PDA

View Full Version : Няколко въпроса



taNcheto93
01-24-2009, 17:26
Така...Първо имам въпрос относно косата. В момента използвам Стимуланта на Икаров, бадемово масло и кристали, но не знам дали е достатъчно. Тази седмица ще се постригвам и се чудя дали да си взема някакви ампули или нещо друго, за да не ми цъфти косата. Ако може да ми препоръчате нещо.

След това искам мнението ви за лентичките за черните точки. Чела съм за тях, но не знам дали има ефект и не съм ги пробвала. Може да се каже, че лицето ми е чисто като изключим черните точки.Не искам да ходя на козметик. Аз си ги изтисквам, но след 1-2 дни пак ги има.

И накрая ще питам за мустачките. Има тема за тях, но не пише за това което ме интересува. Аз използвам лентичките на Виит всяка седмица, защото ако ги оставя за по-дълго време много ще си личат. Ако използвам тези кремове, които се намазват и след малко се избърсва косъмчетата ще станат ли много тъмни?

Извинявам се за тъпото заглавие, но не се сетих за нещо подходящо :-D

Biskfitka
01-24-2009, 17:31
След това искам мнението ви за лентичките за черните точки. Чела съм за тях, но не знам дали има ефект и не съм ги пробвала. Може да се каже, че лицето ми е чисто като изключим черните точки.Не искам да ходя на козметик. Аз си ги изтисквам, но след 1-2 дни пак ги има.

И накрая ще питам за мустачките. Има тема за тях, но не пише за това което ме интересува. Аз използвам лентичките на Виит всяка седмица, защото ако ги оставя за по-дълго време много ще си личат. Ако използвам тези кремове, които се намазват и след малко се избърсва косъмчетата ще станат ли много тъмни?

Извинявам се за тъпото заглавие, но не се сетих за нещо подходящо :-D [/b]За лентичките за черни точки-аз ползвам на Нивеа..не премахват всичко.но аз съм доволна от тях....може да пробваш :)
А за крема и мустачките :shock: тия кремове не са ли горе/долу на принципа на бръсненето...все пак не махат косъма с корена му ... :-o

CuteBaby
01-24-2009, 21:46
И аз ползвам лентичките на Нивеа и съм доволна от тях.
А за мустачките мисля че е най-добре да ги махаш с лентичките :)
За косата мисля че това е достатъчно(освен ако не ти е прекалено суха и изтощена косата),може от време на време да ползваш и маска ;)

shell
01-25-2009, 07:53
Така...Първо имам въпрос относно косата. В момента използвам Стимуланта на Икаров, бадемово масло и кристали, но не знам дали е достатъчно. Тази седмица ще се постригвам и се чудя дали да си взема някакви ампули или нещо друго, за да не ми цъфти косата. Ако може да ми препоръчате нещо.


Аз мисля,че дори ползваш прекалено много продукти едновременно

Fantomche
01-25-2009, 09:18
Така...Първо имам въпрос относно косата. В момента използвам Стимуланта на Икаров, бадемово масло и кристали, но не знам дали е достатъчно. Тази седмица ще се постригвам и се чудя дали да си взема някакви ампули или нещо друго, за да не ми цъфти косата. Ако може да ми препоръчате нещо.


Аз мисля,че дори ползваш прекалено много продукти едновременноНапълно съгласна съм с това
А за мустачките с лентичките се продавт и едни кърпички които омекотяват кожата.За крем не съм чувала даже но сиг ефекта като при крема за крака ... извод лентички :)

sweetsunshine
01-25-2009, 09:25
За коса защо да използва много продукти??Стимуланта за коса на Икаров го слага в корените на косата,бадемовото масло във крайщата,слага от тези наилоновите шапки за баня,завива с кърпа и стой 1-2 часа(предполагам,че така прави),ако използва преса е идеално да си слага кристали преди да вземе да се изправя/къдри и подобни :)

А какви са тези лентички на Нивеа за черни точки,може ли снимка и като гледам помагат :) а и на каква цена са?

За мустачките се продават едни лентички който затопляш между дланите си разлепяш и едната я ползваш за лявата страна другата за дясната, струват максумум 50 стотинки :)

galu6a
01-25-2009, 09:38
ми за черните точки съм използвала и доло горе има ефект може да пробваш и да затоплиш вода после се навеждаш върху водата и слагаш една кърпа за да може кожата да поеме парата и посре ги истискаш така става по ресно и помага

за лентичките и аз ползам и също тако тебе на 1 седмица мисля че това с крема е тако депилатор ама не съм сигорна

П.П. sweetsunshine струват 1,50-2 лв доло горе [/b]

sweetsunshine
01-25-2009, 09:46
^ мерси :-)

sweetsunshine
01-25-2009, 10:04
Ами сега рових из гугъл и намерих,че има на различни марки-Гарниер,Нивеа някаква Пондс и други.Просто като отидеш в аптеката кажи "лентички за черни точки" и те ще ти препоръчат някакви или поне ще ти покажат на кои марки имат :)

Giva
01-25-2009, 10:45
За косата не мисля че използваш много продукти.Стимуланта и аз ще почвам да го използвам от утре пък ще видим дали има ефект.Бадемовото маслко знам,че помага-майка ми го ползва.А кристалите предполагам ги използваш заради преса.

Относно лентичките за черни точки съм чувала негативни отзиви,но можеш да пробваш.След като излезеш от банята също можеш да ги стискаш,защотото заради парата порите ти се отварят.

За мустачките не ти препоръчвам да използваш от кремовете депилатори,защото е почти като бръсненето и най-много да станат повече и по-тъмни.Продължавай с лентички или с пинсета.

taNcheto93
01-25-2009, 11:28
Ами правя точно така както каза sweetsunshine. Кристалите, които използвам в момента са на Сери, преди това си купувах на Биофарма, но реших да ги сменя. И от двата вида съм доволна. Точно за това че си изправям косата много често - 2-3 пъти в седмицата се чудя дали не са нужни малко повече грижи.
За черните точки ще пробвам с лентичките. Тъй като имам не само на носа, а и между веждите могат ли да се използват и за двете места?
А за мустачките в такъв случаи продължавам с лентичките, не искам да става по зле положението :-D

П.П. За момичетата, които използват стимуланта и бадемовото масло. Няколко пъти ми се случи да сложа малко по-голямо количество и не можах да го измия. На вас случвало ли ви се е и знаете ли някакъв начин да си измия косата в такива случаи :(

taNcheto93
01-25-2009, 11:40
Миеш 2-3 пъти със шампоан и готово ;)
Проблема е, че и така не става. Слагах си шампоан сиг 5 пъти, след това изплаквах много хубаво. Като си изсуших косата нямаше никакъв блясък и реших, че не съм си измила косата както трябва и повторих процедурата :-D :( .

sweetsunshine
01-25-2009, 14:44
Ами правя точно така както каза sweetsunshine. Кристалите, които използвам в момента са на Сери, преди това си купувах на Биофарма, но реших да ги сменя. И от двата вида съм доволна. Точно за това че си изправям косата много често - 2-3 пъти в седмицата се чудя дали не са нужни малко повече грижи.
За черните точки ще пробвам с лентичките. Тъй като имам не само на носа, а и между веждите могат ли да се използват и за двете места?
А за мустачките в такъв случаи продължавам с лентичките, не искам да става по зле положението :-D

П.П. За момичетата, които използват стимуланта и бадемовото масло. Няколко пъти ми се случи да сложа малко по-голямо количество и не можах да го измия. На вас случвало ли ви се е и знаете ли някакъв начин да си измия косата в такива случаи :( и на мен ми се е случвало да не го измия като хората и просто влизам пак да си мия косата и вече си знам,че трябва да използвам по-голямо количество шампоан :)

taNcheto93
01-25-2009, 17:06
За тези лентички ли става въпрос - http://i253.photobucket.com/albums/hh60/lepidopteria/5543_84d9d185b7c0350dc4ce4cc8625453.jpg

sweetsunshine
01-25-2009, 17:28
За тези лентички ли става въпрос - http://i253.photobucket.com/albums/hh60/lepidopteria/5543_84d9d185b7c0350dc4ce4cc8625453.jpg
да точно тези са на Нивеа против черни точки :)

varnen4e
01-25-2009, 19:30
Ще ти отговоря на 1-вия въпрос, защото там съм най- компетентна. Значи кристалите са ти напълно достатъчни против цъфтежа и нямаш нужда от допълнителни продукти.