PDA

View Full Version : Имах нужда да го напиша



Fantomche
01-24-2009, 17:42
Та да започна така..Запознах се с едно момче съученик на един които харесвах...И почнахме да си пишем доста често ..случи се така че замина за Белгия за коледа и аз на бъзик му казах да ми вземе нещо и той зе че ми взе...Каза ми че на никого нищо не взема попринцип .и един път се видяхме с него бяхме на кафе там с една компания на и се видяхме но не си говорихме.Вечерта той ми се обади да ми се извини че не ми е говорил.Случи се един път аз приятелката ми той и най добрия му прител (приятелката ми се зарибява с него) да излезем на кафе обаче те се държаха меко казано се едно са намаса с момчета и ние им се обидихме и те ни накараха да излезем пак за да ни се реваншират.Отидохме в едно заведение приятелката ми и и приятелят му седнаха на единия край на канапето а ние с него на другия.Те си поръчхаха разни неща и ни караха да ядем :Д...по едно време осъзнахме с приятелката ми че това е среща но ни беше яко После като си тръгнахме се закачахме с момчето и той ме изпрати и така.днес пак се видяхме и аз в началото им се нацупих (има причина) а после те направиха така че ние да се чувстваме виновни отидохме пак в тва заведение и нали той не ми говореше и приятелката ми ме изблъска да седна до него в началото нищо игнорираше ме но после пак с закачаше с мен дори ми хвана ръчичката и си игра с нея (не в оня смисусл) но ми беше яко ...за жалост френдката ми беше на купон и аз тръгнах с нея л ...Според нея той ме сваля А и днес бяхме излезли пак същите хора но и още едно момче и той вика охаз съм единствен самотен гълъб...чудя се наистина ли има нещо... каза че съм изключително сладко момиче

Била съм тупа ха а сега като се бях обнадеждила... и му признах и той каза че това му било постоянното поведение и не съм била първата която му го казала :С Беше учуден щото не сме се били зарибявали...е сега пак ли съм тупа :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry:

PreciousDiamond
01-24-2009, 17:46
Според мене трябва да излезете само 2мата веднъж и да си поговорите надълго и нашироко , да се поопознаете малко и така .. :?

Fantomche
01-24-2009, 17:52
Toi mi e mnogo stranne za6toto e v edna ubita kompanq ot oligofreni a toi e tolkova ralzi4en ot tqh govrili sme si do 3 sutrinta po skype na sqkakvi temi seriozni zabavni....prostoo :grin:

ivcheto0o
01-24-2009, 18:01
saglasna sam s PreciousDiamond naistina trqva da izlezete samo dvamata :) no spored men toi iska ne6tata mejdu vas da badat pove4e ot priqtelski ;) ako i ti go haresva6 si4ko 6te se naredi ot samosebesi ;)

ifkataAa
01-24-2009, 18:03
Според мен момчето те харесва.Не му се сърди за глупости,защото едва ли му е приятно.Ако го обичаш му вярвай и се дръж естествено,другото го остави на него.успехчета :P

ivcheto0o
01-24-2009, 18:04
Toi mi e mnogo stranne za6toto e v edna ubita kompanq ot oligofreni a toi e tolkova ralzi4en ot tqh govrili sme si do 3 sutrinta po skype na sqkakvi temi seriozni zabavni....prostoo :grin:

zna4i imate ob6ti interesi i si dopadate :lol:

CuteBaby
01-24-2009, 21:58
Според мене трябва да излезете само 2мата веднъж и да си поговорите надълго и нашироко , да се поопознаете малко и така .. :?
А така ;)

EarthShaker
01-24-2009, 22:14
извинявай, ти бавна ли си? :-o

XXX_f
01-24-2009, 22:19
о мацко, то е ясно като бял ден че си пада по теб. Ако не ти се чака направи ти 1-вата крачка...

GameMaster
01-24-2009, 22:42
Izlizaite samo dvamata.Pred hora ne moje da se sluchi nishto.Uspeh :)

chaotic
01-24-2009, 23:40
Скоро и ти може да утидеш с него в Белгия .. по работа 8-)

Doppelganger
01-25-2009, 03:05
извинявай, ти бавна ли си? :-o
Това щях таман да питам :-o

taffy
01-25-2009, 07:40
Izlizaite samo dvamata.Pred hora ne moje da se sluchi nishto.Uspeh :)

balu4ka
01-25-2009, 08:01
Според мене трябва да излезете само 2мата веднъж и да си поговорите надълго и нашироко , да се поопознаете малко и така .. :?

+ :D

Fantomche
01-25-2009, 08:08
извинявай, ти бавна ли си? :-o
Това щях таман да питам :-o ei 4e ste mili . prosto ve4e ne smeq nkoga da predpolagam ni6to 6toto predi e bilo su6toto a se e okazvalo 4e ni6to nqma i sa em naranqvali :x

sadsad
01-25-2009, 08:32
Излезте само двамата и си поговерете, изяснете се.И имам въпрос.....ти прочете ли това, което написа ?

Presley
01-25-2009, 08:40
Първо щях да попитам на колко сте,ама айде няма.
Много ясно,че си пада по теб.
Ей тва е тъпото.Че някакви хора се харесват,но са прекалено страхливи и бояэливи,эа да си го покажат направо и да се получат нещата.И точно ей така доста шансове се пропиляват.Покажи му,че си падаш по него.Примерно може да го поканиш да иэлеэете някъде да пийнете нещо само двамата.Поговорете си и така.Ще се усети и ако не е пълен мишок и той ще действа.Ако е пълен мишок,depends on YOU.

Fantomche
01-25-2009, 08:51
Излезте само двамата и си поговерете, изяснете се.И имам въпрос.....ти прочете ли това, което написа ?znam 4e e omotano :S

Fantomche
01-25-2009, 08:52
Първо щях да попитам на колко сте,ама айде няма.
Много ясно,че си пада по теб.
Ей тва е тъпото.Че някакви хора се харесват,но са прекалено страхливи и бояэливи,эа да си го покажат направо и да се получат нещата.И точно ей така доста шансове се пропиляват.Покажи му,че си падаш по него.Примерно може да го поканиш да иэлеэете някъде да пийнете нещо само двамата.Поговорете си и така.Ще се усети и ако не е пълен мишок и той ще действа.Ако е пълен мишок,depends on YOU. na po 16 sme zvu4i izklu4itelno lape6ki tova durjanie no vsu6tnoset ne moga to4no da go opi6a a i prosto kakto kazah v drug post prosto ve4e ne se doverqvam lesno i ne vqrvam koato nqkoi mi pokazva 4e me haresva ...mnogo puti sum gre6ala i posle me e bolqlo i za tva az ne vqrvam i sega

sku
01-25-2009, 20:25
О я стига-не е "лашешки"-нормално е :) Ми има два вариянта-или чакаш още малко сам да се навие да ти покаже по-ясно,че иска нещо от теб или рискуваш и му показваш,че ти имаш нещо към него!

huligankata
01-25-2009, 21:03
Я му предложи да се видите само двамата и не се излагай. това, че са те наранявали не значи, че и сега ще стане така. Рискувай! Иначе ако изчакаш много, никой не направи нищо и чувствата изчезнат ще съжаляваш повече.

Fantomche
01-26-2009, 11:18
О я стига-не е "лашешки"-нормално е :) Ми има два вариянта-или чакаш още малко сам да се навие да ти покаже по-ясно,че иска нещо от теб или рискуваш и му показваш,че ти имаш нещо към него!Mersi 4e me razbira6 :grin:

Fantomche
01-27-2009, 09:31
Uspqhme nqkak si da se skarame, i teq dni se izvinqvah .Mislq 4e mi prosti.. makar 4e kaza edno izre4enie ot koeto mnogo me zabolq "Ne si momi4eto za koeto te misleh. " ;(6te vi informiram kakvo stava tezi dni

term0t0
01-27-2009, 09:55
извинявай, ти бавна ли си? :-o
Това щях таман да питам :-o ei 4e ste mili . prosto ve4e ne smeq nkoga da predpolagam ni6to 6toto predi e bilo su6toto a se e okazvalo 4e ni6to nqma i sa em naranqvali :xАма ти както го разказа се съмнявам дали ще се разбереш сама ако го четеш..Сега по темата..Накарай го да излезете някъде само двамата без никви компании прители,може да ме поканите само да гледам..Ако незнаеш как да го поканиш прати SMS с текст Pokana и вашите имена на 1818,за да разбереш как да го поканиш...(Цена на съобщението 1.20 със ДДС) Забележка:Обратният SMS който ще получите се базира на номерология

Fantomche
02-05-2009, 08:12
Била съм тупа ха а сега като се бях обнадеждила... и му признах и той каза че това му било постоянното поведение и не съм била първата която му го казала :С Беше учуден щото не сме се били зарибявали...е сега пак ли съм тупа :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry:

DeAd_LooSeR
02-08-2009, 17:51
загубих ти цялата мисъл още от третия ред... :shock:

dArKsMoOkEy
02-09-2009, 11:45
Според мене трябва да излезете само 2мата веднъж и да си поговорите надълго и нашироко , да се поопознаете малко и така .. :?

+1

Tempest
02-09-2009, 13:26
това, че са те наранявали не значи, че и сега ще стане така.
и аз живея с тия мисли... хахах

това, което ще ти кажа, мило момиче, е да действаш... от чакане можеш да го изпуснеш... по-добре да те отреже сега (не ти го пожелавам), отколкото след време, когато всичко се задълбочи... тогава ще паднеш от по-високо... успех :)