб към дъската и държащ в дясната ръка тебешир, а в лявата цигара. С десния си крак настъпил някакъв учебник или книга (:. На дъската може (като фон) да пише нещо от сорта на 7+7=11 . . . Дано съм ти помогнала (:

Axe_vs_Sword
01-24-2009, 21:19
Изтегнал се на чина, върху който бяха разпръснати списания "плейбой", водка "мери джейн" и там някаква трева :D заглеждайки се в една картина от списанието, вдигайки слънчевите очила 8-) и там го направи някакво фешънче 8-)
Дано си разбрала несвързаното написано 8-)

sladka__droga
01-25-2009, 06:18
Аз си представям рисунката като чин за трима - ученик, седнал посредата; от едната страна момиче зубърка с очила, и той дискретно наднича в контролната и работа и преписва, а от другата страна друг ученик/ученичка, който/която се е захлюпил/а на чина и спи със слушалки във ушите.


Адски добрата идея ;).

FlipY
01-25-2009, 07:48
Изтегнал се на чина, върху който бяха разпръснати списания "плейбой", водка "мери джейн" и там някаква трева :D заглеждайки се в една картина от списанието, вдигайки слънчевите очила 8-) и там го направи някакво фешънче 8-)
Дано си разбрала несвързаното написано 8-)Може и някакъв дебел,пъпчив метал да го направиш :)

nefchi_bs
01-25-2009, 16:57
Може и някаква курвичка да нарисуваш с къса пола и големи цици и до нея един учител(от мъжки пол)които й наднича под полата и като фон една черна дъска на която пише ''Идва края на срока,оформям оценки'' :-D Малко е грубо обаче... 8-)