PDA

View Full Version : Любовта и...времената....



ramaiana
01-24-2009, 17:25
Туко що се замислих зад нещо много сериозно.
Сякаш...в днешно време всеки се прави че търси любов,но не забелязвате ли,че почти никой не я намира...или постоянно се залъгва..
Не забелязахте ли как няма вече брак на 22,което е било нормално за преди,как момичетата и момчетата сменят гаджетата си през броени дни или месеци...но...не се задържат.
Питали ли сте майка си колко гаджета е имала... едва ли са 20-30...или повече...

Ако живеехме извън този бум на комуникациите и комуникирането м/у хората дали нямаше да сме по-настоятелни и истински във връзките си...


...защо днес-последните 20 г.-не може да говорим за съществуването на истинската "любов"

PreciousDiamond
01-24-2009, 17:38
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o

myNameIsImmortal
01-24-2009, 17:40
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o
Нещото наречено Любов..

Kostadin_682
01-24-2009, 17:41
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o
same with mine :shock:

PreciousDiamond
01-24-2009, 17:43
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o
Нещото наречено Любов..

Именно ... 8) Обаче днес мисля, че нещо такова е мноооого слабо вероятно да стане . :?

myNameIsImmortal
01-24-2009, 17:50
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o
Нещото наречено Любов..

Именно ... 8) Обаче днес мисля, че нещо такова е мноооого слабо вероятно да стане . :?
еми като повечето момичета мислят, че ако не си имала над 10 гаджета и не ги въртиш по 2 едновременно не си готина...
затова щанса да стане такова нещо е 1 на 100000000000000000000..

Kostadin_682
01-24-2009, 17:53
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o
Нещото наречено Любов..

Именно ... 8) Обаче днес мисля, че нещо такова е мноооого слабо вероятно да стане . :?
еми като повечето момичета мислят, че ако не си имала над 10 гаджета и не ги въртиш по 2 едновременно не си готина...
затова щанса да стане такова нещо е 1 на 100000000000000000000..
Значи Дяда ти поп, Е най-големият късметлия 8-)

myNameIsImmortal
01-24-2009, 17:56
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o
Нещото наречено Любов..

Именно ... 8) Обаче днес мисля, че нещо такова е мноооого слабо вероятно да стане . :?
еми като повечето момичета мислят, че ако не си имала над 10 гаджета и не ги въртиш по 2 едновременно не си готина...
затова щанса да стане такова нещо е 1 на 100000000000000000000..
Значи Дяда ти поп, Е най-големият късметлия 8-)
така е :)
Едни имат късмет, други не, та добре, че си от тея с късмета :)

Kostadin_682
01-24-2009, 17:57
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o
Нещото наречено Любов..

Именно ... 8) Обаче днес мисля, че нещо такова е мноооого слабо вероятно да стане . :?
еми като повечето момичета мислят, че ако не си имала над 10 гаджета и не ги въртиш по 2 едновременно не си готина...
затова щанса да стане такова нещо е 1 на 100000000000000000000..
Значи Дяда ти поп, Е най-големият късметлия 8-)
така е :)
Едни имат късмет, други не, та добре, че си от тея с късмета :)
Това чадо е, защото дядо ти поп е вярващ 8-)

myNameIsImmortal
01-24-2009, 18:12
Това чадо е, защото дядо ти поп е вярващ 8-)
а бе и аз съм вярващ, обаче ей го на.. :(

Kostadin_682
01-24-2009, 18:23
Това чадо е, защото дядо ти поп е вярващ 8-)
а бе и аз съм вярващ, обаче ей го на.. :(
Ти само слушай съветите на дяда ти поп и всичко ще е ОК 8-) :)
горе главата ей! :wink:

ramaiana
01-24-2009, 20:29
Според мен сме прекалено претенциозни към това което чакаме...сякаш...оффф...не знам
Любов можем да намерим във всеки човек. :( Ако успеем да пригодим характерите си,да правим компромиси един с друг и...ако имаме желание да успеем...всичко ще е наред.
Но къде е този ентусиазъм :( Сякаш всеки чака да му дойде наготово

hooliganka89
01-24-2009, 20:32
Аз ще ви кажа истината!
От идването на така чаканата демокрация,много неща се промениха.
Любовта вече се измерва в пари.

HipHopBlond
01-24-2009, 20:33
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o

Шапка им свалям!

PreciousDiamond
01-24-2009, 20:36
На мама тате й е бил първото и единствено гадже, което аз лично, от мойта позиция , не мога да възприема . Може наистина да е от времето , в което живеем .. Като се има предвид обаче, че се познават с тате от 8ми клас, в 11 клас са тръгнали и до сега .. :-o

Шапка им свалям!

Много ясно . Нали от тая любов сме се пръкнали ние , братче 8-)

kobrichka
01-24-2009, 20:39
Няма място за сравнение това преди 20 години и това сега.Преди 20 години е било много по различно мисленето на хората.Има ли са така наречениете принципи.Докато в днешни дни тези принципи ги имат много малко хора.Всяко второ 14 годишно момиченце се е**е на поразия.Днешните хора мислят за всичко друго,но не и за любов.Дума непонятна за много хора и все повече губеща смисъл.Преди години любовта е била важна за хората и са вярвали в нея,а днес я възприемат ,като дума измислена от някои,които е искал да продава чорапи.Живота се мени и хората също...жалкото е,че вместо да се променяме към по-добро,защото имаме възможността,хората са твърдо решени да вървят към дъното.

Hilary_
01-25-2009, 06:30
Права си... и това не е само от гледна точка на любовта която се търси а и на секса... :? Аз съм против това да се сменят гаджетата през дни...защото няма смисъл и е глупаво... :? Ноо всеки си решава аз съм избрала каква да бъда...пък другите си знаят!!! :? Но наистина е жалко че така се получава... :?

BaiToq
01-25-2009, 07:35
Туко що се замислих зад нещо много сериозно.
Сякаш...в днешно време всеки се прави че търси любов,но не забелязвате ли,че почти никой не я намира...или постоянно се залъгва..
Не забелязахте ли как няма вече брак на 22,което е било нормално за преди,как момичетата и момчетата сменят гаджетата си през броени дни или месеци...но...не се задържат.
Питали ли сте майка си колко гаджета е имала... едва ли са 20-30...или повече...

Ако живеехме извън този бум на комуникациите и комуникирането м/у хората дали нямаше да сме по-настоятелни и истински във връзките си...


...защо днес-последните 20 г.-не може да говорим за съществуването на истинската "любов"
Ти си много мъдра.

mitkom89
01-25-2009, 07:42
Преди време... преди време са се целили с камъни и са ходили облечени с листа :razz: Нещата са такива и ще продължават да бъдат, защото всеки има правото си на избор. А за браковете на по 20 години... има ги но не са толкова чести, все пак на хората им се живее. Сещаш ли се като имаш 2 плачещи мъника вкъщи кога ще отидеш да се забавляваш ?!? Правилно на кукувден!

Bellatrix
01-25-2009, 07:48
Ами майка ми е имала гаджета и преди баща ми. Ама аз го карам по-умничко :D Ся съм си намерила един арен момък и нещо нещата са тръгнали към брак вече :D (а, дано, че туй съкровище не го пускам) :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
01-25-2009, 09:22
Не съм съвсем съгласна. Факт е, че сега много малко хора се женят на по 20-22 г, но не и че всички сменят гаджетата си през броени дни или месеци.
Съдя по себе си и средата, в която съм, и повечето от приятелките ми са много сериозни момичета, които не тръгват с всеки, който им смигне или който им стане мигновена тръпка. Изчакват, избират... мнооого избират и преценяват. Рядко някоя може да се поддаде да се впусне в нещо мимолетно и то... под мимолетно разбирай нещо за една вечер. Не могат да се впуснат във връзка с някого, но всяка от нас знае, че ако някоя го направи, значи това ще е най-Точният човек за нея до момента и ще имат бъдеще заедно в близките 1-2 години, че може би и отгоре. Ние сме от тия, дето не допускат някого лесно до себе си, особено емоционално и предпочитаме да не попадаме във връзки с някого, заради когото после да си блъскаш главата и да хабиш нерви. Или ще е сериозна връзка, или няма да е. Такива от ден до пладне... то не е връзка просто. :)

slun4ice_90
01-25-2009, 10:26
Майка ми на времето също,не е имала кой знае колко гаджета...Срещнала е баща ми на 18 год. и са се оженили...На 19 год. пък майка ми родила брат ми и така...После мен,след това и най-малката гадинка... :-D След 22 год. заедно са още щастливи и влюбени..Ех,как ми се иска и аз да срещна такава любов...А,в днешно време е различно...Единици са тези,които се женят на по 20...Пък и докато се опознаят и т.н...Някои пък и си живеят на семейни начала,което според мен е хубаво,но все пак нали като се роди дете...Някакси ще е по-яко родителите му да са женени... :) Всеки да си живее,както си иска...Свободни сме си.

soul1199
01-25-2009, 10:30
Няма място за сравнение това преди 20 години и това сега.Преди 20 години е било много по различно мисленето на хората.Има ли са така наречениете принципи.Докато в днешни дни тези принципи ги имат много малко хора.Всяко второ 14 годишно момиченце се е**е на поразия.Днешните хора мислят за всичко друго,но не и за любов.Дума непонятна за много хора и все повече губеща смисъл.Преди години любовта е била важна за хората и са вярвали в нея,а днес я възприемат ,като дума измислена от някои,които е искал да продава чорапи.Живота се мени и хората също...жалкото е,че вместо да се променяме към по-добро,защото имаме възможността,хората са твърдо решени да вървят към дъното.+1 napulno sum suglasna :)

balu4ka
01-25-2009, 18:24
Защото хората изпростяха ;)

gabi_94
01-25-2009, 18:28
еми мама е имала преди тате едно, две гаджета, но не сериозни и първият и мъж е бил тате, оженила се е на 21, въпреки това смятам че е избързала защото не се разбират особено добре, даже на зле вървят нещата :(

Whyniser
01-25-2009, 19:22
Сега времето и любовта не се съчетават.Но знае ли човек?

sku
01-25-2009, 20:02
Според мен сме прекалено претенциозни към това което чакаме...сякаш...оффф...не знам
Любов можем да намерим във всеки човек. :( Ако успеем да пригодим характерите си,да правим компромиси един с друг и...ако имаме желание да успеем...всичко ще е наред.
Но къде е този ентусиазъм :( Сякаш всеки чака да му дойде наготово
Да времената се променят за добро или за лошо,хората се развиват,искат различни неща... Любовта съществува,но е трудно да я задържиш-трудно е и сега ,и преди е било трудно. Не липсва любовта а романтиката според мен,май вече малко хора имат време за нея.
Не смятам,че да имаш критерии е лошо-да във всеки ще се намери все някаква добра черта,но не може да се влюбиш във всеки-то това му е специалното. Търсиш,търсиш и накрая като намериш оценяваш какво си намерил след дългото търсене...
Аз лично не мога да се влюбя в глупав,безхарактерен,скуче н и т.н. човек...просто ако човека срещу мен притежава някое от тези качества химия няма...а да забравих да кажа-ХИМИЯТА също е важна,но на мен ми е непонятна-или я има или не..тва е.
Любовта съществува и от личен опит знам,че идва когато най-малко очакваш,така че който каквото иска да ми говори,аз вярвам в това! 8)

huligankata
01-25-2009, 21:13
Защото хората изпростяха ;)

Кратко, точно, ясно. Няма какво да добавя.

5StaR
01-26-2009, 00:21
Туко що се замислих зад нещо много сериозно.
Сякаш...в днешно врембла бла бла

1.Не е вярно, на колко години си? ..
2.Явно си дете, за да говориш така, нз аз съм на 18 не съм забелязал такова нещо сред връсниците си.
3.Ако си 14 годишна не си прави изводи за живота, смешно е + не можеш.
4.Не ми се нарежда ся, иначе още точки щях да ти извадя :lol:

NaughtyOne
01-26-2009, 06:04
Според мен сме прекалено претенциозни към това което чакаме...сякаш...оффф...не знам
Любов можем да намерим във всеки човек.

Зависи от този "всеки" човек...И...аз съдейки по това кой с кого или...какво се захваща съдя че претенции май почти няма. Аз ще си призная имам адски много претенции и щото всяко момче може да се окаже и поредната свиня :?

Mi6inka
01-26-2009, 06:36
Туко що се замислих зад нещо много сериозно.
Сякаш...в днешно врембла бла бла

1.Не е вярно, на колко години си? ..
2.Явно си дете, за да говориш така, нз аз съм на 18 не съм забелязал такова нещо сред връсниците си.
3.Ако си 14 годишна не си прави изводи за живота, смешно е + не можеш.
4.Не ми се нарежда ся, иначе още точки щях да ти извадя :lol:



e айде де големия ,зрял батко,какво бързаш да нападаш.Това че сред твоите връсници не е така,не означава,че навсякъде не е...Кво искаш да кажеш,че твоите връсници на по 18-19 са тръгнали да се женят?!?!? Едва ли.... а те точно за това ти говорят хората,как родителите им са си заедно от по 18-19-20 (както и моите) и все още са заедно и евентуално са щастливи.... Да и сред моето обкръжение всички са сериозни,със сериозни връзки и т.н. ,но виждам и какво правят другите хора (млади).. Има го това ... гаджета за по 2-3 седмици,има го това 14 годишни ,без всякаква елементарна култура,да водят по интензивен сексуален живот от тебе и от мене взети заедно.... има го това вече да не се замислят ,с кой и защо.... и т.н. Аз незнам на какво се дължи това,но живота определено стана мн материален ...а и всеки гледа 1во да се изучи,да започне работа, да се находи по дискотеки (не че е нещо лошо) и тогава да се обвързва...защото ако се замислите по времето на нашите родители... не е било пълно с дискотеки,барове ,не е имало чак такъв шанс за реализация ( ако и сега изобщо има,щото май всичко си е до връзки) иии много такива неща,просто живота се променя,хората се променят,мирогледите се променят....Айде и със здраве!

kukli4kata001
01-31-2009, 14:15
такова е,такива са днешните времена.Но както прочетох зависи и на колко си,защото ако си на 13-14 години не се намира любовта,обаче при по-големите има любов.Вярно е,че на 22 години почти никой няма брак,но пък на всеки си му идва времето.Просто не може всичко да е същото както е било преди 20 или 10 или 5 години,нещата се променят :)

Mi6inka
01-31-2009, 16:05
именно.... и то непрекъснато... ии за съжаление май на зле.... Всеки сам избира как да живее все пак... :)

butty
02-02-2009, 06:12
Отговорът е просто във времето- времето е друго..хората са други. Майка ми също се е омъжила на 20 и е родила сестра ми, след 6 години съм се родила и аз. Но и е било тежко- да отглежда сестра ми и да учи. В днешно време хората най-малко чакат да завършат висшето си образование, да намерят работа, да се установят. Никой не иска да рискува..
Аз съм на 18, приятелят ми е на 20. Ако бяха сега онези времена, вече трябваше да се оженим :shock: Ами аз не мога да си го представя това. Не знам дали има някое съвременно момиче, което да иска да се омъжи на 18-19-20. С него сме заедно от почти 4 години и много се обичаме, но едва ли сме готови да заживеем заедно ..

leoparda93sl
02-02-2009, 07:09
Туко що се замислих зад нещо много сериозно.
Сякаш...в днешно врембла бла бла

1.Не е вярно, на колко години си? ..
2.Явно си дете, за да говориш така, нз аз съм на 18 не съм забелязал такова нещо сред връсниците си.
3.Ако си 14 годишна не си прави изводи за живота, смешно е + не можеш.
4.Не ми се нарежда ся, иначе още точки щях да ти извадя :lol:

Първо момичето е на 20+ не помня много добре ама някъде там 8-)
Второ това,че хората около тебе са такива не значи,че всички други са така,Аа пък едва им е до женене 8-) Напълно съм съгласен със автора :oops:

sexy_baby_originale
02-02-2009, 11:56
Туко що се замислих зад нещо много сериозно.
Сякаш...в днешно време всеки се прави че търси любов,но не забелязвате ли,че почти никой не я намира...или постоянно се залъгва..
Не забелязахте ли как няма вече брак на 22,което е било нормално за преди,как момичетата и момчетата сменят гаджетата си през броени дни или месеци...но...не се задържат.
Питали ли сте майка си колко гаджета е имала... едва ли са 20-30...или повече...

Ако живеехме извън този бум на комуникациите и комуникирането м/у хората дали нямаше да сме по-настоятелни и истински във връзките си...


...защо днес-последните 20 г.-не може да говорим за съществуването на истинската "любов"

Хехе..това е така, защото все пак живеем в модерен свят, в който искушенията,удоволствията и желанията се поставят на първо място.
По- голямата част от хората на планетата са на мнение, че по-добре да си живееш живота така, сякаш е самолет и скоро полета ще свърши и гледат да направят всичко възможно до края на полета, да грабнат с пълни шепи от изживяването. Всеки опитва да открие любовта, та нали това е целта на всяко живо същество. Да намери партньор и да създаде поколение. Човекът е първичен.
В днешно време зад всеки ъгъл някой ти предлага нещо. Каквото си търсиш, вече можеш да го намериш. Любовта я има, но просто не е стигнал момента до откриването й. Има хора, който я срещат в ранните си години и тя се запазва цял живот, други я търсят в продължение на целия си живот и достигат до нея по един или друг начин. Всеки е различен..

Enough
02-02-2009, 12:06
sega kva lubof brat4e ... samo edno 4ukane :@ ...